Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #271
 
Do rozmowy na temat koszulek jest ten temat:
http://www.besty.webd.pl/forum2/viewtop ... 3&start=15

A Eto`o to jest: "Mission Impossible". Zreszta on nie jest taki silny, aby grac w Premier League.

amor patriae nostra lex
17-07-2006 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #272
 
W tej chwili sytuacja przedstawia sie tak:

Potrzebujemy bramkarza,bo jak wiemy Howard jest wypożyczony,dlatego te informacje o Kuszczaku,West Brom juz kupilo nowego bramkarza wiec transfer raczej przesądzony :roll:

Pomoc - ostatnio sporo piszą o zainteresowaniu Vieirą i Gattuso. Obaj panowie są od czarnej roboty, obaj przyniesli by spore wzmocnienie,ale jesli miałbym wybierac to zdecydowanie Gennaro!
Do tego znowu wraca sprawa Carricka,ponoc Gill opuscil tourne zeby zając sie tytm transferem.
Złożylismy oferte 15mln + Oshea,a Jol wolałby Browna... Mam nadzieje ze sie ugadają i reprezentant Angli przyjdzie do nas za gotówke.

Sporo też jest o przenosinach Ruuda do Madrytu i tu sytuacja stoi w miejscu,bo żeby zastąpic Van The Mana potrzeba naprawde kogos dobrego,a Atletico Torresa niechce oddac... wymienia sie nazwisko Defoe i Toniego,ale obaj wydają mi sie za słabi na diabelskie piekło :twisted:

Kuszczak,Gattuso,Carrick i Torres - te 4 postacie napewno przyspożyłyby nie jednemu banana na twarzy :wink:
17-07-2006 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #273
 
przyszla mi pewna mysl - ktora objawiła moj geniusz i geniusz Alexa.

Pewnie on juz kupil kilku graczy, ale narazie nie podał nic opinii publicznej. Po co ją podniecac nowymi transferami. Zreszta niech inni myslą ze United jest slabe i tak dalej...

Moze to jest prawda? Moze juz pomoc mamy tak zalatana ze sie wylewa a my tak źle o Fergim piszemy Big Grin

amor patriae nostra lex
17-07-2006 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #274
 
Zashi napisał(a):przyszla mi pewna mysl - ktora objawiła moj geniusz i geniusz Alexa.

Pewnie on juz kupil kilku graczy, ale narazie nie podał nic opinii publicznej. Po co ją podniecac nowymi transferami. Zreszta niech inni myslą ze United jest slabe i tak dalej...

Moze to jest prawda? Moze juz pomoc mamy tak zalatana ze sie wylewa a my tak źle o Fergim piszemy Big Grin

bardzo w to wątpie, bo po prostu dziennikarze na bank by to wyłapali, chociaż z drugiej strony słyszałem, że Mascherano przebywał kilka dni w Manchesterze Smile może jednak masz racje Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
17-07-2006 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #275
 
W tym co napisał Zashi jest 50/50 prawdy. Bardzo możliwe, że właśnie tak jest, lecz Red też dobrze napisał, albo dziennikarze by to wyłapali, albo ktoś by się już wygadał i wszystko poszło by najaw. Może o naszych transferach przekonamy się dopiero w pierwszym meczu United :?: Kto wie Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-07-2006 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #276
 
anchester United jest podobno bliski uzgodnienia kupna Patricka Vieiry z Juventusu Turyn. Były pomocnik Arsenalu miałby kosztować £ 8 miliolnów.

Sir Alex Ferguson jest pewny wykupienia Francuza po tym jak Juve zostało zdegradowane do Serie B w wyniku futbolowego skandalu we Włoszech.

Doniesienia z Włoch opisują rozmowy pomiędzy klubami jako "bardzo ożywioną sytuację". Vieira podobno bardzo chce przenieść się na Old Trafford. Zawodnik, który odegrał kluczową rolę dla reprezentacji Francji na MŚ wciąż ma dom w Londynie pozostały jeszcze z czasów, gdy grał dla Arsenalu.


STANOWCZO JESTEM ZA ! Vieira jest dobry a 8 milionow za niego to malo :wink: Ale ja sie tylko zastanawiam czy nie popsuje atmosfery w klubie?? Co o tym myslicie?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
17-07-2006 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #277
 
Chyba nie jesteś prawdziwym fanem United.Jak możesz chcieć kogoś takiego jak Vieira w naszym zespole ? Nie tylko kibice go nie nawidzą, ale sami piłkarze.Wystarczy sobie przypomnieć sprzeczkę w tunelu z Royem.Jestem stanowczo na NIE !
17-07-2006 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #278
 
Zashi napisał(a):Pewnie on juz kupil kilku graczy, ale narazie nie podał nic opinii publicznej. Po co ją podniecac nowymi transferami. Zreszta niech inni myslą ze United jest slabe i tak dalej...

Tylko wiesz co, Szkot tak robi już od paru lat i już od kilku lat nie mówi o wszystkich swoich transferach, co więcej, nawet tych zawodników nie wystawia do składu...

I ja też jestem zdecydowanie NIE na Veirę, kiedyś był wrogiem i zawsze nim pozostanie. Arsenal to nie to co Leeda, Londyn jest naszym głównym rywalem, a Leeds nie lubimy bo?? hitstoria?? sam nie wiem dlaczego. . . :twisted: - twisted na pożegnanie.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
17-07-2006 22:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #279
 
Jeśli już mowa o Leeds to musicie obejrzeć to.
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=qfhsWTDFF2w
17-07-2006 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #280
 
Exacly, jak taki niedźwiedź, który podskakuje tylko do słabszego i mniejszego Neville`a (nasz kapitan) może grać teraz z nim w jednej drużynie? Znienawidzony przez kibiców United, były cap. Arsenalu, największy wróg Roy`a, wyśmiewca Ruuda NIE MOŻE zagrać w MUFC. Fergie nie może tego zrobić nam wszystkim, mimo, że Viera to świetny gracz.

Redbox, świetne. I jakże prawdziwe, choć tak po prawdzie to Rio i Smithy to byli gracze LUFC..
17-07-2006 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #281
 
Podejrzewam, że Vieira sam nie chciałby do nas przejść z wiadomych względów. Przecież postawcie się w jego sytuacji - miło byłoby dostać przy wyjściu z tunelu na boisko bananami czy puszkami po coli? Nie sądzę. Patrick zasili pewnie jakiś klub, który z Arsenalem zachowywał zwykle bardziej przyjemne stosunki. Z tym Kuszczakiem to robi się zbyt hucznie - początkowo chcieli 4 mln, by być zadowolonym, teraz sobie zażyczyli jeszcze naszych zawodników. Chyba lekkie przegięcie. Zashi raczej racji nie ma, bo nie wydaje mi się, aby Alex nagle zmienił swą "politykę" i zaczął działać "po cichu". Gattuso to piłkarz podobnego pokroju, a stosunki międzyklubowe nie skreślają go na samym wejściu. Dlatego ma większe szanse na zaistnienie na OT.

capo di tutti capi

MUSC PL
17-07-2006 22:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #282
 
Wracając do Vieiry to dziwi mnie wynik sondy przeprowadzonej na mufc.pl.Na pytanie "Czy wyobrażasz sobie Patricka Vieirę, broniącego barw MU?" 63 % osób zagłosowało na tak :shock: .Nie rozumiem tu czegoś...
18-07-2006 11:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #283
 
Vieira i tak już jest jedną nogą w Interze, więc ta sprawa jest raczej zamknięta. Też mnie dziwią te wyniki. Ja miałbym mieszane uczucia, gdyby rzeczywiście przyszedł, chcoć minimalnie byłbym jednak na nie.
18-07-2006 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #284
 
Co do Viery to takze jestem na NIE jesli chodzi o samego zawodnika, ale ejsli chodzi o jego umijetnosci to jest na TAK.

Prasa napisał(a):Skrzydłowy piłkarskiej reprezentacji Francji Franck Ribery pozostanie w klubie Olympique Marsylia na następny sezon.

Prezes marsylskiego klubu Pape Diouf powiedział we wtorek, że trener Albert Emon oczekuje Ribery'ego na pierwszym treningu 29 lipca.

Tydzień temu, bez Ribery'ego w składzie, drużyna Olympique przegrała mecz sparingowy (u siebie) z Legią Warszawa 0:2.

"Klub jest teraz w fazie progresji i liczymy na niego (Ribery'ego). Cokolwiek by mu proponowano, nie odejdzie z klubu" - powiedział trener Emon.

23-letni Ribery debiutował w reprezentacji Francji w maju 2006 r. w meczu z Meksykiem i stał się niezastąpionym w drużynie narodowej aż do finału mistrzostw świata, 9 lipca, przegranego z Włochami rzutami karnymi 3:5.

Wśród klubów interesującym się Riberym wymieniany był Olympique Lyon. W marsylskim klubie Ribery gra od 2005 r., a jego kontrakt z klubem ważny jest przez kolejne pięć lat.

Szkoda. Oby Ribery miał inne zdanie i przeniosl sie a wyspy, do nas...

amor patriae nostra lex
18-07-2006 19:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #285
 
redbox napisał(a):Chyba nie jesteś prawdziwym fanem United.Jak możesz chcieć kogoś takiego jak Vieira w naszym zespole ? Nie tylko kibice go nie nawidzą, ale sami piłkarze.Wystarczy sobie przypomnieć sprzeczkę w tunelu z Royem.Jestem stanowczo na NIE !

Redbox zamknij sie :evil: a jak ty mozesz mowic ze nie jestem kibicem United? Gdybym nie byl wlasnie nie pisalbym tego posta... Pozatym sam uwazam go za wroga, ale Ferguson nikogo nie kupi :? Dzis powiedzial ze interesuje go GLOWNIE Juventus Turyn - czyli Vieira i Camoranesi, nieprawdaz Big Grin?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-07-2006 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości