Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premier League 2013/2014
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #91
RE: Premier League 2013/2014
Choćby z tego względu => https://www.facebook.com/photo.php?v=758...=2&theater

sorry za źródło, ale nie mogłem znaleźć nigdzie indziej :/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
15-04-2014 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #92
RE: Premier League 2013/2014
Co myślicie o jedenastce sezonu w Premier League? Przypomnę tylko, że wygląda ona tak:
Cech; Shaw-Cahill-Kompany-Coleman; Hazard-Yaya Toure-Gerrard-Lallana; Sturridge-Suarez

Mnie najbardziej zadziwia wybór Gerrarda, bo poza dużą liczbą wykonanych karnych nie zasłużył moim zdaniem na miejsce w tej "11". W jego miejsce moim zdaniem pasowałby Eriksen który w sporo słabszym zespole robi świetną robotę.
Lewa obrona też mnie nie przekonuje, z całym szacunkiem ale Shaw jest najbardziej przecenianym zawodnikiem całej ligi. Lepsi są Baines lub Azpilicueta.

Na bramce można by dyskutować nad tym czy za Cecha nie powinien wskoczyć ktoś z dwójki De Gea/Lloris. Obaj mieli przed sobą niepełnosprawnych obrońców i bandę matołów, a nie skutecznych defensorów. Do rozważenia też Szczęsny.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-04-2014 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #93
RE: Premier League 2013/2014
Ja z kolei nie rozumiem tekstów o tym, że Shaw jest przeceniany... Luke mimo młodego wieku gra bardzo dojrzale, popełnia bardzo mało błędów. Gra na równym, dobrym poziomie. Mimo że jest bardzo młody, swoje już w Premier League rozegrał - to już jego drugi pełny sezon.
W obronie trzyma równy dobry poziom. Poprawi się trochę w grze ofensywnej - znaczy nie wygląda źle, jednak, na co wielu zwraca uwagę statystyki nie powalają. Jednak z głównego zadania jakim jest defensywa spisuje się bez zarzutu.

Dziwi mnie trochę obecność Cecha i Cahilla. Ten pierwszym trochę jednak błędów popełnił w tym sezonie i w mojej opinii było kilku lepszych. Co do Anglika, nie jestem przekonany co do jego obecności jednak jakoś nie mam innego kandydata na jego miejsce.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2014 20:35 przez Foster.)
28-04-2014 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #94
RE: Premier League 2013/2014
Niestety, drużyna ciągnie indywidualnych zawodników. Patrz Gerrard i Cech. Ten pierwszy jako lider drugiej linii został uznany kluczem do sukcesu Liverpoolu w tym sezonie a ten drugi to przede wszystkim większa liczba czystych kont niż wspomniana dwójka z Tottenhamu i od nas.

Shaw? Też wydaje mi się, że wybór mocno przereklamowany. Stworzył pewnie efekt wow. Angielski zawodnik, młody, wrzućmy go do jedenastki sezonu. Baines zdecydowanie lepszym wyborem. Szczególnie, że Everton też zalicza niezły sezon.

Moim zdaniem Lallana może być jeszcze zastąpiony np. przez Mirallasa. Ale to kwestia gustu.
28-04-2014 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #95
RE: Premier League 2013/2014
allfanmu napisał(a):Ten pierwszy jako lider drugiej linii został uznany kluczem do sukcesu Liverpoolu w tym sezonie

A ja myślałem, że kluczem do sukcesów Liv w tym sezonie jest Suarez, następnie Staridge,a dopiero potem jest wspomniany kapitan poolu.

Co do bramkarza powinni zmienić obecne kryterium wyboru na stosunek wpuszczonych goli do obronionych strzałów. Niesamowite parady też powinny być brane pod uwagę, szczególnie gdy zdarzają się więcej niż1 w sezonie.
Mimo wszystko jedenastka bardzo mocna, ale nie najmocniejsza bo jak wspomniał Under, Eriksen odwala dużo cięższą i lepszą robotę w Totkach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2014 20:50 przez El Polako.)
28-04-2014 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #96
RE: Premier League 2013/2014
Cahill imo jak najbardziej zasluzenie, z Terrym najlepsza para stoperow w lidze chyba
28-04-2014 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #97
RE: Premier League 2013/2014
Na środek obrony zamiast Cahilla? Może Terry który popełnia mało błędów, czytam komentarze o Kościelnym, ten z kolei ładnie wygląda w liczbach ale mnie nie przekonuje.

Foster, Shaw to dobry solidny zawodnik, ale moim zdaniem nie pokazał jeszcze nic, co sprawiłoby, że można go postawić ponad Bainesa czy Azpilicuete.

De Gea; Baines-Terry-Kompany-Coleman; Hazard-Toure-Eriksen-Llalana; Sturridge-Suarez
Tak bym to widział.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
28-04-2014 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #98
RE: Premier League 2013/2014
A dlaczego nie Rooney obok Toure? Jeśli Eriksen tam się powinien rzekomo znaleźć, to również dobrze mógł Wazza Big Grin

Toure to pewniak, a on robi w City za tego bardziej ofensywnego. Wypadałoby więc wyróżnić kogoś grającego głębiej i tutaj Gerrard wydaje się niestety dobrym kandydatem. Wszyscy inni defensywie usposobieni CM obniżyli loty i pomimo mojej niechęci do kapitana LFC, trudno było znaleźć lepszego.

Kompany jedzie na reputacji, bo to nie ten sam zawodnik co 2 seozn temu, a pomimo tego miejsce w 11stce się dla niego znalazło. Ogólnie to mam wrażenie, że poziom na niektórych pozycjach się znacznie obniżył, bo trudno było wskazać kogoś wyróżniającego się. (DL i DC pierwsze przykłady z brzegu)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2014 23:22 przez michal85.)
28-04-2014 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #99
RE: Premier League 2013/2014
Nie wiem jak można pisac o gościu który w wieku 17 lat radził sobie z najlepszymi skrzydłowymi w lidze bez większego problemu że jest najbardziej overrated w całej lidze.

To że nie ma asyst ani goli o niczym nie świadczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2014 05:18 przez Cepilek.)
29-04-2014 05:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #100
RE: Premier League 2013/2014
Całkowicie zgadzam się z michal85 w kwestii Kompanego. Chociażby za to jak zawalił ostatni mecz z Liverpoolem (który chyba praktycznie przesądził o mistrzostwie) nie powinien dostać tego wyróżnienia.
29-04-2014 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #101
RE: Premier League 2013/2014
Kwestia mistrzostwa jak najbardziej pozostaje otwarta dla City dzięki Chelsea. Teraz wszystko zależy od piłkarzy City, jeśli wygrają resztę meczy i utrzymają przewagę bramkową to oni zdobędą majstra.
29-04-2014 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #102
RE: Premier League 2013/2014
Cytat:pomimo mojej niechęci do kapitana LFC, trudno było znaleźć lepszego.
Ale co takiego Gerrard pokazał, poza wykorzystywaniem karnych? Początek sezonu miał słabiutki i kibice Looserpoolu twierdzili, że powinien siedzieć na ławie.

Jeśli Michałku oglądałeś kilka spotkań Spurs, zwłaszcza w tym roku to ciężko nie docenić jaką robotę robi Eriksen. Także biorąc pod uwagę jakich partnerów ma obok siebie.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
29-04-2014 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #103
RE: Premier League 2013/2014
Nie wiem czy cały post mam brać poważnie. Młodszy ode mnie o przynajmniej kilka wiosen jegomość zwraca się do mnie per Michałku. To jakiś żart czy co ?

Kolejne raz muszę się powtarzać tłumacząc Tobie pewne zasadnicze kwestie. To jeszcze raz - w moim odczuciu w 11stce roku powinny być wyróżnienie dwaj CMy o różnych rolach. Tzn jeden, który gra bardziej z przodu, drugi - ten z tyłu (Pominę już fakt, że Erikssonowi znacznie bliżej np do Rooneya, jesli chodzi o realną pozycję na boisku, niż do Gerrarda). Toure to zdecydowanie najlepiej grający CM, który jest ustawiony trochę wyżej. Tutaj nawet nie ma pola do dyskusji. Z tym drugim(ustawionym głębiej) można by dyskutować. Gerrard? Fernandino? Murowanego kandydata nie ma. Na Steviego G były owszem narzekania (a na Erikssena nie? Odpalił dopiero w drugiej części sezonu), ale koniec końców jest ważnym ogniwem drużyny, która ma duże szanse na zdobycie tytułu.

A jako, że lubię cyferki, to w ramach ciekawostki zestawiłem ze sobą Gerro i Erikssena. Wiem, że porównanie nie ma sensu, bo obaj poruszają się w innych sektorach boiska, ale...

Występy
E: 23
G: 32

Gole/Asysty
E: 7 / 8
G: 13 / 10

Kluczowe podania/Dryblingi
E: 2,6 / 1
G: 1,9 / 0,5

Odbiory/Przejęcie:
E: 0,9 / 0,9
G: 2,8 / 1,5

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-04-2014 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #104
RE: Premier League 2013/2014
Za umiejetnoscivi talent nie przyznaje sie medali, dostaje sie je za dokonania. Dunczyk miał parę wybitnych meczy w tym sezonie ale miał także takie że wygladal jak Jonjo Shelvey,zwlaszcza w pierwszej czesci sezonu.

On ma jeszcze czas być wielkim.
29-04-2014 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #105
RE: Premier League 2013/2014
Cytat:To jeszcze raz - w moim odczuciu w 11stce roku powinny być wyróżnienie dwaj CMy o różnych rolach. Tzn jeden, który gra bardziej z przodu, drugi - ten z tyłu
A ja się z tym nie zgadzam. W drużynie roku UEFA linia pomocy wyglądała tak: Ribery-Ozil-Reus-Bale.
Cytat: Gole/Asysty
E: 7 / 8
G: 13 / 10
Naprawdę liczysz w tej sytuacji gole? W sytuacji w której Gerrard gra w Penalpoolu? Poważnie, nie zgrywasz się teraz? Bo nie wiem czy dalej z Tobą dyskutować, czy uznać, że napisałeś to tak dla żartu.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
29-04-2014 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości