Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2971
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Tomassen napisał(a):Zrobiłem co najmniej kilka zakupów kartą (pewnie na jakieś 150 zł), a stan konta się nie zmienił.
O! Przepisuję się do mBanku!

Gdzie jest Groszek?
16-12-2013 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2972
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(16-12-2013 11:56)Tomassen napisał(a):  Kochaaaaani, polecicie mi jakiś bank? mBank mnie wkurwia już od pewnego czasu, ma problemy z księgowaniem. Zrobiłem co najmniej kilka zakupów kartą (pewnie na jakieś 150 zł), a stan konta się nie zmienił.

A nie płaciłeś przypadkiem zbliżeniowo? (paypassem)
Takie transakcje są księgowane z opóźnieniem.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-12-2013 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2973
RE: Kółko wzajemnej adoracji
A owszem, to chyba że tak.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-12-2013 00:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #2974
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Przydałoby się przyklejać forumowe oskary w jakimś widocznym miejscu (czy jakiś kolorowy, migający napis na głównej Big Grin ). Bo w ten sposób nagrody będą rozdawane na podstawie pięciu głosów, zresztą częśc użytkowników nawet nie wie o nich, bo Intel napisał w życzeniach i już temat zniknął z głównej Tongue

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
27-12-2013 11:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2975
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(27-12-2013 11:12)Ruuuuuuuuuud napisał(a):  Przydałoby się przyklejać forumowe oskary w jakimś widocznym miejscu (czy jakiś kolorowy, migający napis na głównej Big Grin ). Bo w ten sposób nagrody będą rozdawane na podstawie pięciu głosów, zresztą częśc użytkowników nawet nie wie o nich, bo Intel napisał w życzeniach i już temat zniknął z głównej Tongue

+1

Ale podejrzewam, ze moze to zrobić tylko Radek wiec na 5 głosach się skończy Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2013 13:23 przez RedLucas.)
27-12-2013 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #2976
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:...wiec na 5 głosach się skończy

Sześciu! Big Grin
27-12-2013 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #2977
RE: Kółko wzajemnej adoracji
RedLucas napisał(a):Ale podejrzewam, ze moze to zrobić tylko Radek wiec na 5 głosach się skończy Big Grin

Też tak mi się wydawało (nie ma u nas funkcji obecnej na poprzednim skrypcie - tematy globalne), ale na szczęście przypomniało mi się, że można robić ogłoszenia. Smile No to zrobiłem, teraz FO widać z każdego działu, więcej niestety zrobić nie można (poza podbijaniem tematu tak, by widniał na głównej).

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
27-12-2013 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2978
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Krixu, co Ty masz z tym Underem? xD

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2013 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2979
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Co co?

Gdzie jest Groszek?
28-12-2013 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #2980
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Też bym chciał go poznać Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-12-2013 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2981
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Polubiłeś się z nim? ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-12-2013 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2982
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Nie znam chłopa, ale jest to gość, który ma swoje zdanie (często, a może nawet zazwyczaj mocno odmienne od mojego) i go broni. A że ma w dupie poprawność polityczną, obowiązujące ramy wyznawanych opinii i ból dupy ogółu - to tym większy plus dla niego.

Z tego powodu też szanowałem Jaroldza - o ile, też nieczęsto się z nim zgadzałem, a w sprawach pozapiłkarskich mogę napisać tylko [...], o tyle pozytywna była właśnie jego odmienność w wyznawanych poglądach na United.

Gdzie jest Groszek?
28-12-2013 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2983
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zaskakujesz coraz bardziej.

Cytat:Nie znam chłopa, ale jest to gość, który ma swoje zdanie (często, a może nawet zazwyczaj mocno odmienne od mojego) i go broni. A że ma w dupie poprawność polityczną, obowiązujące ramy wyznawanych opinii i ból dupy ogółu - to tym większy plus dla niego.
To, że ktoś ma swoje zdanie i nie idzie za tłumem jest jak najbardziej ok. Tyle tylko, że wydawało mi się(być może się myliłem), że redcafe/redlog zbudowały wokół siebie społeczność, która w odróżnieniu od reszty, potrafi dyskutować na poziomie. A ten człowiek proponował zupełnie co innego - chamstwo. Jeśli to jest coś, co Ci imponuje Krixie to nie mam pytań.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-12-2013 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #2984
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Na szczęście nie jestem już w Redlogu (w przeciwieństwie do mojego szanownego rozmówcy), więc czuję się zwolniony z wyższych sfer i mogę się bez bulu bratać z "chamstwem" Smile To raz.

Dwa, że nie oczekiwałem pytań, więc dobrze się składa, że nie masz.

Trzy - napisałeś, że brakowałoby ci osoby, która notorycznie pisała, że ktoś "pierdoli", "pracuje (...) chyba jako sprzątacz", "jest za głupi", zwraca się per "debil", "oszołom", "kretyn", prawi starszym nauki, jak z racji wieku winni się zachowywać, mając przez ten czas w podpisie "piękne" słowa o tolerancji i prawach człowieka.

Cztery: jak zwykle wkurzają mnie te oskary jako festiwal wzajemnego robienia sobie dobrze, dowartościowywania się i świętego oburzenia, że ktoś liże dupę komuś innemu niż wypada (patrz casus mój i Undera, patrz także mój punkt trzeci) albo komuś właśnie nie (patrz bodaj dwa lata temu, gdy napisałem, że wkurza mnie pewna pani). I jak zwykle napisałem swoje typy, żeby uznany i lubiany przez większość temat (a teraz jako jedna z opcji nieco ratujących RC) żył. I jak zwykle potem mam niesmak.

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 12:03 przez Kosma.)
29-12-2013 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2985
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jbc z mojej strony koniec, dowiedziałem się, co Cie uwiodło w Underze i mi styka. Takie masz po prostu do tego podejście i tyle Wink Dla mnie był burakiem, który szczekał, co mu ślina na język przyniosła i był człowiekiem niezdolnym do dyskusji, gdyż odrzucał wszystkie argumenty, jakie mu się dawało, jednocześnie będąc ślepo zapatrzonym w swoje zdanie.

// Spoko Smile K.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 12:35 przez Kosma.)
29-12-2013 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości