Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #301
 
Oczywiscie, ze zaduzo chcą - jak na ta chwile. Za sezon lub dwa moze jego cena skoczyc. Moze SAF chce go kupic, aby pokazac, ze chociaz 1 transfer przeprowadzilismy...

amor patriae nostra lex
23-07-2006 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #302
 
Ahh ten Sir Orbit Ferguson ... powiedzcie mi ... czym to jest spowodowane ze on nic na oczy nie widzi :?: tylko powaznie...

Cytat:"Jestem zadowolony z mojej obecnej kadry." - mówił Ferguson.

"Cały czas staramy się ściągnąć do zespołu kilku zawodników, którzy mogliby wnieść coś nowego do drużyny. Patrząc jednak na naszą formę z końca ubiegłego sezonu nie mam żadnych powodów by być niezadowolonym."

Mowil tez cos ze nie bedzie robil transferow na sile ... zle nam to wrozy...

Moja najwieksza nadzieja jest transfer wymiana za Ruuda z Bayernem - cos wspominali o tym

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
23-07-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #303
 
Prasa napisał(a):Manchester United
Przybyli: Eikrem
Odeszli: Fortune (wolny), Howard (Everton)
Przybędą?: Kuszczak, Diarra, Sabrosa, Petit, Kaliniczenko, Senna, Guti, Carrick, Defoe, Duscher, Gattuso, Hergreaves, Klose, Riquelme, Torres
Odejdą?: C. Ronaldo (Real), van Nistelrooy (Real, Inter, Mialn, Bayern), Heinze (Real), Rossi (WBA), Solskjaer (Brondby)


O to wychodzi ze kupilismy kogos. Kto to?

Jakbysmy mieli wszystkich tych zawodnikow co napisali to bylby najlepsze okienko od bardzo dawna.

A z tych co by odejsc mieli to niech tylko RvN odejdzie - reszta zostaje.

amor patriae nostra lex
24-07-2006 12:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #304
 
Eikrem to podobno wielki, 16-letni norweski talent. Sam Ole Gunnar polecał go Fergusonowi, ale szesnastolatek wielkim wzomcnieniem nie jest. A ten dział "przybędą?" można włożyć między bajki - Fergie oficjalnie mówił tylko o Tomku i Michaelu.
24-07-2006 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #305
 
Zashi napisał(a):
Prasa napisał(a):Manchester United
Przybyli: Eikrem
Odeszli: Fortune (wolny), Howard (Everton)
Przybędą?: Kuszczak, Diarra, Sabrosa, Petit, Kaliniczenko, Senna, Guti, Carrick, Defoe, Duscher, Gattuso, Hergreaves, Klose, Riquelme, Torres
Odejdą?: C. Ronaldo (Real), van Nistelrooy (Real, Inter, Mialn, Bayern), Heinze (Real), Rossi (WBA), Solskjaer (Brondby)


O to wychodzi ze kupilismy kogos. Kto to?

Jakbysmy mieli wszystkich tych zawodnikow co napisali to bylby najlepsze okienko od bardzo dawna.

Tak apropos gdybyśmy pozyskali wszystkich tych zawodników to byloby to najlepsze okienko w historii klubo, ale to oczywiscie nie możłiwe, są to wymienieni tlyko Ci zawodnicy którymi potencjalnie interesuje sie Manchester United i z nich być moze pozyskamy 1-2 zawodników co i tak wydaje sie wątpliwe. Transfer Carrick'a i Kuszczaka wydaje sie najbardziej proawdopodobny choc będzie cięzko ze względu na zbyt duże wymagania WBA i Tottenham.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-07-2006 13:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #306
 
A drugie apropos jest takie, że i tak nie sporwadzilibyśmy ich wszystkich - mimo takiej dziury w pomocy to chyba nie potrzeba aż 9 pomocników :wink:
Dzisiaj wyczytałem też, że Jol może sprzedałby Carricka za 20 mln funtów. Wg mnie to śmieszna cena, mam nadzieję, że Alex nie wyłoży tyle kasy za niego.
24-07-2006 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #307
 
Zgadzam sie za taka kase moglibysmy kupic kilku mlodszych persepktywicznych pomocnikow oczywiscie nie tak mlodych jak ten Eikrem.MYsle rowniez ze 4ml funtow plus 2 zawodnikow to stanowczo zaduzo aby oddac WBA za Kuszczaka
24-07-2006 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #308
 
moze skonczmy juz gadanie o tych młodych perspektywicznych, a kupmy kogos doswiadczonego, kto mógłby pokierować naszą grą, chociaz wiadomo ze Keano jest niezastąpiony, powszechnie wiadomo, że może i pomoc mamy niezłą, ale nie ma żadnego dobrego zmiennika

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
24-07-2006 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #309
 
Ja juz jestem tym wszystkim zmeeeeczzzzoooonnyyy i obawiam sie ze to zmeczenie nie przejdzie dopoki Fergie naprawde mnie nie ucieszy na rynku trsf. Juz mi sie nawet nie chce wchodzic do tego tematu i pisac na forum o transferach bo mam DOSC wszystko wyglada tak samo tylko nazwisko sie zmienia w naszych postach. Badzmy szczerzy - Jesli na dniach Fergien ikogo nie kupi (Patrz - Carrick) nie kupi nikogo

dodam jeszcze jedno ...

Skoro Bayern chce Ruuda ... to Ferguson powinien utargowac 8mln funciakow za niego + OwenH. i mamy pomoc ustawiona do tego :? kurde czemu ten typ nie mysli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaaaaaaaaa !!!!!!!!!! :evil:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-07-2006 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #310
 
Red napisał(a):moze skonczmy juz gadanie o tych młodych perspektywicznych, a kupmy kogos doswiadczonego, kto mógłby pokierować naszą grą, chociaz wiadomo ze Keano jest niezastąpiony, powszechnie wiadomo, że może i pomoc mamy niezłą, ale nie ma żadnego dobrego zmiennika

Dokładnie, mamy kilku młodych perspektywistycznych zawodników których trzymamy w rezerwach i na wypożyczeniach, kilka powoli wchodzi do składu, teraz doszedł Eikrem, wiec po co nam kolejni ? Nam trzeba wzmocnić skład kimś lepszym bardziej doświadczonym a takim zawodnikiem jest np. Carrick więc o niego trzeba walczyć, ale ja bym za niego dał max 16-17 mln Ł.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
24-07-2006 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #311
 
Carrick to było by bardzo dobre posunięcie, gość wie jak się gra w piłkę na wyspach, zdobył juz jakieś doswiadczenie grajać w Tottenhamie, mam nadzieję, że wzmocni skład United, ale kurcze kto wie co Ferguson wymyśli :roll: Miał, być Ballack, ale szybko się te spekulacje ucięły, potem Zokora, który przeszedł na WHL, Vieira, który raczej trafi do Interu, a Carrick jak był w kręgu zainteresowań tak jest. Dla mnie byłoby to duże wzmocnienie środka pola. A co do tego Eikrema, gość ma tyle lat co ja, więc może być wzmocnieniem jedynie dla Szkółki United, a żeby zagrac to raczej chyba bedzie musial poczekac jeszcze ze 2 lata przynajmniej, choć w jego talent nie wątpie i wierze, że kiedyś wystąpi w pierwszym składzie seniorskiego United. Wiele szumu jest, a jakoś nikt jeszcze nie przyszedł.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
24-07-2006 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #312
 
Cytat:Nie ma postępu w sprawie transferu Tomasza Kuszczaka do Manchesteru United - mówi trener "Czerwonych Diabłów" Sir Alex Ferguson.
Szkot zaczyna się liczyć z tym, że Kuszczak na Old Trafford nie trafi. - Musimy pomyśleć o cofnięciu pozwolenia na wypożyczenie Bena Fostera do Watford. WBA odrzuca nasze oferty - mówi Ferguson.

West Bromwich Albion odrzuciło już dwie oferty wicemistrzów Anglii za polskiego bramkarza. O ile z ustaleniem sumy odstępnego (3-4 mln funtów) nie było problemu, o tyle kluby nie mogły się dogadać co do graczy, którzy będą uczestniczyć w wymianie.
Kuszczak jest teraz na zgrupowaniu WBA w Szkocji. W weekend jego drużyna grała sparing z Motherwell. Polak cały mecz spędził na ławce, między słupkami stał sprowadzony z FC Basel reprezentant Szwajcarii Pascal Zuberbühler.

Cos mi sie wydaje ze nawet z pozyskaniem Kuszczaka beda problemy.
25-07-2006 08:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #313
 
A z tego newsa od Grzecho uderza mnie to ze Kuszczak moze sie spotkac z porowynwalna "wdzięcznością" Anglikow co Jurek Dudek. A szkoda by było...

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
25-07-2006 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #314
 
Już przed Mistrzostwami Świata mówiono dużo o Carricku. Nie wiedziałem najpierw o kim mowa, nigdy nie widziałem go w akcji, nigdy nie słyszałem o nim. Eriksson w jednym meczu zdecydował się go wpuścić i wtedy pierwszy raz widziałem tego piłkarza w akcji. W tym spotkaniu zagrał bardzo dobrze, dobrze podawał, odważnie odbierał piłkę - piłkarz idealny. Fergie cały czas o niego się stara, ale Tottenham zwleka i chcą coraz więcej za każdą złożoną ofertą przez MU. Mam nadzieję jednak, że Carrick dołączy do naszego zespołu choć o to będzie trudno. Początek sezonu tuż, tuż, a my nie sporwadziliśmy nikogo. Co prawda mamy czas do 31 sierpnia do godz. 23:59, ale jeśli piłkarz ma się zgrać z zespołem, żeby był dobrze dysponowany od początku sezonu musi przyjść przed jego rozpoczęciem.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-07-2006 12:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #315
 
Racja jezeli kupimy go na ostatnia chwile to niezdazy sie wkomponowac w zespol, a wtedy jego gra nie bedzie juz wygladala tak dobrze jak powinna.Oby SAF w koncu kupil go ale nie za 20 mln funtow o stanowczo za duzo nawet za Carricka.
25-07-2006 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości