Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anthony Martial
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #1
Anthony Martial
11. ANTHONY MARTIAL

Data urodzenia: 5 grudnia 1995
Miejsce urodzenia: Massy, Francja
Narodowość: Francuz
Pozycja: napastnik
Wzrost: 181 cm

Poprzedni klub: AS Monaco
Debiut w MU: 12 września 2015 vs Liverpool (H)

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2017 16:45 przez Intel.)
01-09-2015 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #2
RE: Anthony Martial
Wiele pisze się w prasie na temat tego transferu, a raczej kwoty jaką United może na niego przeznaczyć. Nie chcę drążyć tematu, bo to robi się nudne, trochę trudny do oceny ruch klubu - zgoda, szaleństwo, żeby płacić tyle za nastolatka - zgoda. Nie wchodzę to, bo wszystko zostało powiedziane.

Skupmy się na aspekcie sportowym, a tutaj mam spore obawy. Oczekiwania wobec Martiala, a za nimi presja będą ogromne i van Gaal na prawdę musi zadbać, żeby go to nie zniszczyło. Trzeba zakładać, że nawet jeżeli chłopak ma ogromny potencjał, to może minąć nawet rok, zanim przełoży się to na efektywność jego gry, a to i tak byłby dla mnie optymistyczny wariant. Moją główną obawą jest to, czy w United Anthony będzie miał odpowiednie warunki do rozwoju. Jeżeli będzie chroniony, a wyniki będą niezadowalające to będzie, źle. Jeżeli spadnie na niego zbyt duża odpowiedzialność, której nie będzie mógł podołać, to media będą miały pożywkę na długi czas i zrobi się nieciekawie. Media mediami, ale z punktu widzenia kibica, trzeba pamiętać o tym, że ten transfer jest inwestycją w przyszłości i trzeba mieć do tego chłopaka sporo cierpliwości, bo jestem raczej pewien, że młody Francuz nie odpali nam z miejsca i nie stanie się głównym egzekutorem tej ekipy. Ciężar zdobywania bramek jeszcze przez jakiś czas i tak będzie spoczywał w głównej mierze na Rooneyu.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
09-09-2015 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3
RE: Anthony Martial
Ja się o niego nie boję. Kwota przesadzona, ale uważam, ze to świetny ruch. Pokazywał już, że ma umiejętności i liczę, że będzie je dalej rozwijał i potrafił je pokazać. Najważniejsza kwestia to pozycja i jaką rolę ma pełnić w drużynie. Niestety czasami da się odnieść wrazenie, że nie wszystko funkcjonuje jak trzeba, jednakże oby to nie pozwoliło zmarnować jego możliwości.
10-09-2015 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4
RE: Anthony Martial
Gościa w akcji nie widziałem, więc o walorach piłkarskich mogę wróżyć z fusów jedynie.

Najważniejsze, by chłopakowi za talentem nadążyła głowa i Luj zanadto go nie stłamsił. Nie oczekuję, że weźmie na siebie ciężar strzelania goli, by Gruby mógł w spokoju kręcić film z BBC. Niestety, jako jeden z dwóch napastników będzie musiał orać, a wiadomo, że w tym wieku i o zdrowie czasami trudno, i organizm się jeszcze rozwija. Oby wypalił jak Chicha w swoim pierwszym sezonie.

Gdzie jest Groszek?
10-09-2015 21:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #5
Video RE: Anthony Martial




Na razie tylko tyle mam do powiedzenia w temacie Martiala. Gość jest tak bardzo złym transferem, nie pasuje na "9" warunkami fizycznymi, drogi, niesprawdzony, nie tego napastnika potrzebowaliśmy...

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
11-09-2015 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #6
RE: Anthony Martial
Jak widziałem go na zywo wydaje sie mega chudy, mały taki Tongue

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
11-09-2015 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #7
RE: Anthony Martial
Jeśli chodzi o fizykę i motorykę chłop ma wszystko, żeby zostać wielkim napastnikiem.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2015 13:04 przez robaldo.)
11-09-2015 13:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #8
RE: Anthony Martial
Under napisał(a):Jak widziałem go na zywo wydaje sie mega chudy, mały taki Tongue

Jak Chicharito, gdy przychodził do nas. Przed przykoksowaniem rozegrał najlepszy sezon w karierze, do tego pierwszy na angielskiej ziemi. Jeśli Antoś (mamy dwóch Antosiów, trzeba będzie ich jakoś rozróżniać w spolszczaniu Big Grin) zrobi to samo, będę zadowolony.

Inna sprawa, że murzyn jest wart cenowo ~6 Grochów.

Gdzie jest Groszek?
11-09-2015 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #9
RE: Anthony Martial
Ja Martiala kojarzyłem z młodzieżowych reprezentacji Francji, wiedziałem, że orał coś tam obił się o uszy w poprzednim sezonie, nie oceniałem gdy przychodził, wiedziałem że ma talent co potwierdzały jego wcześniejsze etapy kariery. Chłopak ma w sobie boską cząstkę której nie widziałem w tym klubie od czasów mistrzowskiego sezonu i wielkiego van Persiego( i występów Morrisona w FAYC : < ), oczywiście do tego poziomu pewnie jeszcze daleko ale widać niesamowity potencjał. Gość kontroluje piłkę nieprawdopodobnie dobrze, pojedynki przychodzą mu z łątwością, fizycznie jest też ok, nie daje się przepchnąć, w grze głową po każdym meczu ma kapitalne statystyki. A ten spokój, może trochę nonszalancja przy okazjach strzeleckich, sprawiają że nie wygląda na 19 latka a ukształtowanego piłkarza.

Przestanie w końcu strzelać w tym tempie, będzie mocny spadek formy to naturalne, jednak mocno zwiększył moje oczekiwania w niego, wieżę w co najmniej 15 bramek w tym sezonie. I myślę, że to nie jest hurraoptymizm.

Under napisał(a):Na razie tylko tyle mam do powiedzenia w temacie Martiala. Gość jest tak bardzo złym transferem, nie pasuje na "9" warunkami fizycznymi, drogi, niesprawdzony, nie tego napastnika potrzebowaliśmy...

Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 00:22 przez Cepilek.)
24-09-2015 00:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #10
RE: Anthony Martial
Fizycznie ok? Szybki jak błyskawicy, potrafi się świetnie zastawić, silny i dobry w powietrzu. W końcu mamy klasowego napastnika.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-09-2015 07:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #11
RE: Anthony Martial

All Aboard the Martial hype train! Chooo Choo!


[Obrazek: 68ucn8m.jpg?1]
24-09-2015 09:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #12
RE: Anthony Martial
Również zewsząd słyszałem, że potencjał ogromny, ba, sam widziałem nie raz. Ale od samego początku nie miałem pojęcia, jaką gość ma głowę, jak jest ułożony charakterologicznie. Tymczasem, to jest niewiarygodne. Nie wiem, czy kiedykolwiek w moim życiu widziałem tak dojrzałego i spokojnego 19-latka! To jest kluczowe w tym, jak mocne ma wejście do United. Bez tego, już był obsmarowywany w prasie.

Przed nim jeszcze jeden ważny test. Kiedy przyjdą te słabsze mecze, dostanie mu się trochę w mediach, jak on to wytrzyma. Jeśli wówczas nadal będzie grał z takim spokojem, pewnością i będzie cierpliwy, to facet ma absolutnie wszystko, aby max w 3 sezony być world classem. Jeszcze trochę i się okaże, że ten transfer to była promocja Big Grin

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-09-2015 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #13
RE: Anthony Martial
Bramki z Ipswich nie widziałem ale póki co? Litości. Wprowadził sę niesamowicie, akcja z Poolem marzenie ale dwie bramki z So'ton to miał obowiązek strzelić. Wilson też by takie sytuacje wykorzystał i to dziś Jamesem wszyscy by się zachwycali.

"W końcu mamy klasowego napastnika". Ocenianie kogokolwiek po 70 minutach w lidze(nieważne czy pozytywnie czy negatywnie) zakrawa o śmieszność. W listopadzie będziemy mądrzejsi.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
24-09-2015 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
RE: Anthony Martial
Under napisał(a):Wilson też by takie sytuacje wykorzystał i to dziś Jamesem wszyscy by się zachwycali.

Pierwsza? Miał obowiązek, serio? Rooney by bez dryblingu zajebał w obrońcę, albo podczas dryblingu wyjebał o własne nogi, a Wilsona też nie widzę w akcji z takim spokojem i wykończeniem.

Nikt nie rzuca jednoznacznymi osądami. Wszyscy na razie mówią o wielkim potencjale i niesamowitej psychice i czekają na rozwój wypadków.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-09-2015 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #15
RE: Anthony Martial
Jestem zachwycony dotychczasowymi występami Martiala! Znakomicie wszedł do zespołu. Oglądając mecz, ma się wrażenie że chłopak jest tutaj od zawsze. On ma 19 lat, a gra bez kompleksów. Anthony wydaje się być jakby poza całą tą otoczką związaną z transferem.

Jego atuty? Siła, szybkość i póki co skuteczność. Obawiałem się trochę jak poradzi sobie z rosłymi, silnymi napastnikami, ale Martial nie ma z tym najmniejszego problemu. Świetnie się zastawia, dzięki czemu bardzo trudno jest mu odebrać piłkę. Do tego bardzo dobrze gra głową - wygrywa bardzo dużo pojedynków główkowych. A co najlepsze w tym wszystkim dysponuje ponad przeciętną technikę. Widać, że ma bardzo dobrze ułożoną stopę, przy każdej bramce z pełnym spokojem i kontrolą skierował piłkę dokładnie tam gdzie chciał.

Jestem pewien, że za jakiś czas nadejdzie większy bądź mniejszy kryzys, jednak po tym co Martial dotychczas pokazał, jestem o niego spokojny. Widać, że chłopak ma chłodną głowę, więc z pewnością poradzi sobie w gorszych chwilach.



Mój Blog: Pod presją czasu
24-09-2015 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości