Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #181
 
ja jestem od dawna fanem Stuarta Downinga, jednak wątpie czy Middlesbrough by go puściło, a jak tak to zapewne za dosyć sporą sumkę, ale na lewe skrzydło byłby to świetny zastępca coraz starszego przecież Ryana Giggsa

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-07-2006 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #182
 
Tak, Downing tez nieźle się zaprezentował wchodząc z ławki na tych MŚ. Sytuacja jest jednak podobna jak w przypadku Lennona. TO tylko nasze marzenia, ciężko będzie zrealizować te transfery.
03-07-2006 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #183
 
Kod:
Tottenham are ready to test new Middlesbrough boss Gareth Southgate's resolve over winger Stewart Downing.

Downing has been a long-term target for Spurs boss Martin Jol and the Daily Star Sunday says he's ready to offer £8 million for the England international.

Jol is turning to Downing after being told that Damien Duff is ready to sign a new deal with Chelsea.
Mówisz - masz, Zashi.
Chodzi o to, że Jol chce złożyć ofertę za Downinga po tym, jak Duff doszedł do porozumienia z Chelsea w sprawie nowego kontraktu.
To tak na temat Downinga... :?
Dalej głucho w sprawie transferów, dobrze, że chociaż Rossi podpisał nowy kontrakt i to aż do 2010 roku.
04-07-2006 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #184
 
No Downing dobry jest. Zrobił takze dobre wrazenie, tak jak Lennon. Osobiscie uwazam, ze to Lennon jest lepszy.

PS. Valverde tłumacz co piszesz, ja troche zrozumialem, ale jak ktos nie zna angielskiego?? Wink

amor patriae nostra lex
04-07-2006 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Downing? naprawde mozecie sie smiac ale pomimo tego ze wiem gdzie gra i znam nazwisko to nie widzialem go w akcji ... :wink:

Ehh ludzie wiem ze sie duzo w tym temacie rozpisuje ale transfery to moj problem numer jeden jezeli chodzi o MU ... Ferguson obiecywal kupic kogos przed MŚ i obiecal kupic kogos z tych co jeszcze graja w LM ( mowil to przed 1/2 finalu LM ) a tymczasem paparazzi nie maja co robic juz z MU i lapia Fergiego jak gumy kupuje a nie pilkarzy :wink:

Gdyby pilkarze zrobieni byli z gumy do zucia to MU byloby najlepsze Big Grin... bo Alex - jezeli chodzi o zakupy to zna sie tylko na gumach do zucia

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
04-07-2006 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #186
 
KanT napisał(a):Gdyby pilkarze zrobieni byli z gumy do zucia to MU byloby najlepsze Big Grin... bo Alex - jezeli chodzi o zakupy to zna sie tylko na gumach do zucia
Jak możesz tak mówić? Ileż to już świetnych transferów Fergie dokonał...W tym okienku nie popisuje się, ale to nie powinno wpływać aż tak na Twą opinię.
Mam nadzieję jednak, że powiedziałeś to w charakterze żartu :wink:
P.S. Transfer pełną gębą, nowy lekarz na OT! :lol:
04-07-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #187
 
Valverde napisał(a):P.S. Transfer pełną gębą, nowy lekarz na OT! :lol:

Jea, wzmacniamy sie. To jeden z "karetek śmierci" w Łodzi??

amor patriae nostra lex
05-07-2006 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #188
 
Valverde - w pol zarcie, pol serio :wink: . Ale czemu mowisz ze dokonal swietnych transferow ? powiedz mi kiedy sprowadzil jakas GWIAZDE ... bo w transferachto on umie tylko slabych sprowadzac i trenowac ich rok czy 2 na dobrych .. a to mnie nie satysfakcjonuje...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2006 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #189
 
KanT napisał(a):. Ale czemu mowisz ze dokonal swietnych transferow ? powiedz mi kiedy sprowadzil jakas GWIAZDE ... bo w transferachto on umie tylko slabych sprowadzac i trenowac ich rok czy 2 na dobrych .. a to mnie nie satysfakcjonuje...

Dziwny jestes. Wystarczy wymienic jednego:
-Peter Schmeichel

amor patriae nostra lex
05-07-2006 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #190
 
Ej stary ... my nie mowimy o tym co bylo kiedys ... ehh nikt nie powinien pelnic swojej funkcji za zalsugi. Chociaz macie troche racji moze ... ale ja jestem zawiedziony... Liverpool blisko kupna Joaqina, Arsenal Savioli, Chelsea - calego swiata :lol: a My ? ALDO DUSCHERA :x

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2006 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
KanT - zrozum, że nie ma tyle kasy, ile ma Chelsea... A przykład Liverpoolu jest co najmniej smieszny - Joaquin? :lol: IMO najbardziej przereklamowany piłkarz świata. Arsenal - Saviola? Nie błyszczał w Hiszpanii, to co będzie Anglii? (pytanie retoryczne..)
Dalej: po co kupować gwiazdy? Potrzeba ambitnych, gryzących trawę chłopaków, a nie medialne gwiazdeczki...
A jeśli już tak sie upierasz przy gwiazdach...Veron, Barthez - mówi ci to coś?
Skoro mówisz, że SAF sprowadzał słabych piłkarzy, to może podałbyś jakieś przykłady? Pozdro Wink
05-07-2006 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #192
 
Valverde moze ja odpowiem Tongue:
Djemba-Djemba, Bellion, Taibi, Bosnich, Cruyff... Tongue

oczywiscie były tez swietne transfery takie jak Ferdinand, Ruud czy Wayne, dlatego nie można narzekać - każdemu zdarza się zły transfer

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
05-07-2006 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #193
 
Proosze Cie ziomek :wink:

Twoje przyklady : Djemba - Djemba, Kleberson, Bellion, Barthez(chociaz nikt nie mogl przewidziec ze Fabian sie okaze taki "slaby")

Co do gwiazd to sie zgodze z tym ze sa nam potrzebni ambitni pilkarze ktorzy gryza trawe ... ale to nie wystarczy jezeli chcemy cos w tym seoznie zdzialac.
Co do tych transferow Ruskich,L'poolu i Arsenalu :
ok z kasa chelsea sie zgodze, z Liverpoolem nie bo przynajmniej sa blisko kupna zawodnika ktorego Ferguson nie byl w stanie sciagac i mysle ze Joaqin jest dobry a i co do Arsenalu ... Saviola gral w miare na Mundialu pozatym jeden turniej gracza nie skresla.

Najbardziej denerwuje mnie wlasnie to ze te druzyny kogos sciagaja ! tych ktorych chca ! a my ? ... "prorocze" slowa Alexa : "obiecuje kupic kogos przed MŚ i bedzie to ktos z tych dco graja w LM ( 1/4 finalu)"

Pozdro :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2006 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #194
 
Red napisał(a):Valverde moze ja odpowiem Tongue:
Djemba-Djemba, Bellion, Taibi, Bosnich, Cruyff... Tongue

oczywiscie były tez swietne transfery takie jak Ferdinand, Ruud czy Wayne, dlatego nie można narzekać - każdemu zdarza się zły transfer
Wiesz, ci wyżej wymienieni zawodnicy jednak coś grali w poprzednich klubach, a to, że się nie sprawdzili można zwalić na to, że liga angielska jest zbyt wymagająca :wink:
Kleberson był podstawowym graczem Mistrzów Świata 2002, jednym z ojców tego sukcesu. Niestety trapiły go kontuzje i nie pokazał swoich umiejętności w United.
Joaquin - gdyby odszedł ze 2-3 lata temu z Betisu, to coś mogłoby z niego wyrosnąć. Wydaje mi się, że on już się wypalił i popadł w taką samą przeciętność jak cały Betis.
Saviola -
Cytat: pozatym jeden turniej gracza nie skresla.
Skreśliła go cała europejska kariera...
Nie ma się co czarować, L`pool i Arsenal nie ugrają nic w Premiership, bo grają tam sami południowcy. Słabsze drużyny z Premiership preferują bardzo siłową piłkę, dlatego w/w zespoły mają poważne z ugraniem czegoś :wink:
Naszą dyskusję mogę podsumować tak: Nie kupujesz - nie masz, end of topic :wink:
06-07-2006 00:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #195
 
Tzreba sie poprzyglądac drużynom z Serie A ktorym grozi spadek do Serie B ! Tam juz zapowiadają odejscia w raze spadku.

Z Milanu interesuje mnie Dida,Kaka i Gattuso :roll:

p.s - ciesze sie ze Rossi przedluzyl
06-07-2006 05:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości