Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy
sylwiamrau89 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #466
RE: Filmy
Wersje festiwalowe i reżyserskie są zawsze najlepsze. Tak jak oryginalna ścieżka dźwiękowa Smile
22-12-2012 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #467
RE: Filmy
No właśnie, warto, nie warto, przereklamowany/trzyma poziom? Bo zwiastun nie był najgorszy (ostatnio na Hobbicie byłem, puszczali trailer Sępa), ale wiadomo jak to bywa.
Natomiast trailer skutecznie zniechęcił mnie do Podejrzani zakochani. Jeżeli film jest tak gówniany jak zwiastun, to brak mi słów. Żarty puste i suche jak jęzor na kacu, sytuacje, które chyba miały być śmieszne, po prostu kretyńskie. Byłem lekko zdegustowany, prawdę mówiąc.

A propos Hobbita. Jackson Władcą Pierścieni przyzwyczaił mnie do wysokiego poziomu i na takim stoi ten film, ale do Władcy nie dosięga. Zdjęcia są świetne, swoje robią też oczywiście fenomenalne krajobrazy Nowej Zelandii. Montaż - no cóż, byłem na wersji 3D, w jednej ze scen Gandalf po prostu przeniknął przez goblina. Poza tym, widać chęć na siłę rozbicia tego filmu na 3 części. Wstawione sceny z dupy, trochę poniosła reżysera fantazja.
Władca Pierścieni jedna część trwała ponad 3 h i było ich 3, teraz z nieobszernej książki zrobią 3 części po 2 h 40 min. To chyba portret psychologiczny hobbita będzie.
Ale reasumując, warte obejrzenia. Chociaż chyba teraz poszedłbym na 2D.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-01-2013 08:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #468
RE: Filmy
Good to know. Oglądałem, nie podobał mi się, trochę mnie nudził. Może mnie przekonasz, żebym obejrzał jeszcze raz jakimiś argumentami...?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
15-01-2013 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #469
RE: Filmy
Dobre zdjęcia i fajny klimat, mi się podobał, ale to kwestia gustu

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-01-2013 07:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #470
RE: Filmy
Oglądali może tego Django? Ja miałem okazję. I cóż, spodziewałem się więcej, w sensie więcej mocy, bo czasowo film jednak przydługawy. Gdyby drugą połowę upchali w 30 minutach, byłoby zdecydowanie przyjemniej. Na plus Waltz, na wielki niespodziewany plus Samuel L. Jackson, który jednak jeszcze się nie skończył.

No i scena, w której krew postrzelonego białego rozpryskuje się po bawełnie zbieranej przez czarnych - przepiękna.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
03-02-2013 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #471
RE: Filmy
No jak dla mnie film rewelacyjny, blisko 3h zleciały momentalnie. Waltz po raz kolejny kradnie film u Tarantino, jego akcent po prostu niszczy. W ogóle obsada trafiona w dychę. A soundtrack chyba jeszcze lepszy.

Kto nie oglądał ten dupa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-02-2013 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #472
RE: Filmy
http://www.youtube.com/watch?v=oqTbN5JbJL8

Musicie to obejrzeć!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-02-2013 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #473
RE: Filmy
Infiltracja (The Departed) - bardzo fajne kino, dobrze zrobiony film, nie trzyma nie wiadomo jak w napięciu, ale ogląda się z dużą ciekawością tego, co nadejdzie; świetna muzyka!
Prawo zemsty (Law Abiding Citizen) - też dobre, z gatunku "początkowa sympatia dla bohatera ulatuje z czasem", trochę poskąpili weny na zakończenie, niestety.
Podziemny front (Flammen & Citronen) - o duńskim ruchu oporu, strasznie mnie nie porwał, ale pokazał, że na wojnie nie zawsze było oczywiste, do kogo strzelać.
Benek - taki film o wybitnej pierdole ze Śląska i problemach z ciężkim życiem bez perspektyw osadzonym w realiach upadającej kopalni. Bez szału.

Gdzie jest Groszek?
21-02-2013 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #474
RE: Filmy
Jeśli ktoś ma chęć wybrać się na bardzo dobry i pozytywny film to gorąco polecam "Searching for Sugar Man". Naprawdę warto.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-03-2013 18:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Margill Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 0
Post: #475
RE: Filmy
Parę dni temu zobaczyłem film pt. Dredd naprawdę gorąco polecam, film naprawdę warty uwagi świetne akcje, dobra muzyka no i jest klimat. Polecam również Antychryst ale to dla tych co maja mocne i potrafią się skupić i wytrwać do końca.
18-04-2013 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #476
RE: Filmy
"Układ zamknięty" jeden z niewielu polskich filmów na który warto pójść. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach, co jeszcze bardziej mrozi krew w żyłach. W rodzinie mam kogoś, kto był protoplastą jednej z osób, która była ofiarą prokuratury. Pół tysiąca miejsc pracy, kilkadziesiąt milionów złotych, wszystko w piach.





http://fakty.tvn24.pl/uklad-krakowski,319526.html

P.S.
I "Układ" nie jest polityczny, wiele osób chętnie przypisuje czarnym charakterom łatkę PiSowskiej inkwizycji, jednak opisane historie działy się za panowania SLD. Od tego czasu, niezależnie od rządzących, system nadal jest nietykalny.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2013 15:32 przez Breakthru.)
21-04-2013 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #477
RE: Filmy
Pewnie większość już widziała ten film czy to w kinie, czy to zassany z sieci, ale może kogoś zainteresuje, dziś na Canal + o 21 premiera - Hobbit: Niezwykła podróż.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-09-2013 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #478
RE: Filmy
Ja nie widziałem, ale C+ i tak nie mam Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-09-2013 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #479
RE: Filmy
Powiem szczerze, że trochę mnie Jackson zawiódł tym filmem. Nie dość, że na siłę rozbijają go na 3 części (wiadomo, hajs), to jeszcze na siłę dodają wątki, których w książce nie było.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-09-2013 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #480
RE: Filmy
Wiadomo nie jest to może film wybitny sam byłem trochę zawiedziony. Świat wykreowany oczywiście świetnie jednak jak wspomniales rozbicie Hobbita na 3 części spowodowało rozwleczenie fabuły, przez co brakuje po prostu tempa akcji, samymi ładnymi zdjęciami nie da się zrobić wybitnego filmu. Wrzuciłem info jednak z dwóch powodów raz że jest to jednak bardzo głośny i niezły film, a dwa trochę się zdziwilem, że tak szybko trafił na ekrany tv (zdziwienie jednak szybko minęło gdy zobaczyłem kiedy jest premiera 2 części).

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-09-2013 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości