Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Europy 2011/12
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #31
Re: Liga Europy 2011/12
United dla Legii, Metalist dla Wisły

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
14-12-2011 23:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #32
Re: Liga Europy 2011/12
Odense na facebooku to chyba o pare tysiecy fanow polskich sie wzbogaci. Ja tam juz to zrobilem Smile

United od Krakowa, City do Warszawy Smile))
14-12-2011 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Liga Europy 2011/12
Hubercik napisał(a):Moskal Kazimierz,
Kazika nie rusz bo zginiesz !!
:?


Fan United od 1992 roku
15-12-2011 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #34
Re: Liga Europy 2011/12
Taka przyśpiewka jest. Ot choćby na fecie w tym roku.
Skąd Twoje zdziwienie ;>?
15-12-2011 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #35
Re: Liga Europy 2011/12
No jest jest, choć bywam bardziej powściągliwy. To jeszcze nie Kazimierz Deyna, nawet Kaziu Kmiecik. Zresztą obu Kazików z Wisły miałem okazję poznać osobiście, więc życzę obecnemu trenerowi jak najlepiej.


Fan United od 1992 roku
15-12-2011 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #36
Re: Liga Europy 2011/12
No to z mojej strony to mogę pozazdrościć. W 5 meczach zrobił więcej niż Maaskant przez cały sezon. TEN, bo w tamtym to jednak Holender to mistrzostwo wygrał przy pomocy innych klubów. Chciałbym, żeby Moskal został chociaż do końca sezonu i dlatego umieściłem tą przyśpiewkę. Z resztą zasłużył sobie na to. No i wciąż przemawia przeze mnie radość, bo to co się stało wczoraj to coś pięknego i oglądając te filmiki z oczekiwania w Krakowie i moment strzelenia bramki w Londynie to jeszcze to nie chce dotrzec do mnie.
15-12-2011 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #37
Re: Liga Europy 2011/12
1/16
Wisła Kraków - Standard Liege
Legia Warszawa - Sporting Lizbona
FC Porto - Manchester City
Ajax Amsterdam - Manchester United
Lokomotiw Moskwa - Athletic Bilbao
Red Bull Salzburg - Metalist Charków
Stoke City - Valencia
Rubin Kazań - Olympiakos Pireus
AZ Alkmaar - Anderlecht Bruksela
Lazio Rzym - Atletico Madryt
Steaua Bukareszt - Twente Enschede
Viktoria Pilzno - Schalke Gelsenkirchen
Sporting Braga - Besiktas Stambuł
Udinese Calcio - PAOK Saloniki
Trabzonspor - PSV Eindhoven
Hannover 96 - Club Brugge

1/8
Red Bull Salzburg/Metalist Charków - Rubin Kazań/Olympiakos Pireus
Legia Warszawa/Sporting Lizbona - FC Porto/Manchester City
Steaua Bukareszt/Twente Enschede - Viktoria Pilzno/Schalke
Wisła Kraków/Standard Liege - Hannover 96/Club Brugge
Stoke City/Valencia - Trabzonspor/PSV Eindhoven
AZ Alkmaar/Anderlecht Bruksela - Udinese Calcio/PAOK Saloniki
Lazio Rzym/Atletico Madryt - Sporting Braga/Besiktas Stambuł
Manchester United/Ajax - Lokomotiw Moskwa/Athletic Bilbao

United do 1/4 powinni spokojnie się dostać.
Jak dobrze pójdzie Wisła też może do 1/4 dojść. Legia jak się zmoblizuje to jest w stanie przejść Sporting i wtedy Manchester do Polski przyjechać może. I tym razem Legia a nie Lech pokaże miejsce w szeregu szejkom ^^
16-12-2011 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #38
Re: Liga Europy 2011/12
Hubercik napisał(a):United do 1/4 powinni spokojnie się dostać.

No to zależy. Jeśli Ferguson będzie dawał szanse gry rezerwowym i juniorom, a zważywszy, że mecze w Lidze Europejskiej są głównie w czwartki, a w Premier League soboty to wydaje się to dość prawdopodobne. Nie wiem czy warto będzie ryzykować kondycję i zdrowie naszych najlepszych zawodników dla Ligi Europejskiej.

Co do losowania to jestem nawet zadowolony. Co prawda chciałem Lazio, a Ajaxu mi trochę będzie szkoda bo ich bardzo lubię. Tongue W razie awansu też fajnie, że mamy szansę na grę z Bilbao(mam nadzieję, że Baskowie tego nie zawalą Tongue).

Form Is Temporary, Class Is Permanent
16-12-2011 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #39
Re: Liga Europy 2011/12
Jak będziemy grać w czwartek w LE, to w lidze w niedzielę.
Losowanie bardzo fajne.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
16-12-2011 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #40
Re: Liga Europy 2011/12
Hubercik napisał(a):Legia jak się zmoblizuje to jest w stanie przejść Sporting i wtedy Manchester do Polski przyjechać może. I tym razem Legia a nie Lech pokaże miejsce w szeregu szejkom ^^

Nie mów hop bo FC Porto to było nie było obrońca tytułu i jeśli City nie wystawi podstawowego składu to wcale nie musi być dla nich prosta przeprawa. Ba, nawet podstawowym składem nie byłbym taki pewny, ze awansują. Więc to czy City zawita do Warszawy, nawet jeśli Legia przejdzie Sporting (co wydaje się mało prawdopodobne) nie jest takie pewne Smile Tak wiem, że napisałeś "może" ale wykorzystałem sobie Twoja wypowiedź jako przyczynek do mojej opinii o możliwym awansie City.

Co do polskich ekip to Wisła wylosowała nieźle, niemal najlepiej jak mogła co nie znaczy, że będzie prosto. Na tym etapie słabych zespołów już nie ma i na pewno Wisła w dwumeczu ze Standardem faworytem nie będzie, wręcz odwrotnie raczej. No ale jeśli się skupią to mają szanse a w 1/8 też czeka ich w względnie prosty pojedynek z Hannoverem lub Club Brugge. Więc szanse na awans do 1/4 mają, chociaż muszą się bardzo postarać. Legia dla odmiany wylosowała chyba najgorzej jak mogła i szanse na 1/4 mają gorsze niż iluzoryczne. Najpierw Sporting, który imho już ich wyeliminuje. To solidna portugalska ekipa, z fajnym składem, kilkoma ciekawymi zawodnikami a jak wiadomo, portugalskie zespoły raczej sobie Ligii Europy nie odpuszczają. A nawet jeśli jakimś cudem boskim Legioniści awansują do 1/8 to tam czeka ich albo obrońca tytułu FC Porto albo City. Obie drużyny wydają się być całkowicie poza zasięgiem warszawskiej ekipy.

Na koniec co do naszego losowania. Ja osobiście jestem zadowolony bo bardzo liczyłem, że wylosujemy ekipę z jakiegoś cywilizowanego kraju a nie z Rosji czy Turcji (albo z Portugalii też) bo dzięki temu będę mógł na ten mecz pojechać a od dawna chciałem zaliczyć wyjazd na europejskie puchary. Co do strony sportowej to wiadomo, że przejść możemy każdego jeśli zagramy podstawowym składem. Ale nie sadzę żeby się tak stało - ten puchar nam do niczego nie potrzebny a wszystkie siły trzeba skupić teraz na lidze. Szczerze to nie zmartwię się nawet jak odpadniemy z Ajaxem. Chociaż oczywiście chciałbym żeby awansowali chociaż do 1/4 bo to stwarza kolejne szanse na ciekawe europejskie wyjazdy.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
16-12-2011 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #41
Re: Liga Europy 2011/12
Nie potrzebny?? To może być jedyny puchar, który możemy wygrać w tym sezonie. Poza tym oklep tych wszystkich ekip może pomóc choćby w następnej edycji Ligi Mistrzów na poziomie grupowym. Zwłaszcza, że w tym sezonie było z tym krucho. Poza tym odpuszczać po prostu nie wypada. Jeżeli skończy się Puchar Anglii z City to nie widzę najmniejszego powodu, żeby odpuszczać to.
Lasq napisał(a):będę mógł na ten mecz pojechać
Możesz rozwinąć ten wątek ;>?
16-12-2011 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #42
Re: Liga Europy 2011/12
No jest całkiem spora ekipa, która się wybiera na ten mecz. trzeba mieć wykupione One United i możesz spokojnie aplikować o bilet na mecz wyjazdowy. Ci co byli już na wyjeździe w LM to mają tzw. kredyt i raczej dostaną bilety na 100%. Ci co jeszcze nie byli (ja między innymi niestety też) muszą liczyć na szczęście w losowaniu i ewentualne zwroty ale ogólnie da się bilety ogarnąć. Potem jak już będą ludzie mieli bilety (albo wcześniej nawet) wynajmie się prawdopodobnie busa, bo na taką ekipę sie opłaca zamiast samolotu (i przyjemniej i szybciej bo samoloty latają we wtorki) no i się jedzie na mecz, kibicuje i wraca do Polski. W sumie tyle. Ogólnie ekipa wyjazdowa jest w większości z MUSC ale nie trzeba być w MUSC żeby jechać bo bilety i tak są z ogólnej puli a ni stowarzyszeniowej. Wiec jakby ktoś chciał jechać stąd to może mi napisać na pw. tylko bilety sobie trzeba ogarnąć samemu, mogę ew. napisać jak mniej więcej wygląda aplikacja o bilet.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
16-12-2011 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #43
Re: Liga Europy 2011/12
Hubercik napisał(a):Nie potrzebny?? To może być jedyny puchar, który możemy wygrać w tym sezonie.

Nawet, jak wygramy tylko go, to dla mnie będzie to sezon, w którym nie wygraliśmy nic. W dupie mam te rozgrywki, chcę tu zobaczyć młodych, rezerwowych i sądzę, że podobne zdanie mają na Old Trafford.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
16-12-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #44
Re: Liga Europy 2011/12
Puchar to puchar. Sam fakt, że nie mieliśmy Pucharu UEFA a walczymy teraz o jego odpowiednik powinien być wystarczający za motywację w meczach.

Z resztą wygranie go nie przysporzy nam złej sławy a wręcz przeciwnie.
16-12-2011 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #45
Re: Liga Europy 2011/12
Ja rozumiem, że powinniśmy sobie odpuścić te rozgrywki i nikt płakać nie będzie, ale co lepsze mieć w kolekcji puchar, którego nie udało się wcześniej zdobyć (vide PUEFA), czy przegrać np w półfinale LM?
Już nie róbcie siary. Ja wiem, grają polskie zespoły to wydaje się obciach iż my musimy z nimi rywalizować, ale jest przynajmniej 13-14 zespołów, które w LM spokojnie mogłyby grać (10 razy drużyny z obecnej stawki unosiły Puchar Europy). To nie są podwórkowe rozgrywki.


Fan United od 1992 roku
17-12-2011 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości