Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #451
RE: Filmy
(13-09-2012 14:12)TomekPopek21 napisał(a):  a co to za film "Jesteś Bogiem" dla dzieci 12-15 lat.

Historia Paktofoniki. Znając życie to kiedy ją rozwiązali dopiero byłeś płodem.

Niestety nie oglądałem ale szukam cały czas gdzieś w necie.
19-09-2012 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #452
RE: Filmy
BeBaD napisał(a):Niestety nie oglądałem ale szukam cały czas gdzieś w necie.


Szukasz filmu polskiego, którego jeszcze nie ma w kinach? Powodzenia!

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
19-09-2012 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #453
RE: Filmy
Za 5 a w zasadzie już za 4 dni jest premiera. 24 wrzesień bodajże.
19-09-2012 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #454
RE: Filmy
Premiery kinowe są z reguły w piątek, żeby sobie mogli policzyć przychody w pierwszy weekend i się tym jarać, tak więc premiera jest 21. września.
20-09-2012 06:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #455
RE: Filmy
W najbliższym czasie wybieram się do kina na film Yuma. Jak ktoś już widział, to proszę o jakąś opinię. Mam wielką nadzieję, że się tym filmem nie zawiodę. Wrzucam przy okazji zajefajny kawałek Kazika o tym samym tytule.

ZWIASTUN:




KAWAŁEK KAZIKA:



"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
20-09-2012 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #456
RE: Filmy
Byłem jakieś 2 tygodnie temu. Pierwsza połowa bardzo fajna, później już średnio, ale ogólnie film ok. Pieniędzy wydanych na bilet nie żałuję Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-09-2012 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #457
RE: Filmy
Jesteś bogiem jeżeli ktoś chce obejrzeć nie ze względu na muzykę tylko, żeby zaliczyć dobrą pozycję filmową to bardzo polecam. Osobiście dreszcze mnie przeszły 3-4 razy podczas tegoż filmu. Mi się bardzo podobał chociaż jego odbiór może być dla różnych osób inny, dlatego nie będę wypisywał o jego wadach i zaletach. Na pewno mogę polecić i będę wracał do tego filmu mimo, że wiele rzeczy nie jest zgodnych z realnymi faktami a jest jedynie historią dopisaną do filmu, ale jest wiarygodny i najważniejsze rzeczy są umiejscowione.
25-09-2012 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #458
RE: Filmy
Jeżeli ktoś nie jest fanem Paktofoniki i Magika to ma czego szukać w tym filmie czy lepiej sobie odpuścić?
26-09-2012 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #459
RE: Filmy
Na pewno jest czego szukać ale musisz oglądać ten film ze świadomością, że trochę naciągnęli tą niekorzystną sytuację w dół. W sensie jest przekoloryzowany ale w tą drugą stronę. No i są rzeczy, które są podstawione na potrzeby filmu ale ogólnie na pewno warto na niego iść i go obejrzeć nawet jak się nie jest ich i jego fanem.
26-09-2012 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #460
RE: Filmy
Film bardzo dobry, ale nie tak wybitny jak go reklamowano. A może po prostu tak to wygląda tylko z perspektywy fana Paktofoniki? Może neutralna osoba oceni go wyżej. Jako taka neutralna osoba zasiadałem do "Skazanego na Bluesa" i z miejsca ten film stał się jednym z moich ulubionych. Muszę przyznać, że w "Jesteś Bogiem", ogrom zrobiła sama muzyka Paktofoniki, coś cudownego (choć przyznam, że na dźwięki muzyki ze względu na swój stan podczas seansu byłem mocno wyczulony, kto ma wiedzieć ten wie Wink ). W ogóle, bardzo podobało mi się to, że aktorzy grający role Magika, Fokusa i Rahima sami nauczyli się nawijać kilka kawałków i nie odstawiono żenady z podstawianiem prawdziwego głosu. I wyszło to im znakomicie, a jak ktoś jest ciekawy to niech sprawdzi takie kawałki jak Plus i Minus i Powierzchnie Tnące, aby osobiście zobaczyć, że to nie prosta sprawa. A aktorzy spisali się pod tym względem rewelacyjnie. W każdym razie, pójście na film polecam, bo w ostatnich latach niewiele jest tych dobrych polskich produkcji. Wielu moich znajomych wybiera się za kilka dni, no i muszę przyznać, że strasznie im zazdroszczę i chętnie obejrzałbym ten film jeszcze raz Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
26-09-2012 11:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #461
RE: Filmy
Myślę, że fani Paktofoniki, Ci którzy żyli tym składem dużo wcześniej przed filmem to zbytnio ich nie zaskoczyło to wszystko. Dla ludzi mniej wtajemniczonych ten film bądź co bądź odkrywa coś nowego, chociaż trzeba mieć wyczucie bo nie wszystko jest prawdą w filmie. Ale fakt, aktorzy znakomicie się sprawdzili.

Co do ponownego obejrzenia filmu to właśnie obejrzałbym go z chęcią, ale jednak z trochę innej prerspektywy tzn.
mucha napisał(a):że na dźwięki muzyki ze względu na swój stan podczas seansu byłem mocno wyczulony

z takiej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2012 14:35 przez Hubson.)
26-09-2012 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #462
RE: Filmy
Jesteś Bogiem wart obejrzenia zdecydowanie.Wobec syfu zdobywających nagrody jak sala samobójców film wybija się zdecydowanie.Rola Magika to najlepsza polska rola obejrzana przeze mnie w polskim filmie od dłuższego czasu,epicki moment był kiedy grali pierwszy koncert ,koledzy odpadli a magik sam zarapował nowiny.Denerwowała mnie trochę postać rahima aka " tylko co na bilet".Wg mnie słabszy punkt filmu.Fokus i Gustaw na propsie.Justyna słabo.
18-10-2012 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #463
RE: Filmy
Akurat dziś ściągnąłem ten film i wieczorem planuję obejrzeć po raz drugi.
18-10-2012 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #464
RE: Filmy
Film można obejrzeć na YouTube Smile

http://youtu.be/d7xQI-dXLBw

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-10-2012 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #465
RE: Filmy
Dzięki Twojemu linkowi wiem, że pobrałem wersję festiwalową. Trochę widać różnicę w dialogach, że są trochę cichsze, ale w sumie dobrze mieć film na dysku i nie bać się o poziom bufforowania lub o to, że mogą go usunąć.
18-10-2012 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości