Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Liga Mistrzów
Pozwólcie, że na wstęp dam swoją "relację" z dzisiejszego meczu Villarreal - Arsenal, który odbył się na El Madrigal.

W tym spotkaniu Villarreal pokazał na co na prawdę ich stać. Szkoda tylko, że nie zaprezentowali tego na Highbury Sad Zdecydowanie na boisku przeważali gospodarze, lecz zauważyłem, że gdy już dochodzili do pola karnego gubili piłkę między nogami, jakby ogarnęła ich jakaś panika. Arsenal rzadko, prawie w ogóle, atakował na bramkę Barbosy, jedynie się bronił. Na pewno świetny występ zaliczył Jens Lehmann, obronił karnego i inne groźne strzały na jego bramkę. Moim zdaniem ten rzut karny był trochę kontrowersyjny, Clichy położył się na Javi Moreno (bądź też na Franco), ale ten, moim zdaniem, trochę się podłożył obrońcy. Riquelme nie wykorzystał "11", zrzarła go presja, nerwy. Nie dziwię się mu, strzelił dość słabo, piłka leciała na dobrej wysokości do obronienia jej. Poraz kolejny Arsenal wygrał dwumecz 1 bramkową przewagą (patrz: Real Madryt), ale okazało się to skuteczne. Kanonierzy w finale, Villarreal był bardzo bliski, lecz nie zdołał wykorzystać tylu dogodnych sytuacji.

Nie było żadnych zwierzaków :[
25-04-2006 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
nie wiem dlaczego Riquelme patrzył sie na piłke zamiast na bramkarz gdy strzelał tego karnego...Lehmann rzucil się zanim tamten kopnął piłkę... troche to dziwnie jak dla mnie
25-04-2006 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MBlue Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Roberto ja także się nad tym zastanawiam :roll: miał do wyboru, ale ja sie mu nie dziwie bo na jego barkach, a raczej nogach :wink: spoczywały dalsze losy Villareal no i nie wyszło, ale to nie zmienia faktu, ze dla mnie ten zawodnik to jeden z lepszych na swiecie Smile przez cały mecz ciągnął Villareal i kazda akcja szła przez niego, a jednak karnego zawalił...straszna hustawke nastrojów miał, ale trzeba przyznac, ze i Villareal i Arsenal zasługiwały na ten finał Smile Arsenal za taką mądrą i taktyczną gre, a Villareal za serce i nieustępliwosc Smile czekam z niecierpliwoscią na dzisiejszy mecz i licze, ze Milan sprawi niespodzianke na Camp Nou bo szczerze powiedziawszy nie lubie Barcy, a Milan szanuje troszke bardziej no i chętnie bym chciał zobaczyc finał Milan - Arsenal Smile a więc .... pozyjemy zobaczymy;D

pozdrawiam
26-04-2006 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Taki zły byłem po meczu że goście mieli tyle sytuacji a nie potrafili ich wykorzystac ten Franco to gosc mial akcji tyle ze w jakiejs musial trafic a nie trafil, a odnosnie karnego to jest podstawa gwiazdy nie potrafi strzelac rzutów karnych :!:
Arsenal gral w tym połfinale jak chelsea rok temu tylko obrona i potem kontratak
26-04-2006 07:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #5
 
Niestety,ale wypowiedzieć się o wczorajszym meczu nie mgoe,ponieważ go nie oglądałem.Ale co tam.Dzisiejszy mecz Milanu z Barceloną zapowiada się bardzo ciekawie.Myślę że jednak faworytem samym w sobie jest Barcelona,która nie dość że prowadzi bramkowo w dwumeczu to jeszcze ma Ronaldinho :wink: Myslę jednak że gdyby Ronaldinho odpukać dostał kontuzji na treningu to mecz byłby pod dyktando Milanu.Czekam niecierpliwie na forme Inzaghiego,który ostatnio strzela az miło w LM...Jednak gwiazda Milanu dziś powienien byc Kaka i na nim prawdopodobnie bedzie spoczywał ciężar gry.Gdybym miał wytypować wynik to stawiałbym na remis,ponieważ ten mecz będzie na pewno bardzo ciekawy i wyrónany.Pożyjemy zobaczymy Smile

Pozdrawiam.
Rooney
26-04-2006 08:06
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
No ja też jestem za Barca w lidze mistrzów podoba mi sie jak graja w szczególnosci Ronaldinho gośc co potrafi grac, ale waa jego jest jak straci piłke to się nie wraca zbyt często zeby ja odzyskac
26-04-2006 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
jesli mam wybierac pomiedzy Barcą a Milanem w finale to wybieram Barce - graja ładny, ofensywny futbol, mają czarodzieja Ronaldinho, natomiast Milan to taka lamerska włoska piłka - nie lubie włoskiego stylu gry

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-04-2006 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wczorajszy mecz to nieustanne ataki Villarreal, które jednak stosunkowo rzadko kończyły się strzałami. Bardzo aktywni byli Franco i Javi Venta. Riquelme też rozegrał dobrą partię, jednak niestety nie wykorzystał karnego, który mógł doprowadzić do dogrywki. Pytacie, dlaczego patrzył się na piłkę, a nie na bramkę. Otóż dlatego, że już przed strzałem zadecydował, w który róg będzie uderzał. Niestety, nie bardzo mu wyszło to uderzenie i Lehmann został bohaterem meczu, a Arsenal nadal nie stracił bramki w LM od 27 września :shock: Bardzo zaskoczyła mnie postawa młodych obrońców Arsenalu, bo przecież swego czasu mieli poważne problemy z defensorami (Lauren, Campbell i Cole kontuzje).

Co do dzisiejszego meczu to chciałbym, żeby wygrała Barcelona. Tak jak powiedział Red - grają ofensywny, ładniejszy dla oka futbol i mają w składzie naklepszego piłkarza Ronaldinho.
26-04-2006 13:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Barca musi wejść do finału i pokonać Arsenal! Oni nie mają prawa wygrać LM! :twisted: :twisted: :twisted: To bedzie policzek dla United, przynajmniej moim zdaniem... w koncu my pokonalismy Arsenal, a oni maja wygrac LM? Smile a powiedzcie jak to jest, jak Arsenal wygra LM to gra za rok w LM bez eliminacji nie wazne od miejsca w lidze angielskiej?
26-04-2006 13:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
No tak wczoraj mieliśmy okazje obejrzeć piękne spotkanie Smile . Villareal mozna powiedzieć miażdżyło Arsenal. Jednak nie umieli zbytnio wykorzytsać stworzonych przez siebie okazji. Potem 89 minuta i karny dla Villareal Smile Tak zacieszyłem jape, powiedziałem że Arsenal pożegna się z Champions League. A tu niestety Riquelme nie strzelił karnego Sad Cóż karne to wielka loteria raz się strzela raz nie. Wczoraj górą okazał się Lehmann który jest w życiowej formie. Arsenal miał wiele szczęścia przehcodząc do następnej rundy. Bo gdyby Hiszpanie wykorzystali wszystkie swe okazje to Arsenal odpada Tongue . Dzisiaj czeka nas kolejne spotkanie. Barca-Milan. Licze na Barce w tym spotkaniu, i odpadnięcie Rossonerich :twisted: . Emocje już o 20:45. Chciałbym obejrzeć tak ciekawe spotkanie jak wczoraj.
26-04-2006 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ha Arsenal w finale :!: Pewnie w Paryżu obejrzymy Angielsko-Hiszpański pojedynek, bo dziś Barcelona na Nou Camp raczej nie przegra. Kanonierzy w kolejnym już meczu nie stracili bramki to musi budzić repsekt, ale myśle, że wkońcu w finale ta passa się skończy. Wczoraj zresztą mieli bardzo wiele szczęścia, nie wiem jak piłkarze Villarreal'u nie zdołali strzelic bramki :? Riquelme z karnego, wcześniej jeszcze inne 100% ale żaden zawodnik nie zdobył gola. Mecz był ładny bo akcje toczyły się nawet w szybkim tempie, wiele sytuacji podbramkowych no i ta "11" Romana w 88' 8) Mam nadzieje, że dzisiaj także obejrzymy ładny pojedynek. Licze dzisiaj na geniusz Kaki, no i że jego partenrzy zagraja lepiej niż w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami we Włoszech :wink: Barca 1:1 Milan ema :wink:
26-04-2006 13:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Corey Offline
Member
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Moim skromnym zdaniem Arsenalowi należał się finał. Dzisiaj raczej Barca awansuje bo to jest ich sezon. Gdy w finale spodkają się Arsenal z Barceloną, chciałbym aby wygrał team z Londynu. Troche to dziwne, wiem ;/ ale jakiś mam dość Barcelony i opini komentatorów. Nie to, ze ich nie lubie ale licze na Arsenal.
26-04-2006 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Arsenalowi należał sięfinał chociaższkoda nie wykorzystanego rzutu karnego przez Riquelme Sad Faul był ewidentny ale Riquelme nie zbyt pewnie podchodzil do tego karniaka i bylo mozna sie domyslic ze nie strzeli gola
26-04-2006 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
A więc finał FC Barcelona - Arsenal Londyn. Szczerze mówiąc to obie drużyny lubię, oczywiście za technikę. W jednym zespole świetny Thierry Henry - a w drugim Magik Ronaldinho. Zapowiada sie znakomite spotkanie. Zapewne cały świat będzie oglądał europejskich bogów w tym sezonie. Już nie mogę się doczekaćBig Grin

Manchester United
26-04-2006 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #15
 
Ramone napisał(a):Barca przechodzi do finału

A to żeś sie rozpisał... ;p

Bardzo ciekawy,wyrównany mecz.Wynik zero do zera jest najbardziej sprawiedliwym jaki mógł paśc.Barcelona pierwszą połowę grała bardzo ofenswynie,w drugiej zaczeła bronić wyniku.Mecz był starasznie dramatyczny,do konca było widać zdeterminowanie.No to zapowiada się ciekawy finał ;)Stawiam 2-0 dla Barcelony Smile
26-04-2006 21:42
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości