Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2761
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Opcja 3 - pilnuj "porządku" jako tępa prewencja Exclamation


A tak na serio jestem mega mocno nakręcony, ciekawe jak całość będzie przebiegać, ile ludzi, jak łowcy hiva od folksdojczy etc Co się dzieje na dni przed marszem, wezwania na psiarnie akurat na 11-ego, kontrole, wbijanie przez ABW o 6 do ludzi z ONRu, makabra, niech ten marsz będzie zapalnikiem do zmian w tym kraju, trzeba powiedzieć dość

Dokument o zeszłorocznym marszu, warto poświecić te 15 min na obejrzenie Smile

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=roMUh4LmJz8[/youtube]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-11-2012 11:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2762
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ale macie problemy... W takie dni jak ten biorę rower na dach, wyjeżdżam na jakieś zadupie i mam na wszystko wyje*** Smile


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 13:18 przez sebos_krk.)
10-11-2012 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2763
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jak się kiedykolwiek będziesz uskarżał, że cokolwiek w Polsce ci nie pasuje, że drogo, że bezrobocie, że cokolwiek - odpowiem ci "wyjedź na jakieś zadupie i miej wyjebane".
----
Mam wrażenie, że działania służb i policji odnoszą skutek przeciwny do zamierzonego... Ja na ten przykład nakręciłem się jeszcze bardziej na wyjazd.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 13:23 przez Kosma.)
10-11-2012 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2764
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Z reguły jestem mega- pesymistą, ale akurat potrafię docenić co się zmieniło w kraju przez ostatnie dwie dekady. Dobrze pamiętam jak mieszkając we Francji przyjeżdżałem do Polski na wakacje u dziadków i czułem się tak, jakby dziś każdego niezadowolonego obywatela, mieszkańca dużego europejskiego miasta wysłać na tydzień do Bangladeszu.
Może nie jest idealnie, ba wkurwia mnie coś na każdym kroku, ale dobrze sobie zdaję sprawę z faktu, że zmiany zachodzą. Nie ma państwa idealnego. Nie system trzeba zmienić, a mentalność ludzi. Polak u władzy staje się hieną robiącą pod siebie, zapomina, że właśnie zaczął misję dla innych.

e: zresztą na śliski temat wchodzimy, mnie to do szczęścia nie potrzebne, dlatego zrobię tak jak napisałem i mam spokój. Jak kogoś sprawa interesuje, mamy demokrację, droga wolna, czas zmieniać kraj.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 14:20 przez sebos_krk.)
10-11-2012 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2765
RE: Kółko wzajemnej adoracji
sebos_krk napisał(a):mamy demokrację, droga wolna,
Mamy taki wolny kraj, że:
- Węgrów (w tym dwóch węgierskich posłów!), co przylecieli wczoraj do Warszawy zatrzymano na dwie godziny, bo podejrzewano (słusznie), że pójdą w Marszu.
- Policyjny bandyta, który skopał i zagazował człowieka po prostu idącego z flagą dostaje wsparcie od... PROKURATURY! To PROKURATURA wnioskuje o umorzenie postępowania ze względu na "wzorowy przebieg służby, ustabilizowany tryb życia" etc. Co ciekawe, osoba skopana, która musiała z tego powodu odwiedzić szpital, została skazana za utrudnianie interwencji tego bandyty, a sąd nie dopuścił w tej sprawie jako dowodów... nagrań ludzi przechodzących obok oraz nagrań z monitoringów!
- We Włodawie przesłuchiwano ojców Paulinów, bo na ogłoszeniach parafialnych poinformowali o organizowanym wyjeździe na Marsz.
- W całym kraju szczególnie kibice dostają wezwania na komendę na dzień 11.11 (m. in. Przemyśl, Białystok, Płock).
- To samo spotkało szefa Koła Gazety Polskiej w Jarosławiu.
- Przewozy Regionalne z dupy podnoszą cenę za wcześniej zamówiony już pociąg specjalny ludzi z Poznania do absurdalnego poziomu.
- Policja wydzwania po przewoźnikach, szukając tych, którzy przeprowadzają transport do Warszawy w tym dniu - po czym zniechęca ich i wciska kit o bandytach jadących na ustawkę. W Gdańsku z tego powodu przewoźnik się wycofał, nie wiem, jak w innych miejscach.
- Takie same telefony otrzymują rodzice osób jadących na Marsz.
- Policja żąda list uczestników wyjazdu, powołując się na ustawę o imprezach masowych. Sęk w tym, że Marsz jest zgromadzeniem publicznym, gdzie nie ma obowiązku dostarczania nikomu listy osób.
- W Lublinie parę dni temu o 6 rano do domów osób sześciu działaczy ONR mniej lub bardziej powiązanych z organizacją Marszu (natomiast pewnych uczestników) wpadła ABW i przewróciła domy do góry nogami oraz zarekwirowała sprzęty. Osobników przewieziono na komendy, gdzie przez wiele godzin przepytywano ich o wydarzenia z dupy, mające miejsce dawno temu - tam też padły słowa, że jeżeli gość nie przypomni sobie gdzie jest jego komputer (oddał go do naprawy), to nie wyjdzie stamtąd.

Podobną listę można spisywać z tego, co się działo rok temu. Demokracja? Wolna Polska? O czy ty bredzisz?

E: Zapomniałbym o znamiennej sytuacji sprzed roku, kiedy to dotowana przez państwo hałastra spod znaku krypolu zaprosiła niemieckich bandytów do Polski. Ci bandyci spokojnie przejechali w policyjnej obstawie do Wawy, gdzie mogli się wyżyć - na kibolach? Nie! Zaatakowali choćby grupę rekonstrukcyjną, ludzi w polskich mundurach z epoki napoleońskiej, którzy wracali z obchodów oficjalnych zupełnie niezwiązanych z Marszem. Nasi ich pogonili i dopiero wtedy zabarykadowali się w lokalu krypolu.
Co ciekawe, przyjechali ponoć walczyć z faszyzmem - oto, jak to wyglądało: http://www.youtube.com/watch?v=fqS6sJG8NBg
A państwo "nasze"? Zatrzymali ich, po czym... wszystkich zwolnili bez żadnych kar!

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 15:14 przez Kosma.)
10-11-2012 14:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2766
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Krix napisał(a):- We Włodawie przesłuchiwano ojców Paulinów, bo na ogłoszeniach parafialnych poinformowali o organizowanym wyjeździe na Marsz.
- W całym kraju szczególnie kibice dostają wezwania na komendę na dzień 11.11 (m. in. Przemyśl, Białystok, Płock).
- To samo spotkało szefa Koła Gazety Polskiej w Jarosławiu.
- Przewozy Regionalne z dupy podnoszą cenę za wcześniej zamówiony już pociąg specjalny ludzi z Poznania do absurdalnego poziomu.
- Policja wydzwania po przewoźnikach, szukając tych, którzy przeprowadzają transport do Warszawy w tym dniu - po czym zniechęca ich i wciska kit o bandytach jadących na ustawkę. W Gdańsku z tego powodu przewoźnik się wycofał, nie wiem, jak w innych miejscach.
- Takie same telefony otrzymują rodzice osób jadących na Marsz.
- Policja żąda list uczestników wyjazdu, powołując się na ustawę o imprezach masowych. Sęk w tym, że Marsz jest zgromadzeniem publicznym, gdzie nie ma obowiązku dostarczania nikomu listy osób.
- W Lublinie parę dni temu o 6 rano do domów osób sześciu działaczy ONR mniej lub bardziej powiązanych z organizacją Marszu (natomiast pewnych uczestników) wpadła ABW i przewróciła domy do góry nogami oraz zarekwirowała sprzęty. Osobników przewieziono na komendy, gdzie przez wiele godzin przepytywano ich o wydarzenia z dupy, mające miejsce dawno temu - tam też padły słowa, że jeżeli gość nie przypomni sobie gdzie jest jego komputer (oddał go do naprawy), to nie wyjdzie stamtąd.
a - Działania prewencyjne, aby zapobiec powtórce sprzed roku,
b - Celowe zagłuszanie i utrudnianie działań opozycji.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zawsze.


Fan United od 1992 roku
10-11-2012 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2767
RE: Kółko wzajemnej adoracji
sebos_krk napisał(a):a - Działania prewencyjne, aby zapobiec powtórce sprzed roku,
Spokojnego przejścia kilkudziesięciu tysięcy patriotów przez ulice Warszawy? Przypomnę, że do czasu, gdy na drodze Marszu policjantów było widać tylko pod bodaj kancelarią premiera, nic się nie złego nie działo!
Zresztą uważasz, że posłowie do parlamentu węgierskiego będą palić samochody TVNu? Big Grin

I wsadź sobie swój relatywizm tam, gdzie słońce nie dochodzi, a przynajmniej nie powinno. Są to działania całkowicie sprzeczne z ponoć zagwarantowaną wolnością słowa, demonstracji itp. Coś jest złe, to należy to potępiać, a nie usprawiedliwiać wstawkami o punkcie siedzenia.

Dla mnie (moja) własność jest świętością, dla złodzieja nie - traktuje ją jako coś, co chętnie zgarnie bez mojej zgody. Punkt widzenia różni się w tym wypadku od punktu siedzenia, ale nie widzę żadnej możliwości usprawiedliwiania w ten sposób czynów złodzieja.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2012 19:38 przez Kosma.)
10-11-2012 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2768
RE: Kółko wzajemnej adoracji
DUMA! DUMA! NARODOWA DUMA!

[Obrazek: 604015_447672758601464_626149958_n.jpg]

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
12-11-2012 00:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2769
RE: Kółko wzajemnej adoracji
A na drzewach zamiast liści...

Jak tylko dojdzie do mnie adapter do karty pamięci (pewnie w środę), wrzucę jakieś foto, bo na aparacie wygląda, że te z racowiska wyszły genialnie!

Gdzie jest Groszek?
12-11-2012 16:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2770
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Bum bum bum.

Wysłane z mojego komputera HP Pavillion dv6-1308ew za pomocą Mozilla Firefox.

Gdzie jest Groszek?
17-12-2012 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2771
RE: Kółko wzajemnej adoracji
O_o

Wysłane z mojego donżonu za pomocą gołębia pocztowego

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-12-2012 21:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2772
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Miałem to samo pisać, ale Kris mnie ubiegł Big Grin

Wysyłane z mojej nokii 1243245 za pomocą Tapatalk v 0.00002


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2012 22:16 przez sebos_krk.)
17-12-2012 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2773
Odp: Kółko wzajemnej adoracji
Ale o so chozi? Ktoś oswieci? Angel

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
17-12-2012 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2774
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Adis napisał(a):Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Sam to dodajesz pod każdym postem, czy automatycznie się to pojawia po napisaniu postu przy użyciu tego sprzętu *nie wiem czy to tablet, czy telefon czy coś jeszcze innego więc użyłem określenia sprzętu*
17-12-2012 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2775
Odp: Kółko wzajemnej adoracji
Automatycznie się dodaje, miałem poszperac w ustawieniach i spróbować wyłączyć, ale widzę, że Krixowi się spodobało, to jednak zostawię Wink

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-12-2012 00:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości