Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 Southampton (23.01.2016)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #1
PL: Manchester United 0-1 Southampton (23.01.2016)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: ulqWIR.png][Obrazek: soton.png]

Manchester United vs Southampton
Barclays Premier League
23.01.2016, 16:00
Old Trafford, Manchester

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2016 13:02 przez Ruuuuuuuuuud.)
20-01-2016 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #2
RE: PL: Manchester United - Southampton (23.01.2016)
Mnie się podobało, ale czekam na więcej.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
23-01-2016 18:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3
RE: PL: Manchester United - Southampton (23.01.2016)
Ja to już nawet ostatnio porzucam pisanie wniosków po meczach, bo nie ma sensu kolejne razy powielać tego samego. A tak by trzeba robić, bo u nas oprócz wyników nie zmienia się absolutnie NIC.

Raz wygramy, raz przegramy, raz zremisujemy. Raz w meczu będzie 6 bramek, innym razem 0, ale tło jest to samo. To bez przerwy jest ta sama monotonna gra. Ta sama gra pozbawiona ryzyka, pomysłu, szybkości. Mecze różnią się błyskami, albo gafami pojedynczych grajków, tym, czy stały fragment gry nam wejdzie, czy nie. Gdyby nie te czynniki losowe, to co mecz mielibyśmy 0:0, jestem pewny.

Ale czemu tu się dziwić? LVG jak osioł upiera się na jeden skład personalny i nie zmienia go dopóki nie przyjdą kontuje, wykluczenia. Jak wygra mecz, to jeszcze bardziej się utwierdza, że jest zajebiście. Przecież mimo, że wygrywaliśmy, to w każdym meczu było widać, jak przeszkadza nam w grze Fella, że Herrera też jest bezproduktywny. Ale nie, mecz w mecz w podstawie. Gdyby nie te kontuzje, to zaręczam Wam, że od początku sezonu gralibyśmy tym samym składem.

Po raz kolejny ofc rozpierdalają nas kontuzje. W obronie to tak naprawdę przez cały sezon nie ma komu grać. Na palcach jednej ręki można policzyć mecze, w których w deffie wyszliśmy nominalnymi defensorami. Ale nie, zamiast kupować LVG wymyślił sobie Blinda, Antka, Younga i chuj wie jeszcze kogo.

Miałem napisać jedno zadanie, a najebałem znowu więcej. Nie wiem już kto nam daje większe szansę na top 4, on, czy Giggs. Jednak w chwili obecnej mam na to wyjebane, mam dość tej nudy, monotonności, dlatego chciałbym zobaczyć Giggsa i niech się dzieje wola nieba, ale przynajmniej będzie się coś dziać, coś zmieniać. Tego jestem pewny.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2016 18:53 przez RedLucas.)
23-01-2016 18:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości