Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1021
RE: Wayne Rooney
Rooney choć w tym sezonie gra bardzo dobrze, a jego statystyki wyglądają imponująco, to nigdy nie dam na tylko co nominalny ofensywny pomocnik. On daje dużo, jednak nigdy nie nada akcjom takiego tempa jak robią to piłkarze typu Isco, Mata, Oscar, Ozil, Gotze czy Kagawa (z czasów gry w BVB). Po prostu, to nie jest jego nominalna pozycja. A to, że lubi się wrócić, rozegrać i wychodzi mu to dobrze to fajna sprawa.

Jego miejsce powinno być na szpicy. Jak już klub zdecyduje się rozpłaszczyć przed nim, a on podpisze kontrakt to powinien grać właśnie jako ten zawodnik najbardziej wysunięty. Dzięki temu będziemy mieli z przodu zawodnika, dla którego gra kombinacyjna nie jest problemem (nie twierdze, że RvP miałby z tym kłopot), a mając za plecami Januzaja, Kagawę i Matę będzie mógł seryjnie ładować bramki, tak jak to robił po odejściu Ronaldo.

Takie jest moje zdaniem. I jeśli podpisze kontrakt to chciałbym, aby stało się tak jak piszę. Mam jednak świadomość, że jest bardzo prawdopodobne, że do tego nie dojdzie, a my dalej będziemy grać jak teraz, tyle że zamiast Valenci, po prawej stronie będzie Mata.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-01-2014 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1022
RE: Wayne Rooney
tomtom napisał(a):Takiej kasy jaką może dostać no OT pewnie nie dostałby nigdzie.

PSG, Monaco a nawet i Real dali by mu więcej.

Foster napisał(a):Chcesz zarobić jeszcze więcej? Zacznij szantażować klub.

Ale żeby to robić mu prezentować świetną formę więc podwyżka dla gracza i tak się opłaci klubowi.

Foster napisał(a):sprzedajemy Chicharito.
Wolał bym już wymienić go na jakiegoś fajnego skrzydłowego albo kozaka do środka pola z dopłata (może Vidal)
25-01-2014 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1023
RE: Wayne Rooney
El Polako napisał(a):PSG, Monaco a nawet i Real dali by mu więcej.
Serio? Nie byłbym taki pewien, zwłaszcza, że w lecie* to na poważnie tylko smerfy były poważnie zainteresowane Rooneyem.

*W lecie. Nie wiem, co to za pokurwiona moda na pisanie "w lecie".

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 23:16 przez Kosma.)
25-01-2014 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #1024
RE: Wayne Rooney
Miałem na myśli że te klubu są w stanie zaoferować mu więcej kasy niż moglibyśmy my to zrobić, a nie że oni chcą go już kupić. No i do tego grona dołącza jeszcze City oczywiście.
25-01-2014 23:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1025
RE: Wayne Rooney
No w stanie są zaoferować.
Więcej kasy jest mu w stanie również zaoferować Bill Gates za przynoszenie drinków, ale co z tego, skoro tego nie zrobi, bo nie zechce.
I tak samo jest z klubami, City, Real, PSG... stać na taki wydatek, ale wymienianie ich jest bez sensu w sytuacji, kiedy oni tego nie zamierzają zrobić.

Gdzie jest Groszek?
26-01-2014 01:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1026
RE: Wayne Rooney
Czytali o Rooneyu?
Cytat:Wayne Rooney oprócz podwyżki i opaski kapitana dostanie... dostęp do tajnych informacji na temat potencjalnych wzmocnień "Czerwonych Diabłów".

Nie wierzę, że klub tak się będzie przed nim płaszczył, jeśli jednak to prawda to....
.. nie mam słów by opisać sytuacji z Rooneyem. Krew jasna mnie zalewa, gdy czytam jak zarząd płaszczy się przed primadonną! Kim on jest?! Jeśli rzeczywiście do tego dojdzie to możemy mieć problem w zespole... jeśli raz się ustąpi piłkarzowi, to następni również zaczną podobnie działać. Może i jest bardzo dobrym zawodnikiem, nie zmienia to jednak faktu, że żałuję, że nie ma już SAF'a. Ferguson własnymi rękami wypier**** by go z klubu.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2014 00:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1027
RE: Wayne Rooney
Jakoś nie wypierdolił go jak ostatnio robił takie cyrki, więc nie sadze żeby zrobił o teraz

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
27-01-2014 00:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1028
RE: Wayne Rooney
Foster napisał(a):dostęp do tajnych informacji na temat potencjalnych wzmocnień "Czerwonych Diabłów".
No chyba ci Foster (słuszny poniekąd) hejt na Rooneya oczy zamglił. Że niby ktokolwiek będzie z Rooneyem negocjował, kogo ściągać, a kogo nie? Skauci będą wysyłać dwa raporty - jeden Moyesowi, drugi Rooneyowi? Bądźmy poważni Big Grin Przecież nawet jeśli takie coś powiedzieli Wazzie, to jeśli ten uwierzył w te bajki, to jest jeszcze większym głąbem niż dotychczas sądziłem Big Grin

Gdzie jest Groszek?
27-01-2014 01:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #1029
RE: Wayne Rooney
Z wielką chęcią zobaczyłbym oryginalną wypowiedź z newsa o dostępie do 'potencjalnych wzmocnień' - samo wspomnienie o tym zatrważa, a zarazem powoduje śmiech. Szanujmy się i dzielny przynajmniej przez dwa wypowiedzi z jakiś szmatławców.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
27-01-2014 11:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1030
RE: Wayne Rooney
Te sensacyjne doniesienia o założeniach nowego kontraktu wypłynęły chyba z "lusterka", więc ja bym traktował je z przymrużeniem oka. Klub może zaoferować mu w okolicach 300k / tydzień, ale wpisanie w warunki opaski kapitańskiej, jakieś raportowanie o transferach?! kogoś raczej poniosło. Ferguson jako dyrektor sportowy na szczęście nadal ma jakiś wpływ na politykę klubu i na jego warcie coś takiego na pewno nie przejdzie.

Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby Rooney i Moyes odbyli na czasie rozmowę, w której David podzieli się z "Białym Pele" częścią swoich planów dotyczących kierunku rozwoju klubu i przy okazji jednorazowo rzuci mu kilka pomysłów na potencjalne wzmocnienia, nad którymi klub już pracuje. Nie uważam, że taka rozmowa to coś nienormalnego, wręcz przeciwnie. Jeżeli Moyes wiąże plany z Rooneyem to nie można traktować go jak wroga i podsunąć pod nos wysoki kontrakt po czym oznajmić - podpisuj, albo spierdalaj.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2014 12:11 przez Silvan.)
27-01-2014 12:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #1031
RE: Wayne Rooney
Wczoraj było już późno, zamieściłem informację i krótko, na szybko skomentowałem.

Takie informacje wypływają z czołówki dzisiejszych gazet w Anglii.
Oczywiście, że wszystko to co tam jest napisane, należy przepuścić przez sito. Jednak, o ile jestem jakoś w stanie przeboleć wysoką tygodniówkę (w końcu w tym sezonie prezentował wysoką formę i ciągnął ten wózek) o tyle opaski kapitańskiej już nie. Jak można takiemu zawodnikowi powierzać funkcje kapitana? Może będąc zawodowym zawodnikiem, inaczej bym na to patrzył, jednak osobiście nie chciałbym by taki ktoś był kapitanem.

A co do kwestii rzekomych informacji na temat transferów - to jeśli rzeczywiście takie coś będzie miało miejsce, to pewnie na zasadzie zapewnień, że w lecie klub będzie się starał o zakup kolejnych zawodników o klasie Juana Maty.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-01-2014 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #1032
RE: Wayne Rooney
Jeden z nielicznych pozytywnych momentów w ostatnim czasie, niby nic a cieszy. Cieszynka Rooneya po golu Carricka z Fulham.

EDIT: coś się nie chce wkleić, zatem rzucam link.

https://vine.co/v/MWJ1PJAPt5t/embed

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2014 09:30 przez Silvan.)
10-02-2014 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #1033
RE: Wayne Rooney
Ostatnie doniesienia prasy się potwierdziły i Rooney podpisał nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do 2019 roku a po zakończeniu kariery piłkarskiej Anglik zostanie ambasadorem naszego klubu. Nie ma co- ugrał sobie Wayne umowę życia.
Osobiście nie pieję z zachwytu, bo mam wyrobione zdanie na jego temat (facet, który dwukrotnie wypiął się na klub i kolegów, dostaje długoterminowy kontrakt z niewyobrażalną tygodniówką i fuchę po zakończeniu kariery) ale cóż, tak to już jest i trzeba to zaakceptować. Sam klub chyba też nie miał za bardzo wyjście: czas pokazać, że w United nadal jest wszystko w porządku, że nie tylko potrafimy ściągać świetnych zawodników (Mata), ale również zatrzymywać tych najważniejszych.
W związku z powyższym mam nadzieję, że Wayne jeszcze w większym stopniu będzie brał na siebie ciężar gry zespołu- chcę widzieć go jako lidera, który robi wszystko by zespół wygrywał i szedł do przodu. Chcę widzieć u niego 110% zaangażowania i chęci zwycięstwa. Będę od niego wymagał jeszcze więcej. On ma ciągnąć ten zespół, oczywiście nie w pojedynkę, ale ma być liderem pokazującym innym dobry przykład.
Jednocześnie liczę na to, że gdy Wayne nie będzie w formie, coś nie będzie mu szło to Moyes bez mrugnięcia posadzi go ławce. Roo i inni zawodnicy muszą czuć i wiedzieć, że nikt nie ma zapewnionego miejsca w składzie. Samo nazwisko nie wystarczy- każdy musi sobie wywalczyć miejsce w składzie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-02-2014 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomtom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 4
Post: #1034
RE: Wayne Rooney
Sorry Winnetu, biznes is biznes Wink Trzeba przyznać że Roo na maksa wykorzystał sytuację w jakiej znajduje się klub. Trzeba jednak przyznać, że tyrający i w formie Rooney jest najlepszym co temu klubowi może się przydać.
A przy okazji. Z tego co wczoraj czytałem, to podstawowa umowa Rooneya jest na poziomie 250 tys. (czy nie taką stawkę miał przed podpisaniem nowej umowy?) Dodatkowe 50 tys. jest wypłacane w postaci premii przez sponsorów a nie klub. To ponoć jakiś nowy sposób wymyślony przez Woodwarda, który ma obowiązywać w następnych kontraktach podpisywanych przez gwiazdy.
Z innej strony. Umowa Rooneya zamknie się w kwocie około 80 milionów. Po sezonie dostalibyśmy za niego max 25 milionów. Chcąc załatać dziurę po nim, patrząc na obecny rynek, musielibyśmy wydać jakieś 50 baniek za zawodnika o zbliżonym poziomie i tygodniówkę na poziomie 150-200 tys funtów, bez gwarancji tego jak nowy gracz odnajdzie się w United. IMO wlał, wylał Wink To już wolę żeby Rooney został.
Na koniec dodam, że najciekawszą kwestią dla mnie nie jest wcale ta o wysokości kontraktu Roneya, a byłaby nią informacja o tym, czy w nowej umowie znalazł się zapis o odstępnym, a jeśli tak to w jakiej wysokości Big Grin
24-02-2014 09:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1035
RE: Wayne Rooney
Cytat: Chcąc załatać dziurę po nim, patrząc na obecny rynek, musielibyśmy wydać jakieś 50 baniek
Za Matę zapłaciliśmy dużo mniej.

Szkoda, że rezygnujemy z filozofii "nikt nie jest ważniejszy niż klub". Wielka szkoda.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-02-2014 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości