Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Victor Valdes
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #16
RE: Victor Valdes
Foster napisał(a):Przychodząc do nas ma czas spokojnie się odbudować, zagrać w paru meczach i wrócić do "normalności".
W takim Arsenalu czy Liverpoolu od razu musiałby grać na wysokim poziomie, a presja byłaby duża. Mogłoby się to różnie skończyć...

Możliwe, z punktu widzenia zawodnika w tym wieku powinien grać, a nie prowadzić swoją karierę na zasadzie planu na za poł roku/ za rok. Pewnie jest jednak tak jak napisałeś, że po kontuzji nie jest gotowy na wielkie wyzwanie. Może faktycznie czuje, że kondycyjnie jeszcze mu TROCHĘ brakuje, ale jest w stanie to wypracować w parę miesięcy. Transfer do United jest o tyle ryzykowany (dla niego), że jeżeli DDG nie odejdzie, to może utknąć na ławce i ze względu na rekonwalescencję + mało gry w piłkę kolejna okazja przejścia do wielkiego klubu może mu się już nie przydarzyć. Trochę głupio by taki bramkarz swoje najlepsze akcje zaliczał przez klepnięcie w tyłek kolegi, który właśnie zdobył bramkę i podbiegł do ławki rezerwowych (jak przy golu Fellainiego z QPR) Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
19-01-2015 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #17
RE: Victor Valdes
Mimo wszystko DDG ma od kogo podszkolić swoje umiejętności, bo przecież Valdes spore doświadczenie ma. Wracając do jego porównywania z Ikerem to wg mnie od roku 2009/2010 do momentu złapania kontuzji bił na głowę Ikera, ale ten stał w bramce Hiszpanii tylko dlatego że grał w Realu i za wcześniejsze lata.
19-01-2015 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #18
RE: Victor Valdes
Jak z Casillasem postąpią jak z Raulem, to rzeczywiście bardzo wiele będzie znaczyło, co Iker sądzi Smile

Gdzie jest Groszek?
19-01-2015 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #19
RE: Victor Valdes
Przenoszę dyskusję do odpowiedniego tematu Wink Ja jakoś dramatyzować nie będę, jak Valdes zostanie. Ale Cech jest do wzięcia za grosze i czułbym się mega komfortowo, mając tego gościa z tyłu. Tak jak mówię, wraz z ograniem i nabraniem pewności na pewno będzie lepszy na przedpolu, niż wczoraj, ale sądzę też, że co jakiś czas klops na przedpolu się przytrafi. Szczerze, to zdziwię się, jeśli Valdes będzie bronił u nas na poziomie DDG, albo ciut niższym, ale chętnie się zaskoczę Wink

Moje zdanie jest takie, a nie inne, bo takie a nie inne, mam zdanie na temat Valdesa. Dla mnie to jest gość, który miał szczęście bronić w świetnym zespole i nawet jak przytrafiały się błędy, to mało kto o nich pamięta, bo i tak wygrywali. Z początku to w ogóle był żaden bramkarz, masa błędów. Potem był już o niebo lepszy, ale dalej dla mnie nigdy nie był top 3 na świecie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
25-05-2015 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości