Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #331
 
KanT napisał(a):kupi jakiegos sredniaka jak ten ciec z reprezentacji ghany :wink:

Roy_v_beck napisał(a):Nie napisał, że ciecie tylko średniacy.

Chyba teraz jasne, że napisał, iż są cieciami? Smile Z czym się oczywiście nie zgadzam. Ghana mi bardzo zaimponowała na tegorocznych MŚ i wielu jej zawodników potwierdziło swoje wysokie umiejętności w Niemczech. Moim zdaniem, jeśli kupilibyśmy Appiaha bądź Muntariego byłoby nieźle.

Roy_v_beck napisał(a):no i strzelił karnego.

To akurat nie jest oznaka, że piłkarz jest dobry. Źle trafiłeś z tym osądem, ale zgadzam się, że Owen miał bardzo dobre MŚ (oczywiście nie z powodu karnego) i był jednym z najlepszych angielskich graczy. Przy naszej obecnej sytuacji transferowej nie miałbym nic przeciwko pozyskaniu tego zawodnika.


Roy_v_beck napisał(a):Eeeeee troche wina Fergiego jest, no bo skoro może dać kilkanaście milionów to znaczy się że kaska jest, tylko no albo negocjować nie umię, no albo jest za skąpy.
Ale oczywiście Glazer też jest winny, ech brakuje mi Kenyona.

Ja coraz bardziej przekonuję się, że to wina Glazera, a konkretniej braku wystarczającej ilości pieniędzy. Ferguson ma oczywiście jakiś budżet, bo przecież oferował te kilkanaście milionów za Carricka, jednak uważam, że jest on mocno ograniczony, przez co Ferguson musi bardzo uważać kogo kupuje i za ile, no i musi tez kogos sprzedac, zeby miec kase na transfery.
26-07-2006 22:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #332
 
Cytat:No to trzeba było oglądać mistrzostwa. Był chyba najlepszym piłkarzem angielskim w meczu z Portugalią, no i strzelił karnego.
Oglądałem. Jeden mecz ma świadczyć o umiejętnościach danego zawodnika? A jeśli ma kosztować więcej, aniżeli 5 mln funtów, to w ogóle nie ma mowy.

Cytat:Nie napisał, że ciecie tylko średniacy. No i oni faktycznie są dobzi, ale mogliby być o wiele lepsi.
Appiah dobrze grał we Włoszech, poźniej wyparli go zawodnicy naprawdę światowej klasy. Przez całe Mistrzostwa potwierdzał swoją klasę w drużynie Mistrza Turcji. Lepszy od Heargaves`a, a kosztowałby tyle samo.

Cytat:byla ofereta za Carricka w wysokosci 14mln ?
Tutaj masz rację, ale takie obwinianie Fergusona jest naprawdę nie na miejscu. Ferguson nie składa ofert, nie podpisuje kontraktów. To wszystko to rola Gill`a, który nie wywiązuje się z tego. A wracając do finansów - dał 14 milionów, ale więcej już nie. Czyż to świadczy o tym, że pieniędzy jest naprawdę niewiele?
26-07-2006 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #333
 
Ja mam cos wlasnie na temat Appiah:
Cytat:Według ostatnich doniesień mediów, kolejnym pomocnikiem, którego usługami jest zainteresowany Sir Alex Ferguson to piłkarz Fenerbahce - Stephen Appiah. 25 - letni zawodnik chciałby znów zagrać w wielkim klubie, po tym jak zupełnie nie powiodło mu się w Juventusie Turyn i został sprzedany do Fenerbahce Stambuł. Nieoficjalnie mówi się, że mistrzowie turcji oczekują oferty rzędu 7 mln. funtów za swojego asa.

Appiah podobnie jak i cała reprezentacja Ghany zagrał świetny mundial w Niemczech, w dużym stopniu przyczyniając się do wyeliminowania reprezentacji Czech. Ostatecznie udział ostatniej drużyny afrykańskiej na mistrzostwach świata zakończył się na 1/8 finału, gdzie piłkarze z czarnego lądu przegrali z Brazylią 0:3.

Piłkarzem jest także zainteresowany Arsenal Londyn, Arsene Wenger twierdzi, że Stephen Appiah to taki sam typ zawodnika jak Patrick Vieira i pragnie ściągnąć go na Emirates Stadium.

Appiah to już trzeci piłkarz rodem z Ghany, którym interesuje się Fergie, wcześniej mówiono o takich piłkarzach jak Suley Muntari i Shilla
Illiasu.
7 mln to nie tak duzo

Cytat:Manchester United zgodził się sprzedać Realowi Madryt holenderskiego piłkarza, 30-letniego Ruuda van Nistelrooya. Kwota transferu wyniesie 15 milionów euro (18,9 mln dolarów) - poinformowało hiszpańskie radio Cadena SER.

Van Nistelrooy ma podpisać trzyletnią umowę. Przejdzie badania medyczne i w piątek zostanie zaprezentowany na stadionie Santiago Bernabeu jako nowy zawodnik "Królewskich".

Niedawno wybrany prezydent Realu Ramon Calderon dotychczas pozyskał dwóch piłkarzy ze zdegradowanego do drugiej ligi Juventusu Turyn - włoskiego obrońcę Fabio Cannavaro i brazylijskiego pomocnika Emersona. Teraz chce zaangażować kolejnego Brazylijczyka Kakę, obecnie zawodnika AC Milan.
15 mln euro to chyba troche malo to okolo 9-12 mln funtow w przyblizeniu.
27-07-2006 09:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #334
 
No i słusznie, lepiej wydać 7 mln na Appiaha, niż 20 na Carricka. Wątpię jednak, że to wiarygodna informacja, takich spekulacji "wg doniesień mediów" jest codziennie na pęczki.
Dziwna sytuacja z Ruudem, podobno poprzednio United odrzucili ofertę 14 milionów funtów, a teraz mieliby przyjąć 11 mln? Koniec Off-topa, temat o "wylotach" jest gdzie indziej :wink:
27-07-2006 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #335
 
Ja mam cos lepszego :wink:

Cytat:Jak twierdzi Daily Mirror, Manchster United prowadzi rozmowy z pomocnikiem Corinthians - Javierem Mascherano w sprawie przejścia piłkarza na Old Trafford. Argentyńczyk jest na szczycie listy życzeń Sir Alexa Fergusona, zawodnik był nawet z wizytą w Manchesterze, jednak potem sprawa ucichła, teraz znowu powraca nadzieja na ściągnięcie Javiera.

Reprezentant Argentyny regularnie grywa w barwach drużyny narodowej i jest jej bardzo ważnym ogniwem, podobnie było na tegorocznych mistrzostwach świata w Niemczech.

Mówi się, że Corinthians żąda za swoją super-gwiazdę aż 25 mln. funtów, United nie chcę płacić za zawodnik aż tyle i proponuje 16 mln, wydaje się, że ta kwota wystarczy, jeżeli Argentyńczyk zechcę opuścić klub.

Javier Mascherano w swoim czasie był najbardziej pożądanym piłkarzem świata. Wydawało się, że zasili szeregi Realu Madryt, jednak ostatecznie zawodnik nie przeniósł się do Europy.[/code]


Nooo Smile mam nadzieje ze to nie jest zadna plotka ... w koncu Daily Mirror to nie the Sun... ja jestem za Mascherano, oby to nie byla plotka - ale glupio troche dawac 25 mln na zawodnika, ktory mouglby sie nie zaaklimatyzowac. Carricka mamy za 20 .. chociaz to tez duzo.. Appiah teza muglby byc - jezeli dalibysmy ponizej 10mln

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-07-2006 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #336
 
To spore ryzyko kupowac zawodnikow z Ameryki Poludniowej do Angli,a szczegolnie Argentynczykow, pamietammy przeciez Verona, ktory na wyspach wielkiej furory nie zrobil ani w Manchesterze, ani w Chelsea.
27-07-2006 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #337
 
Glupie gadanie. Mascherano gral na MŚ bardzo ostro i zdecydowanie. Pasuje do Premier League. Mimo ze kosztuje wiecej niz Carrick wolabym jego!

amor patriae nostra lex
27-07-2006 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #338
 
Grzeho napisał(a):To spore ryzyko kupowac zawodnikow z Ameryki Poludniowej do Angli,a szczegolnie Argentynczykow, pamietammy przeciez Verona, ktory na wyspach wielkiej furory nie zrobil ani w Manchesterze, ani w Chelsea.

Ale jakoś Heinze też jest Argentyńczykiem, a musisz przyznać, że w Manchesterze spisuje się rewelacyjnie... Tak więc warto spróbować, chociaż mi się zdaję, że lepiej dać już te 20 mln za Carricka, chociaż to i tak za dużo. Z Appiahem też nic nie wiadomo.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-07-2006 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #339
 
Hmmmm, niehc przyjdzie Argentyńczyk, lepiej zaryzykować, niż nie kupować nic. No i nie mówcie mi, że Veron się nie sprawdził, bo w Lidze Mistrzów był najlepszy. . .

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #340
 
Roy_v_beck napisał(a):Hmmmm, niehc przyjdzie argentyńczyk, lepiej zaryzykować, niż nie kupować nic. No i nie mówcie mi, że Veron się nie sprawdził, bo w Lidze Mistrzów był najlepszy. . .

To jest głupoie gadanie " niech przyjdzie lepiej zaryzykować niż nie kupować nic..."

Sorry zę pytam ale tobie zależy tlyko na transferach ? Gdyby tak Fergie myślał jak ty nakupiłby dwudziestu Djemba-Djemba'ów każdy po 2 mln Ł i wszyscy mordy zadowolone.

Co do Mascherano jest dobrym zadownikiem ale nie ma obycia w Europie, gdyż dotychczas występuje w Corinthians Sao Paulo wiec nie wiadomo jak sprawdzi sie w Premiership, choć musze przyznać ze jest twardym zawodnkiem który mógłby zwojować coś na Wyspach.

Argentyńczycy są troche innego typu zawodnikami niż Brazylia, bo mają i mieli w kadrze wielu zawodników twardo grających u nas Veron w lidze srednio sie sprawdził ale jak grał w LM to był niesamowity, a Heinze to klasa sama w sobie.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-07-2006 15:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #341
 
Manchesterowiec napisał(a):Sorry zę pytam ale tobie zależy tlyko na transferach ? Gdyby tak Fergie myślał jak ty nakupiłby dwudziestu Djemba-Djemba'ów każdy po 2 mln Ł i wszyscy mordy zadowolone.

No tak, tylko że jak już zawodnik kosztuje dwa razy więcej niż Ruud Van Nistelrooy to znaczy, że może być godnym zmiennikiem (o ile nie gwiazdą klubu). A i tak wolałbym 20 Djembów niż nic. Jak się sciągnie jakiegoś zawodnika, nie ważne skąd to jest szansa że się zaaklimatyzuje, no i Heinze by mu pewnie pomógł, więc są małe szanse, że Mascherano byłby drugim D'Allessandro. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
27-07-2006 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #342
 
Zauwazmy wszyscy ze Heinze gral dla PSG wczesniej a nie dla brazylijskiego Corintians...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
27-07-2006 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #343
 
Roy_v_beck napisał(a):A i tak wolałbym 20 djembów niż nic. Jak się sciągnie jakiegoś zawodnika, nie ważne skąd to jest szansa że się zaaklimatyzuje, no i Heinze by mu pewnie pomógł, więc są małe szanse, że Mascherano byłby drugim D'Allessandro. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
o tych Djembach to powiem tyle: :lol:
D`Alessandro to był talent, ale w lidze niemieckiej się zmarnował, dla niego idealna liga to Primera Division. Taka gorsza wersja Riquelme i Aimara, który podobnie jak Andres jest wielkim, niespoełnionym talentem.
Javier Mascherano to drugi Heinze, tylko jest pomocnikiem. Nieustępliwy, taka diabelska duszyczka. Absolutna czołówka wśród defensywnych pomocników, nawet za 25 milionów warto go zakupić.[/i]
27-07-2006 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #344
 
Roy_v_beck napisał(a):A i tak wolałbym 20 djembów niż nic. Jak się sciągnie jakiegoś zawodnika, nie ważne skąd to jest szansa że się zaaklimatyzuje

Ale o to chodzi, że D-D się nie zaaklimatyzował, albo, ajkby to ująć, nie grał najlepiej i nie wiem, czym to było spowodowane, myślę, że jednak brakiem odpowiednich umiejętności. Więc nie warto ściągać takich zawodników, lepiej dać szansę wychowankom.
27-07-2006 20:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #345
 
Dobra - wydaje mi sie, że pierwszy transfer został sfinalizowany kilka serwisów sportowych donosi, że sprowadziliśmy Carricka za 17 milionów funtów

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-07-2006 23:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości