Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
CL: Szachtar Donieck 1-1 Manchester United (2.10.2013)
[Obrazek: shakhtar-donetsk-logo.png?w=150&h=150][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 53nupx.png]
Szachtar Donieck vs Manchester United
UEFA Champions League
2.10.2013; 20:45
Donbas Arena, Donieck
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 21:35 przez sebos_krk.)
30-09-2013 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Jak na razie Moyes w pucharach jest bezbłędny. Nie sądzę by mieli wystąpić Chicha, Nani, Kagawa i Jones grali dwa mecze pod rząd.

Typuje coś takiego:

DDG
Evra- Evans-Smalling-Rafa
Young-Fellaini-Clev(Giggs, Jones)-Valencia
Welbz- Robin

Fajnie byłoby dać coś w końcu pograć Wilfowi.
30-09-2013 17:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Evra na prawej, Rafael na lewej... Odważne posunięcie, trzeba przyznać. Tylko czy Moyes się na to zdecyduje, hmm?

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
30-09-2013 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #4
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Valencia na lewej wydaje się ciekawą opcją.

A tak serio to ciekaw jestem jak drużyna zareaguje. Nie tyle na porażki, co na oświadczenie Moyesa o zbyt słabym składzie na walkę o zwycięstwo w LM. Oczekiwałbym jazdy na dupsku i próby udowodnienia trenerowi, że się myli, ale nic tego nie zapowiada. Cóż, obawiam się cholernie tego meczu.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
30-09-2013 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #5
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Mam nadzieję, że nie będzie nam danego oglądać w akcji Ferdinanda czy Younga. Nie chciałbym także oglądać Rooney'a, który po dwóch fajnych spotkaniach, w dwóch kolejnych zagrał co najwyżej przyzwoicie. No ale... póki co widać, że za Moyes'a Rooney będzie jeszcze bardziej 'świętszą krową' niż pewnego czasu u Fergusona...
Nie wiem co z Kagawa, zszedł w przerwie meczu mimo że grał dobrze. Po meczu żadnych informacji na temat urazu... dziwna sytuacja

Dla mnie obowiązkiem w tym meczu jest Nani. Portugalczyk powoli nabiera pewności i póki co prezentuje się dobrze. Jeśli tylko Moyes dalej będzie na niego stawiał to jestem pewien, że już niedługo znów będziemy się cieszy świetną grą skrzydłowego. On musi się odbudować, po ostatnich niepowodzeniach, dlatego też musi grać, grać i jeszcze raz grać.

[Obrazek: 20i9r2e.png]



Mój Blog: Pod presją czasu
30-09-2013 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #6
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Young i Rio to chyba pewniacy, Coach konsekwentnie na nich stawia i nie sądzę by siedli na ławce (chciałbym się mylić). Na środku zagra Carrick+ Fella a z przodu pewnie klasyka tj Roo+ RvP. Ja stawiam na taki sklad





Patrząc na sobotni mecz trzeba się chyba wybrać do fortuny postawić na Szachtar;/
Osobiście chciałbym zobaczyć kiedyś taki skład z takim ustawieniem:

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 20:18 przez El Polako.)
30-09-2013 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #7
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Wychodząc w drugim zestawieniu zostaniemy zjedzeni w środku przez każdą drużynę.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2013 20:46 przez Foster.)
30-09-2013 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #8
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Mam naprawdę wielkie obawy co do tego spotkania.
Dwie kolejne bolesne i poniesione w strasznym stylu porażki w lidze dają sporo do myślenia i nie napawają optymizmem. A przeciwnik jest trudny i będzie cholernie ciężko o zdobycz punktową w tym spotkaniu. W chwili obecnej drużyna wygląda na zagubioną i nie mającą za bardzo koncepcji na grę. Pozostaje wierzyć i liczyć, że w tym spotkaniu zagramy najlepiej jak się da i będziemy w stanie powalczyć z Ukraińcami. Nie wiem, mam nadzieję, że Moyes i gracze zareagują odpowiednio na ostatnie wydarzenia...
Co do składu to podoba mi się zestawienie Fostera, ale pewnie i tak zobaczymy Roo, którego chyba jesteśmy zakładnikiem (co by się nie działo Roo ma grać, nie da się przecież inaczej a ta opaska kapitana jeszcze bardziej mnie wkurwia) a wyjście Anglika razem z Robinem wydaje się być w takim meczu samobójstwem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-09-2013 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #9
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Cytat: Mam nadzieję, że nie będzie nam danego oglądać w akcji Ferdinanda czy Younga. Nie chciałbym także oglądać Rooney'a, który po dwóch fajnych spotkaniach, w dwóch kolejnych zagrał co najwyżej przyzwoicie. No ale... póki co widać, że za Moyes'a Rooney będzie jeszcze bardziej 'świętszą krową' niż pewnego czasu u Fergusona...
Nie wiem co z Kagawa, zszedł w przerwie meczu mimo że grał dobrze. Po meczu żadnych informacji na temat urazu... dziwna sytuacja
Świętą krową? Gość jest najlepszym piłkarzem United w tym sezonie(co nie znaczy, że gra wielką piłkę, po prostu reszta gra jeszcze gorzej) i w tej sytuacji musi grać. Jak najszybciej wywalczyć awans do 1/8 i potem rotować.

Ja widziałbym coś takiego:
DDG
Rafael-Smalling-Evans-Evra
Carrick-Fellaini
Zaha-Kagawa-Nani
Rooney

RVP przyda się ławka bo moim zdaniem początek sezonu ma niezbyt udany i jeden mecz na ławce mu nie zaszkodzi. Obecność Zahy argumentuje tym, że o ile Young i Valencia już się ośmieszyli i skompromitowali, tak Zaha nie miał jeszcze takiej okazji - gorzej od Younga nie zagra(nie da się) a może odpali. Z ławki koniecznie Groszek i Januzaj - zwłaszcza ten pierwszy potrzebuje minut na boisku.
30-09-2013 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #10
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Jest takim najlepszym zawodnikiem, że po dwóch dobrych spotkaniach rozegrał dwa, co najwyżej przeciętne spotkania. Jeśli to ma być zawodnik, na którym mamy opierać grę, to naprawdę ciężko widzę nas w tym sezonie.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-10-2013 05:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #11
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Donieck to trudny teren, i "Szachtjor" zawsze jest tam groźny dla każdego przeciwnika. United natomiast mają problemy z postawą obrońców, jak i samą grą defensywną. Priorytetem jest dla mnie rozwiązanie właśnie tych problemów, a nie ogarnianie wszystkiego naraz. Mam nadzieję, że Moyes weźmie przykład z Fergusona i na wyjeździe w LM zagra ostrożniej, zagęści środek, by przede wszystkim zabezpieczyć defensywę i nie pozwolić Górnikom z Doniecka rozwinąć skrzydeł w grze kombinacyjnej. Konieczny jest też pressing wchodzący lekko na połowę rywala, a nie czekanie na przeciwników głęboko. Bez tego gra obronna będzie nieskuteczna niezależnie od ustawienia. Cleverley operowałby jako wolny elektron w ofensywie, zacieśniając plac gry w środku kiedy Ukraińcy będą przy piłce. Takie ustawienie będzie raczej łatwo zmienić w przypadku gdy konieczne będzie przejście do mocnej ofensywy, zamieniając jednego z DMów na Rooneya, bądź Cleverleya na Kagawę.


"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2013 07:44 przez Silvan.)
01-10-2013 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #12
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Foster napisał(a):Wychodząc w drugim zestawieniu zostaniemy zjedzeni w środku przez każdą drużynę.

Najlepszą obroną jest atak. Wiadomo Szachtar jest wymagającym przeciwnikiem ale w jakimś meczu z potencjalnym ogórkiem moglibyśmy spróbować zagrać ofensywnie i zobaczyć co z tego wyniknie.
01-10-2013 17:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #13
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
(01-10-2013 17:51)El Polako napisał(a):  w jakimś meczu z potencjalnym ogórkiem moglibyśmy spróbować zagrać ofensywnie i zobaczyć co z tego wyniknie.

WBA? Nawet się otworzyć nie zdążyliśmy a były kwiatki. A w LM z grupy wyjść trzeba i kropka, więc nie chcę widzieć przesadnego ryzyka ani jutro ani w następnych meczach.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
01-10-2013 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #14
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Cytat: Jest takim najlepszym zawodnikiem, że po dwóch dobrych spotkaniach rozegrał dwa, co najwyżej przeciętne spotkania. Jeśli to ma być zawodnik, na którym mamy opierać grę, to naprawdę ciężko widzę nas w tym sezonie.
A czy ktokolwiek rozegrał trzy dobre spotkania w tym zespole?
01-10-2013 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
RE: CL: Szachtar Donieck - Manchester United (2.10.2013, 20:45)
Problem Rooney'a jest taki że on tak ma. Jest chimeryczny, a do tego co już wiemy ma w głębokim poważaniu klub.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-10-2013 10:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości