Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #151
Re: Serie A
mucha napisał(a):"Stara Dama" z lat 90. i początku XXI wieku to jedna z najwspanialszych drużyn, jakie było mi dane widzieć w dzieciństwie.
Mam to samo. Dobrze pamiętam Juventus z tamtych czasów, może dlatego, że w dzieciństwie starszy brat mocno im kibicował. Conte, Zambrotta, Zidane, Davids, Inzaghi, Trezeguet, Ferrara, Montero, Pessotoo, Tudor, Thuram, Camoranesi czy wcześniej wspomniani Nedved i Del Piero. Pomimo, że tyle lat minęło wymieniam ich prawie jednym tchem Smile Trochę smutno się robi jak pomyśle jak ten czas szybko leci. Większość z tych zawodników już pokończyła swoje kariery, a inni są już na ostatniej prostej. A przecież jeszcze tak "niedawno" byli naszymi idolami i wzorami do naśladowania. Echhh te głupie życie Wink Gratulacje dla Juventusu, Europa czekała z utęsknieniem na powrót wielkiej Starej Damy Smile
08-05-2012 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #152
Re: Serie A
Także mam ogromny sentyment do Juventusu. Wszak to niejako dzięki nim zaczęła się moja przygoda z United. Pamiętam jak za dzieciaka oglądałem półfinał LM99 i tym samym pierwszy widziany na własne oczy wspaniałycomeback w wykonaniu Czerwonych Diabłów. Późniejszy finał z Bayernem tylko utwierdził mnie, że to będzie mój klub. Faktycznie trochę dziwne uczucie, gdy spojrzy się na składy z tamtego meczu, tak naprawdę tylko Fergie z Ryanem i Paulem pozostali na swoim miejscu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
08-05-2012 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #153
Re: Serie A
Inzaghi pożegnał się z San Siro i futbolem strzelając bramkę w meczu z Novarą.
Także Del Piero strzelił bramkę dla Juve w meczu z Atalantą. 2,3 lata temu kariery kończyli Figo i Nedved. Kolejni piłkarze odchodząc sprawiają, że kończy się ta epoka która zaczynała się jak się urodziłem a była w środku gdy zacząłem interesować się piłką. Inzaghi bowiem odchodzi, Del Piero chociaż wciąż mam nadzieję, że zostanie jeszcze sezon w Juve to chyba odejdzie i tylko Buffon będzie pamiętał te piękne lata XXI wieku.
13-05-2012 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #154
Re: Serie A
Koniec Serie A w Canal+ Sport.

C+ zostaje z 3 ligami, angielską, hiszpańską i francuską.
11-08-2012 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #155
Re: Serie A
Zajebiście... Człowiek tyle kasy płaci za ten C+, na którym dają coraz mniej dobrych filmów, koncertów, to jeszcze likwidują z oferty Serie A, a w zamian dają drugą ligę francuską oraz Puchar Ligi Francuskiej... :evil:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-08-2012 15:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #156
RE: Serie A
Cytat:Wczoraj podczas studia pomeczowego Polska - Mołdawia, dziennikarz kanału nSport Grzegorz Kalinowski zdradził iż Serie A będzie transmitowane w kanale nSport.

Liga Włoska jest rozgrywana w Soboty oraz Niedziele , więc jest to bardzo duże uatrakcyjnienie oferty nSport w Weekend.

Aktualnie nie ma oficjalnego stanowiska ITI w tej sprawie.

Przypomnę iż kilka dni temu nSport kupił prawa do MŚ w kolarstwie szosowym które odbywają się w dniach 15-23 września , w holenderskim mieście Valkenburg aan de Geul.

http://www.sport.satelitarne.tv

Serie A nie ma w Canal+, to przynajmniej nSport wykupi prawa do transmisji tej ligi. Jestem jeszcze bardzo ciekawy, ile meczów z danej kolejki będą mogli puścić.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-09-2012 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #157
RE: Serie A
Jaroldz napisał(a):Przypomnę iż kilka dni temu nSport kupił prawa do MŚ w kolarstwie szosowym które odbywają się w dniach 15-23 września , w holenderskim mieście Valkenburg aan de Geul.
To zaszaleli. Zupełnie tak, jakby w Eurosporcie kolarstwa nie było. Większość ludzi mających platformę N, ma również ten kanał.

Na szczęście w C+ pozostały te ligi, które oglądam najczęściej: polska, angielska i francuska. Po serie A nie płaczę.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2012 10:20 przez sebos_krk.)
14-09-2012 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #158
RE: Serie A
sebos_krk napisał(a):Na szczęście w C+ pozostały te ligi, które oglądam najczęściej: polska, angielska i francuska. Po serie A nie płaczę.

Ja może nie płaczę po Serie A, ale bardzo się wnerwiłem, kiedy dowiedziałem się, że nie wykupią licencji na dalsze pokazywanie ligi włoskiej, a abonamentu za posiadanie 4 Canal Plus nie obiżyli. W zamian nabyli prawa do pokazywania drugiej ligi francuskiej, której jeszcze ani razu nawet nie dali.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-09-2012 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #159
RE: Serie A
Jaroldz, ale do kogo ty masz pretensje? Bo moim zdaniem możesz mieć je do samego siebie. Czemu tu winny jest C+? Podpisywałeś umowę z Cyfrą+ na możliwość odbioru kanałów Canalu+ i przecież nadal masz możliwość ich oglądania. Czy w umowie masz zapisane, że masz mieć relacje spotkań z ligi włoskiej? Czy jednak masz zawarte kanały jakie będziesz posiadać? O jakim tym obniżaniu cen w ogóle mówisz? Za co? Każdy może sobie łatwo sprawdzić do kiedy telewizja ma wykupione prawa do pokazywania meczy i ty też to mogłeś sprawdzić na przykładzie Serie A. Mogłeś mieć to na uwadze. Jeżeli czujesz się taki pokrzywdzony i oburza cię, że nie zmniejszyli ci abonamentu to złóż pomówienie na temat niezgodności towaru z umową. Jednak przed tym weź te parę kartek do ręki, przeczytaj uważnie, zobacz co podpisałeś i nie miej pretensji do nikogo, no chyba, że do samego siebie.
14-09-2012 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #160
RE: Serie A
Cyfra+ połączyła się dziś z platformą N, niedługo mają przedstawić ofertę programową. Także nie panikować bo jeszcze nie wiadomo co gdzie będzie

http://www.satkurier.pl/news/78376/uokik...rmy-n.html

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-09-2012 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #161
RE: Serie A
Ciekawe co z Ligą Mistrzów. Cyfra da komentatorów N-ka dostanie mecze z komentarzem i wszystko zajebiście Wink
14-09-2012 19:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #162
RE: Serie A
Czyżby wyrosła poważna konkurencja Polsatowi Sport? Gut, będzie ciekawie Smile

Gdzie jest Groszek?
14-09-2012 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #163
RE: Serie A
Ja wiem, że z tego typu transakcji 1+1 nie zawsze równa się dwa. Kwestia zachowywania marek, które są już rozpoznawalne na polskim rynku - nie wiem czy rozstaną się z tym tak od razu. Cały proces może potrwać rok albo i dłużej. Na pewno będzie lepiej dla abonentów N i Cyfry, ale już nie wiem czy zmniejszenie liczby platform to zwiększenie konkurencji czy też raczej jej zmniejszenie. Generalna zasada im więcej liczących się graczy tym większa konkurencja. Były 3 platformy, docelowo będą dwie. Długi offtop, sorry.
14-09-2012 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #164
RE: Serie A
allfanmu napisał(a):Na pewno będzie lepiej dla abonentów N i Cyfry, ale już nie wiem czy zmniejszenie liczby platform to zwiększenie konkurencji czy też raczej jej zmniejszenie. Generalna zasada im więcej liczących się graczy tym większa konkurencja. Były 3 platformy, docelowo będą dwie.

Fakt, też się nad tym zastanawiałem. Ale nawet jeśli z 1+1 wyjdzie ~1,75, to Polsat będzie mieć jednego, ale za to bardzo poważnego konkurenta. Pożyjemy, zobaczymy - jak to mawiał Szpaku w Fifie.

Gdzie jest Groszek?
14-09-2012 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KARTONick Offline
MONARCHA
****

Liczba postów: 484
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 12
Post: #165
RE: Serie A
(14-09-2012 17:54)Lasq napisał(a):  Cyfra+ połączyła się dziś z platformą N, niedługo mają przedstawić ofertę programową. Także nie panikować bo jeszcze nie wiadomo co gdzie będzie

http://www.satkurier.pl/news/78376/uokik...rmy-n.html

Matko kochana, a ja muszę się męczyć z polsat'em i mecze oglądać w internecie Confused
Ciekawe jakie ceny będą, bo akurat niedługo mi się umowa kończy, a trudno będzie rodziców przekonać, by jej nie przedłużyli Tongue

Because… this is my legacy, legacy, heir...
This is my legacy, legacy, heir...
There’s no guarantee, it’s not up to me you can only see,
This is my legacy, legacyyy!
14-09-2012 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości