Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
[Obrazek: AwardOscar.jpg]
Forumowe Oskary 2013 rozstrzygnięte!

Forumowicz roku

Silvan

Dotychczas nie odnosił triumfów w tej kategorii, jednak tym razem okazał się czarnym koniem i z 17 punktami zwyciężył w najbardziej prestiżowej pojedynczej kategorii. Silvan o 7 punktów wyprzedził bowiem drugiego michala85, dwa punkty za którym znalazł się RedLucas.

Debiut roku

Pchela

Konkurencji nie było - tylko tego użytkownika wskazywaliście w tegorocznym plebiscycie, dzięki czemu uzyskał 9 punktów.

User z największą wiedzą o United

michal85

Tradycji stało się zadość - piąta wiktoria z rzędu w niektórych kręgach budzić może głosy, by Michała wykluczyć z tej rywalizacji. Choć ten scenariusz nie ma szans na realizację, niewątpliwie wzrosły by wówczas akcje drugiego tym razem Cepilka (10 punktów) i sebosa_krk (5 punktów).

User z największą wiedzą ogólnie

sebos_krk

Zwycięstwo Sebastiana (17 punktów) zniweczyło szansę na podobną passę drugiego Krixa (13 punktów), który w poprzednich latach okazywał się tu najlepszy. Przewaga tej dwójki jest jednak niezaprzeczalna, bowiem do trzeciego miejsca, które zajęli ex aequo Lasq i Breakthru, wystarczyły ledwie 2 punkty.

Najzabawniejszy user

matys

Tutaj obyło się bez niespodzianek - latami wypracowywana reputacja znów zaprocentowała, i wobec 11 punktów na nic zdały się wysiłki drugiego Krixa (10 punktów). Trzeci w tym roku byli robaldo oraz allfanmu (po 4 punkty).

Najbardziej lubiany user

Krix i robaldo

Dwaj byli koledzy z haxballa ponownie zjednoczyli się w kategorii na ulubionego usera użytkowników Redcafe, zdobywając po 8 punktów. Dwa punkty mniej uzyskał trzeci tutaj Intel.

Największy dziwak na forum

Krix

To niewątpliwie jedna z niespodzianek tegorocznego rozdania - trzeba jednak przyznać, że 6 punktów dało Krzyśkowi dość pewne zwycięstwo, przed ubiegłorocznym triumfatorem, Hubsonem (3 punkty), do którego ex aequo dołączyli robaldo oraz Undermine.

Najbardziej wkurzający user

Pchela

Choć wydawało się, że mamy tutaj nowego hegemona, Pchela wyskoczył, jak, nie przymierzając, David Moyes z konopi. 17 punktów tu uzyskane dowodzi, że to on w miejsce Hubsona (10 punktów) stał się nowym wrogiem publicznym forum nr 1, wyprzedzając także Undermine'a (3 punkty).

Kogo chciałbyś poznać

Krix i Intel

Krzysztof i Paweł - tak zowią się Ci, z którymi najchętniej spotkałby się przeciętny użytkownik Redcafe. Zdobyte przez nich 7 punktów pozwoliły im na wyprzedzenie trzeciego robalda (4 punkty).

Najlepszy moderator

Intel

W moderacji bez zmian - tytuł ze sporą przewagą broni wyżej podpisany (21 punktów), za którym nie nadążyli w tym roku sebos_krk (5 punktów) oraz Foster (2 punkty).

Najlepszy avatar

Intel

Wygląda na to, że ubiegłoroczna detronizacja Sebosa nie była przypadkiem, bowiem pszczynianin ponownie triumfował z 6 punktami na koncie. 3 mniej uzyskali RedLucas, Adis oraz robaldo.

Najlepszy podpis

Krix

Antyfutbol jest fajny.

Ponieważ żyli prawem wilka / historia o nich głucho milczy / pozostał po nich w kopnym śniegu / żółtawy mocz i ten ślad wilczy

Podpis zmieniony, triumfator ten sam - kolejna statuetka trafia do Krixa (6 punktów), któremu zwycięstwa nie potrafili odebrać drudzy Silvan, Ruuuuuuuuuud oraz Lukas (po 3 punkty).

Najciekawszy temat na forum

Tematy meczowe

Niewiele się zmieniło w kwestii upodobań na forum, bowiem nie pierwszy już raz to tematy meczowe (10 punktów) uzyskują największe uznanie. Za ich plecami znajdziemy shoutbox (5 punktów) oraz transfery (4 punkty).

Wydarzenie roku na forum

Podupadanie forum

Wszystko ma swój koniec, i wydaje się, że za niedługo boleśnie przekonać może się o tym także nasze forum, czego wyraz daliście także w plebiscycie. 12 punktów to o 3 więcej, niźli zainkasowała zmiana skryptu, za której plecami z kolei uplasowała się wojna na minusy (6 punktów).

Co byś zmienił/a na forum

Powrót feature'ów obecnych na starym skrypcie

Lepsze wrogiem dobrego - niedaleko od tego założenia po raz wtóry stoją użytkownicy Redcafe, oczekując powrotu na forum takich usprawnień jak piwa (w miejsce niechętnie przywitanych punktów reputacji) czy zegar odliczający czas do kolejnego meczu. To jednak jedynie kropla w morzu potrzeb, a wydaje się, że znaczna część propozycji zapisywanych w odpowiednim temacie odbija się od administracji niczym od ściany (co, w kontekście poprzedniej kategorii, nie powinno dziwić).

Najaktywniejszy user

Hubson

Wygląda na to, że 11 zdobytych punktów pozwoliły Hubertowi na obronę tytułu Mistrza Spamu, w walce o który polegli Silvan (8 punktów) oraz duet Allfanmu + RedLucas (po 3 punkty).

User piszący najstaranniejsze posty

Intel

Pisywanie z rzadka, ale porządnie, czasami popłaca - niektórzy userzy dzięki temu cieszyć mogą się z 15 punktów i kolejnej zainkasowanej statuetki, w tyle pozostawiając RedLucasa (5 punktów) oraz trzecich Lukasa i Silvana (po 2 punkty).

Najbardziej pomocny user

Breakthru

Miejscowa pomoc techniczna to praca momentami trudna, ale przynosząca wymierne zyski - na przykład zwycięstwo przed drugim sebosem_krk (6 punktów) oraz Intelem (3 punkty), którzy o dorównaniu Brejkowi (12 punktów) mogli tylko pomarzyć.

Kogo najbardziej by ci brakowało na forum

michal85

Po roku nieobecności powrót na tron może cieszyć, choć walka była tym razem niezwykle wyrównana - do zwycięskich 7 punktów bardzo zbliżyli się choćby drudzy ex aequo RedLucas oraz Silvan (6 punktów).

Kogo brakuje najbardziej na forum

panopticum

Wbrew zapowiedziom na dobre nie wrócił, za to obronił tytuł i z 8 punktami na koncie nieznacznie wyprzedził drugiego administrującego nam radzia (6 punktów), za którym znalazł się cały tłum userów - 3 punkty uzyskali bowiem Minh, Undermine, Foster, matys oraz rav10.

Klasyfikacja ogólna

Zgodnie z obietnicą, wyłoniliśmy też srebrnego (w tym jeden pomalowany z brązowego, co wymusiły miejsca ex aequo Wink ) i złotego forumowicza. Nim jednak przejdziemy do nich, najpierw pozwolę sobie zaprezentować czołową dziesiątkę klasyfikacji ogólnej.

10. Allfanmu
9. matys
8. Cepilek
7. robaldo
6. sebos_krk
4. Silvan i RedLucas

Dodam jeszcze, że jeżeli ktoś chce poznać swój indywidualny wynik, może to zrobić na PW. Teraz przejdźmy zaś do finału!

Srebrny forumowicz

[Obrazek: avatar_244.jpg?dateline=1349425880]
michal85

[Obrazek: avatar_1522.png?dateline=1347198175]
Intel

40 punktów we wszystkich kategoriach

Złoty forumowicz

[Obrazek: avatar_2459.png?dateline=1385421498]
Krix

56 punktów we wszystkich kategoriach

Zapraszam do komentowania!

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014 20:18 przez Intel.)
12-01-2014 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #2
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Krix chyba polubi jednak Oscary ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
12-01-2014 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #3
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Dodam Redziu, że Tobie i Silvanowi do podium w ogólnej zabrakło jednego punktu. Smile

Ze swojej strony dziękuję za uznanie i udział (liczba głosów adekwatna do ogólnej kondycji forum, więc nie ma tragedii). Ponadto gratulacje dla wszystkich i uszanowanko dla Krixa. Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014 23:58 przez Intel.)
12-01-2014 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Szacun za wykonaną robotę dla Intela i gratulacje dla wyróżnionych Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-01-2014 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #5
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Intel napisał(a):Kogo brakuje najbardziej na forum


Intel napisał(a):Ruuuuuuuuuud

Chyba wkradł się jakiś błąd Tongue Mało to mnie będzie teraz, bo nie mam czasu się po nosie podrapać.

Gratulacje Silvan za forumowicza roku! Tak trzymaj Wink

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-01-2014 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #6
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Mało to mnie będzie teraz, bo nie mam czasu się po nosie podrapać.

United raz wygrało, to przestajesz hejtować Mojszego? Sad

Gdzie jest Groszek?
13-01-2014 01:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #7
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Chyba wkradł się jakiś błąd Tongue Mało to mnie będzie teraz, bo nie mam czasu się po nosie podrapać.

Szczerze mówiąc - nie wiem, jak to się stało, bo we wstępnych wynikach tego w ogóle nie miałem. Za to zapomniałem Cię wprowadzić przy najlepszym podpisie, więc pewnie tutaj błąd. Cóż poradzić... Big Grin

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
13-01-2014 01:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #8
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Krix, ja nic nie chcę mówić, ale to jest doskonała okazja, żebyś postawił flaszkę.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
13-01-2014 06:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #9
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Wielki szacunek dla Intela za pracę włożoną w realizację kolejnych Oskarów. Ja również gratuluję wszystkim wyróżnionym. Jestem trochę zaskoczony tytułem, ale bardzo go sobie cenię, bo trzon tego forum tworzy niemal hermetyczna, ale za to elitarna grupa, która trzyma na prawdę wysoki poziom. Mam nadzieję, że polskie redcafe będzie trwało, a za rok w kategorii debiut roku wszyscy będą mieli spory dylemat ze względu na niemałą ilość pretendentów.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
13-01-2014 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #10
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Tomassen napisał(a):Krix, ja nic nie chcę mówić, ale to jest doskonała okazja, żebyś postawił flaszkę.
Synu Tomasza, ja nic nie chcę mówić, ale niedziela godzina 17 to doskonała okazja do odwiedzenia przeze mnie i Mat.kę kina Akropol. Ponoć mają grać drugą część filmu o wojnie Davida Mojszego i Józefa z Portugalii. A przynajmniej tak Mat.ka mówił.

Gdzie jest Groszek?
13-01-2014 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #11
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Mówiłem, ale ta pała Tomassen woli iść do teatru... Gratuluję wszystkim nagrodzonym w forumowych oskarach Smile

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
13-01-2014 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #12
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
I to w Hucie.
Trzeba będzie odwiedzić pseudo-kino Alfa albo jakiś inny przybytek.

A, gratulacje dla wszystkich. Zwłaszcza jegomościa ochrzczonego przez Intela mianem czarnego konia. Ihaha!

Gdzie jest Groszek?
13-01-2014 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #13
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
Krix napisał(a):Zwłaszcza jegomościa ochrzczonego przez Intela mianem czarnego konia. Ihaha!

Tego pana też będziesz lajkował? Tongue

// ?? K.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-01-2014 23:21 przez Kosma.)
13-01-2014 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #14
RE: Forumowe Oskary 2013 - wyniki!
mat.ka napisał(a):Mówiłem, ale ta pała Tomassen woli iść do teatru...

Krix napisał(a):I to w Hucie.
Trzeba będzie odwiedzić pseudo-kino Alfa albo jakiś inny przybytek.


Milczeć, śmiertelnicy.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
14-01-2014 07:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości