Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dimitar Berbatov
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #496
Re: Dimitar Berbatov
Berbaleave Sad

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-05-2012 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #497
Re: Dimitar Berbatov
W momencie gdy Bułgar zawitał do naszego klubu byłem bardzo podekscytowany i zadowolony, że zawodnik takiej klasy zasilił nasze szeregi. Byłem pewien, że jest w stanie dać nową jakość, zaoferować coś czego jeszcze nie mamy i pomóc nam w osiągnięciu sukcesów.

Jestem zadowolony z tego co przez te ostatnie lata Berba prezentował - oczywiście czasami było nieco gorzej, ale każdy zawodnik przechodzi takie okresy. Jednak ja zawsze w niego wierzyłem i widziałem magika na boisku, który niby to od niechcenia, z lekką nonszalancją robił takie rzeczy, po których człowiek piał z zachwytu. Zawsze będę miał w pamięci te trzy bramki strzelone Liverpoolowi, 5 bramek z Blackburn czy też cudowną asystę w meczu z West Hamem.

Szkoda, że nas opuszcza, ale to najlepsze rozwiązanie dla niego. Czwarte miejsce w hierarchii napastników na pewno nie jest dla niego wystarczające nawet w takim klubie jak Manchester United. Wciąż może dać wiele i grać jeszcze 2,3 lata na najwyższym poziomie.

Przez cały ten okres, Dimitar był bardzo fair wobec klubu i nigdy nie powiedział złego słowa. Co więcej, cieszył się niezmiernie, że mógł przejść do najlepszego klubu na świecie.

Po prostu Berbaclass.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
21-05-2012 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #498
Re: Dimitar Berbatov
Bardzo podoba mi się postawa Berbatova. Od zawsze bardzo lubiłem Bułgara, przez jego pobyt w Manchesterze polubiłem go jeszcze bardziej i żałuję, że odchodzi, ale jego postawa wzbudza we mnie dumę, że kibicuję MU. To prawdziwy Diabeł :twisted: nie to co Tevez. Nie boi się powiedzieć, co myśli, ale też nie najeżdża na menedżera, że nie gra.

Szacun, ogromny szacun dla Dymitara.
Lukas napisał(a):Po prostu Berbaclass.
tak jest!

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-05-2012 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #499
Re: Dimitar Berbatov
Wczoraj w mediach podano do informacji, że oczekujemy za Bułgara 5 mln funtów. Dla mnie ta cena jest śmieszna i jest obrazą dla samego zawodnika. Tak wiem, ostatni rok kontraktu, po 30, mało grał w zeszłym sezonie, no ale kurwa...

W ogóle to bardzo często sprzedajemy zawodników a pół darmo... O'Shea, Brown Campbell, Foster itp.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-06-2012 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #500
Re: Dimitar Berbatov
Myślę że ta kwota wynika z tego że United, nie chce robić problemów Berbatowowi w odejsciu.
05-06-2012 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #501
Re: Dimitar Berbatov
No dobra ale za Bebe wydaliśmy ok 7 baniek, a za Berbe weźmiemy 5? Jakiś żart. Wg mnie idealną kwotą było by 9-10 baniek.
05-06-2012 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #502
Re: Dimitar Berbatov
Czy 5 mln funtów to kwota za niska za Berbatowa :?: Możliwe, że tak, ale pamiętajmy, że Bułgar jest już po "trzydziestce", wiadomo, że klub nie liczy na niego w kontekście następnego sezonu, a w minionym grał bardzo mało.

Chciałbym, aby Berbatow trafił jeszcze do dobrego klubu europejskiego, gdzie mógłby zagrać w Lidze Mistrzów. Na pewno na to zasługuje. Facet zawsze zachowywał się wspaniale wobec klubu, nawet w zakończonym dopiero co sezonie nie poszedł do mediów i nie zaczął się żalić, narzekać na brak gry. Warto, aby klub także postąpił tak samo wobec Dimitara.

Wiadomo, że do innego klubu Premier League Berbatow nie pójdzie, co sam powiedział, ale może Serie A i np. Inter, który chce przebudować skład, tam zawsze cenią doświadczonych piłkarzy, którzy mogą jeszcze pograć na bardzo dobrym poziomie 2-3 lata. Przy ograniczonym budżecie Interu na letnie wzmocnienia, który ma wynosić ok. 30 mln euro+ pieniądze ze sprzedaży niepotrzebnych zawodników, na pewno Berba byłby ciekawą opcją. Problem w tym, że oni nie zagrają w Lidze Mistrzów w nowym sezonie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-06-2012 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #503
Re: Dimitar Berbatov
Jaroldz napisał(a):Czy 5 mln funtów to kwota za niska za Berbatowa :?:

Według mnie tak, jest za niska. No ale to decyzja klubu, może nie zależy im na tych 3-5 bankach tylko chcą zachować się ferr wobec grajka tak jak Bułgar zachowywał się wobec klubu. Fajną opcją było by jakby trafił do PSG.
05-06-2012 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #504
Re: Dimitar Berbatov
Niska ale kto da więcej za gracza po 30 któremu kończy się kontrakt za rok i nie jest tajemnicą że jest niechciany w klubie?
05-06-2012 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #505
Re: Dimitar Berbatov
Cytat:Prawda jest taka, że kocham ten klub, ale jeżeli nie mam szans na grę, nie mam zamiaru być nikomu przydatny. Ja chcę grać, chcę pomagać, ale z nieznanych mi powodów moje szanse są ograniczone, więc będzie lepiej dla wszystkich, gdy odejdę z Manchesteru United.

Jeżeli tak się nie stanie, jestem profesjonalistą i będę robić wszystko, co będzie w mojej mocy, by pomagać zespołowi i kolegom z drużyny. Oczywiście, gdy będę mieć okazję.

Jestem zmęczony spekulacjami. Czytam gazety i widzę, że cena, jaką trzeba za mnie zapłacić to 10 mln funtów. Idę porozmawiać wtedy z sir Aleksem, a on mówi mi, że w grę wchodzi 5 mln... Więc kto mówi prawdę?
Pojedzie na tournee, nastrzela trochę bramek i pewnie ktoś się po niego zgłosi. 5 mln to nie jest dużo, a umiejętności wciąż duże, także z pewnością znajdzie się ktoś kto go chętnie zatrudni.

Szkoda tylko, że tak to się wszystko potoczyło. Moim zdaniem trochę nie fair...



Mój Blog: Pod presją czasu
16-07-2012 12:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #506
Re: Dimitar Berbatov
Może się nie znam, ale wg mnie jesteśmy w stanie dostać za niego więcej niż 5 mln, i to w tej chwili. Przecież wartość Berbatowa jest i tak z pewnością dużo wyższa! Nie wierzę, że żaden klub nie chciałby takiego zawodnika za takie śmieszne pieniądze (nawet 10 mln jest IMO śmiesznym pieniądzem za Bułgara). Kagawa z rokiem kontraktu = 17 mln, Berbatow z rokiem kontraktu = 5 mln? Nie ma przecież 35 lat, tylko 31.
Tajemnicą pozostaje dla mnie to, dlaczego Szkot tak uparcie obstaje przy tym, żeby trzymać go po to tylko, żeby siedział na ławce i zagrał czasem w jakimś mniej ważnym dla nas meczu. Skończy się to tak, że odejdzie za darmo po sezonie, co będzie frajerstwem na maxa. A poza tym bardzo mi go szkoda, bo sobie na to nie zasłużył. Nie pasuje do teraźniejszej koncepcji, to jasne - ale w takim razie czemu nie dać mu wolnej ręki w szukaniu klubu (nawiązuję tu do ostatniej wypowiedzi Fergusona, który z całą mocą stwierdził, że Berbatow zostaje na przyszły sezon)?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-07-2012 08:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #507
Re: Dimitar Berbatov
Jak czasem miałem wrażenie, że niektóre kluby kupowały piłkarzy tylko po to, żeby siedzieli u nich na ławce zamiast grać gdzieś indziej tak teraz myślę, że Ferguson woli trzymać Berbę u siebie niż dać mu grać gdzieś indziej..
17-07-2012 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #508
Re: Dimitar Berbatov
Hubercik napisał(a):Jak czasem miałem wrażenie, że niektóre kluby kupowały piłkarzy tylko po to, żeby siedzieli u nich na ławce zamiast grać gdzieś indziej tak teraz myślę, że Ferguson woli trzymać Berbę u siebie niż dać mu grać gdzieś indziej..
Z wszelkich doniesień wynikało, że Berba miałby odejść do klubu spoza Premier League, a że raczej nie byłaby to ekipa pokroju Realu, Barcy czy Bayernu (potentaci w Lidze Mistrzów), to takie osłabianie innych zespołów nie miałoby raczej sensu.

Co innego było w przypadku Heinze, który chciał do LFC.

Gdzie jest Groszek?
22-07-2012 12:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #509
Re: Dimitar Berbatov
Ja się tylko boję o to, żeby nie upokorzyć Berbatowa (w sumie i tak jest już upokorzony, ale da się jeszcze bardziej) - sprzedajmy go byle komu za byle ile, bo naprawdę żal chłopa. On sam chyba nie jest tak pazerny, żeby nie zgodzić się na niższą tygodniówkę w innym klubie, ale regularnie grać...

Napastnik z numerem 9, który nie siądzie nawet na ławce - słabo.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-08-2012 08:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #510
Re: Dimitar Berbatov
Dla mnie to zawsze był i będzie szczególny zawodnik. Napisałym, że jest ale to trochę się nie godzi z jego obecną rolą jaką przypisał mu Fergie. 2 lata na ławie lub 1.5 jeżeli odejdzie w zimie bo jakoś nie sądzę, żeby odszedł w tym okienku bo jakoś dziwne, ale mało takich prawdziwych chętnych na jego umiejętności jest. Trochę lipnie, że praktycznie z miejsca stracił miejsce w składzie. Jeszcze grę Welbecka potrafię przeboleć kosztem Berby ale notoryczne granie na Chichę i patrzenie jak się chłop męczy naprawdę było czymś nie fair i co jak co ale można mieć o to pretensje do Fergusona. Aż szkoda, że Berba jest taki spokojny bo przecież gdyby się burzył to już dawno by odszedł jak Ruud czy David a on siedzi i siedzi i zamiast jeszcze odbudować swoją markę to trochę się zatraca. Ale jedno mu trzeba oddać. Nigdy nie postawił dobra swojego nad dobro klubu i to jest bezcenne i warte nieporównywalnie więcej niż te przeklęte 30 mln, które się ciągnęło za nim przez całą przygodę z United i to chyba też świadczy o tym, że był warty założenia tej koszulki.
18-08-2012 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości