Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska na EURO
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #31
Re: Polska na EURO
RedLucas napisał(a):Jeśli naprawdę Smuda jest takim idiotą, żeby wyjść na Rosję i murować, murować tym zespołem, to idę do buka grać na Ruskich :lol:

No i jaki będziesz miał kurs na Ruskich? Smile 1.00?

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
11-06-2012 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #32
Re: Polska na EURO
Szkoda byłoby w takim specjalnym dla nas turnieju odpaść już w fazie grupowej. Tym bardziej, że szczęście nam sprzyja, mamy najłatwiejszą możliwą grupę, a skład reprezentacji naprawdę mocny, bo kiedy ostatnio mieliśmy tak klasowych zawodników jak Szczęsny, Piszczek, niezwykle solidny i pracowity Błaszczykowski, czy Lewandowski o którym jest głośno nawet w kontekście transferu do czołowych klubów świata, w tym naszego? Niestety Smuda jeśli faktycznie zagra taką trójką w pomocy, to kolejny raz skomplikuje sobie sytuację. Nie wiem co się dzieje z Obraniakiem, w lidze francuskiej z tych nielicznych fragmentów, które udało mi się zobaczyć, był zupełnie innym zawodnikiem, w meczach reprezentacji zawodzi na całej linii, nie ma w nim żadnej kreatywności. Ale tej kreatywności po środku Murawski - Polański - Dudka tym bardziej się nie można spodziewać. Chyba faktycznie wobec tego najlepszym rozwiązaniem byłoby wpuszczenie tam Mierzejewskiego. Skład jaki podał Jaroldz bardzo przyjemny, nie wiem tylko czy faktycznie zamieniać Dudkę na Polańskiego, raczej moim zdaniem nie można mówić, że Niemiec zawiódł w meczu z Grecją, a skoro Smuda grał dwójką Polański - Murawski, to niech już się tego trzyma konsekwentnie. Nie jestem też przekonany do Wawrzyniaka, wręcz powiedziałbym, że jestem co do niego uprzedzony do tego ta kontuzja tuż przed ME, no ale zagrać gorzej od Boenischa to faktycznie byłaby sztuka, widać po nim niestety długą kontuzję i brak gry, do tego dochodzi gra co kilka dni, nie widzę szans by się zregenerował na to spotkanie i zagrał dobry mecz. Może wobec tego wstawić tam Dudkę, taki zapchajdziura z niego a'la Ołszej, szału nie można by się spodziewać, ale już pewnej dozy solidności na pewno.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
11-06-2012 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #33
Re: Polska na EURO
W sumie Dudka na lewej obronie to chyba na ten moment najlepsza opcja.
11-06-2012 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #34
Re: Polska na EURO
Dudka na lewej obronie? Opcja trąci desperacją, za wolny jest chłop, co przy szybkich Rosjanach poskutkuje jesienią średniowiecza. Niestety opcji jest niewiele, współczuję trochę Smudzie. Cokolwiek zrobi będzie lament.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
12-06-2012 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #35
Re: Polska na EURO
Grał tam z powodzeniem w każdym klubie w jakim był. Zawsze to jakaś opcja bo chłop wie co ma grać zwłaszcza jeżeli chodzi o tyły. Ale prawdę mówiąc nie ma się co spodziewać, że zagra tam ktoś inny niż w pierwszym meczu.
12-06-2012 10:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #36
Re: Polska na EURO
Brawo! Udało się i ciągle mamy szansę na awans. Zaskoczyła mnie gra Polaków. Znakomity Perquis i również bardzo dobry Wasilewski, znacznie przyczynili się do zwycięstwa.

Jednego kurwa nie rozumiem, czego wchodzi Mierzejewski, który ma za sobą beznadziejny sezon i jest słaby, a na ławce pozostaje taki zawodnika jak Grosicki czy Rybus... no ale dobra, Smuda i tak zrobił dwie zmiany, więc jest się z czego cieszyć.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-06-2012 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #37
Re: Polska na EURO
Foster napisał(a):tak zrobił dwie zmiany,

3 Big Grin

Obraniak zachował się karygodnie przy zmianie, nie rozumiem o co mu chodziło, burzyc się o pół minuty gry?
12-06-2012 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #38
Re: Polska na EURO
Brawo Smuda <ściana> Super żałosne zmiany. Ostatnia sytuacja w meczu, stały fragment gry, ogromna szansa na postawienie nas w genialnej sytuacji przed meczem z Czechami, a ten zmienia Obraniaka. Zawodnika, który każdym zagraniem ze stałego fragmentu stwarzał nam świetne sytuacje. Ciekaw jestem czy zagra teraz z Czechami po tym co zrobił.
Zmiana Dudki też bardzo inteligentna, ale z niej jeszcze może się wytłumaczyć.Ogólnie jestem pod wrażeniem drugiej części, bo spodziewałem się masakry.Rosja nie taka straszna jak się wydawało.
Tak czy inaczej jesteśmy w całkiem przyzwoitej sytuacji.Rosja będzie musiała ograć Grecje, co pewnie jej się uda, zostaje nam pokonać Czechów. Ciekawe jakim składem wyjdziemy po dzisiejszym występie Tytonia, "popisie" Obraniaka po zmianie i w związku z tym, że musimy zagrać bardziej ofensywnie od początku niż zrobiliśmy to dzisiaj.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
12-06-2012 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #39
Re: Polska na EURO
No powiem szczerze, że byłem zaskoczony grą Polaków dzisiaj. To się kurwa kleiło. Wyglądało. Chciało się na to patrzeć. Akcja w 17 min. majstersztyk, aż mnie ciarki przeszły, no ale spalony. Bramka dla Rosji - Dzagoev się urwał, zgubił krycie no i proszę, najniższy zawodnik strzela bramkę główką.
Piękna bramka Błaszczykowskiego! Naprawdę mi się podobała.
No ale zmiany to trochę nieporozumienie. Mierzejewski nic praktycznie nie wniósł, kilka akcji, ale rozegranie ich nie było zagrażające bramce Rosjan. Matuszczyk też nie wniósł nic. Wyglądało to tak, jakby Smuda, krytykowany za brak zmian w pierwszym meczu, chciał na siłę wykorzystać wszystkie trzy zmiany. Brożka to mógł trochę wcześniej wprowadzić niż na minutę przed końcem. Chłopak się pewnie bardziej zmęczył przy rozgrzewce niż na boisku.

Podobał mi się Tytoń. Chłopak wiedział, gdzie jest, zachowywał się pewnie. I baaaaaaaaaaardzo podobały mi się odbiory Polaków, w większości czyste. Szkoda, że nie udało się w tej końcówce.

Co tu dużo mówić - Polacy zaskoczyli mnie swoją grą. Jak przed meczem marzył mi się remis, tak teraz mam lekki niedosyt, że nie udało się wygrać.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
12-06-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #40
Re: Polska na EURO
Problem jest taki, że jak wpusci Grosika za Obraniaka to nie ma kto wykonywać stałych fragmentów gry, z których stwarzaliśmy sobie sytuacje. A zmiana Brożka była zaplanowana PRZED rzutem wolnym więc zachowanie naszego pomocnika jest niezrozumiałe.

A tak poza tym dobry mecz, naprawdę pozytywnie. Smile
12-06-2012 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #41
Re: Polska na EURO
Obraniak się wkurzył bo ma chłop świadomość, że dobrze mu gała lezała na stopie dziś.
Co do zmiany Polanskiego to on miał uraz i to byla wymuszona zmiana. Co od Mierzejewskiego to powinien wejść za Rafała "uniwersalnego" Murawskiego a nie za Dudkę, który kapitalny też mecz zagrał. Boenisch solidnie też dziś wyglądał.

Co do Brożka to już lepiej było wpuścić Grosickiego na wolnego Anyukowa za Obraniaka i dać mu chociaż 10 minut gry.

Co do wyniku to Rosja na pół sytuacji wykorzystała jedną. Bramka z niczego, szkoda bo Polska powinna ten mecz wygrać.

Aha, Lewandowski to naprawdę zajebisty gracz i naprawdę zrobi karierę. Chłopak bez kompleksów.
12-06-2012 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #42
Re: Polska na EURO
Co do Piszczka to zagrał fatalnie, beznadziejnie. A to podobno lewa strona miała być naszym słabym punktem.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-06-2012 07:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
atomowy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Polska na EURO
Piszczek nie grał fatalnie, wszyscy grali super, szkoda, że zamiast Mierzejewskiego nie wszedł Grosicki, który rajdami pewnie wprowadziłby spore zamieszanie.
13-06-2012 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #44
Re: Polska na EURO
Minh napisał(a):A zmiana Brożka była zaplanowana PRZED rzutem wolnym więc zachowanie naszego pomocnika jest niezrozumiałe.
Ale widząc, że mamy piłkę meczową (Obraniak naprawdę bardzo dobrze wczoraj dogrywał ze stałych fragmentów), należało anulować zmianę. Zresztą walczyliśmy do końca o zwycięstwo, jeśli Smuda koniecznie chciał wpuścić Brożka (swoją drogą czemu nie Grosickiego, Rybusa czy Wolskiego, którzy idealnie nadawali by się do szybkich kontrataków przeciwko zmęczonym Rosjanom, tylko akurat Brożka?!) to należało to zrobić zdecydowanie wcześniej, a nie w doliczonym czasie gry. Zachowanie Francuza oczywiście słabe, owszem miał powody by być wściekłym, ale nie powinien był się tak zachować.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
13-06-2012 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #45
Re: Polska na EURO
Adis napisał(a):Ale widząc, że mamy piłkę meczową (Obraniak naprawdę bardzo dobrze wczoraj dogrywał ze stałych fragmentów), należało anulować zmianę

Zdanie klucz. Albo zrobić zmianę wcześniej, albo nie robić jej w ogóle. Jedyne co ratuje Smudę to fakt, że miała to być zmiana taktyczna na zabranie czasu, żeby Rosjanie nie mieli już po tej akcji kontry. A w sumie Brożek był bliski skierowania piłki do siatki a gdyby mu się to udało to całowalibyście Smudę po łysinie.

Co do zmian to fakt martwi, że Wolski i Grosicki w ogóle nie dostają szans. Grosicki a Mierzejewski, taka sama liga, Mierzej ma lepszy zespół a mimo to Grosik prezentuje się lepiej jednak to za mało, żeby grać w kadrze. Oczywiście są mankamenty, natomiast narzekać nie mamy prawa. Dawno nie mieliśmy turnieju, który dałby tyle bądź co bądź pozytywnych emocji. Wciąż jesteśmy w grze i jeżeli awansujemy, a mamy obowiązek awansować to będzie to znakomity wynik a nikt nie powiedział, że na wyjściu z grupy musi się kończyć. Rozliczmy Smudę po turnieju!!
13-06-2012 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości