Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #31
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Nom, zgadza się. Z Chelsea w sumie Fergusonowi też słabo szło. A wyniki Moyesa z Arsenalem czy Liverpoolem to...:o


TYLKO ŻE TERAZ MA LEPSZYCH ZAWODNIKÓW, REHEHEHEH ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 14:57 przez Pchela.)
10-05-2013 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #32
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
"Your job here is to stand by the new manager!"

Pamiętajmy o tym przesłaniu dla nas wszystkich.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
12-05-2013 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #33
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Piękne słowa potwierdzające WIELKĄ klasę Fergusona. Ode mnie kredyt zaufania Moyes zdecydowanie ma, bardziej od niego chciałem jedynie Kloppa, ale to SAF wie doskonale co dla klubu jest najlepszym rozwiązaniem. Ręce puchną od oklasków, wczorajsze popołudnie było niesamowite. Jak kiedyś dorobię się juniora to będzie o czym opowiadać, oj będzie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
13-05-2013 07:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #34
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Ja również Moyesowi daję pełne zaufanie. Szkoci póki co tworzyli największą część historii Manchesteru United, może i w tym przypadku będzie podobnie. Oby. Zastanawiam się tylko, jak duży będzie wpływ Fergusona na Moyesa, czy będzie się ostro mieszał w zarządzanie drużyną.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-05-2013 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #35
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
"Your job here is to stand by the new manager!"

Jak dla mnie te słowa i fakt, że sir Alex sam namaścił Moyesa na swojego następcę zmieniają wszystko... Daję nowemu trenerowi ogromny kredyt zaufania, ale mam nadzieję, że zrobi sensowne transfery, a Glazierowie dadzą mu wsparcie i sprowadzimy kogoś do środka.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-05-2013 09:50 przez Silvan.)
13-05-2013 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #36
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Ale co się martwicie tym, że sir Alex będzie mu zerkał zza pleców. Fergusonowi udzielali wsparcia sir Bobby Charlton i sir Matt Busby. Gdyby nie to, to prawdopodobnie sir Alex by wyleciał przed zdobyciem FA Cup. Myślę, że może to tylko pomóc Moyesowi w pracy.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
13-05-2013 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #37
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Cytat:On walking into Everton

'They teach you a lot of things on these coaching courses but they don’t tell you what to do when you stroll into a dressing room to see Paul Gascoigne, Duncan Ferguson and David Ginola waiting for you as I did when I took over at Everton in 2002. And I’m thinking "Oh no! What am I going to say? – They probably don’t even know who I am". It was tough but we worked hard and I had support from an excellent team of staff.'

Spoko cytaty z Moyesa w "Daily Mail". Nówka sztuka.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-05-2013 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #38
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Wolałbym Solsze ale skoro AF go namaścił to spoko, ma u mnie spory kredyt zaufania. W sumie to najmniej ryzykowny wybór, wybór który nie wtrąci tutaj jakiś większych zmian i niestabilizacji.
14-05-2013 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #39
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Cytat:"Manchester United zawsze mocno polegał na młodzieży i moim priorytetem będzie szlifowanie tych talentów." - powiedział w poniedziałek Moyes dla Dialy Mail.

"To właściwa droga. Musimy pomagać w rozwoju największym, młodym angielskim talentom i starać się właściwie wszystko rozwiązać. Moim celem będzie szlifowanie talentu tych młodych chłopaków i dawanie im szansy w pierwszym zespole coraz częściej."

"Jest kilka problemów jednak, które da się rozwiązać. Jak możemy dać im szansę grę w największej liczbie spotkań w różnych frontach? Lubię hiszpański model, gdzie drużyna B gra w ligach niżej. Może zaczniemy to samo realizować tu? To byłby jakiś punkt wyjścia."

"3 lata emu chciałem, by młody zespół Evertonu grał w takiej lidze, bo to byłby dobry poziom. FA jednak powiedziała, że musimy zacząć od samego dołu - od Division 27 czy coś takiego!"

Coraz bardziej mi się podoba David Smile
14-05-2013 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #40
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Brzmi jakby w końcu zamiast szukać gnojków po całym świecie nasza młodzież dostanie wreszcie szansę. Jeżeli to zacznie wcielać w życie to będę stał za nim murem choćbyśmy mieli uczyć się na błędach.
14-05-2013 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #41
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Brzmi dobrze ale Ferguson też chyba wielokrotnie wspominał, że mamy świetną młodzież i będzie na nią stawiać, a co z tego w ostatnim czasie wynikało wszyscy wiemy.
14-05-2013 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #42
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Też chciałem wysuwać taki wniosek jak Sirius, ale moment się zastanowiłem i przecież wprowadził Welbecka i Cleva. Przecież nie wprowadzi na raz całej akademii. Jestem pewny, że gdyby dalej był za sterami to niedługo doszedłby do tego także np. ten Januzaj. Więc spokojnie, nie stoimy pod ścianą, mamy kim grać, wystarczy wprowadzać do składu najlepszych z akademii i ja będę zadowolony Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-05-2013 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #43
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Ale jakby nie było to SAF ogólnie śmiało wprowadzał młodych do składu, niekoniecznie jeśli chodzi o naszą akademię ale wystarczy z ostatnich sezonów wspomnieć choćby przywołanych Welbza czy Cleva, do tego Rafael, Jones, Smalling, Evans, Chicha. Wiadomo, chciałoby się zobaczyć nieco świeżej krwi, choćby w końcówkach spotkań i mam nadzieję, że meczem z West Brom SAF wskaże kierunek w którym będzie podążał klub, dając pograć kilku młodzikom.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
14-05-2013 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #44
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Sir Alex własnie po to namaścił Moyesa na następcę, żeby ten ogarnął akademię i wprowadzał nowych zawodników do pierwszej drużyny. Z tego względu śmieszą mnie spekulacje niektórych pismaków o spektakularnych transferach jak Bale, Ronaldo czy inny Lewandowski... Moyes dostaje niemal gotowy produkt + kopalnie nieoszlifowanych diamentów, więc dokona jedynie kosmetycznych zmian, aby dostosować drużynę swojej wizji. Mam jednak nadzieję, że w końcu kupimy kogoś do tego nieszczęsnego środka, bo ja powoli tracę wiarę w Cleverleya.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-05-2013 08:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #45
RE: David Moyes - nowy menedżer Manchesteru United
Mnie tam nie śmieszą te spekulacje, brałbym ich.Cool

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
15-05-2013 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości