Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komentatorzy sportowi
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #196
Re: Komentatorzy sportowi
Sędzia popełnił w tej sytuacji błąd i oczywiście, że Kowalczyk nie ma racji. Dla mnie sędzia powinien odgwizdać faul Pique na Ronaldo.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-05-2011 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #197
Re: Komentatorzy sportowi
Ale skoro nie odgwizdał faulu to znaczy, że puścił grę. Kolejny dowód na faworyzowanie Barcelony przez sędziów...
Swoją drogą jak Javier był jeszcze w Liverpoolu to zapewne by się nie przewrócił i starałby się ze wszystkich sił uniemożliwić oddanie strzału Higuainowi. A w tej sytuacji widzimy co zrobił i co szmarcelona robi z dobrym piłkarzem, czego uczy... Robi się Katalonywood.

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
06-05-2011 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #198
Re: Komentatorzy sportowi
Fajnie go Borek i Kołtoń wyśmiali.



Mój Blog: Pod presją czasu
06-05-2011 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #199
Re: Komentatorzy sportowi
Troch na głupka wyszedł tutaj Kowal, który mając ewidentne ujęcia nadal nie widział błędu sędziego. Kołtoń słusznie go wyśmiał. Aczkolwiek Kowalczyk miał rację mówiąc o tych faulach graczy Realu. Pobili rekord Ligi Mistrzów jeśli chodzi o faule w jednym meczu- zanotowali ich aż 31.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
06-05-2011 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #200
Re: Komentatorzy sportowi
Z czego 20 nie powinno być odgwizdanych.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
06-05-2011 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #201
Re: Komentatorzy sportowi
Jaroldz napisał(a):Sędzia popełnił w tej sytuacji błąd i oczywiście, że Kowalczyk nie ma racji. Dla mnie sędzia powinien odgwizdać faul Pique na Ronaldo.

Dokładnie, o ile w ogóle ten faul był.Ale nawet jeśli był, to sędzia nie mógł dać przywileju korzyści i uznać bramki.Ogarnijcie się, bo Kowalczyk to jedna skrajność, wy druga
Nie mógł dać przywileju, bo w wyniku faulu Pique na Ronaldo, ten drugi faulował Maszczerano (ewidentnie, na powtórkach widać jak zahacza stope Maszczerano, a podczas sprintu takie coś równa sie gleba) uniemożliwiając mu interwencje w obronie.Nie znosze Barcelony, ale tutaj zgadzam się z sędzią, w ostateczności mógł gwizdnąć ten wątpliwy(jak dla mnie) faul na Ronaldo.Ale bramki nie miał prawa uznać.
Meczu nie oglądałem, więc o innych decyzjach arbitra sie nie wypowiadam.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
06-05-2011 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #202
Re: Komentatorzy sportowi
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Nie mógł dać przywileju, bo w wyniku faulu Pique na Ronaldo, ten drugi faulował Maszczerano (ewidentnie, na powtórkach widać jak zachacza stope Maszczerano, a podczas sprintu takie coś równa sie gleba) uniemożliwiając mu interwencje w obronie. Nie znosze Barcelony, ale tutaj zgadzam się z sędzią, w ostateczności mógł gwizdnąć ten wątpliwy(jak dla mnie) faul na Ronaldo.

Jak faul Pique mógł być wątpliwy? Ewidentny faul, sam powiedziałeś, że zahaczenie (a nie zachaczenie, to tak swoją drogą) stopy skutkuje glebą. Pique zahaczył o nogę Ronaldo, w czasie sprintu, więc siłą rzeczy musiał upaść. Ja bym akcję puścił i gola uznał, ale z drugiej strony, nigdy nie przepadałem za Barceloną, a przez jakiś czas (mniej więcej jako od czwartego do szóstego roku życia) lubiłem Real, co mi zostało do dziś.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
06-05-2011 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #203
Re: Komentatorzy sportowi
Do tematu o Lidze Mistrzów, won!


Fan United od 1992 roku
06-05-2011 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #204
Re: Komentatorzy sportowi
Przemysław Rudzki: - Za dużo jest klęczących dziennikarzy…

Bardzo fajny wywiad. Szanuję Rudzkiego, bo mówi to co myśli, nie powtarza jakichś utartych powiedzonek, komentowanie wychodzi mu coraz lepiej i w mojej opinii robi to już lepiej niż Nahorny. Fajnie byłoby go usłyszeć w duecie z Twarowskim.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-02-2012 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #205
Re: Komentatorzy sportowi
Problem w tym, że Twarowski jest tylko z Nahornym i z nikim innym. Pozatym Nahorny też ma swoje perełki które potrafią konkretnie rozbawić Wink)
Ale racja Rudzki ma bardzo dużą wiedzę, szkoda tylko, że sympatyzuje z CFC.
06-02-2012 12:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #206
Re: Komentatorzy sportowi
Eeee, ostatnio zdaje mi się słyszałem Twarowskiego z kimś innym niż Nahorny. Jestem prawie pewien.

Gdzie jest Groszek?
06-02-2012 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #207
Re: Komentatorzy sportowi
Hubercik napisał(a):szkoda tylko, że sympatyzuje z CFC.
Jednego razu Rudzki powiedział wyraźnie, iż pisząc artykuł dla jednej ze stron Chelsea, redakcja tejże strony niesłusznie przedstawiła jego osobę jako sympatyzującą właśnie z the blues. A że ten od razu tego nie wyjaśnił, to tak to się ciągnie od paru lat.

A Twarowski zawsze z Nahornym. Na bilion procent w ostatnim czasie z nikim innym nie zdawał transmisji.
06-02-2012 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
atenats Offline
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #208
Re: Komentatorzy sportowi
Wam też się wczoraj wydawało, że Twarowski na siłę chciał przedstawiać zespół Chelsea jako ten lepszy, a Nahorny go co jakiś czas gasił? Tak było m.in. z Torresem, którego jeden chwalił, że jest taki super, że nie ma go co krytykować. Drugi za to odwrotnie. Nie wiem oni się jakoś umawiają czy co...

"Nie należy mylić prawdy z opinią większości. "
06-02-2012 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #209
Re: Komentatorzy sportowi
Kwas napisał(a):Jednego razu Rudzki powiedział wyraźnie, iż pisząc artykuł dla jednej ze stron Chelsea, redakcja tejże strony niesłusznie przedstawiła jego osobę jako sympatyzującą właśnie z the blues. A że ten od razu tego nie wyjaśnił, to tak to się ciągnie od paru lat.

O ile dobrze pamiętam to w chyba w sezonie 09/10 (ewentualnie w 10/11) przyznał się w Sport+ Extra, że sympatyzuje z Chelsea.

Co do Twarowskiego i Nahornego to czesto jest tak, ze kibice Liverpoolu maja pretensje, ze komentatorzy gadaja podczas YNWA inni maja jakies niesluszne pretensje, a to takie szukanie na sile. Chociaz Rosłoń akurat trzyma za Liverpoolem ;]
07-02-2012 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #210
RE: Komentatorzy sportowi



Choroba filipińska w Eurosporcie. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
07-09-2013 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości