Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2008/09
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #76
Re: Premier League 08/09
maju1309 napisał(a):Od 10-ciu lat, ten kto wygrywał Tarczę Dobroczynności nie potrafił wygrać PL. My to przełamalismy.
Jak już to Chelsea, a nie my. W 2005 wygrali CS a potem wygrali ligę.
maju1309 napisał(a):Ostatni sezon IMO tragiczny.
Kurwa mać! No litości, bo sie zesram tu przed tym kompem zaraz. Jaki tragiczny? Nawet biorąc po uwagę tylko same gole, to nie ma źle, a co dopiero patrzac na całokształt. Dwie kontuzje, granie na pozycji skrzydłowego, wracanie sie po piłkę, rozgrywanie... Czuje sie jak debil, tłumacząc takie rzeczy. Sezon w wykonaniu Wazzy bardzo dobry i chuj, koniec i kropka. Nie podejmuje na ten temat juz więcej dyskusji.
maju1309 napisał(a):Jeśli obronimy PL to będę się cieszył.
Mi tam Puchar Ligi starczy, na więcej nie liczę...
maju1309 napisał(a):A nie zapominajmy, że zarówno rywale w Pship się broją, jak i w rywale w LM.
Przyjdzie Berbatov i koniec transferów. Więcej sie zbroić nie trzeba, tzn prawa pomoc jeszcze, ale tu raczej zostanie jak jest. A że w Arsenalu i Chelsea maja dziury i trzeba łatać luki, po tych co odejdą/odeszli/są słabi, że Barca musi zrobić czystki i przebudować skład, ze Mourinho buduje swój Inter, to juz nie mój problem. My na szczęście takiego zmartwienie nie mamy, przyjdzie napastnik i sezon zaczynamy mocni jak skurwysyn.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-07-2008 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #77
Re: Premier League 08/09
maju1309 napisał(a):O Teveza się nie boję, ale Roo? Ostatni sezon IMO tragiczny.
No tak, ogromna różnica klas. Tevez strzelił aż o 1 bramkę więcej od Rooneya w zeszłym sezonie. Mało tego Wazza miał niemalże dwa razy więcej asyst od Teveza. Do tego nikt nie wykonuje tak morderczej pracy jak Rooney na boisku w defensywie. A jak dodać jeszcze poważną kontuzję Rooneya w pierwszym meczu Premier League i jedną w trakcie sezonu to sezon miał dobry. Na pewno stać go na więcej, ale tragiczny to zbyt duże słowo. Ja tam się nie boję o żadnego z nich. Rooney wystarczy, że nie będzie miał wahań formy i nie będą go trapiły kontuzje i jest w stanie spokojnie strzelić ponad 25 bramek. Tevez zresztą też.

maju1309 napisał(a):Jeśli obronimy PL to będę się cieszył.
Serio?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
17-07-2008 11:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Premier League 08/09
Cytat:Serio?
Mi chodzi o to, że więcej się nie spodziewam Tongue IMO PL to max na ile nas teraz stać, a tragiczny to rzeczywiście, trochęza duże słowo, ale właśnie wspomniane kontuzje też wpływają na to, że sezon zmarnowany... nie z jego winy, ale jednak

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
17-07-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Premier League 08/09
Jak United zagra taki sezon jak poprzedni to PL znowu nasza,na chwilę obecną walkę z nami może podjąć Chelsea, Arsenal i Liverpool właśnie przesrywaja następny sezon. Myślę, że będzie ciekawie i któryś zespół z grupy : Tottenham, P'mouth, AV może pokusić się o zajęcie czwartego miejsca w PS. Myślałem, że kosztem Liverpoolu ale na razie Arsenal toczy się po równi pochyłej w dół.

LM to jednak loteria w pewnym sensie ale czemu to właśnie United nie może być pierwszym zespołem, który obroni ten tytuł. Jako pierwsi zdobyliśmy potrójną koronę to jako pierwsi obronimy LM.

A Roo miał bardzo dobry sezon. Poza tym maju masz błąd w podpisie chyba, że to zamierzone.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
18-07-2008 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #80
Re: Premier League 08/09
Kula napisał(a):Myślę, że będzie ciekawie i któryś zespół z grupy : Tottenham, P'mouth, AV może pokusić się o zajęcie czwartego miejsca w PS

Ja bym dodał jeszcze Everton, jeśli poczynią jakieś ciekawe transfery. Tyle, że na razie mają problemy w postaci kontuzji Hibberta i Cahilla (opuszczą początek sezonu). Podbno teraz Moyes dogaduje warunki kontraktu z M'Bią, pomocnikiem Rennes (22 lata, Kameruńczyk). Zobaczymy...
19-07-2008 10:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: Premier League 08/09
Wiesz ale do czwartego miejsca potrzeba przebłysku, na który moim zdaniem Evertonu nie stać. Grają równo ale bez fajerwerków. Dla mnie z tej ekipy najgroźniejszy będzie Tottenham

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
19-07-2008 10:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Premier League 08/09
Kula napisał(a):Dla mnie z tej ekipy najgroźniejszy będzie Tottenham

A ja tak jak Luki obstawiałbym Everton. Patrząc na sezon 07/08 to zdeycdowanie "The Toffes". Wyrównana walka z Liverpoolem o 4 msc. lecz niestety przegrana. A Tottenham? Rozczarowanie sezonu... Ten sezon może być na prawde ciekawy Smile

Manchester United
19-07-2008 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #83
Re: Premier League 08/09
BartiMU napisał(a):Patrząc na sezon 07/08 to zdeycdowanie "The Toffes"

Nie ma co brać pod uwagę poprzedniego sezonu, chociaż też myślę że Tofiki mogą powalczyć o miejsce dające im szanse gry w LM Wink

Jeżeli z Tottenhamu odejdą dwaj czołowi napastnicy Keane do poolu, Berbatov do nas to będzie im naprawdę bardzo ciężko wskoczyć do pierwszej czwórki.

Pele good, Maradona better, George Best
19-07-2008 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #84
Re: Premier League 08/09
Tottenham już od dość dawna wymieniany jest na czele grona zespołów walczących o 4 miejsce i zdetronizowanie kogoś z wielkiej czwórki ale czy właśnie w tym sezonie uda im się to ? Szczerzę powątpiewam ,Ramos jest niezłym szkoleniowcem światowej klasy ale czy podoła , tego raczej nikt nie może jednoznacznie stwierdzić teraz . Nie tak dawno przed 3 bodajże sezonami stracili miejsce w czołowej czwórce w ostatniej kolejce na rzecz Kanonierów i to by było na tyle na co ich stać w ostatnich sezonach . Jak zostanie Keane i Berbatov a Ramos ułoży te puzle dobrze to w zbliżającym sezonie możemy mieć wielką piątkę ale kilka czynników musi najpierw zajść aby do tego doszło.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
19-07-2008 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: Premier League 08/09
Ja w zeszłym sezonie kibicowałem Evertonowi w walce z sąsiadami i obejrzałem wiele meczy i pozostanę przy zdaniu, że bez poważnych wzmocnień nie dadzą rady się przebić, po prostu mają idealnie równy skład do walki o piąte miejsce. Mieli sporo szczęścia tak naprawdę, zagrali sezon na maks. swoich możliwości i juz wyżej nie da rady. Gonili tak LFC, bo Ci juz od stycznia mogli liczyć tylko na LM więc ligę odpuścili.

Tottenham, Aston Villa, Portsmouth. W tej kolejności Big Grin

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
19-07-2008 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
Re: Premier League 08/09
AV, MC i... dalej nie wiem. Tongue
19-07-2008 17:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Premier League 08/09
A ja dołożyłbym do tego wszystkiego Newcastle. Co roku szumne zapowiedzi w walce o europejskie puchary, a ta drużyna posiada zawodników, którzy mogą zagwarantować LM. Smith, Owen, Martins, Geremi - oni wszyscy grali w LM. Zapomnieliście o NU, ale tak, jak ktoś wspomniał - nie ma co patrzeć na poprzedni sezon. W końcu w poprzednim sezonie T'tham z tego co pamiętam, miał miejsce wyżej niż NU.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
19-07-2008 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #88
Re: Premier League 08/09
maju1309 napisał(a):A ja dołożyłbym do tego wszystkiego Newcastle. Co roku szumne zapowiedzi w walce o europejskie puchary, a ta drużyna posiada zawodników, którzy mogą zagwarantować LM. Smith, Owen, Martins, Geremi - oni wszyscy grali w LM. Zapomnieliście o NU, ale tak, jak ktoś wspomniał - nie ma co patrzeć na poprzedni sezon. W końcu w poprzednim sezonie T'tham z tego co pamiętam, miał miejsce wyżej niż NU.

Moim zdaniem nie masz racji. Szumne zapowiedzi na dobrą sprawę nic nie znaczą. Właściciele chcieli by zagrać LM tak samo jak właściciele innych klubów P'ship. Skład Newcastle nie jest jakiś wybitny. Zawodnicy solidni, ale moim zdaniem brakuje im kogoś w pomocy czy też w ataku, żeby czymś błysnąć. Everton ma Artete i Cahila, T'ham Keane'a i Berbatova, nawet City ma Elano. Nowyzamek to gracze jak już pisałem solidni. W większości są to piłkarze, którzy swój szczyt możliwości mają raczej za sobą. Solidny zespół, który raczej nie powinien namieszać.

Jeżeli miałbym kogoś wskazać do zrobienia szumu to najbardziej skłaniałbym się do Tottenhamu, a jak sprzedadzą kogoś kluczowego to AV, a to głównie ze względu na ich trenera. Mają (w przeciwieństwie do Newcastle) piłkarzy, którzy robią różnicę. Wink Young, Barry, czy Agbonlahor to piłkarze całkiem nieźli, na pewno wyróżniający się ponad przeciętność. Nie wiem jak u nich z transferami, więc nie wiem czy się wzmocnili, czy osłabili, w każdym razie nie zmartwiłbym się gdyby prześcignęli Liverpool.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
19-07-2008 20:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Premier League 08/09
ŁuKaSsZ, Newcastle ma kilku takich piłkarzy, np.: Owen, Millner czy też wypaleni ale mający przebłyski Duff, Butt a nawet Smithy.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
19-07-2008 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Premier League 08/09
Owen nie dość, że jest wypalony to żeby mieć przebłysk to musi mieć grane na siebie piłki. I to sporo. Żeby wiedzieć kim jest Milner musiałem wejść na Wikipedię, bo oglądając ligę nie zapadł mi w pamięć. Duff i Butt przebłyski mają zdecydowanie za rzadko, a Smith ostatni przebłysk z tego co pamiętam miał u nas. W meczu z Norwich. Smile

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
19-07-2008 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości