Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabio da Silva
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #16
Re: Fabio da Silva
Martwię się o Fabio, bo niewątpliwie ma talent. Szkoda by było, żeby zniszczyły go kontuzje. Nie chciałbyś zmiennika dla Evry takiego jak Rafael?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-08-2010 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: Fabio da Silva
Chciałbym, ale na razie droga daleka. W przypadku braku francuza i tak tam Ferguson desygnuje O'shea. Fabio przychodził z łatką tego bardziej utalentowanego, ale obecnie i przez kontuzje, i przez lepszych piłkarzy na lewej obronie brat go wyprzedził o dwie długości. A nic nie dodaje tak skilla jak występy w meczach pierwszego składu.

Więc na tą chwilę możemy mówić o nim co najwyżej jako o piłkarzu rezerw, a ja do kadry Ole Gunnara rzadziej zaglądam, bo doskonale sobie zdaje sprawę jaka to przepaść między pierwszą drużyną i jak niewielu piłkarzy, którzy wymiatają w naszych zespołach młodzieżowych jest w stanie wbić się do pierwszego zespołu na dłużej.
Nie podpalam się, on ma dopiero 20 lat, jeszcze będzie czas na częstszą grę.


Fan United od 1992 roku
22-08-2010 06:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: Fabio da Silva
W koncu chłopak dostał szanse pokazania swoich możliwośći, wykorzystał szanse w 100 %. O ile, w okresie sierpien - 1 stycznia zagrał tylko w 7 meczach, od stycznia do maja był niemalże cały czas podstawowym zawodnikiem United, w wazniejszych meczach był stawiany wyżej czasami niż Rafael Wink

Bramki z Wigan i Arsenalem na pewno podbudowały go psychicznie, bo nieraz chłopak udawał sie pod bramke przeciwnika by strzelić a nie dostawał piłek, co ciekawe, z Arsenalem grał w pomocy...

Fabio & Rafael - zajebisty duet, Fergie znowu miał nosa. Jak dla mnie to są na chwilę obecną nasi boczni obroncy w przyszłości, w środku Smalling... i ktoś Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2011 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #19
Re: Fabio da Silva
Fabio pokazał w drugiej połowie sezonu, że głosy mówiące o tym, że jest bardziej utalentowany od Rafaela, nie były bezpodstawne. Mnie się bardzo podobała jego gra, ma wielki ciąg na bramkę, co charakteryzuje nowoczesnych bocznych obrońców( Dani Alves, Coentrao, Maicon)

-------------------- De Gea-----------------

Rafael---- Jones---- Smalling----- Fabio


Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
10-06-2011 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
Re: Fabio da Silva
Fergie poinformował, że Fabio w przyszłym sezonie zostanie wypożyczony. W końcu się przekonamy ile jest wart Fabio na przestrzeni sezonu.

A my może w końcu kupimy jakiegoś grajka, co by mógł zagrozić Patowi...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
15-04-2012 09:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #21
Re: Fabio da Silva
Fantastycznie. Ale mam nadzieje że nie zrobimy tego co z Kiko i nie wyślemy go za granice. Swansea, Fuhlam byłyby idealne, nowocześnie grające kluby z dość przeciętną konkurencją na bokach obrony.
15-04-2012 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #22
Re: Fabio da Silva
Bez sensu. Pat zostaje jako jedyny zawodnik na lewej obronie, czy ja czegoś nie widzę?

Gdzie jest Groszek?
15-04-2012 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #23
Re: Fabio da Silva
Mowa jest o przyszłym sezonie. Może kogoś kupimy albo odważymy się stawiać częściej na Fryersa.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
15-04-2012 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #24
Re: Fabio da Silva
Albo nauczymy tu grać Rooneya, albo ktoś do nas przychodzi. Niemniej jeśli Fabio ma nie dostawać szans i Pat ma być katowany mecz w mecz, tak jak to miało miejsce do tej pory, to jest to świetne rozwiązanie dla Brazylijczyka. IMO wcale nie jest gorszy od Rafała, tylko on ma na swojej stronie Pata. Obecnie potrzeba mu po prostu gry i jeśli na wypożyczeniu kontuzję go ominą, to po powrocie w końcu może realnie powalczyć o wygryzienie Francuza z podstawy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-04-2012 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #25
Re: Fabio da Silva
Jasne.
Tylko ja bym wolał odważniej stawiać na Fabio, a nie podtrzymywać mizerne status quo z Evrą harującym 5. sezon z rzędu bez przerwy i realnej konkurencji. Piszesz Mucha o Fryersie - Fabio jest obecnie o niebo lepszy i bardziej doświadczony - wypożyczmy Zekiego, a z Brazylijczykiem, co stoi wyżej. A z kupieniem kogoś - jestem za, ale, zakładając hurraoptymistycznie niełamliwość bliźniaka, bez ściągnięcia kogoś też może być zacnie. Prawa obrona, środek pola i napad są dużo ważniejsze w chwili obecnej.

Gdzie jest Groszek?
15-04-2012 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #26
Re: Fabio da Silva
Ukryty tekst:
Cytat:Manchester United defender Fabio da Silva could be in his way to Portugal.

Sir Alex Ferguson is considering sending the 21 year-old out on loan in order to maximise his first-team opportunities.

And the Brazilian's agent has told O Jogo that Benfica are winning the race to sign him.

"There is the possibility that Fabio could go to Benfica," said Cassiano Pereira.

"Alex Ferguson has already talked to me and Fabio about that possibility, and in the next two or three weeks we will make a decision."



W mediach łączą z nami deal z Benficą. Gaitan idzie do nas a do portugalii kasa, Macheda prawdopodobnie na stałe + wypożyczenie Fabio na jeden sezon.

Z jednej strony to dobrze by było bo obniżyłoby to koszty zakupu argentyńczyka jeśli się nim interesujemy plus Fabio by miał pewny skład bo jak oglądałem mecze Benfici z Chelsea to ich lewy obrońca Jardel grał słabo i z nim Fabio powinien wygrać. Ale minusem dla mnie byłoby to że nie ogrywałby się w Premiership. W Anglii wg mnie miałby okazję więcej się nauczyć, taki Aston Villa może, Bolton czy Swansea , nie wiem.
16-04-2012 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #27
Re: Fabio da Silva
Wypożyczenie wypożyczeniem, ale co w wypadku kontuzji Evry? Fryers? Nie wierzę. Czysta kaczka z tym Fabio w Benfice moim zdaniem. Nie zapominajmy też o Rafaelu, który za bratem pewnie płakał będzie jak do wypożyczenia dojdzie.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
16-04-2012 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #28
Re: Fabio da Silva
Jeśli rzeczywiście Fabio idzie na wypożyczenie, to nie ma innej opcji, jak ściągnięcie nowego lewego obrońcy, który stanowiłby realną konkrecję na Evry i miał zapewnione X meczów w pierwszym składzie Manchesteru United. Może SAF planuje ściągnąć do nas Jordiego Albę :?: :-D

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-04-2012 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #29
Re: Fabio da Silva
Jaroldz napisał(a):Może SAF planuje ściągnąć do nas Jordiego Albę :?: :-D
Barca go chce więc niemożliwe.
17-04-2012 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #30
Re: Fabio da Silva
samcro napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Może SAF planuje ściągnąć do nas Jordiego Albę :?: :-D
Barca go chce więc niemożliwe.

Alba jest kandydatem Barcelony numer 2 na pozycję lewego obrońcy. Numerem jeden na liście jest Gareth Bale. Jeśli zdecydują się na Walijczyka, to my spokojnie możemy za ok. 15 mln euro kupić Albę Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-04-2012 12:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości