Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #106
RE: Michael Carrick
Skoro strona klubowa wspomina dzisiaj naszą "16", to i my możemy Smile



Nie wiem, czy odnosicie podobne wrażenie, ale to było tak niedawno, a ja czuję jakby minęła cała wieczność od tamtego sezonu. W każdym bądź razie Carras odżywa, my odżywamy, może wszystko wróci niedługo do normy, a tymczasem cieszcie oczy filmikiem Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
16-12-2014 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #107
RE: Michael Carrick
Pomyśleć, że transfer jego i Kuszczaka był wystarczający, żeby zrobić taki krok w naszej grze.
Kapitalny zawodnik, aż trudno uwierzyć, że jeden gość którego mało co widać ma aż taki wpływ na naszą grę.
17-12-2014 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #108
RE: Michael Carrick
Jedyny gracz z pola, którego absencja jest mega odczuwalna. Każdego innego da się zastąpić, ale Carrasa od lat nie. Z jednej strony wielkie słowa uznania dla naszego pomocnika, ale z drugiej, żeby zaraz nie było podobnych problemów jak po odejściu Scholesa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-04-2015 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #109
RE: Michael Carrick
Blind wróci na nominalną pozycję i będzie ok ;Wink

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
13-04-2015 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #110
RE: Michael Carrick
Wiadomo coś odnośnie zdrowia Michaela? Jest jakiś uraz czy trenuje normalnie?


Fan United od 1992 roku
14-04-2015 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #111
RE: Michael Carrick
na sobote ma być dostępny
14-04-2015 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #112
RE: Michael Carrick
Martwi mnie fakt, jak bardzo nasz obecny zespół jest uzależniony od Anglika... Wypada nam Carrrick i cała gra leży. Co gorsza, nasza alternatywa - Blind, po dobrym wejściu do zespołu zdecydowanie obniżył loty i nie jest w stanie, choć w pewnym stopniu zastąpić Michała. W niedalekiej przyszłości musimy koniecznie kupić kogoś kto zastąpi nam Carrick'a. Dla mnie idealną opcją byłby Morgan Schneiderlin. Francuz gra podobnie jak Anglik, a do tego jest zdecydowanie bardziej mobilny.

Z dobrych wiadomości, Carrick ma dzisiaj zagrać w meczu rezerw, więc jest szansa, że w sobotnim meczu z Crystal Palace Anglik będzie już do dyspozycji LVG.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-05-2015 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #113
RE: Michael Carrick
To jest dla mnie niepojętne, że my jeszcze nie przedłużyliśmy z nim kontraktu. Ja wiem, on swoje lata ma, ale naprawdę może być bardzo przydatnym elementem układanki. W dalszym ciągu, po tych wzmocnieniach, to jest nasz najlepszy środkowy pomocnik. Do tego jak trzeba zagrać w defensywie to nic sobie z tego nie robi tylko czyści w meczu z Arsenalem. No kurwa, NA CO MY CZEKAMY?

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-03-2016 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #114
RE: Michael Carrick
Albo Luj ma zamiar zrobić kolejne wielkie transfery i starych ludzi wymienić na nowych, swoich, drogich, albo Michał nie leży Józkowi z Portugalii.

Gdzie jest Groszek?
01-03-2016 17:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #115
RE: Michael Carrick
Ja również nie rozumiem o co chodzi. Poza argumentami, jakie wymienił Ruud dochodzi do tego fakt, że na pewno swoim spokojem i doświadczeniem, trzyma nam bardzo dobrze szatnie i jest nieoceniony dla młodych chłopaków wchodzących do drużyny. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy po tym sezonie kopnęli go w dupę.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
01-03-2016 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości