Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4831
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
W ostatnich dnia media łącza nas z dwoma nazwiskami, których nie chciałbym widzieć na Old Trafford. Muller i Cavani to nie są zawodnicy których United potrzebuje. Pierwszy z nich jest elastycznym zawodnikiem, jednak na żadnej z pozycji nie zalicza się to topu. Niemiec to dobry zawodnik, który może grać na kilku pozycjach, jednak nie takiego zawodnika szukamy. Co się zaś tyczy Cavaniego to nie widzę sensu w wydawaniu olbrzymiej kasy na transfer i pensje w sytuacji, gdy kilka innych pozycji wymaga natychmiastowego wzmocnienia. Napastnik to ostatnia formacja na której potrzebujemy wzmocnień, nawet jeśli odszedłby ktoś z dwójki RvP/Rooney.



Mój Blog: Pod presją czasu
05-05-2014 15:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4832
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dzisiejszy Bild podaje, że Javi Martinez chce odejść z Bayernu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście tak jest to bym go widział u nas. Świetny w defensywie, co najmniej przyzwoity w ofensywnie. Kontuzje trochę wyhamowały jego rozwoju, jednak to wciąż bardzo dobry zawodnik, który może być jednym z najlepszych. Jestem ogromnym zwolennikiem od czasów ME juniorów, kiedy razem z Thiago trzęśli całym turniejem.
Plusem Hiszpana jest fakt, że w razie potrzeby zawsze może grać jak środkowy obrońca. Choć nie jestem zwolennikiem wystawiania go na tej pozycji, to zawsze warto mieć takiego zawodnika, który w razie potrzebny może zagrać na innej pozycji. Idealnym scenariuszem byłby transfer duetu Kroos - Martinez. Jednak nie ma co na to liczyć, bo jeśli pozwolą komuś odejść to odejdzie jeden, a nie dwóch.

A i byłbym zapomniał, L'Equipe podało dzisiaj, że jednym z zawodników którego PSG jest skore sprzedać jest Marco Verratti. Jestem ogromnym fanem talentu Włocha, więc jeśli będzie możliwość to powinniśmy zrobić wszystko by trafił on na Old Trafford. Ten transfer wydaje się bardziej realny niż transfer Kroosa czy Fabregasa.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2014 18:03 przez Foster.)
06-05-2014 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4833
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co najmniej jeden klasowy środkowy pomocnik jest koniecznością absolutną. Środkiem Carrick, Cleverley, Fellaini to możemy dalej walczyć o 7 miejsce.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-05-2014 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4834
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja bym odważył się i powiedział że potrzebujemy min 2 klasowych środkowych pomocników, bo ci wyżej w obecnej formie to ledwo na zmienników się nadają.
20-05-2014 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4835
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Można się jeszcze łudzić, że Carrick przy jakimś prawdziwym piłkarzu jak Kroos odżyje. Ale jakby przyszli Carvalho i Kroos to bym się nie obraził.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
20-05-2014 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4836
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ciekaw jestem waszej opinii na temat doniesień angielskiej prasy, że van Gaal zrezygnował z Kroosa, który był ponoć o krok od transferu do United. Ja w to nie wierzę, gdyby Kroos był dostępny to byłby teraz zawodnikiem United. Prawdy się pewnie nie dowiemy, ale Bayern raczej zdecydował się zatrzymać swojego wychowanka choćby na siłę i van Gaal nie miał innej opcji niż odpuścić, możliwe nawet, że z szacunku do van Gaala ktoś z Bayernu przekazał mu to osobiście, zamiast robić medialną szopkę i pokaz siły. Zresztą nie wierzę, że LvG odpuścił by takiego zawodnika którego sam zresztą wprowadzał do wielkiej piłki, w sytuacji gdy środek pola jego obecnej drużyny praktycznie nie istnieje. Niezależnie od ustawienia jakie planuje zastosować w United, taki Kroos byłby na wagę złota.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2014 22:22 przez Silvan.)
23-05-2014 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4837
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mega dziwna historia. Najpierw byliśmy niemal z nim dogadani, teraz okazuje się, że żadnego transferu nie będzie. Na pewno nie wierzę, że LVG po prostu nie chciał Kroosa, na pewno z chęcią by go przygarnął, podobnie, jak i ja, bo to jest typ grajka, jakiego potrzebujemy. I dla mnie opcje są dwie:

1. Albo gadaliśmy pierw z samym zawodnikiem i on chciał do nas i stąd pojawiły się info, że transfer niemal dopięty. I potem doszło do rozmowy z Bayernem i ten dał znać, że nie ma opcji na trasfer.
2. Albo to, że niby teraz z niego rezygnujemy, to jakaś zasłona dymna, która w sumie nie bardzo wiem, czemu ma służyć.

W sumie jest też trzecia. Zakontraktowaliśmy właśnie kogoś jeszcze lepszego, niż Kroos i dlatego odpuszczamy Big Grin

W sumie jest też czwarta, może LVG zobaczył Cleva na youtubie i doszedł do wniosku, że transferów do środka nie potrzeba ^^

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-05-2014 22:31 przez RedLucas.)
23-05-2014 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4838
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):W sumie jest też czwarta, może LVG zobaczył Cleva na youtubie i doszedł do wniosku, że transferów do środka nie potrzeba ^^

Albo przeczytał jakieś moje wpisy sprzed ponad roku...

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
23-05-2014 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4839
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Myślę, że Shaw się mocno oddalił. Tak sobie analizuję, że po odejściu Luiza i Cole'a, Mourinho przebuduje obronę. Azpilicueta wróci na prawą stronę, Ivanovic do środka i robi się miejsce dla Shawa. O tym, że negocjacje United z So'ton/Lukiem nie idą najlepiej świadczy przedłużenie Evry.

Może to moje czarnowidztwo, ale logicznie się to układa.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-05-2014 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #4840
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Według plotek Barcelona chce sprzedać Fabregasa, Sancheza i Alvesa. Według mnie to dobra okazja żeby znowu zainteresować się pierwszym z graczy. W tamtym okienku się nie udało, ale teraz z pewnością Hiszpan chętniej będzie przeglądał oferty. Co prawda od jakiegoś czasu nie jest w najwyższej dyspozycji, ale gdyby cofnąć go do środka pola, tak jak grywał w Arsenalu, może być z niego jeszcze sporo pożytku.

Co do Sancheza to może też kwestia do przemyślenia, wymiana skrzydłowych to u nas jedno z kluczowych zadań w tym okienku. Nie wiem jednak czy akurat Alexis to dobry wybór.
26-05-2014 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4841
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli to prawda, to powinniśmy starać się zakontraktować Fabregasa i Sancheza. Jednym ruchem, wydając ok. 60 mln może załatwić dwie istotne dla nas kwestie (skrzydła i środek).



Mój Blog: Pod presją czasu
26-05-2014 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4842
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja tak jak rok temu byłem bardzo na tak jeśli chodzi o Fabregasa, tak teraz trochę się boję. Nauczony doświadczeniem z Fellainiego i ostatnim słabym sezonem Cesca, obawiam się, że wcale cofnięcie go do środka pola nie sprawi natychmiast, że zacznie grać, jak za najlepszych lat. Tak, Cesc to zupełnie inna para kaloszy, niż Fella. Niemniej taka mała obawa się u mnie wkradła. Nie zmienia to jednak faktu, że skoro zrezygnowaliśmy ponoć z Kroosa, to jestem na tak. Z drugiej strony, wolałbym Kroosa Wink

Co do Sancheza. Dużo zależy od kwoty. Jeśli ta zamknęłaby się w 30 mln, to chyba warto zaryzykować, jeśli więcej to na pewno nie. Przezajebisty był w Udine, ale od początku było wiadomo, że nie pasuje do gry Barcy, która nie gra klasycznymi skrzydłowymi i tak też się stało. Przez trzy lata nie stał się nawet podstawowym zawodnikiem Barcy. Jednak tak jak mówię, jeśli chodzi o skrzydłowych realnych opcji na rynku nie ma zbyt wiele. Dlatego na pewno jest to ciekawa opcja.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-05-2014 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4843
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I dalej będzie brakować najważniejszego elementu, piłkarza grającego na pozycji Carricka.
26-05-2014 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4844
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Piłkarz obok Carricka jest równie ważny, co piłkarz z pozycji Carricka.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
26-05-2014 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #4845
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
@RedLucas
Tyle tylko, że Fallainiego próbowaliśmy cofnąć w momencie, gdy gra z przodu wyraźnie mu pasowała i tam wydawał się czuć najlepiej. Tymczasem przesunięcie Fabregasa do przodu chyba nigdy tak na prawdę nie wypaliło i myślę, ze Cesc może być zadowolony ze zmiany roli.
26-05-2014 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości