Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #1
PL: Manchester United 2-1 Liverpool FC (13.01.2013)
[Obrazek: 53nupx.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 2qjzujb.png]


Manchester United vs Liverpool FC
Premier League
13.01.2013; 14:30
Old Trafford, Manchester


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2013 16:27 przez sebos_krk.)
04-01-2013 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Wprawdzie do tego spotkania jeszcze daleko, jednak na chwile obecną chciałbym widzieć taki skład:

DDG
Rafael - Evans - Vidic - Evra
Carrick - Cleverley
Nani - Kagawa - Young
van Persie

Przy odpowiednim podejściu do spotkania ten skład powinien zagwarantować atrakcyjną i skuteczną piłkę.

Choć pewnie wbrew zapowiedziom, Rooney będzie zdrów na to spotkanie i wybiegnie w pierwszym składzie.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-01-2013 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Hmm. A ja się zastanawiam czy zamiast Kagawy nie dać tam kogoś innego. W sumie też jestem ciekaw co z Vidicem będzie, wydaje mi się że wystawienie Serba tam do bardzo duże ryzyko jeżeli Suarez bedzie miał dobry dzień. W sumie nie wiem czy przy stanie zdrowia obu starszych defensorów obok Evansa nie powinien zagrać Smalling.

Ale dużo czasu jest, więc zobaczymy.
04-01-2013 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Vidic w meczu z WBA grał bardzo dobrze, więc dla mnie to jest oczywisty wybór.
Nani na skrzydle? Nie grał długo i z marszu ma wejść do pierwszej jedenastki? Dla mnie to zbyt wielka niewiadoma.
Jak dla mnie skład powinien wyglądać tak:

De Gea
Rafael-Vidic-Evans-Evra
Carrick-Clev
Young-Kagawa-Giggs
Welbeck

Nie no z tym Welbeckiem to żart. Wiadomo, że RVP. A mecz trzeba wygrać, jak z każdym średniakiem.
04-01-2013 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Wczorajsze spotkanie dało nam jasny sygnał, że to jeszcze nie czas dla Vidica. Myślałem, że po ostatnim bardzo dobrym występie teraz będzie już tylko lepiej, niestety wciąż widać spore braki w jego grze. Jeśli tylko Ferdinand będzie zdrów to pewnie on będzie partnerem Evansa, bo wątpię by w takim meczu SAF zdecydował się posłać do boju Smallinga.

Nani to jest facet, który może zrobić coś z niczego. Gorzej od Valenci, który jest w fatalnej dyspozycji na pewno nie zagra. A Giggs'a lepiej mieć na ławce. W razie problemów będziemy mieć dobrą alternatywę dla któregoś z słabiej grających zawodników.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-01-2013 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #6
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Po wygranej na Anfield teraz wypadałoby również pokazać Live gdzie ich miejsce czyli w drugiej połowie tabeli. Wink

Co do składu. Vidic niech przypakuje, bo nadal wygląda jak pół siebie. To nie jest dobry mecz, żeby go ogrywać. Szczególnie, że ostatni mecz Rio przeciwko Liverpoolowi był bardzo dobry. Przypomniał się Rio sprzed lat.
Nani to chyba w wolnym czasie szuka sobie nowego klubu a nie pracuje nad formą. Takie mam wrażenie.
Pod nieobecność Roo to Kagawa staje się kandydatem do gry za plecami Robina. Jednak jego forma nie jest optymalna. I nie wiem czy lepiej będzie od początku dać szansę jego inteligencji boiskowej a jak forma fizyczna zawiedzie to wprowadzić Hernandeza czy raczej od początku dać zagrać Javierowi, który jest w lepszej formie.
06-01-2013 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #7
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Jak dla mnie trzeba dać Grochowi pograć od początku, Scholes obowiązkowo ława. A co do Naniego i Antosia to obaj grają taki piach, że wolę już Giggsa w pierwszym składzie.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
06-01-2013 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #8
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Zdecydowanie chciałbym zobaczyć w ataku Groszka i RvP, no chyba że z Rooneyem to faktycznie zasłona dymna i będzie gotowy do gry. Chicharito ma talent do wciskania Liverpoolowi goli i jest idealnym wyborem na ich drewnianą obronę.

Kagawa to nie jest dobra opcjana Scouserów z kilku względów: raz że jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji, dwa że proces adaptacji do wyspiarskiego futbolu jeszcze nie został zakończony, a Liverpool skupi się na twardej grze w destrukcji i na pewno by go nie oszczędzał, przez co raz za razem lądowałby na trawie, a trzy Chicharito bardzo poprawił swoją grę z klepy, jak również tyłem do bramki rywali i na prawdę można z nim teraz grać kombinacyjnie, do tego chłopak sprawia wrażenie, że pracował na siłowni i mocno trzyma się na nogach. Jego gra w końcu przestała być jednowymiarowa, a ruchliwość + wszędobylstwo będą istną zmorą dla kloców z formacji obronnej Liverpoolu i przeczuwam, że może coś ukłuć nawet jeśli zacznie na ławce.

Co do obrony, to chyba żartujecie z tym Vidiciem... Sam powiedział, że potrzebuje około 2miesięcy, żeby wrócić do optymalnej dyspozycji. Rio będzie wypoczęty i musi zagrać w parze z Evanse, bo Vidić bankowo na chwilę obecną nie da rady Suarezowi

--------Chicharito---RvP--------
-Giggs--Clev--Carrick--Young-
--Evra--Evans---Rio---Rafael--
---------------DDG---------------

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 09:34 przez Silvan.)
07-01-2013 09:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #9
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
DDG
Rafael- Rio- Evans- Evra
Carrick- Cleverley
Nani- Kagawa- Young
van Persie


Bardzo chciałbym ujrzeć taki skład na LFC. Niestety, pewnie będzie inny. Ogólnie to obawiam się tego spotkania. Widać, że Liverpool gra coraz lepiej, mają świetnego Suareza oraz tego młodego Sterlinga, teraz doszedł im Sturridge, który może jakimś wirtuozem nie jest, ale siłę ofensywną im wzmocni na pewno. Poza tym, Liverpool potrafi zmobilizować się na najważniejsze mecze, kilkukrotnie już urywając faworytom punkty. Oby tak nie było 13 stycznia.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
07-01-2013 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #10
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
A ja jestem przed tym meczem spokojny jak chyba dawno nie byłem przed Liverpoolem. Wygramy (z pomocą Webba czy bez), a mam nadzieję, że Stevie znów strzeli gola i będzie musiał obejść się smakiem Smile Wiadomo, że Liverpool się zepnie, bo tyle im pozostało w tym sezonie poza Pucharem Anglii (a tam drugi raz ręka Suareza może nie przejść).

Dawid - Rafał, Rio, Janusz, Patryk - Antoś, Michał, Tomek, Ashley - Robin, Ksawery

Wielka niewiadoma z tym Nanim, cholera wie, co siedzi w głowie tego gościa. Jakby Antoś miał naprawdę kaszanić, to go w przerwie zmienić na Giggsa i Asha na prawo rzucić albo zaryzykować Ludwika. Rooney nawet jeśli zdrowy, niech zacznie od ławy.

Gdzie jest Groszek?
07-01-2013 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #11
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Trza im wpierdolić i kto tylko zdrów, niech biegnie czym prędzej na murawę (Roo i Nani). Kagawa wg mnie gra słabo po powrocie z kontuzji i na ten mecz bym go oszczędził, żeby się nie zmarał. Rewolucji w składzie raczej nie będzie i tak. Mam tylko wielką nadzieję, że SAF znowu nie będzie próbował nam udowodnić, że Lindegaard świetnym bramkarzem jest i ma nas zachwycać, nawet, kiedy nie zachwyca.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
08-01-2013 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #12
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Po piątkowej konferencji jesteśmy odrobinę mądrzejsi, Rooney nie zagra, za to Nani i Anderson będą już dostępni. Szczególnie cieszy powrót Andiego, bo Cleverley grał ostatnio praktycznie w każdym meczu. Z Liverpoolem Tom pewnie też zagra, ale w razie czego jest go kim zastąpić i Grubasek może zaliczy ok. 20 min gry. Ciekawe co będzie z Nanim, niby sir Alex przyznał, że chce go zatrzymać, ale nowego kontraktu jak nie było tak nie ma. Inne kluby też się o niego nie zabijają i nic dziwnego skoro najpierw był bez formy, a później długo leczył kontuzję. Nudne się to robi tak w ogóle, niezdecydowanie Portugalczyka jest tak samo irytujące, co jego nierówna forma.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
11-01-2013 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #13
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
To, że nikt się nim nie interesuje ma swoje dobre strony. Ma pół sezonu na pokazanie czego chce od swojej kariery.
11-01-2013 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #14
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Będzie ciężko bo mogą przepierdalać z wszystkimi, ale na nas mobilizują się jak rzadko. Chętnie zobaczyłbym ostrą strzelaninę na ich bramkę, no i dobrze byłoby jakby obyło się bez kontrowersji sędziowskich w którąkolwiek stronę. Czekam jak na szpilkach!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-01-2013 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #15
RE: PL: Manchester United - Liverpool FC (13.01.2013; 14:30)
Też bym wolał nie widzieć na starcie Sholesa, bo wszyscy znamy jego refleks przy wślizgach i granie w dziesiątkę raczej nam nie pomoże. Z drugiej strony, jak się pokwasi coś, to w drugiej połowie jego podania mogą nam uratować dupska.

Co do składu specjalnie nietypowych życzeń nie mam.

Co do taktyki - szybkie, dynamiczne ataki - błagam. Kiedy konstruujemy ten żółwi atak pozycyjny, wyglądamy momentami żałośnie.
Mamy RvP, który strzeli z każdej pozycji, mamy Hernandeza z jego szóstym zmysłem i prędkością. Mamy pomocników potrafiących podać szybko i precyzyjnie - wykorzystujmy to.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
13-01-2013 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości