Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2776
RE: Kółko wzajemnej adoracji
I pewnie o to się rozchodzi... Jakby ktoś nowy wpadł i zobaczył, że każdy pisze ze swojej głowy za pomocą klawiatury to chyba na dobre można by się pożegnać z nowymi użytkownikami.
18-12-2012 01:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2777
Odp: Kółko wzajemnej adoracji
Coś się wam nie podoba :-) ?

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
18-12-2012 08:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2778
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Rzeczywiście niefajnie to wygląda... nie można tego zmienić? Nie mam zamiaru pod każdy postem wysłanym za pomocą tapatalka, że to właśnie tak ktoś napisał posta.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-12-2012 09:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2779
Odp: Kółko wzajemnej adoracji
Dobra, dobra, wyłączyłem. Haters gonna hate Confused. A niech który spróbuje narzekać na brak polskich znaków czy literówki to banuję bez pytania. Big Grin

Tongue/sbs
Tongue /Krix

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2012 14:05 przez Kosma.)
18-12-2012 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2780
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Wymiana kalendarzy już blisko, to i czas na podsumowanie roku 2012 w dziejach Redcafe i tradycyjne Forumowe Oskary. Planuję ruszyć z tym jakoś przez święta, więc do końca tego tygodnia proponuję podumać nad kształtem listy kategorii oskarowych. Tak prezentowało się to w zeszłym roku:

1. Forumowicz roku -
2. Debiut roku -
3. User z największą wiedzą o United -
4. User z największą wiedzą ogólnie -
5. Najzabawniejszy user -
6. Najbardziej lubiany user -
7. Największy dziwak na forum -
8. Najbardziej wkurzający user -
9. Kogo chciałbyś poznać -
10. Najlepszy moderator -
11. Najlepszy av -
12. Najlepszy podpis -
13. Najciekawszy temat na forum -
14. Wydarzenie roku na forum -
15. Co byś zmienił/a na forum -
16. Najaktywniejszy user -
17. User wywołujący sporo kontrowersji -
18. User piszący najstaranniejsze posty -
19. Najbardziej pomocny user -
20. Post roku -
21. Kogo najbardziej by ci brakowało na forum -
22. Kogo brakuje najbardziej na forum -
23. Najładniejsza userka -
23. Najprzystojniejszy user -

To co, jedziemy! Coś dodajemy, usuwamy, zamieniamy się w niekreatywny beton? Wink

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 17:04 przez Intel.)
20-12-2012 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2781
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hubercik napisał(a):Krix napisał(a):Jak kończyć rok, to cytatem z przytupem, ole!


Idź lepiej powyzywać Celtic od faszystów...

//Jak się jest debilem i pewnych zjawisk (tym razem zwanych ironią) nie rozumie, a mimo to wypowiada, to współczuję. Gdy się jednocześnie przy tym upiera i jest niejako dumnym, to przestaję współczuć, bo widać ci z tym dobrze. Proszę nie kasować słowa debil, biorę za nie pełną odpowiedzialność. K.


Cytat:Regulamin:
...
3. Każdy użytkownik ma prawo wyrażać swoje zdanie na poruszony temat, pod warunkiem, że nie obraża innych użytkowników.
4. Zabrania się zamieszczania postów, avatarów i podpisów zawierających treści:
...
d. obrażające innych użytkowników, moderatorów oraz administratorów forum.

Skoro bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje słowa, to zgodnie punktem III.2 regulaminu:
Cytat:2. Administratorzy oraz moderatorzy mają prawo, zgodnie z własnym uznaniem stosować środki dyscyplinujące: nagany poprzez PW, ostrzeżenia o różnej wartości oraz bany.
zajmiesz się tą sprawą i wystawisz sobie co najmniej naganę przez PW.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
21-12-2012 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2782
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Daj spokój Robak... nie ma sensu, żeby ktoś stąd mieszał się w to co Krzyś ma do mnie...
21-12-2012 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2783
RE: Kółko wzajemnej adoracji
No czemu, regulamin jest regulamin, a jeśli nie będą go przestrzegać moderatorzy, to daleko nie zajedziemy...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
21-12-2012 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2784
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Robak, ale Ty wiesz, że debilizm to określenie medyczne. Co prawda uważane jest za negatywne z języku potocznym, ale jednak trudno je nazwać wulgarnym.
http://natemat.pl/30801,prof-bralczyk-ko...wiac-debil

Tymczasem Krisu i Hubert obiecali, że sobie wszystko wyjaśnią na PW Smile

Nie wysłałem tego za pomocą Tapatalka.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2012 17:45 przez sebos_krk.)
21-12-2012 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2785
RE: Kółko wzajemnej adoracji
No wiem, wiem, zanim napisałem ten post musiałem wszystko sprawdzić, żeby mi Kris potem czegoś nie wytknąłWink Jest to jak najbardziej określenie medyczne, ale chyba sebos nie sugerujesz, że Kris zdiagnozował "debilizm" u Hubercika na podstawie postów na forum. Nie jest to na pewno pełen obraz badawczy, a więc i sama ewentualna diagnoza nie może być postawiona.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
21-12-2012 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2786
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Robak, downie, masz rację!

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
21-12-2012 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2787
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Macie problemy, zazdroszczę.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
21-12-2012 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2788
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ludzie... Święta idą, skupcie się na tym Smile
21-12-2012 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2789
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Dobra, jeśli ceną jest przynajmniej nagana / skasowanie moda / wywalenie z forum - zgadzam się.

Zdania o tym człowieku nie zmienię, jego wyczyny obserwuję (i z racji pełnionych funkcji - analizowałem je)* dużo dłużej niż zapewne ktokolwiek z was. Wiem, co mówię i zdania bez radykalnej jego zmiany nie cofnę, choćby dlatego, że przyzwoitość wymaga, by nie ściemniać, tylko mówić, jak jest**, szczególnie w kontaktach międzyludzkich.

A Robak znów strzelił focha, bo mu wytknąłem głupotę na privie - po raz trzeci już w ostatnim bodaj pół roku. No cóż. Schade.
Poza tym, Krystianie, nie wydaje mi się, bym Huberta obrażał.

*Nie będę się tu rozwodził, o czym konkretnie mówię. Chyba, że ktoś o to poprosi, to ewentualnie mogę z nim pogadać.
**
św. Mateusz napisał(a):Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.
Mt 05,37

E:
sebos_krk napisał(a):Tymczasem Krisu i Hubert obiecali, że sobie wszystko wyjaśnią na PW Smile
Nie. Kłamstwo o wyzywaniu Celtiku od faszystów padło publicznie, publiczna jest moja reakcja. Z tym osobnikiem prowadziłem już niemało konwersacji na priv, następna nie będzie dla mnie ani miła, ani odkrywcza, ani potrzebna, ani w ogóle efektywna. Tu nie ma co wyjaśniać, bo właśnie w tym momencie moje stanowisko jest wyjaśnione.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2012 21:54 przez Kosma.)
21-12-2012 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2790
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Chamski zarzut?
Są święta i chciałem się od tego odciąć bo naprawdę ni ziębi mnie ni grzeje to co tu wypisujesz i to jakie masz o mnie zdanie bo nie ty mnie będziesz osądzał... Podkreślasz mój cytat, który wcale nie wziął się z choinki bo prawdą jest, zwłaszcza patrząc na przypadek Interu, że po kadencji Mourinho w tamtym klubie większość graczy potrzebowała prawie, że roku na odzyskanie formy. Wyskakujesz z tym cytatem nawet nie wiem po co? Ani on nie był śmieszny, gorsze rzeczy już pisałem na tym forum i zaliczałem większe wpadki. Po co się DOPIERDALASZ? Nie mam pojęcia, nie obchodzi mnie to, w każdym bądź razie prowokacja zupełnie niepotrzebna się pojawiła... To, co napisałem też można było uznać za ironię którą tak bardzo lubisz. Nie znaczy to jednak, że nie poznałem się na żarcie, ironię wyczułem, natomiast nie tylko mi się nie spodobało bo gość z którym miałeś przyjemność oglądać mecze w Krk jakoś napisał, że co za "zjeb" pisał ten tekst a do niego jakoś się nie odnosiłeś... Zarzucasz mi, że nie poznałem się na ironii natomiast sam tego nie zrobiłeś i potraktowałeś mój post jako obrazę. Swoją drogą twoją ocenę możesz sobie wsadzić w dupę bo może poza pojedynczymi wydarzeniami które wcale nie muszą być pewne nikt spoza Krakowa nie będzie mógł poznać mnie osobiście więc afiszowanie się z tym nikomu się na nic nie zda bo większość ludzi tutaj raczej nie ocenia ludzi po tak małych danych, to że znasz mnie dłużej i "lepiej" nie znaczy, że wiesz wystarczająco dużo by dochodzić do daleko idących wniosków. Ale skoro logika mówi albo tak albo nie to twojego sposobu myślenia nie zmienię. To ja współczuję tobie... jeżeli myślisz, że jesteś na tyle ważny, że twoje zdanie o mnie mi zaszkodzi lub zniszczy samopoczucie. Chciałem to zostawić, ale zarzucanie mi bycie CHAMSKIM jest bardzo nie w porządku i skoro masz o sobie takie wysokie mniemanie to trochę nie wypada, dlatego mimo zbliżających się świąt postanowiłem, że napiszę ostatni raz i porządnie to i mam nadzieję, że nie będę zmuszony ponownie się do tego odnosić bo po prostu szkoda czasu obydwóch z nas.
Chyba wystarczy, mam nadzieję, że wystarczy bo nie chciałbym odpisywać tu nic wielkiego.

Dziękuję za uwagę, przepraszam za kłopot, bo w końcu to moja odpowiedź a nie czepianie się o nie wiadomo co spowodowało całe zamieszanie. Może następny post będzie odezwem na forumowe Oscary o których pisał Intel a konfilkt między nami zostanie przez resztę forumowiczów zignorowany bo naprawdę nie ma nad czym się pochylać i na pewno jeść popcornu przy tym się nie da.
21-12-2012 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości