Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
[Obrazek: AwardOscar.jpg]
Forumowe Oskary 2012 rozstrzygnięte!

Forumowicz roku

Foster

Choć zdobył punkt mniej niż przed rokiem, z łatwością obronił tytuł sprzed roku. Pozostali sklasyfikowani na podium również nie są niespodzianką - drugi był sebos_krk z 14 punktami, zaś z połową tej kwoty trzeci był michal85.

Debiut roku

KARTONick

To kibica Korony Kielce najczęściej wskazywano w tej kategorii. 23 punkty to aż o 20 więcej o drugiego debiutanta, Undermine'a.

User z największą wiedzą o United

michal85

Michał triumfuje w tej kategorii już po raz czwarty z rzędu. Jego 34 punkty okazały się zbyt trudnym celem dla drugiego sebosa_krk, który zdobył 13 punktów mniej. Podium zamyka Krix (6 punktów).

User z największą wiedzą ogólnie

Krix

Również i tu zastajemy dobrego znajomego sprzed roku. Choć studenta AGH czeka jeszcze sporo nauki, na Redcafe zdystansował konkurencję - za Krzysiem (35 punktów) znaleźli się sebos_krk (19 punktów) i Lasq (7 punktów).

Najzabawniejszy user

matys

Wicemistrz sprzed roku tym razem zwyciężył o włos, choć na forum pisuje już z rzadka. Ciężko wypracowana reputacja dziś jednak zaprocentowała, dając 17 punktów i tym samym na drugim miejscu znajdziemy robalda (15 punktów), zaś na trzecim kojota (8 punktów).

Najbardziej lubiany user

Krix

Rywalizacja była w tej kategorii niezwykle zacięta, ale ostatecznie kolejną statuetkę na bogato już ustrojoną półkę dołożyć może Krzysztof z Leżajska (8 punktów). Druga pozycja dla Fostera, Intela, Robalda i RedLucasa (wszyscy po 6 punktów). Co ciekawe, żaden z nich nie znalazł się w ubiegłym roku na podium.

Największy dziwak na forum

Hubson i Jaroldz

Wyścig dwóch koni, stwierdził sir Alex Ferguson. Podobnie jak sprzed rokiem walkę o tytuł stoczyli właśnie Hubert i Jaroldz, z jakże jednak nietypowym efektem - obaj zdobyli 21 punktów, co spowodowało niemałe komplikacje przy wręczaniu statuetki. Podium zamknął obdarzony teksańską sympatią robaldo (3 punkty).

Najbardziej wkurzający user

[Obrazek: avatar_3091.jpg?dateline=1347289909]
Hubson

Tu wątpliwości już nie było - Jarosław zdetronizowany, niech żyje Hubert (21 punktów)! Drugie miejsce właśnie dla Jaroldza (14 punktów), zaś trzecie miejsce zajął twardo broniący swego stanowiska w sprawach United michal85 (3 punkty). Nawiasem mówiąc - na przyszły rok nie prognozuje się tu szczególnych zmian, a Hubsonowi pomóc nie może nawet niedawna zmiana nicka.

Kogo chciałbyś poznać

Krix

To kolejna udana obrona tytułu Krzysztofa (9 punktów). Prócz niego użytkownicy RedCafe chętnie spotkaliby się z Kojotem i Matą (obaj po 7 punktów).

Najlepszy moderator

Intel

Swój pierwszy pełny rok w moderacji pszczynianin (22 punkty) wspominać może dobrze, a statuetka zdobyta za pracę z pewnością ozdobi jego półki. Zaszczytu tego nie zazna sebos_krk (21 punktów) ani ubiegłoroczny zwycięzca, Foster (11 punktów). Może następnym razem? Wink

Najlepszy avatar

[Obrazek: avatar_1522.png?dateline=1347198175]
Intel

W zeszłym roku drugi, w tym uplasował się na pierwszej pozycji z 9 punktami. Wyprzedził on Fostera (7 punktów) i robalda (5 punktów), których avatary zyskały większe poparcie niż ten rokrocznego faworyta tej kategorii - Sebosa.

Najlepszy podpis

Krix

Antyfutbol jest fajny.

Dlatego właśnie jestem tutaj. / Tutaj chcę umrzeć i tu żyć, / czerpać natchnienie z mej ojczyzny / i ponad wszystko dumnym być.

11 punktów dało Krisowi kolejną statuetkę do kolekcji i jedno z wyraźniejszych zwycięstw w tej kategorii w historii forum. Wyprzedził on Matę, matysa, RedLucasa i Ruuuuuuuuuuda, którzy z 3 punktami zyskali poparcie jedynie pojedynczych użytkowników.

Najciekawszy temat na forum

Tematy meczowe

Zakładane przez Sebosa tematy cieszą się największym uznaniem forumowiczów, zdobywając 26 punktów. Drugie miejsce dla tematów o transferach (13 punktów), zaś podium z trudem zdobywa "Pośmiejmy się z przeciwników" (3 punkty).

Wydarzenie roku na forum

Zmiana skryptu

Wprowadzenie MyBB w miejsce starego phpBB w opinii userów okazało się najważniejszym wydarzeniem w ubiegłym roku kalendarzowym. 35 punktów to o 5 więcej niźli zainkasował ubiegłoroczny triumfator, czyli haxball - wciąż obecny na forum.

Co byś zmienił/a na forum

Powrót feature'ów obecnych na starym skrypcie

Lepsze wrogiem dobrego - niedaleko od tego założenia stoją użytkownicy Redcafe, oczekując powrotu na forum takich usprawnień jak piwa (w miejsce niechętnie przywitanych punktów reputacji), zegar odliczający czas do kolejnego meczu czy "10 ostatnich postów". Mile widziane byłaby też sprawniejsza praca serwera (wszystko zmierza jednak ku dobremu), jak i zlot, w ubiegłym roku wybierany najczęściej.

Najaktywniejszy user

Hubson

Wygląda na to, że 25 zdobytych punktów pozwoliły Hubertowi na zdobycie pierwszej pozytywnej statuetki na tym forum i zarazem ustrzelenie hat-tricka. W walce o tytuł Mistrza Spamu ulegli mu Foster (23 punkty) oraz Mubinio (4 punkty).

User wywołujący sporo kontrowersji

Hubson

Któż by się spodziewał, że Hubert zostanie jednym z królów polowania na statuetki na tegorocznej gali? Na pewno nie sam zainteresowany - jego narzekania z okresu głosowania zdawały się nie zdradzać oczekiwań na 29 punktów, które zainkasował w czwartej wygranej przez siebie kategorii. Drugie miejsce dla nieodłącznego kompana buszczanina - Jaroldza (18 punktów), trzecie zaś dla gryzącego się z nimi Krixa (5 punktów).

User piszący najstaranniejsze posty

Intel

Udana obrona tytułu i trzecia statuetka w tym roku stanowi dorobek kapitana reprezentacji Redcafe w haxballa (25 punktów). W tyle zostawił on kolegę z redakcji Redloga - Fostera (7 punktów) oraz sebosa_krk (6 punktów).

Najbardziej pomocny user

sebos_krk

I to jest niespodzianka - krakowianin (17 punktów) zdetronizował swoistego hegemona w tej kategorii, Adisa (16 punktów). Próby zakłócenia starcia gigantów nie powiodły się Intelowi (7 punktów).

Post roku

Owa kategoria okazała się triumfatorem w zawodach na to, z której w przyszłym roku zrezygnować. Jedynym wspomnianym okazał się Hubson, pseudonim Huberbatow - to właśnie jego twórczość o bułgarskim napastniku zyskała uznanie Krixa.

Kogo najbardziej by ci brakowało na forum

sebos_krk

Sebos jest wręcz symbolem Redcafe, będąc jego nieodłączną częścią już od założenia forum. Drugiego najpłodniejszego postopisarza w historii RC nagrodzono 18 punktami, co pozwoliło mu wyprzedzić ubiegłorocznego zwycięzcę - michala85 (14 punktów) i Krixa (6 punktów).

Kogo brakuje najbardziej na forum

panopticum

Jeszcze w zeszłym roku brylował, jednak fakt publikacji ostatniego posta w maju i ostatniej wizyty w sierpniu zrobił swoje. Za inteligentnym Adamem forumowicze tęsknią najbardziej, jego nieobecność wyceniając na 23 punkty. Drugie miejsce zajął częściej obecny tu matys (12 punktów), zaś trzecie prawdziwy weteran tej kategorii, Kula (8 punktów).

Najładniejsza userka/najprzystojniejszy user

Michelle i RedLucas

Kategoria nie cieszyła się tak wielką popularnością jak ostatnim razem, ale wyłonienie zwycięzcy nie okazało się trudne - w kategorii żeńskiej triumfowała Michelle, zaś w męskiej - nieco sprzecznie z zasadami, zważywszy jednak na fakt brak głosów ze strony dziewcząt... - RedLucas. Wdzięku gratulujemy!

Klasyfikacja ogólna

Zgodnie z obietnicą, wyłoniliśmy też brązowego, srebrnego I złotego forumowicza. Nim jednak przejdziemy do nich, najpierw pozwolę sobie zaprezentować czołową dziesiątkę klasyfikacji ogólnej.

10. Adis
9. matys
8. robaldo
7. Jaroldz
6. Intel
5. michal85
4. Hubercik

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś chce poznać swój indywidualny wynik, może to zrobić na PW. Teraz przejdźmy zaś do finału!

Brązowy forumowicz

[Obrazek: avatar_1456.jpg?dateline=1348834112]
Foster

83 punkty we wszystkich kategoriach

Srebrny forumowicz

[Obrazek: avatar_2459.jpg?dateline=1347223467]
Krix

91 punktów we wszystkich kategoriach

Złoty forumowicz

[Obrazek: avatar_195.png?dateline=1347220872]
sebos_krk

105 punktów we wszystkich kategoriach

Zapraszamy do komentowania!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2013 19:08 przez Intel.)
23-01-2013 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #2
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Drugie I trzecie miejsce w dwoch kategoriach .

(pisane z telefonu).

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
24-01-2013 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Intel napisał(a):buskowianina

Taka kosmetyczna poprawka. Pisze się Buszczanina.

O Huberbatowie pierwsze słyszę, ale jakoś nikt tego nie podchwycił wcześniej więc do zapomnienia.

W sumie nie spodziewałem się, że będąc upierdliwym, kontrowersyjnym i dużo spamując, chociaż wydaje mi się, że więcej użytkowników powinna pisać więcej postów, np mucha czy matys, można zebrać 4 najlepszy wynik na forum. Ktoś kto lubi teorie spiskowe mógłby sobie pomyśleć, że okantowano co poniektórych którzy są ode mnie niżej Smile. Niemniej jednak nie zamierzam narzekać. Postaram się w tym roku być jeszcze bardziej kontrowersyjny, wkurzający i pisać jeszcze więcej (bez)sensownych postów dla was, by w przyszłym roku znowu się pokusić o tak duży sukces.

Dziękuję za uwagę Smile
24-01-2013 01:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #4
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Intel napisał(a):drugi był sebos_krk
Intel napisał(a):celem dla drugiego sebosa_krk
kojot napisał(a):za Krzysiem (35 punktów) znaleźli się sebos_krk
Intel napisał(a):Zaszczytu tego nie zazna sebos_krk
Po pierwszych kategoriach przypomniał mi się film Nic śmiesznego. Niczym Adam Miałczyński też we wszystkim byłem drugi.

Intel napisał(a):avatary zyskały większe poparcie niż ten rokrocznego faworyta tej kategorii - Sebosa.
Tu duże rozczarowanie, ale nawet Pamela A. kiedyś się przejadła.

Gratulację dla laureatów Oscarów RC, szczególne brawa dla zdobywcy najbardziej prestiżowej nagrody - forumowicza roku.

ps. Dziękuję za wszystkie głosy.


Fan United od 1992 roku
24-01-2013 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #5
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Dziękuję mamie i tacie, sponsorowi (z życzeniami rychłego upadku - UE), kolegom z roku, słońcu że świeciło, trawie że rosła, śniegowi że padał, Intelowi, że liczył, forumowiczom, że głosowali, Hubercikowi, że dzięki niemu załapałem się na podium w kategorii kontrowersje... Wszystkim dookoła. Wiem, że to wielki zaszczyt, ale i zobowiązanie do dalszej pracy nad sobą i doskonalenia się - szczególnie na polu kontrowersji i wkurzania jestem świadom hektolitrów wylanego potu dzielących mnie od osiągnięcia szczytu! Nie zawiodę!

Gdzie jest Groszek?
24-01-2013 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #6
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Hubson napisał(a):
Intel napisał(a):buskowianina

Taka kosmetyczna poprawka. Pisze się Buszczanina.

Faktycznie, mea culpa - sprawdzałem w słowniku PWN z 1999 roku, kiedy trzy formy były poprawne, wśród nich owa, która na moje ucho brzmiała najlepiej. Wersja z 2003 rozwiewa wątpliwości. Smile

Hubson napisał(a):O Huberbatowie pierwsze słyszę, ale jakoś nikt tego nie podchwycił wcześniej więc do zapomnienia.

Coś mi się kojarzy, że na którymś z haxów zostałeś tak przezwany, ale bardziej niż o popularność chodziło o nawiązanie do tematyki Twoich postów roku. Wink

Ze swojej strony natomiast dziękuję za oddane głosy. Smile Chciałbym także przeprosić za wybiórcze wrzucanie awatarów - na nowym skrypcie liczba zdjęć w poście ograniczona jest do ledwie 10.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2013 19:09 przez Intel.)
24-01-2013 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Michelle Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 314
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 1
Post: #7
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Dziękuję panowie, dawno mnie nie widzieliście, to chyba dlatego... Tongue

I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not - Kurt Cobain

Twitter: @mchabowska
michalinachabowska.pl
HandballPlanet.com
24-01-2013 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #8
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Dzięki za wszystkie głosy, po numer telefonu możecie się zgłaszać na PW.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-01-2013 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #9
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
To nie będzie gali rozdania statuetek? Pff to co to za oskary Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
25-01-2013 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #10
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Wygrałem co chciałem i wracam.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-02-2013 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #11
RE: Forumowe Oskary 2012 - wyniki!
Mistrz zawsze w formie widzę Wink
02-02-2013 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości