Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robin van Persie
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #76
RE: Robin van Persie
Hubercik napisał(a):Ciekaw jestem czy to faktycznie potęga naszego klubu go do nas przekonała czy po prostu wyliczył co mu się bardziej opłacało.

Obstawiam, że jedno i drugie, myśle też, że było trzecie i czwarte.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-11-2012 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #77
RE: Robin van Persie
Nie oszukujmy się, że wybrał nas, bo patrzył na historię klubu, ze jeśli chodzi o sukcesy, to między nami, a Shitty jest przepaść.

RVP wybrał nas, bo u nas dużo mniej nie zarobi, a przez wiele lat gry i tak już niezłej kasy się dorobił. Poza tym u nas ma pewne miejsce w pierwszym składzie, a tam musiałby walczyć z Aguero, Tevezem, Balotellim. Nie wiadomo też, czy po przyjściu Robina nie został jednak jeszcze Dzeko, za którego Shitty wołało kupę kasy, jak na rezerwowego. U nas ma łatwiej, Jest klasowy Rooney, a poza tym rezerwowy Chicharito, mało skuteczny Welbeck, oraz słaby Macheda grający w rezerwach.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-11-2012 13:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #78
RE: Robin van Persie
Jebać to czemu wybrał nas, ważne, że wybrał i ważne, że ten gość jest niesamowity. Szkoda, że zabrakło mu szczęścia i że Rooney nie dał mu karnego. Myślę, że hat-trick był w zasięgu, ale póki co można się zachwycać nim w nieskończoność. Co gość wychodzi na prostopadłe piły i co ma spokój to Rooney przy nim już nie wygląda jak strzelec wyborowy.

Martwi mnie tylko jedna sprawa, w razie jego wypadnięcia czy damy radę bo nie wiem czy coraz bardziej nie jesteśmy uzależnieni od jego formy.
03-11-2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #79
RE: Robin van Persie
Robin doznał kontuzji uda i nie zagram w meczu Holandii z Niemcami. Mam nadzieję, że to nic poważnego i w weekend już będzie gotowy do gry. W przeciwnym razie będzie nieciekawie. Nie dość, że to nasz najlepszy napastnik, to także Rooney jest kontuzjowany.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-11-2012 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #80
RE: Robin van Persie
Moim zdanie nie ma się czym martwić. Pewnie jakiś drobny uraz, więc woleli nie ryzykować, bo po co? To tylko jeden mecz towarzyski.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-11-2012 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #81
RE: Robin van Persie
Nie zdziwiłbym się gdyby kontuzja była prawdą tylko dla reprezentacji, a tak naprawdę nic by się nie działo ani z jednym ani drugim napastnikiem.
12-11-2012 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #82
RE: Robin van Persie
Nie mogłem sobie darować małego komentarza na temat Holendra.

Dla mnie pod względem czysto piłkarskim, najlepszy piłkarz jaki zagościł na Old Trafford od czasów Ronaldo. W ogóle jeden z najwybitniejszych grajków, jakich kibice United mieli okazję oglądać z diabełkiem na piersi.

Ja generalnie rozróżniam piłkarzy na polskich, tragicznych, słabych, niezłych, dobrych, bardzo dobrych i wybitnych mających w sobie pierwiastek magiczności. I właśnie takiej magii brakowało w United od czasów Ronaldo. Takiego prawdziwego lidera, dla którego zwykły, przeciętny kibic siada przed telewizor i chce obejrzeć United. Gościa, który potrafi zajebać niesamowitą brameczkę, z niezwykle trudnej pozycji i nie robi mu różnicy, czy to jest pierwsza, 50, czy 92 minuta, nie robi różnicy, czy to mecz towarzyski, ligowy z ogórami, czy finał LM. Naprawdę jestem zachwycony tym co prezentuje sobą Holender. Zawsze przeszkadzały mi w dostrzeżeniu jego geniuszu (a także chyba jego pełnym zaprezentowaniu) liczne kontuzje. Lecz teraz, dla mnie zaraz po Messim i Ronaldo najlepszy piłkarz globu. A w obecnej dyspozycji nawet lepszy od Ronaldo.

Pewnie wielu się oburzy, że co z Rooneyem? Dla mnie piłkarz wyłącznie bardzo dobry. Piłkarz, który nawet gdy ma te kilka miesięcy swojej niesamowitej formy i strzela co mecz, to nie jest dla zespołu tym, czym jest RVP. Nie ma tego daru zrobienia czegoś z niczego. No i oczywiście nie sposób pominąć tego, że są długie miesiące, kiedy Rooney nie istnieje.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-01-2013 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #83
RE: Robin van Persie
Miałem pisać post ale Red mnie w pełni wyręczył Smile

[Obrazek: iAFZHGxywPG0P.gif]

CR tak lubił się cieszyć z bramki już nawiązując do niego Tongue
06-01-2013 02:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #84
RE: Robin van Persie
To, co wczoraj zrobił van Persie no to, cytując klasyka, serce roście! Giggs zapodał fenomenalną piłę, ale przyjęcie i wykończenie to absolutnie klasa światowa!

Jestem pod ogromnym wrażenie gry Robina i rzeczywiście, RedLucas ma rację. Kiedy RvP jest na boisku, widać zmianę w grze. Rzeczywiście, potrafi stworzyć coś z niczego, a przy okazji wygląda to tak, jakby jakoś masakrycznie się przy tym nie wysilał, jebnę to jebnę. Ta łatwość, z jaką odnajduje się na boisku, naprawdę cieszy oczy Smile Brakowało jakiejś takiej cząstki w drużynie.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
06-01-2013 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #85
RE: Robin van Persie
Dodam tylko, że pasuje mu ta rodząca się nad uszami siwizna. Jak bozia da, to się dorobi takiej stylówy, jaką ma pan na obrazku poniżej i będzie rządził światem.
[Obrazek: tony+sirico.jpg]

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
06-01-2013 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #86
RE: Robin van Persie
Big Grin




"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-02-2013 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #87
RE: Robin van Persie
Kilka miesięcy po transferze chciałbym was spytać. Cieszycie się, że Hazard do nas nie trafił (bo zapewne, gdyby Belg przeszedł do United to Robin raczej by do nas nie dołączył)?
06-02-2013 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #88
RE: Robin van Persie
Nie wiem, ile jeszcze potrzeba meczów taki jak choćby wczoraj, żeby RVP usiadł. Mógłbym to zrozumieć gdyby nie bardzo byłoby go kim zastąpić, ale na ławce mamy Chiche, który chyba rozgrywa sezon życia, niemal nie zawodzi w tym sezonie. A Robin w chwili obecnej to męczy nie tylko nas, ale chyba też samego siebie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 14:14 przez RedLucas.)
17-03-2013 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #89
RE: Robin van Persie
Od jakiegoś czasu widać, że Robinowi nie idzie. Jakiś taki zagubiony i mało widoczny na boisku. Myślę, że Ferguson chce żeby Holender przełamał się i dalej raczył nas swoją piękną grą, tak jak to było stosunkowo niedawno... We wczorajszym meczu pewnie ujrzelibyśmy Chichę gdyby remis utrzymywałby się zbyt długo, a że prowadziliśmy to nie było takiej potrzeby, niemniej jednak w kolejnym meczu oczekuję Javiera zamiast właśnie Robina.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-03-2013 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #90
RE: Robin van Persie



Ohh Robin van Persie Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2013 17:03 przez Foster.)
27-03-2013 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości