Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haxball Club Redcafe
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #211
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Powyższe opinie i inne które uzyskałem, utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to zły pomysł. Przedstawiłem Wam sytuację, ponieważ chciałem żebyście wiedzieli co się dzieję wokół naszej kadry. Dzięki za odpowiedź. Jeśli Red i Wróg chcecie coś jeszcze dodać od siebie to śmiało Smile

Przy okazji, pisałem na PW, ale napiszę jeszcze tutaj. Potwierdzam naszemu rywalowi, że nam termin środa - 21:00 odpowiada. Mam nadzieję, że im też będzie odpowiadał. Jeśli nic się nie zmieni to widzimy się w środę (bądźcie troszkę szybciej, żeby się rozegrać),a gdyby coś było nie tak to będę informował każdego z osobna Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
30-01-2012 12:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #212
Re: Reprezentacja Redcafe - Haxball
Ja mam identyczne zdanie, jak reszta Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
30-01-2012 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #213
Re: Redcafe Haxball Club
Na pierwszej stronie tego tematu macie przedstawione w których ligach gramy, a także jak prezentują się nasze obecne wyniki. Jako, że jestem po sesji już to jeśli mi się będzie chciało to jeszcze zaserwuje Wam ładne statystyki.

Wprawdzie pisałem do każdego z osobna, ale napiszę tutaj raz jeszcze.
Niedziela godzina 20:00 z HC Warriors.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-02-2012 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #214
Re: Haxball Club Redcafe
HC Warriors 2-2 Redcafe

http://www.speedyshare.com/file/BeKEu/2 ... replay.hbr
http://www.speedyshare.com/file/VkXq9/2 ... replay.hbr

Adaś i Intel - dobrze pamiętam?

Dzięki za mecz, było zajebiście. Będziemy skuteczniejsi to i wygrywać spokojnie będziemy Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2012 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #215
Re: Haxball Club Redcafe
W sumie chyba 2x ja, ale nie zamierzam się spierać. Totalna dominacja, przez 90% gry stali we 4 na swoim polu karnym, wielka szkoda, brakło skuteczności.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-02-2012 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #216
Re: Haxball Club Redcafe
Oba gole były Adisa, choć fakt faktem, że gdyby w haxballu obowiązywały zasady z prawdziwej piłki (gol po przekroczeniu przez piłkę linii bramkowej całym obwodem, a nie, jak tu, większością obwodu), gol byłby zaliczony mnie.

Tutaj screen z całego zdarzenia, jak widać, wynik na tablicy zmienił się jeszcze przed tym, nim w ogóle do piłki dobiegłem.

[Obrazek: otogoladama.png]

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
05-02-2012 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #217
Re: Haxball Club Redcafe
Mucha rządzi

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
05-02-2012 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #218
Re: Haxball Club Redcafe
Cóż za inteligentna konwersacja na czacie.
A gol był zajebisty, w pojedynkę ich 4 wepchałem do bramki :lol:
Ukryty tekst:
[Obrazek: 94519288659626226654.gif]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
05-02-2012 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #219
Re: Haxball Club Redcafe
Idealnie to Intel uchwyciłeś Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2012 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #220
Re: Haxball Club Redcafe
http://www.speedyshare.com/file/HmuTd/hax-liga

Macie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-02-2012 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #221
Re: Haxball Club Redcafe
I tym razem remis. 3:3 to nie jest zły wynik, tym bardziej, że to nasz już 5. kolejny mecz bez porażki. Nie dominowaliśmy jak wczoraj, w defensywie było sporo pracy, ale nasza postawa zadowala. Cieszy poprawa skuteczności przez Rox i ogólnie postawa w ataku (choć 2/3 setki zmarnowaliśmy, wśród niestrzelców byłem niestety też ja), smuci za to ilość głupich błędów w tyłach. Niestety trzeba skrytykować za to Wroga, który nie popisał się na pewno przy pierwszej i trzeciej bramce, choć na plus trzeba zaliczyć mu też kilka ładnych parad w końcówce meczu. Zresztą zarówno błędy moje, jak i Wroga, tłumaczyć należy brakiem jakiegokolwiek zgrania (w przypadku Wroga także ogrania). Wierzę, że w razie kolejnej nieobecności Fostera pójdzie nam lepiej i generalnie w kontekście kolejnych spotkań jestem dobrej myśli i liczę na powrót na zwycięską ścieżkę (skoro już trzymamy się z dala od drogi dla przegranych).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
06-02-2012 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #222
Re: Haxball Club Redcafe
Haxball Club Redcafe wycofuje się z Primera Haxball League - Sezon pierwszy!

Mam już dość wiecznych narzekań prowadzącego na temat terminów spotkań. Mieliśmy do dzisiaj rozegrać którą tam kolejkę, ale nie było jak jej rozegrać, bo kapitan rywali był na feriach, później im się dwa razy kapitan zmienił. Mieliśmy to grać dzisiaj, ale jak Roksana Was pytała ostatnio, to powiedzieliście, że nie pasuje, także dzisiaj nie graliśmy. Prowadzący jednak nie rozumie, że ludzie mają ciekawsze zajęcia niż granie w kulki i postanowił dać obustronnego walkowera. Moja odpowiedź była taka, że rezygnujemy z udziału w tej lidze, skoro mają tam panować takie zasady. Chciałem rozegrać ten mecz 3 dni po terminie (w sobotę), ale nie.

Także na chwile obecną gramy tylko w Warriors League. Jak będzie okazja pograć gdzie indziej to nas w to wcisnę i Was o tym poinformuje.

W związku z tym, że w tej lidze udziału już nie bierzemy, sobotni termin jest nieaktualny.

Pozdrawiam, do usłyszenia.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-02-2012 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #223
Re: Haxball Club Redcafe
Ja tylko dodam, że Rox nas pytała o wtorek, a nie o środę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-02-2012 06:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #224
Re: Haxball Club Redcafe
Już mniejsza z tym Łukasz Wink

Dostałem zaproszenie do ligi 3v3, także jak tylko wszystko się tam ładnie wykrystalizuje to będziemy sobie grywać.



Mój Blog: Pod presją czasu
10-02-2012 11:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #225
Re: Haxball Club Redcafe
A może jakaś liga 6v6, albo 7v7, to w końcu bym się złapał do składu? Sad

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
10-02-2012 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości