Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2956
RE: Kółko sympatyków minusów
(23-10-2013 18:07)robaldo napisał(a):  
allfanmu napisał(a):Minus dla minusa.

To będzie plus Sad

Nie pogadasz z finansistą.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
23-10-2013 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2957
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Minus dla Intela, jeśli nie założy dziś pokoju w Haxa.

E: Minus dla mnie za niemożność skorzystania.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2013 21:46 przez Kosma.)
25-10-2013 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2958
RE: Kółko wzajemnej adoracji
E: Wrażliwi niech nie czytają.

Cytat:Nadeszła oto chwila, gdy drużyna Pomazańca w pył obróciła potęgę germańską, ziemię i wodę na nieludzkiej ziemi zostawiając i nie dwukrotnie, nie nawet trzykrotnie, ale pięciokrotnie cios straszny zadając. Wyszedł na to za stół szeroki płótnem szlachetnym przykryty Dawid i donośnie zgromił swoich nieprzyjaciół tymi słowy: "Gdzie, o niegodziwcy, jesteście? Czy wciąż nastajecie na osobę moją i sprawiedliwych proroków: większego Huberta, a mniejszego Krystiana? Czyż niczego nie nauczyły was zwycięstwa Pomazańca? Zaprawdę, powiadam wam, nawróćcie się i oddajcie mi pokłon, albowiem godne to i sprawiedliwe, gdyż ja jestem Pomazańcem i wielkie dzieła uczynię!". A oni chwalili drużynę jego i radowali się na pokaz, lecz słowa i czyny ich nie były dobre, bo przepełniała je nieszczerość i żądza hejtu.
Gdy bowiem tylko zastępy koguta, ptaka szatańskiego na podobieństwo armii smoka czerwonego na drużynę Pomazańca zbrojną rękę podniósłszy, poraniły ich, hejterzy i uczeni w Football Managerze głowy swe podnieśli i zaczęli bluźnić. Wyszedł więc przed świątynie Krystian, prorok mniejszy i jął nauczać z obfitości serca gorejącego w duchu miłości i pokoju. Nie usłuchali go, naiwnym nazywając, ale wciąż strwożeni nie uczynili rabanu. Nim czwarta noc nastała, wdarli się do świątyni futbolu podstępni jeźdźcy z wieżą niebieską na tarczach wyobrażoną. A byli to jeźdźcy Dawida, nim ten opuścił ich, by prowadzić wielką niegdyś drużynę w czerwień odzianą. Wiedzieli o tym uczniowie Dawida i, przygotowawszy się, atakowali jeźdźców, jednak tamci nic sobie z tego nie robili. Na to młody Adnan z Kosowa nadszedł, by wziąć udział w boju. Tłum ucieszył się, myśleli bowiem, że to kres nieroztropnego Daniela o skórze niczym skała wulkaniczna, lecz zawiedli się, albowiem zniknął Rafał, brat rodzony Fabiana. A gdy napór zelżał, poznali swój czas niebiescy najeźdźcy, rozzuchwalili się i cios śmiertelny zadali, a dokonał tego Brajan z krainy tak odległej, iż z uczniów Pomazańca tylko Ksawery i Antoni o niej słyszeli. Na to rzekł jeden z hejterów, niejaki Christophoros, "Godzina nasza wybiła!". Po czym tłum się rozsierdził, a wraz z nimi uczeni w Football Managerze. Udali się prosto do pałacu Dawida, gdzie krzyczeli "Hańba ci, Dawidzie, synu Dawida, idź precz!" i "Niech stopy świętokradcy ochromieją, a język skołowacieje. Nie będzie mógł wtedy wieść drużyny ku czeluściom nieznanym!". Pomazaniec, widząc, że prorok mniejszy zwątpił i skrył się w swej komnacie, przywołał proroka większego, Huberta buskowianina i rzekł mu: "Ratuj mnie i dzieło zbawienia swoim darem wymowy, argumentem, ironią i ciężkim słowem. W tobie nadzieja nasza.". Hubert odpowiedział "Tak zrobię." Lecz i on nie zdołał nawrócić tłumów i ledwo z życiem uszedł, co zmartwiło bardzo Pomazańca, gdyż czuł, że teraz wszystko przepadło.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2013 10:56 przez Kosma.)
05-12-2013 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2959
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zajebiste. I podziwiam, że chce Ci się w to bawić Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-12-2013 09:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #2960
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Z braku argumentów coś trzeba robić. Zacnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2013 09:39 przez Hubson.)
05-12-2013 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2961
RE: Kółko wzajemnej adoracji
RedLucas napisał(a):I podziwiam, że chce Ci się w to bawić Big Grin
Wena męczy byłego, może marnego, ale zawsze blogera Smile

Gdzie jest Groszek?
05-12-2013 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2962
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:Gdy prorok wrócił do pałacu, zastał Pomazańca siedzącego z twarzą ukrytą w dłoniach i wielce strapionego. Wzruszył się głęboko i rzekł mu "Mojsze, synu dawidowy! Czyż nie jest napisane *Przyszło do swojej własności a swoi go nie przyjęli*? Miej wiarę w pisma natchnione i wielką moc swoją, albowiem Wielki Aleksander ciebie wybrał między poganami i ciebie namaścił na swe przedłużenie. Poprowadź czerwonych do boju jeszcze raz". Na to Dawid podniósł ku słońcu twarz, a była to twarz naznaczona cierpieniem wielkim, i odpowiedział tymi słowami "Przez wzgląd wolę Wielkiego Aleksandra i słowa natchnione, nie jeden raz, ale i drugi, i trzeci poprowadzę czerwonych, albowiem nie godzi się by Pomazaniec krył się i z powodu słabości swojej zadania swego nie wypełnił. Ale, zaprawdę powiadam ci, na świętą trawę, po której stąpać będą czerwoni i sroki pasiaste, przysięgam, że gdy tylko motłoch, hejterzy i uczeni w Football Managerze wzniosą swe plugawe ręce przeciwko mnie, wypuszczę z klatki pancernej potwora, syna Andrzeja, ażeby choć za mistrza trollingu uznać mnie musieli. Wtedy każde kolano zegnie się na dźwięk mojego imienia!".

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2013 01:14 przez Kosma.)
09-12-2013 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2963
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zbliża się koniec roku, więc czas na podsumowania. Jak co roku zorganizujemy Forumowe Oskary, w formule tradycyjnej, jednak wpierw zapytam Was o zdanie co do kategorii nagród. Usunąłem najmniej popularny "post roku", więc jakiś lifting jest. Wygląda to obecnie tak.
Cytat:1. Forumowicz roku -
2. Debiut roku -
3. User z największą wiedzą o United -
4. User z największą wiedzą ogólnie -
5. Najzabawniejszy user -
6. Najbardziej lubiany user -
7. Największy dziwak na forum -
8. Najbardziej wkurzający user -
9. Kogo chciałbyś poznać -
10. Najlepszy moderator -
11. Najlepszy av -
12. Najlepszy podpis -
13. Najciekawszy temat na forum -
14. Wydarzenie roku na forum -
15. Co byś zmienił/a na forum -
16. Najaktywniejszy user -
17. User wywołujący sporo kontrowersji -
18. User piszący najstaranniejsze posty -
19. Najbardziej pomocny user -
20. Kogo najbardziej by ci brakowało na forum -
21. Kogo brakuje najbardziej na forum -
22. Najładniejsza userka -
Coś dodać/odjąć czy jest OK?

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-12-2013 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2964
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jest OK.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-12-2013 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2965
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Najładniejsza userka - nie wiem czy przez ostatni rok napisała osoba płci pięknej chociaż jednego posta, więc userka to chyba nadużycie. Poza tym tylko najstarsi górale użytkownicy widzieli zdjęcia niewiast na tym forum. Big Grin

Poza tym największy dziwak, najbardziej wkurzający i wywołujący sporo kontrowersji - często przewijają się te same nicki. Są stosunkowo podobne. Może by to połączyć w jedno?
15-12-2013 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2966
RE: Kółko wzajemnej adoracji
allfanmu napisał(a):Poza tym największy dziwak, najbardziej wkurzający i wywołujący sporo kontrowersji - często przewijają się te same nicki. Są stosunkowo podobne. Może by to połączyć w jedno?

Najbarujący dziwkon? :o

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
15-12-2013 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2967
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Tak. Dokładnie o to mi chodziło. Big Grin
15-12-2013 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2968
RE: Kółko wzajemnej adoracji
W sumie niegłupie, tylko czekam na propozycję niepotrzebujących wyjaśnienia nazw. Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
15-12-2013 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2969
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Nie wiem, czy jest sens robić w tym roku oskary, bo od poprzedniego nic się w sumie nie zmieniło (in plus), więc wyniki będą te same.

Natomiast najbardziej wkurzający != największy dziwak.

Gdzie jest Groszek?
16-12-2013 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2970
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Kochaaaaani, polecicie mi jakiś bank? mBank mnie wkurwia już od pewnego czasu, ma problemy z księgowaniem. Zrobiłem co najmniej kilka zakupów kartą (pewnie na jakieś 150 zł), a stan konta się nie zmienił.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
16-12-2013 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości