Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #166
 
Cris, ach ten Cris. Porownywami do Ronaldinho, tylko ze miedzy nimi jest jedna głowna roznica:
Stuczki Cristiano przepieknie wygladaja, a stuczki Ronaldinho na dodatek wygrywaja mecz.

amor patriae nostra lex
27-06-2006 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RvN10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #167
 
Ja chętnie bym widział w środku pomocy w United Maniche.Bardzo dobry piłkarz ostatnio popisał się piękną bramką strzeloną Holendrom ;( Za starzejącego się Giggsa
mógłby grać Robben , ale to raczej niemożliwe w najbliższym czasie.Co do Diarry musiałbym zobaczyć kilka meczy w jego wykonaniu :wink:
28-06-2006 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #168
 
Na stronie forum mozna przeczytac, ze MU insteresuje sie podobno Mirosławem Koloze (pisze po polsku, bo jest tez polakiem). Moze jest dobry, ale czyzby włodaze United nie widzieli problemy w pomocy?? A moze ich zdaniem młodziki bez talentu sobie poradza?

amor patriae nostra lex
28-06-2006 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #169
 
Zashi napisał(a):Koloze (pisze po polsku, bo jest tez polakiem).
Klose to jego "prawdziwe" nazwisko, nosił je jeszcze jako Polak :wink: Wracając do tej plotki: wspaniale byłoby, gdyby Miro znalazł się w United... Fantastyczny zawodnik, o czym świadczy chociażby jego dorobek bramkowy na Mundialu. Niestety jest to pewnie tylko plotka, która nie ma nic wspólnego z rzeczywitością. Fakty są takie, że rywale zbroją się i zbroją, a Fergie śpi.
28-06-2006 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #170
 
Nie, nie i jeszcze raz nie. Wiem, że moje zdanie będzie się w ogóle nie liczyło, ale ja osobiście nie chcę Klose w naszym zespole, bo go po prostu nie lubię. Nie podoba mi się jego gra, jego zupełne olewanie Polski. Jest dobry, to fakt, ale nie mam do niego sentymentu.
28-06-2006 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #171
 
Kuba_^^ napisał(a):jego zupełne olewanie Polski.

Faktem jest ze on chciał grac dla Polski, ale Engel go nie chciał, wiec poszedł do Niemiec. I co? Jak chciał grac to dobrze zrobił...

amor patriae nostra lex
29-06-2006 15:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #172
 
Niby tam chciał, ale jak do niego podejdzie jakiś polski dziennikarz, poprosi go o kilka słów dla Polaków to on odmawia i to jeszcze po niemiecku :? To mi się nie podoba, nie wiem jak innym. Podolski i Freier porozmawiają trochę w języku polskim, czyli wiedzą, że Polakami są, a nie do tego się prawie nie przynają :?
30-06-2006 12:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #173
 
Mi sie wydaje ze przyjdzie do nas Carrick Tongue super by bylo - on pasuje do naszej druzyny... typowy rozgrywajacy... umie grac prostopadle ( gralby do Roo :wink: ) no 3mam kciuki za jego transfer... do Carrcika jakis prawy pomocnik ( za Ronaldo ktory odchodzi )... tutaj nie mam sugestii - jak znam zycie to Fergie posluzy sie Fletcherem. I do Tego jakis Napastnik (patrz-Torres :wink: - ktory i tak nie przejdzie bo za pieknie by bylo). I wtedy mamy wypas sklad Smile .

Ja sie jeszcze zastanawiam bo pamietam jak fergie podczas 1/2 finalu LM mowil ze kupi jakas gwiazde ktora teraz gra w LM... chyba nic z tego, ahh ten Ferguson zawsze mi robi "smaka" na transfery a nikogo nie kupuje

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-07-2006 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #174
 
Carrick owszem przydałby sie.

Fajnie wygladał wczoraj w meczu Lennon, Młody chłopak, bodazje 19 lat. Szybki, dobrze panujacy nad pilka. Jego rajdy bokiem były grozne, jesli to prawda ze Cris odchodzi to moze on?? Wiecej podaje, czego Ronaldo wolał nie robic, w jego glowie tylko sztuczki...

amor patriae nostra lex
02-07-2006 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #175
 
na Lennona to sie nigdy nie zgodzi Tottenham a madry FERGUSN NIE POMYSLI :evil: Boooze jaki ja jestem zly - wszyscy nam kolo nasa przemykaja a Ferguson ... nic ! nie widze cienia nadzieji zebysmy jakas gwiazde kupili ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
02-07-2006 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #176
 
patrzcie na to :

" Po odrzuceniu przez Tottenham Hotspurs oferty wartej 14 mln. funtów, mówiło się, że Manchester United zaproponuje za piłkarza 20 mln. funtów.

Ostatnio jednak pojawiły się informacje, że Sir Alex Ferguson chcę dokonać wymiany, w ramach której Spurs otrzymałoby dwóch piłkarzy i kilka milionów funtów za Angielskiego pomocnika.

Boss Manchesteru United ma nadzieję, że transfer Didiera Zokory do Tottenhamu, zwiększa szansę na zatrudnienie Michaela Carricka, dlatego mówi się o tym, że popularny Fergie zaoferuje Spurs Giuseppe Rossiego, Ruuda van Nistelrooya i pieniądze za Anglika!"



Warto? Nie sadze ... Carrick to fantastyczny nabytek, jestem za ale nie za taka cene ... to byloby oslabienie a nie wzmocnienie. Mysle ze to jedna z plotek angielskich gazet :wink: . Poszezajac moja wypowiedz mysle ze Fergie go kupi ale tak z "nienacka" ... muglby sie juz do roboty wziac!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2006 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #177
 
To jest chyba jakiś żart - wątpie żeby Ferguson był tak zdesperowany i oddał taki brylant jakim jest Rossi za Carricka, zreszta Ruuda też nie - moim zdaniem Carrick nie jest az tyle wart

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-07-2006 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #178
 
O Lennonie to ja już myślę i mówię od kilku miesięcy, a znam takich, którzy już od dłuższego czasu. Myślę, że nawet jak Cristiano nie odjedzie to warto Aarona sprowadzić. Mielibyśmy wtedy na skrzydłach czwórkę - Ronaldo, Lennon, Park, Giggs. To by już wystarczyło.

Carrick owszem, ale 20 mln funtów to już trochę dużo. Ja bym dał najwyżej 15 i koniec. Wymiana Rossiego i Ruuda + kasa w ogóle nie wchodzi w grę. Po prostu plota.
03-07-2006 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #179
 
Rossi + RvN + $$$ = Carrick??
Czy Ci z Londynu dobrze sie czuja??
Ruud jest duuuuzo wiecej warty nic on.

Co do 4 na skrzydła: Ronaldo, Lennon, Park, Giggs.
Ronaldo raczej odpada. Na lewym skrzydle Giggs, a na prawym Lennon...Mmmm..ale to tylko marzenia.

amor patriae nostra lex
03-07-2006 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #180
 
Na dorum manutd.com tez wszyscy o Lennonie :wink:

ALe przeciez Fergie go nie kupi bo jest za tepy i Tottenham og nie pusci... co do Carricka ... jak go kupimy to w srodku pola praktycznie jestesmy ustawieni

Byloby tak :


---------------VDS-----------------
G.Neville--RioF---Vidic--Hienze----
Lennon---Scholes--Carrick-Giggs----
----------Roo---Saha(rossi/RVN)----

do tego dobre zmiany jak Ronaldo Park Brown....

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
03-07-2006 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości