Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #256
 
Również mi się zdaję, że pierwszy transfer, który powinien być przeprowadzony przez Fergusona to właśnie wzmocnienie środkowej pomocy. Tam jest chyba największa luka, jaką obecnie mamy. Smith jest walecznym piłkarzem, lecz on powinien zostać na swojej "rodzimej" pozycji, czyli na napadzie. Atak nie musi być koniecznie wzmocniony, ale gdyby przyszedl Torres to nie obraziłbym się na to rozwiązanie. Do Kuszczaka też nic nie mam 8) Chyba lepiej wydać więcej na środkowego pomocnika, ale będzie wiadomo, że będzie z takiego piłkarza pożytek.
15-07-2006 21:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #257
 
KanT napisał(a):Redbox - w sumie ... to sie z Toba zgadzam. Mamy swietnych napastnikow, a pomoc do d*** wiec w ta formacje trzeba kase wylozyc. z Kuszczakiem to tez sie poniekat zgadzamn. Ale spojz na to tak : Torres i tak sie przyda czy sa dobrzi czy nie, a Kuszczak to jakos lepiej ze przejdzie :wink: pozatym wiecej meczy United w LM beda puszczac na TVP :lol:

Mam nadzieję, że nie tylko TVP, ale przede wszystkim Canal+.Mimo, że więkoszść spotkań teraz oglądam na necie, to jednak miło zobaczyć Diabłów w telewizorze Wink

PS:
Może niektórzy pamiętają jak Rasiak dołączył do Tottenhamu i z jego powodu nie obejrzeliśmy derbów Manchesteru, które były w ramówce :evil: Mówię oczywiście o C+ ...
16-07-2006 09:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #258
 
Roy_v_beck napisał(a):A pomocy wcale nie mamy do d***
Yhy. Mamy przepych w pomocy, możemy rotować składem - w końcu mamy tylu środkowych pomocników... Scholes, Fletcher, Smith i to na tyle. Wątpię też, iż sam Alan chciałby wracać do ataku - chyba woli być póki co pomocnikiem pierwszego składu, niż 4 napastnikiem.
16-07-2006 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #259
 
jest jeszcze Park, Miller i Bardsley. . . prawdiwy przepych. . .

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #260
 
Roy_v_beck napisał(a):jest jeszcze Park, Miller i Bardsley. . . prawdiwy przepych. . .

Dlaczego Twoje posty są takie długie? Big Grin

Zreszta Park lepiej gra na skrzydłach, szczegolnie lewym. Mi(l)ler mi sie źle kojarzy, wiec go sprzedac.

Pozostaje nam wierzyc w SAF`a. To wielki człowiek, genialny wrecz; sądze ze cos zdziała na rynku transferowym. :wink:

amor patriae nostra lex
16-07-2006 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #261
 
Roy_v_beck napisał(a):jest jeszcze Park, Miller i Bardsley. . . prawdiwy przepych. . .

Bardsley to obrońca, najczęściej grający na prawej stronie.

Zashi napisał(a):Mi(l)ler mi sie źle kojarzy, wiec go sprzedac.

Nie tylko dlatego, żę się źle kojarzy, ale dlatego, że nie jest niestety zawodnikiem odpowiedniej klasy, no i sam chce chyba odejść. Dzisiaj coś czytałem na angielskich serwisach.
16-07-2006 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #262
 
Troche nie rozumiem narzekań co niekótrych (nei mówie o was bo widze ,ze jesteście na TAK) na transfer Kuszczaka do MU :roll: Świetna gra VDS na bramce w ostatnim sezonie chyba wszystkich za bardzo rozpieszczyła Smile Edvin zagra u nas pewnie jeszcze przez 2 najbliższe sezony i zakończy kariere...szkoda bo mimo wieku gra naprawde świetnie !! A nie chcę przypominać ,że jeszcze 3-5 lat temu mieliśmy pariodie na tej pozycji :x Barthez ;/ Carroll ;/ Bosnich ;/ i inni...szkoda gadać...a teraz dysponujemy bogactwem wśród bramkarzy...i dobrze. Foster zagra jeszcze ten sezon w Wadford co mu się bezapelacyjnie należy !! Osiągnął z tą drużyną sukces i teraz niech cieszy się gra w Premiership. Jest jeszcze Luke Steele ,a Howard to raczej już do nas nie wróci. Cała sprawa z Kuszczakiem raczej jest przesądzona : wypożyczenie Fostera ,kupno przez WBA Szwajcara nie pozostaje nic jak tylko transferować go tu. O tym jakie rzeczy Kuszczak robił w ostatnich dwóch sezonach nie trzeba mówić. Po odejściu VDS będziemy mieli dwójke Kuszczk - Foster i wiem ,ze jest problem kto będzie #1 :? sam nie wiem kogo bym wybrał i kgo wybierze trener (SAF?) Ja chciałem tylko tak podsumować ,ze w związku z naszymi niepowodzeniami z bramkarzamiw w poprzednich latach nie możemy sobie pozwolić aby Kuszczak do nas nie przyszedł :wink:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
16-07-2006 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #263
 
A zmieniając temat, to chciałbym nawiązać do tej degradacji włoskich klubów.
Po tej całej aferze, prasa (czyt. Onet) typuje do nas Patricka Veire?, Pavla Nedveda, Genaro Gattuso i Luca Toniego. Przyznam, że tych dwóch ostatnich chętnie bym widział w trykocie czerwonych diabłów. Tylko co do jasnej ch****ki ma robić gracz Arsenalu w Manchester United?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
16-07-2006 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #264
 
Gattuso ponoć zapowiedział, że zostanie w Milanie, na razie nie myśli o żadnej przeprowadzce. Toniego bardzo chętnie bym w naszym klubie zobaczył. Vieire również, bardzo byłoby to dobre wzmocnienie środkowej pomocy, pomimo tego, że grał spory czas w Arsenalu mnie to nie robi. Arsenal teraz interesuje się innymi piłkarzami, więc trzeba wykorzystać okazję. Zresztą ile było to przypadków, że jakiś piłkarz przechodził z wrogiego klubu. Dajmy tutaj np. Smitha. Przeszedł z Leeds, z którym kibice MU ponoć się tak nie nawidzą. Ja osobiście bardzo lubię Leeds.
16-07-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #265
 
Manchester United ma nadzieję na sprowadzenie pomocnika Tottenhamu Londyn Michaela Carricka, jednak sprawa wygląda coraz gorzej.

Ostatnia propozycja United brzmiała w następujący sposób - Czerwone Diabły płacą 10 milionów funtów i oddają Kogutom Johna O'Shea za pomocnika reprezentacji Anglii.

Propozycja została odrzucona i kierownictwo Manchesteru United zastanawia się czy dalej walczyć o piłkarza przedstawiając lepszą propozycję czy też zająć się poszukiwaniem kogoś innego.

Sir Alex Ferguson już od dawna interesuje się Carrickiem, jednak jego przejście na Old Trafford jest coraz mniej realne. Władze Tottenhamu odrzuciły kolejne propozycje opiewające na 11 mln, 14.5 mln i 16 mln funtów.

Carrick wyczuł wstępne zainteresowanie United jego osobą i nie przedłużył przedstawionego mu nowego kontraktu z Kogutami.

Odwieczny rywal Tottenhamu Arsenal Londyn również włączył się do walki o Michaela, jednak Anglik wolałby przejść na OT.

Manchester United zdecydował się na wystawienie Johna O'Shea na listę transferową. Powodem jest fakt, iż Irlandczykowi nie udało się wywalczyć miejsca w podstawowej jedenastce. Menedżer Tottenhamu Martin Jol już kiedyś starał się sprowadzić Johna, jednak jego oferta została wtedy odrzucona.


...............




Warto oddac Johna? Nie wiem wg mnie nie ... Ferguson sie stara stara stara stara i nic - praca syzyfowa ... nich wreszcie kupi kogos ... a co z Dusherem ? :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-07-2006 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #266
 
Sir Alex Ferguson zrobił juz wiele rzeczy. Gdy on wiedzial o pilce wszystko, Ty nadal na swoje gó*no mowiles papu, wiec jesli O`shea jest mu w skladzie nie potrzebny to niech go sprzedaja. Ja takze uwazam ze jest on nie porzebny. Oczywiscie pod warunkiem ze nikogo nie kupimy...

amor patriae nostra lex
16-07-2006 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #267
 
Zashi napisał(a):Sir Alex Ferguson zrobił juz wiele rzeczy. Gdy on wiedzial o pilce wszystko, Ty nadal na swoje gówno mowiles papu, wiec jesli O`shea jest mu w skladzie nie potrzebny to niech go sprzedaja. Ja takze uwazam ze jest on nie porzebny. Oczywiscie pod warunkiem ze nikogo nie kupimy...

Ja również nie miałbym nic przeciwko, gdyby O'Shea opuścił nasz klub.Mamy w miarę dobrą obronę.W styczniu kupiliśmy jeszcze Vidica i Evrę.Ten drugi wzmocnieniem na razie nie jest, ale miejmy nadzieję, że się przełamie.A wracając do O'Shea, nie podobały mi się eksperymenty Fergusona, który czasem ustawiał go w linii pomocy ;P.Był tam raczej bezproduktywny.
16-07-2006 22:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #268
 
A ja przeczytałem w serwisie Interia.pl, że po wydarzeniach we Włoszech można się spodziewać w Man UTD:
"Według angielskiej prasy Ferguson "liczy" na Patricka Vieirę i Czecha Pavla Nedveda z Juventusu, Gennaro Gattuso z AC Milan i ewentualnie Lukę Toniego z Fiorentiny."
Co wy na to ??
17-07-2006 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #269
 
flancuz napisał(a):A ja przeczytałem w serwisie Interia.pl, że po wydarzeniach we Włoszech można się spodziewać w Man UTD:
"Według angielskiej prasy Ferguson "liczy" na Patricka Vieirę i Czecha Pavla Nedveda z Juventusu, Gennaro Gattuso z AC Milan i ewentualnie Lukę Toniego z Fiorentiny."
Co wy na to ??

Juz o tym jest napisane kilka postow. Ja bym widzial wszystkich tych graczy u nas. No moze poza Nedvedem, zastary juz jest i za miekki.

Slyszeliscie o niby wymianie RVN za Ronaldo? Real daje 15 mln euro plus Ronaldo. ManUtd chce o 3 miliony wiecej. Jak Ronaldo schudnie z 10 kilo to bedzie lepszy niz RVN.

amor patriae nostra lex
17-07-2006 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
flancuz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #270
 
No no nawet nawet taka zmiana ok ale nie lubie Ronaldo bo on gra tylko na ważnych imprezach typu MŚ... Tak to leniuchuje i za dużo je Tongue
Eto mogłby wpaść do Man Utd.. to by było dobre....
P.S. Wiecie coś o koszulkach w Polsce?? Kiedy będą i w jakiej cenie...
17-07-2006 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości