Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2911
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jak na podejście jakim mnie darzysz stosunkowo dużo czasu poświęcasz mojej osobie. Musisz mieć strasznie nudne życie, że o 2 w nocy piszesz takie pierdoły, które są kompletnie oderwane od rzeczywistości. A podobno miałem ci być obojętny. Ale cóż, bycie przeciwko mnie tutaj zawsze było plusowane, więc wiadomo, że to się opłaca, widać bardziej niż na studiach zależy ci na jakiś punkcikach za skrytykowanie każdego mojego słowa. W sumie rób dalej, ustawiłeś mi humor na cały dzień.

A nazywanie mnie fanbojem Moyesa czy Berby pokazuje tylko jaki jestes ograniczony, ale to nie mój problem. Te głupoty, które wymyśliłeś i spisałeś inspirowany panem Marcinem, który mógłby być poważniejszy na tym etapie życia są wyssane z palca. I wbijam chuj w to czy ruuud czy inny gamoń wlepi mi minuska.

P.S. Wstawianie postów na fejsie typu "jakaś tam nędzna wisłoka >> United" to chyba mówi wszystko.
22-10-2013 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2912
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:A wyprowadziwszy ich z niewoli, stanął na szczycie góry i przemówił do nich. "Słusznie rzecze pismo - nadejdą czasy, gdy proroków i kapłanów w imię rozpusty i braku pokory prześladować będą. Dziś was wyprowadziłem z jarzma i czcicie za mną Sir Alexa, a przyjdzie czas, że wasi synowie i córki wasze dawać będą minusy za głoszenie słów prawdy o świętym mężu z Bułgarii i szkockim Pomazańcu".

----
W sumie nie powinienem tłumaczyć się z twoich tekstów, ale dla świętego spokoju to zrobię i mam nadzieję zakończę te bezsensowne historie.

Hubson napisał(a):Jak na podejście jakim mnie darzysz stosunkowo dużo czasu poświęcasz mojej osobie.
W nocy napisałem jeden biblijny post. Wcześniej po prostu odpowiadałem w tematach. Z drugiej strony ty piszesz tylko w ostatnim czasie: ten post, ten post , post powyższy i natychmiastowa reakcja na pierwszego minusa w swojej karierze.

Hubson napisał(a):Musisz mieć strasznie nudne życie, że o 2 w nocy piszesz
Albo wręcz aktywne i zapracowane, skoro dopiero o 2. w nocy mam czas na rzeczy ciekawe. Wczoraj zrobiłbym to wcześniej, ale sprawozdanie z badania charakterystycznego promieniowania fluorescencyjnego X samo się nie zrobi.
BTW, od Undera dostałeś minusy o 4:19 i 4:20 Big Grin

Hubson napisał(a):takie pierdoły, które są kompletnie oderwane od rzeczywistości.
A ty, rozumiem, spodziewałeś się, że ta książka naprawdę wyjdzie drukiem czy nie pojąłeś sensu tematu wzajemnej adoracji? Big Grin

Hubson napisał(a):A podobno miałem ci być obojętny.
Nie wiem, do czego pijesz. Do tego, co napisałem kiedyś na shoucie w trakcie meczu? Ukryć twoich wyświetleń w czacie niestety się nie dało, a tylko o to chodziło.

Hubson napisał(a):Ale cóż, bycie przeciwko mnie tutaj zawsze było plusowane,
Znaleźć ci kontakt do psychoterapeuty, partii odrzuconych proroków czy organizacji anty-dyskryminacyjnych?

Hubson napisał(a):więc wiadomo, że to się opłaca,
Dlatego byłeś pierwszym "jebaczem" Undera?

Hubson napisał(a):widać bardziej niż na studiach
Nie wiem, co ci nagle wyskoczyło do moich studiów, ale:
a) patrz odpowiedź do drugiego cytatu;
b) to nie mnie wyjebywali / nie przyjmowali parę razy w pewnym miejscu Smile

Hubson napisał(a):zależy ci na jakiś punkcikach za skrytykowanie każdego mojego słowa.
Ani razu nie pisałem nic o punktach - quote or didn't happen, za to ty darłeś ryja o otrzymanie pierwszego minusa i robisz to teraz właściwie co post w kontrowersyjnych tematach.

Hubson napisał(a):A nazywanie mnie fanbojem Moyesa czy Berby
Quote or didn't happen.

Hubson napisał(a):panem Marcinem, który mógłby być poważniejszy na tym etapie życia
Na następnym soborze, biskupi powinni przemyśleć zastąpienie w Starym Testamencie Mądrości Syracha na Mądrości Huberta.
Kim ty jesteś, żeby takie teksty dawać Silvanowi? :>

Hubson napisał(a):ruuud czy inny gamoń
(...)
Z czymś się nie zgadzasz?? Masz do tego prawo.
Pamiętaj jednak, że tak jak Ty jestem człowiekiem i traktuj mnie tak jak sam chcesz, żebym Cię traktował.
QED

Hubson napisał(a):Wstawianie postów na fejsie typu "jakaś tam nędzna wisłoka >> United" to chyba mówi wszystko.
1) Wielką literą się (nie tylko) tę nazwę pisze, chamie.
2) Pijesz do wpisu po tym weekendzie, gdy moja drużyna wygrała, a United zremisowali, więc mój wpis uważam choćby z tego względu za uzasadniony.
3) Tam był znak ">", a nie ">>". Rozumiem, że z matmą mogłeś być na bakier, toteż informuję, że ma to duże znaczenie.
4) Zresztą w moim patrzeniu poza może ostatnimi 2-3 latami, zawsze ta nierówność miała miejsce. Ba, widzę, że przynajmniej dwie osoby na tym forum (Mata, Under) mają podobną hierarchię wartości na linii klub lokalny - klub zagraniczny. Dla mnie jest to normalne i oczywiste, że można wyżej stawiać klub, na którego meczu jesteś co tydzień na, w pobliżu którego się wychowałeś, w którym masz znajomych i ludzi jakoś z tobą związanych, a nie, z całym szacunkiem, gwiazdy zza siedmiu mórz. Można, ale nie trzeba - choice is yours.
5) Daruj sobie inwektywy. Rozumiem, że możesz nie rozumieć przywiązania do lokalnego klubu i olewać istnienie w twoim mieście AKSu. Ja tego nie robię mimo tego, iż w ostatnim bezpośrednim meczu "nędzna Wisłoka" pykła im do przerwy 6 bramek, nie tracąc żadnej.

----
Mam nadzieję, że to koniec.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 15:23 przez Kosma.)
22-10-2013 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2913
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:A nazywanie mnie fanbojem Moyesa czy Berby pokazuje tylko jaki jestes ograniczony, ale to nie mój problem
Ale przecież... Ty sam się nazwałeś fanbojem :O
Cytat:. A ja sobie mogę być fanbojem mojsa
Czyżbyś przyznał się do tego, że jesteś ograniczony? Big Grin Big Grin Big Grin

Aha Krix, nawet nie czytałem Twojego posta ale i tak przegrałeś dyskusję. W końcu wstawianie postów na fejsie mówi wszystko. Hail Hubsą

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 13:21 przez Under.)
22-10-2013 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2914
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jeszcze mnie nie pojebało, żeby odnosić się do każdego wyrazu i zdania jak ty. Dla świętego spokoju piszesz taką wiązankę?
Mógłbym to ciągnąć i i tak byś odpisywał, ale szkoda mi czasu na takiego... szkoda w ogóle starać się jakkolwiek cię nazywać.
Ja swoje napisałem, nie muszę mieć racji teraz, nie muszę mieć racji nawet za pół roku, dwa lub trzy, to nie jest najważniejsze, a jak się pomylę i Moyes faktycznie będzie do bani to to przyznam, jak przyjdzie na to czas. Teraz jednak szkoda mi nerwów i czasu na analizy na które jest za wcześnie. A jak chcecie to się spinajcie przed i po każdym meczu.

Natomiast nic o mnie nie wiesz, poza paroma kwestiami, a sam nazywasz mnie chamem, wcześniej przytaczając mój podpis. Fakt, już wiem czemu masz powody czuć się lepszym ode mnie Big Grin

A co do punktów reputacji i mojego "darcia ryja" zauważ, że jakoś nie bawię się w dziecinne minusowanie co kazdego posta bo ktoś mi dał minusa. I nie oddawałem underkowi minusów a nie zarobiłem za "jebanie" po nim żadnego plusa, więc nie wiem po co przytaczasz te sytuacje, zwłaszcza, że poza chyba pchełą to posty undera każdego w mniejszym lub wiekszym stopniu irytuja jak nie trescia to sposobem pisania.

Szkoda, że nikt więcej się do tego nie odniósł, ale widocznie nie bylo do czego. Tylko pan najbardziej na mnie obojętny musiał się wypowiedzieć Big Grin. Chciałem rozruszać forum a tu tylko dwie osoby zareagowały. Sorry chłopaki. Smuteczek Sad
22-10-2013 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2915
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Nie rozumiem po co był ten post Krixa. Doskonale musiałeś sobie zdawać sprawę, że spotka się z taką reakcją, więc dziwacznie wygląda Twoje "mam nadzieję, że to koniec". Sam otworzyłeś tą puszkę.

Inna sprawa, że z Hubsonem się w wielu miejscach nie zgadzam, ale to co się dzieje przy minusowaniu to w ogóle jakaś parodia i widze to nie od dziś. Jeden z grupki zacznie zabawę i kolejni dołączają (nie mówię tylko o przypadku Hubsona). Jeśli z taką zaciętością tępiłoby się przejawy chamstwa i buractwa na forum, to bym jeszcze zrozumiał...A to idzie w odwrotną stronę.

Hubson nie łam się Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-10-2013 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2916
RE: Kółko wzajemnej adoracji
michal85 napisał(a):Nie rozumiem po co był ten post Krixa. Doskonale musiałeś sobie zdawać sprawę, że spotka się z taką reakcją, więc dziwacznie wygląda Twoje "mam nadzieję, że to koniec". Sam otworzyłeś tą puszkę.
Ojebał mnie w poście odpowiadającym na, fakt - prowokacyjny, mój post, toteż sprostowałem wszystkie jego zarzuty oraz postawiłem weto co do niektórych zachowań. Miałem nadzieję, że na tym się skończy, bo ukazałem, że cały jego post był bez sensu. Nie skończyło się, smutno.

Co do minusowania imć Dybały - naprawdę nie chciałem dać więcej niż jednego, ale każdy następny post był coraz głupszy, a dochodził do chamstwa (jazda po moim klubie, pouczanie Silvana, odniesienie do Ruuda). Nie odpowiadam i nie wnikam w intencje reszty minusujących.

-----
Teraz do pana Hubsona, bo jegomość dalej manipulujesz.

Hubson napisał(a):Jeszcze mnie nie pojebało, żeby odnosić się do każdego wyrazu i zdania jak ty.
Każde zdanie zawierało inną głupotę/zarzut/wyrzut/inwektywę w kierunku do mnie/kogoś innego inny obiekt wymagający odneisienia, więc dla porządku i przejrzystości wolałem je oddzielić, żeby było wiadomo, które "moje" tyczy się którego "twojego".

Hubson napisał(a):Ja swoje napisałem, nie muszę mieć racji teraz, nie muszę mieć racji nawet za pół roku, dwa lub trzy, to nie jest najważniejsze, a jak się pomylę i Moyes faktycznie będzie do bani to to przyznam, jak przyjdzie na to czas.
A kiedy przyjdzie czas, żeby odszczekać dwa oszczerstwa (fanboy, moja reakcja na punkty) lub podać cytaty?

Hubson napisał(a):a sam nazywasz mnie chamem, wcześniej przytaczając mój podpis.
1) Podpis przytoczyłem w innej sprawie, chamem nazwałem cię w innej.
2) Podpis przytoczyłem, co nie znaczy, że się z nim zgadzam tudzież podpisałbym się pod nim. W rzeczywistości jest odwrotnie.
3) Podpis przytoczyłem po to, by pokazać twoje zakłamanie i świętoszkowatowość, gdy w jednym miejscu piszesz o ludziach per oszołom/kretyn/gamoń, a dwie linijki niżej prosisz o wzajemne szanowanie się i równe traktowanie (co wobec twoich tekstó jest oksymoronem).

-----
I naprawdę nie chcę tego kontynuować zwłaszcza publicznie. Jednak nie będę siedział cicho, gdy ktoś zarzuca mi bezpodstawnie rzeczy nieprzyjemne.
Inna sprawa, że gdyby mi ktoś odpisał w taki sposób, jak ja zrobiłem w poście biblijnym, zwłaszcza w temacie tak luźnym jak wzajemna adoracja - potraktowałbym to jako mniej-bardziej śmieszny żart, a na pewno byłby + (niekoniecznie reputacji) za jakąś tam inwencję twórczą.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 17:56 przez Kosma.)
22-10-2013 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2917
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Krix napisał(a):potraktowałbym to jako mniej-bardziej śmieszny żart

Od kogoś innego może i owszem. Pozwalając sobie kontynuować jego wypowiedź z tematu meczowego spodziewałeś się braw?
Świętoszkowatość? A przepraszam, kto napisał jakiś bzdurny post przypominający jakąś przypowieść i kto to kurwa pociągnął w tym temacie? Prowokujesz DOPIERDALAJĄC się często do postów tudzież ich części poniekąd sam dając pretekst do odpisania w tej czy innej sprawie a potem marudzisz, że nie siedzę cicho... No proszę Cię chłopcze...

Co do panów Silvana i Ruuda, gość który ma 30-tkę na karku i dziecko mógłby darować sobie pisanie takich szczeniackich postów dla zabawy zwłaszcza, że w poście meczowym poza wyśmianiem w taki sposób nie odniósł się w ogóle do tego co napisałem co poniosło za sobą kolejny jeszcze głupszy post, który miał wykazać twoją inwencją twórczą. Sorry, ale skoro moje posty były coraz głupsze to ten post także był głupi nawet jako "żart". Osobiście nie mam nic do Silvana i po prostu wyraziłem zdanie, że mógłby być poważniejszy jak na swój wiek. Gdzie tu widzisz obrazę nie wiem. Wątpię też, żeby sam Silvan poczuł się cokolwiek urażony zdaniem, że mógłby być poważniejszy.
Co do uciśnionego ruuuda panie obrońco, napisałem dokładnie
Hubson napisał(a):ruuud czy inny gamoń
czyli można to odbierać że jego też tak nazwałem lub nazwałem tak dwóch panów (w tym jednego, który wyrwał bana za swoje pościki i odzywki), którzy raczej dobrą sławą na forum także się nie cieszą. A napisałem o ruudzie bo jako jedyny nie licząc tych dwóch którzy moim kosztem chcą zaplusować Ci wturuje w tej dziecinadzie z minusami, stąd jego nick się tam pojawił.

Co do naszych relacji panie wójcie (Wójtowiczu) //synu wójta - dla ścisłości; K., sam nie pamiętam od czego się zaczęło, ale chyba tobie pierwszemu przyszło skrytykować moją postawę tudzież obywatelską, bytową, sam dałeś wyraźnie odczuć, że czujesz się "lepszym" Polakiem niż ja i nawet wygłosiłeś kiedyś tezę, że gdyby od ciebie to zależało to wywaliłbyś mnie z Polski co jest totalnym absurdem, abstrakcją i nieporozumieniem. Zaś co do klubów, nie wiesz po raz kolejny z resztą na jakich prawach rządzi się to co u nas jest (w domysle klub) i nie masz pojęcia jak to było, więc przytaczanie wyniku lub mojego stosunku doń jest bezsensu. W sumie mógłbym się tłumaczyć z tego po co napisałem go tak jak napisalem, tylko po co?

Skoro masz to za głupoty nie ma sensu się tłumaczyć. I to ja zostałem "zjedzony" za własne zdanie bo jako jedyny jestem daleki od wyciągania daleko idących wniosków już teraz i nie krytykujący zespołu już teraz co czyni mnie jakimś debilem, bo daje sobie więcej czasu niż wy na zapracowanie tego... Napisałem post, może odniosłem się trochę za daleko (do Berby, a o fanboju napisałem, że mogę nim zostać a nie, że nim jestem).

Więc nikogo KTO NIE ZASŁUŻYŁ nie obraziłem... I sorry koleżko, nie ja tu jestem zakłamany ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 19:21 przez Kosma.)
22-10-2013 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #2918
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Moja wojna na minusy nie jest taka fajna Sad
22-10-2013 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #2919
RE: Kółko wzajemnej adoracji
[Obrazek: Michael_Jackson_popcorn.gif]



Mój Blog: Pod presją czasu
22-10-2013 20:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #2920
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:ruuud czy inny gamoń
Z czymś się nie zgadzasz?? Masz do tego prawo.
Pamiętaj jednak, że tak jak Ty Ruud jest człowiekiem i traktuj go tak jak sam chcesz, żeby Cię traktował.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
22-10-2013 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2921
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Czyli mam mu dać 5 minusów "dla jaj", "za głupotę", za to, że ma inne zdanie ode mnie i dlatego mnie minusuje czy mam mu się tylko odwdzięczyć? To miałeś na myśli?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 21:17 przez Hubson.)
22-10-2013 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #2922
RE: Kółko wzajemnej adoracji
mnie to śmieszy minusowanie Big Grin jakby to ważne było. Chill
22-10-2013 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2923
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(22-10-2013 20:54)Foster napisał(a):  [Obrazek: Michael_Jackson_popcorn.gif]
Czekałem aż ten bambo z popkornem się pojawi Big Grin

Gdzie jest Groszek?
22-10-2013 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2924
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zgłaszam rasizm Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-10-2013 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2925
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ale że co? Że czarny człowiek tak kontrastuje z białym popkornem?

Gdzie jest Groszek?
22-10-2013 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości