Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Moyes i sztab szkoleniowy
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #121
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
https://twitter.com/iainod/status/421190617025495040

https://twitter.com/iainod/status/421190763389915137

Może i nasz skład nie jest doskonały, jednak z taką taktyką to nawet z tuzinem gwiazd ciężko będzie coś ugrać przeciwko Bayernowi, Barcelonie, Realowi czy choćby nawet City...

[Obrazek: 1535561_251799811655842_1059907357_n.jpg]



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2014 09:58 przez Foster.)
09-01-2014 09:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #122
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Nie byłem i nie jestem fanem Moyesa,, ale historia Manchesteru United pokazuje, że warto być cierpliwym.

Fergie miał wprawdzie lepszy start (i nie obejmował wcale bandy nieudaczników, bo drużynę, która w ostatnich 5ciu sezonach była w top4), ale potem nad OT zebrały się naprawdę ciemne chmury. United kończyło ligę na miejscach 11(!!) i 13(!!!) i 6(!) zanim w końcu udało się wedrzeć do top3(2.miejsce).

Jestem pewien niemal na 100%, że ci obecnie kpiący z Moyesa, tudzież mający w podpisach "Moyes musi odejść", gdyby żyli w tamtych czasach chcieliby głowy Fergiego.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2014 14:02 przez michal85.)
11-01-2014 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #123
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Moyes udzielił bardzo budującej i treściwej wypowiedzi przy okazji konferencji, na której przedstawiono Juana Matę. Wierzę mu na słowo, że drużyna jest w trakcie głębszej przebudowy i choć najważniejsze elementy układanki trzeba jeszcze zdobyć, to wszystko idzie w dobrym kierunku, a zmiany pójdą dużo dalej niż roszady personalne.

David Moyes:
"There will be more players like Juan in the future, no doubt about that. He plays for Spain, he's played in big games already for club and country. I do see him fitting in and, hopefully, it doesn't take him much time. But I also still think coming to Manchester United is a big change, for any player or any manager. It's a big thing and he can't solve everything.

"I've got a big job to do here and a couple of new signings isn't all that is needed. I think there's a bigger job to be done but you have to start somewhere. If you asked me what I needed most, I would have said a central midfielder. I could do with a left-back, too, but sometimes you don't always get the pieces of the jigsaw at the time. It's all part of a rebuilding process."

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2014 08:37 przez Silvan.)
28-01-2014 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #124
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Kurde, zaczynam wierzyć prorokom i póki nie wdupimy z Solskjaerami, sądzić, że z tym człowiekiem Manchester United może gdzieś dojść.

Gdzie jest Groszek?
28-01-2014 13:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #125
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Naiwniak.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
28-01-2014 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #126
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Fergie, Ty to wszystko widzisz, ale czemu nie grzmisz? Nie pojmuję...
(28-01-2014 13:20)Krix napisał(a):  Kurde, zaczynam wierzyć prorokom i póki nie wdupimy z Solskjaerami, sądzić, że z tym człowiekiem Manchester United może gdzieś dojść.
Haha dobre Krix, naprawdę dobre Big Grin


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 11:27 przez sebos_krk.)
26-02-2014 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #127
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Uczciwe postawienie sprawy, chociaż fragment o Fergusonie na pewno zostanie skrytykowany..
26-02-2014 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #128
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Rudzki- nawet nie czytam. Ten czlowiek ma pojecie o komentowaniu ale o piłce raczej marne.

"Hernandez to ten sam typ pilkarza co Suarez"
26-02-2014 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #129
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
W kontekście obrony Davida Moyesa właściwie jedyny argument, jaki jeszcze pozostaje to ten wydawałoby się najsilniejszy, czyli tradycja i jak to ładnie teraz mawiają „filozofia klubu”. Chodzi oczywiście o unikalność United i to, że menedżerowie tego klubu dostają ogromne wsparcie od zarządu. Chciałbym poruszyć temat tejże właśnie tradycji i filozofii. Wbrew pozorom historia klubu to nie tylko Sir Matt Busby i Sir Alex Ferguson. Obu tych panów dzieli pasmo średnio utalentowanych szkoleniowców, których wspieranie niekoniecznie wyszło klubowi na dobre. Wystarczy wspomnieć, że dwóch najwybitniejszych trenerów United dzieli aż 17 lat, które nie były historycznie czarną plamą i udowadniają, jak trudno jest znaleźć następcę kogoś wielkiego. Po 10ciu latach od emerytury sam Busby nawet wrócił w roli trenera na drugą połowę sezonu ze względu na trudną sytuację. W czasie tych 17 lat United zdążyli nawet spaść z ligi i do niej wrócić, by w końcu nastał czas Fergusona, za którym stał fakt, że z prowincjonalnym Aberdeen złoił dupsko Realowi w finale rozgrywek europejskich, a wcześniej przełamał monopol Celticu i Rangersów w Szkocji. Może to DLATEGO dostał więcej czasu? bo był sprawdzonym zwycięzcą trofeów na wielu frontach, człowiekiem którego nie pozbywa się od tak, a nie ze względu na jakąś tam filozofię i tradycję?... Nie potrafię zrozumieć, dlaczego próbuje się nam kibicom wciskać, że pierwszy następca sir Alexa MUSI doprowadzić tą drużynę do sukcesów, jeżeli tylko dostanie czas i 100 milionów na transfery? Tyle według zapowiedzi ma dostać Moyes w lecie + ok 67 milionów, które już wydał na Matę i Fellainiego i zbliżamy się do powoli do 200 melonów. Czy to przypadkiem nie oddala Manchesteru United od jego tradycji i filozofii BARDZIEJ od kurczowego trzymania się człowieka, który w swojej karierze trenerskiej udowodnił jedynie, że jest co najwyżej przeciętny? Chyba trzeba wziąć poważnie pod uwagę, że David Moyes może być po prostu nieudanym eksperymentem, jakich po Busbym było w klubie kilku. W dodatku ten konkretny eksperyment może kosztować klub naprawdę dużo i trzeba chyba być totalnie zaślepionym by sądzić, że problem leży tylko po stronie zawodników i sypnięcie forsą wszystko zmieni tym bardziej, że ten skład ma naprawdę duży potencjał i jest tu na czym budować.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2014 14:31 przez Silvan.)
27-02-2014 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #130
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Nie ma meczowego, więc daje tu. Samolot z takim oto banerem przeleci jutro nad Old Trafford po końcowym gwizdku.

[Obrazek: 1526839_696101433776180_499473700_n.jpg]

Nie wiem, jak Wy - mi jest wstyd i jestem zażenowany. Gorzej, niż w jakiś Chelsea, czy Loserpoolach.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-03-2014 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #131
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
RedLucas napisał(a):mi jest wstyd i jestem zażenowany

Zgadzam się. Też jest mi wstyd i jestem zażenowany tym co robi i mówi Moyes.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
28-03-2014 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #132
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Nie popieram takich inicjatyw, sam chyba nie brałbym w tym udziału, dlatego też w żadnym razie temu nie przyklasnę, ALE też nie potępiam inicjatorów. Na pewno nie przyniesie to klubowi chluby, pewnie wręcz przeciwnie - będzie smród na cały świat. W pełni jednak rozumiem i podzielam zniesmaczenie efektami pracy nowego trenera, który nie daje nawet nadziei, że dźwignie tą drużynę z kolan, na które upadła w dużej mierze dzięki niemu.

Myślę, że klub przez swoją postawę jest w pewnym sensie współwinny temu, że kibice biorą sprawy w swoje ręce. Nigdy nie postawiono przed Moyesem określonego celu, np. zagwarantowanie drużynie gry w lidze mistrzów w kolejnym sezonie, włączenie się do walki o mistrzostwo, czy osiągnięcie jakiegoś pułapu w LM. Przynajmniej nie zostało w żaden sposób przedstawione kibicom. Kiedy zaczynało się robić bardzo źle, nie stwierdzono nawet ogólnikowo, że na ocenę zespołu przyjdzie czas po sezonie, a nie w jego trakcie, aby przeciętny kibic miał przynajmniej świadomość, że w lecie Moyes zostanie jakoś rozliczony, jeżeli pod jego wodzą drużyna będzie prezentować się bardzo słabo. Nawet słynne "dajcie mu dwa sezony" wyszło od kibiców, a nie z klubu.

Zamiast tego, po najbardziej bolesnych porażkach słyszymy oficjalnie, że Moyes jest właściwą osobą na właściwym miejscu… W taki właśnie sposób odcięto kibiców, odizolowano ich od trenera i wobec braku jasnych celów pozostawiono ocenę pracy szkoleniowca ich własnemu osądowi. Nic więc dziwnego, że wobec tak spektakularnej katastrowy, a właściwie serii następujących po sobie katastrof kibice zaczynają w końcu mówić "dość!". Tylko, że nikt ich nie słucha!, a kiedy po derbach próbują zerwać baner jaki sami stworzyli, to klub deleguje do jego obrony ochroniarzy. Jakby tego było mało, Moyes wręcz zaklina rzeczywistość twierdząc, że nadal ma poparcie z każdej możliwej strony. Nie wiem JAK w takiej sytuacji można zachować spokój na miejscu kibica? W moim odczuciu i tak ludzie płacący grubą kasę za bilety (które są drogie nawet na warunki brytyjskie) wytrzymali bardzo długo.

Jeszcze raz, nie popieram tego rodzaju protestów, ale rozumiem powody jakimi ci ludzie się kierują i dlatego ich nie potępiam.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2014 23:08 przez Silvan.)
28-03-2014 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #133
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
Szczególnie, że każdy może sobie wynająć samolot z dowolnym banerem. Nie porównywałbym jednorazowej akcji do tego co się działo np. za Beniteza w Chelsea. Ja wręcz podziwiam to co się dzieje na Old Trafford w trakcie spotkań. To było budujące jak nikt nie wychodził ze stadionu przy wyniku 0:2 w derbach. Kibice na miejscu okazują wsparcie przede wszystkim dla drużyny. Nie przeceniałbym tego wydarzenia.
28-03-2014 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #134
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
http://www.bbc.com/sport/0/football/26795961

W skrócie: przez 27 lat sir Alex miał życie usłane różami i gotową, samogrającą drużynę.

Gdzie jest Groszek?
29-03-2014 06:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #135
RE: David Moyes i sztab szkoleniowy
W skrócie to nie manipuluj faktami, bo przez 27 lat nie zawsze było różowo.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
29-03-2014 08:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości