Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #166
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Wczoraj troszkę sie działo na rynku transferowym. Oto oficjalnie już potwierdzone tranfsery:
Sorensen w Stoke City
Steed Malbranque w Sunderlandzie
Amaury Bischoff w Arsenalu
Ben Haim w Man City
Bentley w Totenhamie

oraz:

Barry zostaje jednak w Aston Villi!

Totenham rozmawia z Zenitem w sparwie Arshavina, jednak do finzalizacji jeszcze daleko



Mój Blog: Pod presją czasu
31-07-2008 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ŁukaSsZ Offline
Member
***

Liczba postów: 101
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #167
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Foster26 napisał(a):Sorensen w Stoke City
Bramkarz przynajmniej przyzwoity. Klub słaby, więc pewnie będzie miał okazję się wykazać. Czekać teraz tylko na kupienie przez AV Robinsona.
Foster26 napisał(a):Steed Malbranque w Sunderlandzie
Jak dobrze kojarzę to już 3 zawodnik Tottenhamu, który przenosi się do Keane'a. Co cię nie zabije to wzmocni, a Malbranque nie wygląda na morderce, więc dobry transfer.
Foster26 napisał(a):Amaury Bischoff w Arsenalu
Ben Haim w Man City
Te mnie obchodzą jak to czy na Marsie jest salmonella, więc odpuszczam. Wink
Foster26 napisał(a):Bentley w Totenhamie
:shock: Zawodnik może ciut przereklamowany, szczególnie jak ogląda się angielskie programy o Premiership, ale mimo wszystko kawał porządnego grajka. Jak Lennon będzie w formie to skrzydełka Tottenhamy będą miały rewelacyjne.

Jedni mają 3:0 inni mają YNWA. Wink
31-07-2008 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #168
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Pare newsów.

Andrzej Johnson w Fulham za 10.5 mln Ł. I tak oto Everton zostaje z 3 napastnikami, w tym tylko jeden jest graczem, który gwarantuje wysoki poziomi te parenaście goli w sezonie, mianowicie Yakubu. Anichebe i Vaughan to co tu dużo mówić gracze przeciętni, w tym jeden wraca po poważnej kontuzji - chyba Vaughan Tongue - więc cudów się nie ma co spodziewać. Podobno interesują sie Smithem, który wczoraj niby z powodu kontuzji nie zagrał z PSV Wink Z Alana to takie wzmocnienie w ataku, jak z koziej dupy trąbka...

Luke Young przechodzi za 5 baniek z M'borough do Aston Villi. Tzn jeszcze nic pewnego, ale transfer tuż tuż.

Deportivo potwierdziło, ze zaakceptowali ofertę 10.3 mln Ł za Colocciniego, więc transfer jest kwestia czasu.

E: I jeszcze Shorey na Villa Park ma grać w przyszłym sezonie.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
07-08-2008 11:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #169
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
[Obrazek: 443622_mediumsquare.jpg]

Sport24.pl napisał(a):Vagner LoveNapastnik CSKA Moskwa, Vagner Love, będzie występował w Evertonie - poinformował dziennik "The Times".

Kluby ustaliły, że piłkarz zostanie wypożyczony na rok, a jeśli Anglicy będą chcieli go wykupić, wówczas zapłacą 13 milionów funtów. 24-latek ma przejść dziś badania medyczne i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, umowa zostanie sfinalizowana w ciągu najbliższych trzech dni.

Brazylijczyk ma wypełnić lukę powstałą po sprzedaży Andy'ego Johnsona do Fulham i stworzyć duet napastników z Yakubu Aiyegbenim.

[Obrazek: appiah_stephen_ghana.jpg]

Sport 24.pl napisał(a):Stephen AppiahReprezentant Ghany - Stephen Appiah jest bliski przeprowadzki do Anglii. Usługami byłego już zawodnika Fenerbahce Stambuł poważnie interesuje się West Ham United.

Reprezentant Ghany, który ma za sobą przygodę w Brescii Calcio, Juventusie Turyn i AC Parmie ostatnio trenował we Włoszech i cały czas szukał nowego pracodawcy.

Zwolennikiem pozyskania przebojowego Appiaha jest dyrektor sportowy Młotów - Gianluca Nani.

Całkiem niezłe transfery (jeśli to oczywiście prawda Wink ), warto im się przyjrzeć troszkę bliżej Smile

Przed dodaniem zdjęcia wrzucamy do galerii redcafe, to tak na przyszłość.
Aha, będę pamiętał Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
11-08-2008 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Vagnera Love już sprzedali tego lata do Manchesteru City, Sevilli i Tottenhamu więc kibice Evertonu, którzy to przeczytali nie powinni narazie wpadać w hurraoptymizm.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
11-08-2008 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #171
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
No i proszę mogło się wydawać, że Bentley jest nieco przereklamowany i te 18 mln to za dużo, a tu proszę. Wczoraj Spurs wygrało z AS Romą 5:0, a Bentley zdobył kolejne dwie bramki. Mnie osobiście również zaskakuje forma Benta, który (przynajmniej w sparingach) zaczął regularnie strzelać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-08-2008 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #172
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Być może Bent miał, jak to się idiotycznie nazywa, syndrom drugiego sezonu. Pierwszy - w Charltonie - miał genialny, drugi w Tottenhamie beznadziejny i może teraz z Berbą stworzy superduet? Od samego początku przygotowań do sezonu regularnie strzela bramki.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
11-08-2008 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #173
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
maju1309 napisał(a):Być może Bent miał, jak to się idiotycznie nazywa, syndrom drugiego sezonu. Pierwszy - w Charltonie - miał genialny, drugi w Tottenhamie beznadziejny i może teraz z Berbą stworzy superduet? Od samego początku przygotowań do sezonu regularnie strzela bramki.
A to Bent przechodzi do United?
12-08-2008 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #174
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Beckie napisał(a):A to Bent przechodzi do United?
A Berbatov tak?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-08-2008 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):
Beckie napisał(a):A to Bent przechodzi do United?
A Berbatov tak?
Przechodzi.
12-08-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #176
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Oficjalnego info jeszcze nie ma.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
12-08-2008 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beckie Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #177
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
muszeq napisał(a):Oficjalnego info jeszcze nie ma.
Czytaj co napisałem.

Napisałem, że przechodzi, nie że przeszedł.

Berbatov nie zagra w Premier League, w tym sezonie u boku Benta w jednej drużynie.
12-08-2008 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #178
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Poprostu RedLucas wywołał temat formy Benta, więc napiałem, ze nie widzę w tym nic dziwnego, a ty od razu wywoałujesz temat transferu Benta do United. A to niby ja nie czytam ze zrozumieniem...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
13-08-2008 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #179
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Przed chwilą czytałem na BBC, że Arshavin jest coraz bliżej Spurs. Podobno Zenit zdecydował się opuścić cenę za Rosjanina. A co to znaczy dla nas? Że cora bliżej United jest Berbatov Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-08-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #180
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League
Beckie napisał(a):Berbatov nie zagra w Premier League, w tym sezonie u boku Benta w jednej drużynie.

Serio? :lol:

E Ty barmanie , wrzuć coś do tego postu a nie wywaloną w kosmos ripostę /Mata

jestem barmanem na tym dancingu
16-08-2008 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości