Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2896
RE: Kółko wzajemnej adoracji
michal85 napisał(a):my wygramy przykładowo 2:0, stworzymy z 10 setek to i tak under wejdzie i powie - "jak mowilem - są powody do obaw"

Michał, po co robisz z siebie takiego głupka? To jest właśnie to o czym pisałem, nie kurwa to, że nie ma zwrotu "moim zdaniem" czy "imo".

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
10-08-2013 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2897
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina! Użytkownik undermine nie zasłużył sobie swoimi komentarzami na jakże wysokim poziomie na takie uszczypliwości z mojej strony. Biję się w pierś!

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-08-2013 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #2898
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Hmmmm... nie wiem czy ktoś tu interesuje się takimi rzeczami, w każdym razie jutro (tj. niedzielę, 18 sierpnia) wyjeżdżamy z kumplem na 18-dniową wyprawę rowerami w Alpy. Naszym celem jest zaliczenie przełęczy Stelvio, a potem zjazd nad jezioro Garda i do Wenecji oraz powrót z Wiednia pociągiem. Razem wyjdzie tego koło 1900 kilometrów. Jeżeli ktoś chciałby śledzić jak nam idzie to zapraszam na nasz Facebookowy profil, gdzie będziemy się starali w miarę na bieżąco uzupełniać co u nas słychać: https://www.facebook.com/wesolymorswin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-08-2013 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #2899
RE: Kółko wzajemnej adoracji
O super sprawa. Będę śledził. Ja co roku staram się przynajmniej tydzień spędzić na takich rowerowych wakacjach. Do tej pory raczej w Polsce, Litwie czy Ukrainie. Włoskie czy francuskie góry też mam zjezdzone, tylko, że to tak bardziej samochodem niż rowerem Wink Może kiedyś będzie okazja na taką wyprawę jak wasza.


Fan United od 1992 roku
17-08-2013 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2900
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Świetna inicjatywa, graty. Jako zapalony cyklista wybrałbym się chętnie w podobną podróż, może czas kiedyś pozwoli Wink

Powodzenia i jak najmniej defektów Wink

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-08-2013 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2901
RE: Kółko wzajemnej adoracji
O proszę, ile osób lubi popedałować. Lajkuję wyprawę i śledzę z zaciekawieniem, powodzenia!

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
18-08-2013 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2902
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Mógłby ktoś polecić jakieś dobre radio anglojęzyczne (brytyjskie!), w którym dużo mówią Brytole (oprócz BBC World Service)?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
04-10-2013 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2903
RE: Kółko wzajemnej adoracji
allfanmu napisał(a):Oficjalnie najbardziej dojrzały 16latek jakiego znam!
Intel, jak to jest nie mieć dzieciństwa? Sad

Gdzie jest Groszek?
14-10-2013 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2904
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zupełnie normalnie - to tak jak mieć, tylko na odwrót. Wink

A bardziej serio - fakt, że korzystając z Internetu ominąłem fazę trollingu i od razu jako tako starałem się pisać normalnie, z utratą dzieciństwa niewiele ma wspólnego. Natomiast zupełnie już abstrahując, sama utrata dzieciństwa natomiast to hasło oklepane i nie do końca zgodne z prawdą, bo dziecko (nawet to w wieku 0-6 lat) robi po prostu to, czego potrzebuje, a jeżeli tym czymś nie jest akurat kanoniczne dzieciństwo: jego sprawa (piję tutaj do podobnych haseł podnoszonych np. przy sprawach 2-letnich geniuszy przyjmowanych do Mensy). Smile

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
14-10-2013 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2905
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się Intel że masz 16 lat. Absolutnie nie da się tego odczuć patrząc na teksty/komentarze. Jak sobie pomyślę jaki ja byłem nieogarnięty w tym wieku, to aż mi wstyd Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
15-10-2013 09:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2906
RE: Kółko wzajemnej adoracji
A tam. 16 lat to już czas ogarniać, ale 3 lata temu to ja byłem w szoku Smile

I żeby było jeszcze bardziej słodko:
samcro napisał(a):Ballo reprezentuje typową czarną nację po prostu.
Rasizm <3 Mowa nienawiści <3

Gdzie jest Groszek?
15-10-2013 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2907
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Krix napisał(a):Rasizm <3 Mowa nienawiści <3
Jestem zły Big Grin Dobrze że mówię na forum bo gdybym w realu to powiedział dostałbym ładną grzywnęBig Grin
15-10-2013 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #2908
RE: Kółko wzajemnej adoracji
No popatrz Intel, kto by pomyślał, że powierzenie Ci prowadzenia piłkarzyków przysporzy Ci tyle fejmu i poważania. I jeszcze spóźnione ale szczere życzenia - wszystkiego co najlepsze, szczęścia!

samcro napisał(a):Ballo reprezentuje typową czarną nację po prostu.

Ukryty tekst:
[Obrazek: comment_fvKWK8iVehtwIOBn7f5m6fX0A8p4GxYA.jpg]

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-10-2013 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2909
RE: Kółko wzajemnej adoracji
http://www.sadistic.pl/niebezpieczne-zab...237045.htm
Szacun dla typów. Kozaki
15-10-2013 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2910
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ma mieć premierę na dniach nowy bestseller w 46+27 częściach tłumaczony na wszystkie języki świata. Nie wiem, skąd Silvan miał jego fragment, natomiast poniższy opublikował portal Wiki Leaks powołując się na swoje źródła z południowych rejonów województwa świętokrzyskiego.

Cytat:A gdy Dawid podążał do świątyni futbolu, gdzie tradycja nakazywała rozegrać mecz, zbiegli się hejterzy i uczeni w Football Managerze. Poczęli poniżać Go i pytać "Jakże ty nazywasz siebie samego Pomazańcem, który wielkie dzieła uczyni, gdy uczniowie twoi ani świętym, ani nawet ptakom powietrznym nie dorównują". Na to Dawid, nachyliwszy się, pisał palcem po ziemi. Tłum, widząc to, wzburzył się i domagał się wypędzenia Pomazańca. Jedni mówili: "Niech wraca, skąd przyszedł". Drudzy: "Jakimże znakiem wykaże się, gdy my tu męki cierpimy, a jego [dawna] kraina nad naszą wyrasta". Jeszcze inni "Zabijmy go i sprowadźmy prawdziwego Wybrańca!". Wtedy Dawid podniósł się i rzekł do nich "Bracia, jakże słaba jest wasza wiara". I powtórnie, nachyliwszy się, pisał palcem po Ziemi. Na te słowa, unieśli się gniewem. Porwali Go z miejsca i wyprowadzili aż na most nad kanałem, który obok świątyni był zbudowany, aby Go strącić. A oto otworzyły Mu się drzwi świątyni i ujrzeli Sir Alexa zstępującego jak gołębicę i przychodzącego na Niego. A głos ze świątyni mówił: "Ten jest mój Syn umiłowany, w którym mam upodobanie". Kiedy to usłyszeli, zlękli się wszyscy jeden po drugim, i zaczęli odchodzić, poczynając od starszych, aż do ostatnich. Albowiem przypomnieli sobie słowa proroka Huberta "Jeśli zaś ktoś posunąłby się do tego, że na Pomazańca rękę by podniósł, oderwiesz go nawet od mego ołtarza, aby ukarać śmiercią".

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 01:36 przez Kosma.)
22-10-2013 01:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości