Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #3031
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Warto czytać jeszcze to forum? Czy dalej same kłótnie?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
15-08-2014 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3032
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Forum warto, SB nie, bo w tym zalewie spamu sie nawet nie przebijesz.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-08-2014 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #3033
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ale co tu czytać, jak nikt nie pisze?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
16-08-2014 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3034
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Właśnie to jest ten problem...niektórzy mają bardzo dużo do powiedzenia ale na czacie. Posty piszą już tylko pojedyncze osoby i to tylko małych ilościach. Może by tak jakiś powrót "starej ekipy"? matys, lasq, michał85, Redzio, Adis?, Intel - zacznijmy się udzielać częściej to może i inni śmielej zaczną coś pisać. Fajnie byłoby znów, jak za dawnych czasów móc podyskutować na redcafe na temat tego co się dzieje w United.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-08-2014 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3035
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Byłoby fantastycznie. W United dzieje się tak dużo, jak nie działo się od baaaardzo dawna, jest o czym dyskutować, jak nigdy.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2014 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3036
RE: Kółko wzajemnej adoracji
To do dzieła Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
17-08-2014 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #3037
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ja już wyrosłem z pisania na forum, zresztą tak jak i pewnie większość ze starej gwardii.

W sumie ciekawy jestem co tam u "starych znajomych", jak im się w życiu układa, czym się zajmują itp.

Sporo fajnych osób tu było, które już nie piszo. Muszeq, sbs, opticum, Lukas, kisia, czary, branka, kula, mata, minhu, fidain, tomek, michelle i pewnie jeszcze drugie tyle, o których zapomniałem. Ma ktoś z nimi kontakt?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-08-2014 16:12 przez matys.)
17-08-2014 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #3038
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ja chętnie też popiszę, ale mam jedną prośbę. Niech ktoś usunie ten limit błędnych logowań. Często mam zamiar coś napisać, mylę się przy logowaniu i potem już zapominam, zanim minie te 15 minut.
17-08-2014 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3039
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Raczej się nie doczekasz na zmianę tego Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2014 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #3040
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Na razie jest dobrze, ale podejrzewam, że po tygodniowej przerwie znowu zapomnę...
17-08-2014 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #3041
RE: Kółko wzajemnej adoracji
(17-08-2014 16:05)matys napisał(a):  fidain

Z tym typem mam dobry kontakt Wink

W sumie z Branką kontakt mam, chociaż odkąd wyprowadziłem się z Wro to sporo mniejszy. Z Miśką raz na pół roku wymienię parę słów na fejsie, Kisie i Matę też mam na FB, a z resztą niestety zero kontaktu Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
18-08-2014 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3042
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Do pał z forum.

Trzeba się ogarnąć, bo syf się robi przeogromny i dyskusji się prowadzić nie da. Proponuję niejaki reset w stosunkach i zaprzestanie ze WSZYSTKICH stron (pół-)personalnych wycieczek jako stałego fragmentu postów. Bez "pana chodząca logika", "pana logika / polityka", bez "typa, co uważa, że", bez "hahahahaghhha". Michał, Ruud, samcro, ja, Under i kto tam się jeszcze nawinie.

Dla Hubsona oddzielny akapit. Chłopie, przestań na wszystko reagować agresją, antygramatycznymi inwektywami, ocenianiem kogoś zanim coś jeszcze napisze (casus powrotu Pcheły). Obiecuję tu przy wszystkich, że o ile zaprzestaniesz takich praktyk, będę traktował cię jakbyś miał dotychczas ze mną zero kontaktów. Myślę, że to uczciwa propozycja.

Gdzie jest Groszek?
06-02-2015 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3043
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Lubię to Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
06-02-2015 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3044
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Postawiłem sobie stronkobloga, gdzie wrzucam pierdoły i inne rzeczy. Pierwszy wpis miał być o United, ale nie był - tak samo jak drugi i trzeci. Tak czy siak, zapraszam, Manchester też się tam wkrótce znajdzie.

kosma.es

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2015 20:00 przez Kosma.)
27-02-2015 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3045
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Żeby znów nie robić syfu na czacie

Under napisał(a):"Jednak nazywanie go jaką drewnianą pałą to jest jakaś kpina i w pełni obrauzje osobę, która tak pisze/mówi" Foster, Ty jesteś jednak głupi. Naprawdę, tyle mówienia o prowokacjach po czym walisz wypowiedź w której mnie zaczepiasz. Ogarnij się, skoro jesteś moderatorem. O ile wiem to objechałem piłkarza a nie Ciebie i to nas zresztą różni(podobnie jak michaua). To co mówi jakiś niemiecki kołek niewiele mnei obchodzi, o ile wiem istnieją media społecznościowe, w Anglii jest też "kilka" gazet i portali, nie mógł powiedzieć "sorry fani United, przesadziłem z cieszynką"? Jeszcze by propsy zebrał. Ronaldo nie celebrował, Morata nie celebrował w tym tygodniu a są ludzie broniący Welbecka. Śmiech na sali
Mam prawo skomentować to co napisałeś, od tego jest forum. Jeśli nie potrafisz się z szacunkiem wypowiadać o kimś bądź o czymś, to nie dziw się, że później ktoś Ci to wytknie - to raz. Dwa, w tym co napisałem nigdzie Cię nie obraziłem, w przeciwieństwie do Ciebie gdzie zaraz na wstępie wyskakujesz z tekstem że jestem "głupi". Po trzecie, ale to już tak nawiasem, "jeśli nie masz szacunku dla kogoś, nie oczekuj że inni będą mieli szacunek do Ciebie".



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2015 19:43 przez Foster.)
15-05-2015 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości