Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kółko wzajemnej adoracji
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3046
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Piłkarze podlegają ocenie, użytkownicy nie powinni. Ja pisałem wyłącznie o Welbecku, a Ty się nie umiałeś powstrzymać od zaczepki. Czy te ostatnie słowa były potrzebne, wniosły coś do tematu "Czy Welbeck zachował się jak pała"? Nie wniosły, były niepotrzebne.

Nie potrzebuję Twojego szacunku.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-05-2015 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3047
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Zaczepki? Gdzie Ty tutaj widzisz zaczepkę?! Po prostu kolejny raz oceniłem, Twoje teksty, w których nie masz za grosz szacunku dla któregoś z zawodników/ex zawodników klubu, którego rzekomo jesteś fanem. I widzę także że nie potrafisz odróżnić oceny od obrazy, no ale to nie jest dla mnie niczym nowym.

Tyle z mojej strony.



Mój Blog: Pod presją czasu
15-05-2015 23:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3048
RE: Kółko wzajemnej adoracji
No właśnie, jestem fanem klubu a nie piłkarzy którzy dzisiaj są a jutro ich nie ma. Ocenianie czyjegoś kibicowania przez kolejną zaczepkę "rzekomo jesteś fanem" to już w ogóle żenada.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
16-05-2015 10:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3049
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Cytat:No właśnie, jestem fanem klubu a nie piłkarzy którzy dzisiaj są a jutro ich nie ma.
Tylko, że to zawodnicy pracują dla klubu, któremu kibicujesz, więc skoro jesteś kibicem tego zespołu to należy im się szacunek. A skoro zachowujesz, jak się zachowujesz to nie dziw się, że ktoś ocenia Twoje kibicowanie.

Cytat:Ocenianie czyjegoś kibicowania przez kolejną zaczepkę "rzekomo jesteś fanem" to już w ogóle żenada.
Nie bądź śmieszny, proszę... teraz za każdym kolejny razem będziesz traktował coś w tym kierunku jako zaczepkę? Big Grin

Kończę ten temat.



Mój Blog: Pod presją czasu
16-05-2015 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3050
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jestem również za banem dla Undera.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
16-05-2015 16:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3051
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Ty się nie liczysz, legionisto :v

Gdzie jest Groszek?
16-05-2015 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3052
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Odbanujta Samcro :x .

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
09-08-2015 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3053
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Dejta mu szansę Sad

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
09-08-2015 20:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3054
RE: Kółko wzajemnej adoracji
+1

Gdzie jest Groszek?
10-08-2015 00:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3055
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Jest względny spokój(po raz pierwszy od dłuższego czasu), wiec po kija?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-08-2015 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3056
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Bo nudno.
10-08-2015 23:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3057
RE: Kółko wzajemnej adoracji
To wyjdź na dwór jak Ci nudno Tongue

samcro za multikino najpierw dostał krótkiego bana a że później zrobił to znów to dostał bana stałego i koniec tematu.



Mój Blog: Pod presją czasu
11-08-2015 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3058
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Głupi powód, szkodliwość niska. Lud domaga się łaski! Uwolnić Samcro!

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-08-2015 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #3059
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Niestety, to nie demokracja bezpośrednia (zresztą kto wie, jaki byłby wynik referendum), a wredne, prywatne, własnościowe forum (choć właściciel od dawna na wakacjach od administrowania). Tongue

Technicznie rzecz biorąc, zgoda - szkodliwość robienia samych multikont jest niewielka, prawdopodobnie znacznie mniejsza, niż przewinienia samcro, za które dostawał warny w czasie swojej długiej forumowej kariery. Być może jako user dołączyłbym nawet do grona domagających się "uwolnienia" samcro. Tyle, że tu nie o to chodzi - bo, jak pisał kiedyś na FB wybitny teoretyk ideologii wspomnianej na początku posta, "chodzi o zasady , kurwa" [sic!]. Konkretniej, o szacunek dla zasad, które akceptuje się w momencie uczestniczenia w życiu forum. samcro tymczasem dwukrotnie tworząc po dwa nowe konta wkrótce po otrzymaniu bana (tygodniowego), zwłaszcza za drugim razem, kiedy jedno swoje konto nazwał WayneRooney, a z drugiego jedną z jego nielicznych aktywności było np. obdarowanie Ruuda trzema punktami reputacji, nie miał z tym raczej po drodze.

Daliśmy mu ostrzeżenie, z którego nie skorzystał - trudno. Na upartego w myśl regulaminu rzucenie samego pomysłu zmiany werdyktu na forum publicznym przez osoby trzecie kwalifikowałyby się na warna, jednak nie zamierzam wszczynać tutaj wojny - przynajmniej tak długo, jak istnieje szacunek dla pewnych elementarnych zasad, i niekoniecznie mam tutaj na myśli wyłącznie regulamin, a raczej szeroko pojęte forumowe normy zachowania, które z tego regulaminu wyewoluowały. Na ich straży przychodzi mi stać i pozostaje mi w tej sytuacji podzielić się czymś znaczącym podobno więcej, niż 1000 słów.

[Obrazek: 7293le.jpg]

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2015 01:23 przez Intel.)
15-08-2015 01:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3060
RE: Kółko wzajemnej adoracji
Wydaje mi się, że na forach generalnie punkt o multikontach służy w założeniu piętnowaniu czego innego. Samcro nie próbował się pod nikogo podszyć a konto WayneRooney było żartem a nie próbą zrobienia burdelu na forum.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
15-08-2015 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości