Ankieta: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Ankieta jest zamknięta.
Jose Mourinho 31.67% 38 31.67%
Martin O'Neill 2.50% 3 2.50%
David Moyes 10.83% 13 10.83%
Ole Gunnar Solskjaer 18.33% 22 18.33%
Eric Cantona 10.00% 12 10.00%
Roy Keane 2.50% 3 2.50%
Steve Bruce 0.83% 1 0.83%
Laurent Blanc 18.33% 22 18.33%
Carlos Queiroz 0.83% 1 0.83%
Żaden z wyżej wymienionych 4.17% 5 4.17%
Razem 120 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #271
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Suarez nie podaje ręki Evrze - ból dupy
SAF nie podaje ręki Benitezowi - bardzo dobrze, Benitez jest...

Cepilek, znów nie uważałeś w szkole na lekcji z czytania ze zrozumieniem. Podałem Ci argumenty przeciw kreowaniu SAFa na chodzący ideał.
08-05-2013 21:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #272
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Undermine napisał(a):Suarez nie podaje ręki Evrze - ból dupy
SAF nie podaje ręki Benitezowi - bardzo dobrze, Benitez jest...
Miałem tego nie robić ale chuj. A co Evra zrobił Suarezowi? Słucham? Nie wiem, obraził go? Ugryzł? Jakie motywy miał Suarez, żeby nie podać?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
08-05-2013 21:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #273
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Serio nie widzisz różnicy między:
X zrobił coś złego Y => X nie podaje ręki Y
a
X zrobił coś złego Y => Y nie podaje ręki X
?

Gdzie jest Groszek?
08-05-2013 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #274
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Nie karmic trolla, haters gonna hate
08-05-2013 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #275
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Cytat:Cepilek, znów nie uważałeś w szkole na lekcji z czytania ze zrozumieniem. Podałem Ci argumenty przeciw kreowaniu SAFa na chodzący ideał.

Ale ja prosiłem o coś innego
08-05-2013 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #276
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Tak btw, proponuję przypomnieć sobie co pisaliście na 1 stronie tego tematu w roku 2009.
Między innymi RedLucas manifestował Moyesa jako kandydata numer jeden. Wiadomo 4 lata minęły ale tamte wypowiedzi chyba nie straciły na wartości.
08-05-2013 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #277
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
A teraz jest 4 lata starszy i bogatszy o >4 lata kibicowskich doświadczeń. Zauważ, że niektórzy poważni użytkownicy forum rozważali na serio kandydaturę Keane'a na ten przykład, a dziś to brzmi wybitnie dziwnie, nieprawdaż? Smile

Gdzie jest Groszek?
08-05-2013 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #278
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Na tamten moment mógł się wydawać najlepszą opcją. Ale 4 lata w futbolu to wieczność. Moyes zapewne pozostał taki sam, ale pojawiły się także inne, ciekawsze kandydatury i to dlatego większość z nas nie chce Moyesa. Ja bym go określił jako solidnego fachowca, który potrafi dać stabilność drużynie. Ale nie chcę na nowo rozpalać dyskusji. 4 lata temu Solskjaer to chyba trenował jeszcze młodzież, o Kloppie słyszeli tylko znawcy ligi niemieckiej. Nie mówiąc o tym, że 4 lata temu nikt nie spodziewał się, że to nastąpi tak szybko. Teraz stajemy przed realnym problemem.
08-05-2013 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #279
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Hubson napisał(a):Tak btw, proponuję przypomnieć sobie co pisaliście na 1 stronie tego tematu w roku 2009.
Między innymi RedLucas manifestował Moyesa jako kandydata numer jeden. Wiadomo 4 lata minęły ale tamte wypowiedzi chyba nie straciły na wartości.

4 lata temu chcialem grac 3 obroncami, 2 skrzydlowymi, 3 ŚPO, i 2 napastnikami Big Grin Oczywiscie zartuje, ale tak z 7 lat temu moglo tak byc. Nie ma co wypominac jakichs opinii sprzed takiego czasu bo czesto nasz swiatopoglad mogl sie zmienic, albo po prostu realia, vide Keane jako obiecujacy menadzer albo Liverpool jako druzyna w TOP4
08-05-2013 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #280
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Jose różni się tym, że zaliczył klapę w Realu i jest dostępny.
Klopp faktycznie wtedy mało kto o nim wiedział.
Moyes z trenera z fajnym stylem prowadzenia drużyny, ciekawą grą i dobrymi transferami nagle stał się słabeuszem bez stylu, umiejętności i doświadczenia no bo przecież w tym czasie Tottenham dobił do poziomu wielkiej czwórki i City dostało kasy w brud, więc było łatwiej dobić do pucharów. No i to Liverpool się max sfrajerzył, więc fakt wyprzedzenia ich nawet nie jest czymś specjalnie wielkim.

Aaa no i Ole osiągnął fenomenalny wręcz sukces, wygrywając i broniąc mistrza z nieznanym nikomu zespołem, więc doszedł kolejny trenerski tytan Smile
08-05-2013 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #281
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Hubson napisał(a):Jose różni się tym, że zaliczył klapę w Realu i jest dostępny.
Utrzymał się tam 3 lata, zdobył 2 półfinały LM, Puchar Hiszpanii i wygrał ligę przeciw Barcelonie. Klapa w chooy.

Hubson napisał(a):Moyes z trenera z fajnym stylem prowadzenia drużyny,
Z tym stylem...

Hubson napisał(a):stał się słabeuszem bez stylu, umiejętności i doświadczenia
Znów wyolbrzymiasz, co piszemy.

Hubson napisał(a):w tym czasie Tottenham dobił do poziomu wielkiej czwórki i City dostało kasy w brud, więc było łatwiej dobić do pucharów. No i to Liverpool się max sfrajerzył, więc fakt wyprzedzenia ich nawet nie jest czymś specjalnie wielkim.
No, ale co? Liverpool opadł, City i Tottki się wzniosły. Czyli przy stagnacji EFC wartość oczekiwana miejsca zwiększyła się o 1. Bo o ile szejki nie przyszły do EFC jak do Citeh, o tyle Tottki już mega budżetem nie dysponowały.

Hubson napisał(a):Aaa no i Ole osiągnął fenomenalny wręcz sukces, wygrywając i broniąc mistrza z nieznanym nikomu zespołem, więc doszedł kolejny trenerski tytan Smile
Noż chyba widzisz, że każdy mówiąc o Ole, robi to trochę życzeniowo, trochę nie do końca poważnie, ale przede wszystkim biorąc pod uwagę spore ryzyko i początkowe trudności.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 22:34 przez Kosma.)
08-05-2013 22:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #282
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Kto bronił Evertonowi dobić do poziomu wielkiej czwórki? Nikt. Nie dobił co znaczy, że stoją w miejscu. Więcej szacunku do osiągnięć Ole. Jak Moyes przejdzie do historii z jakimś klubem to pogadamy. Pod względem trofeów - podkreślę dla pewności.
08-05-2013 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #283
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Hubson, problem z Moyesem jest taki, ze jego najwiekszym sukcesem jest przegrany final Pucharu Anglii i 4 miejsce w lidze. Mial raptem 1 sezon w LM i tak, zdecydowanie brak mu doswiadczenia. W prowadzeniu wielkiego klubu, byciu pod ciagla presja, radzeniu sobie z swiatowej klasy gwiazdami i mozna by tak wymieniac i wymieniac. To, ze prowadzil Everton przez tyle lat jest mega plusem, wypromowal mase fajnych zawodnikow czy to ze szkolki czy po tanich transferach, ale United to nie Everton. Inna liga po prostu a mi sie wydaje, ze Moyes nie zostal sprawdzony na tym najwyzszym poziomie, zebysmy mogli rozmawiac o nim jako pelnowartosciowym nastepca najwybitniejszego menadera w nowoczesnym futbolu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 22:37 przez Minh.)
08-05-2013 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #284
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Minh napisał(a):Mial raptem 1 sezon w LM
Nie chce mi się sprawdzać, bo mam parę rzeczy na głowie, ale mówisz tu o tym sezonie, co nie zakwalifikowali się do LM?

Gdzie jest Groszek?
08-05-2013 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #285
RE: Kto następcą Sir Alexa Fergusona?
Tak, zajeli 4 miejsce w lidze, grali w eliminacjach i chyba tam zjebali. Tak mi sie cos przypomina.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 22:39 przez Minh.)
08-05-2013 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości