Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michael Carrick
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Michael Carrick
Michael Carrick to nas znajnowszy nabytek, zakupiony z Tottenham Londyn za 18, 6 mln Ł, jest typowym środkowym pomocnkiem ktory potrafi świetnie rozgrywać a także rozegrać dobrą partie w środku pola w destrukcji, jest twardym i walecznym zawodnikiem mającym za sobą występy na MŚ 2006 w Niemczech.
Carrick w United będzie występował z numerem 16 - takim jak miał Roy Keane.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
01-08-2006 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Wszyscy napewno wiaza z nim ogromne nadzieje,ja rowniez chce aby szybko sie zaaklimatyzowal i zaczol grac jak najlepiej dla United.Moim zdaniem bedzie godnym zastepca Keana,ale on nie jest typowym zawodnikiem od destrukcji lecz kreatorem akji,a to jest lekka roznica.
01-08-2006 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Myślę, że będzie to wielkie wzmocnienie. A czy zastąpi Keane'a? Trzeba dać mu szansę, napewno jeden sezon to zamało, niech pogra kilka dobrych lat w United. A numer po samym Roy'u to wielki zaszczyt. Nie mogę się już doczekać pierwszego oficjalnego meczu Carrick'a w MUFC. Jeszcze za czasów gry w Spurs podziwiałem jego umiejętności. Bardzo, bardzo się ciesze, że mamy nowego Diabełka :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
01-08-2006 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Oczywiścię cieszę się z tego transferu, ponieważ chciałem najbardziej zobaczyć go w United ze wszystkich zainteresowanych środkowych pomocnikach prze Fergusona. Mam nadzieje, że MU będzie grał równie dobrze jak w Tottenhamie. Czy godnie zastąpi Keane'a ? Trudno jest powiedzieć, ważne, żeby Carrick grał w miarę oczekiwań.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-08-2006 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Jestem zadowolony z tego transferu, ale i tak brakuje jeszcze kogoś, kto dałby pełną swobodę gry Carrickowi i/albo Scholesowi, tj. Senna, Mascherano, Gattuso :wink:
Dużo oczekuję od Michaela, w końcu "16", ilość pieniędzy wydana na jego transfer, do czegoś zobowiązują.
01-08-2006 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #6
 
Nie porownujcie Carricka do Keane, nie kazcie mu byc jego zastępca. Carrick ma byc soba, ma grac na swoje konto. Nie ma miec od poczatku na papierach wypisane: "Zastępca Keane`a". Bo taki zawodnik moze tego nie udzignąc. Roy`a nie da sie zastapic. Mozna kupic tylko kogos innego. Na jego miejsce, nie za niego. Keane to był super gosc.

Carrick - do boju. Pokaz nam co potrafisz Wink

amor patriae nostra lex
01-08-2006 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Pierwsze koty za płoty, nareszcie jakaś dobra transferowa nowina. Osiemnaście milionów funtów to duża suma pieniędzy i "spłacić" to może tylko dobrą grą w środku pola. W gruncie rzeczy nie chcę, aby był typowym następcą Keane'a - tj. idealnie dopasował się do jego stylu, bo Roy w swej grze prezentował ciut za dużo brutalności, dlatego Carrick'a chciałbym kiedyś nazywać ewentualnie "lepszym modelem Irlandczyka". Także jeden udany transfer mamy już za sobą, a czy to starczy, to wyjdzie w praniu. Czekamy na debiut, bo na pewno będzie chciał dobrze zaprezentować się przed nowymi kibicami. Amsterdam? Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-08-2006 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Cytat:W gruncie rzeczy nie chcę, aby był typowym następcą Keane'a - tj. idealnie dopasował się do jego stylu, bo Roy w swej grze prezentował ciut za dużo brutalności, dlatego Carrick'a chciałbym kiedyś nazywać ewentualnie "lepszym modelem Irlandczyka"
Nie będzie jego następcą, bo to nie ten typ pomocnika. Carrick to po prostu środkowy pomocnik, taki ja Gerrard. Musi mieć kogoś za plecami, dzięki komu Michael nie będzie musiał specjalnie martwić się o defensywę.

Cytat:Także jeden udany transfe
To się jeszcze okaże :wink:
01-08-2006 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Valverde napisał(a):Nie będzie jego następcą, bo to nie ten typ pomocnika. Carrick to po prostu środkowy pomocnik, taki ja Gerrard. Musi mieć kogoś za plecami, dzięki komu Michael nie będzie musiał specjalnie martwić się o defensywę.

Na jaką stronę bym nie wszedł, to wszyscy wychwalają jego transfer tylko z perspektywy odejścia Keano, więc wnioski są oczywiste. Choć rzeczywiście masz rację - Carrick to typowy krator gry, ofensywny pomocnik czyhający tuż za plecami napastników. Trzeba znaleźć jeszcze kogoś bardziej na tył, czyli gościa od ewidentnie czarnej roboty, a jeśli się nie uda, to dziurę zawsze można załatać Scholes'em - taka opcja w sumie wchodzi w grę. Tak, czy siak - jest już nasz i nikt nam go nie zabierze.

Valverde napisał(a):To się jeszcze okaże :wink:

Odnośnie tego nie mam obaw. Za 18 mln funtów nie kupuje się ogórka i taki gość musi spełnić oczekiwania klubu. Tylko czasem są niewypały Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
02-08-2006 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Ciampel napisał(a):Carrick to typowy krator gry, ofensywny pomocnik czyhający tuż za plecami napastników. Trzeba znaleźć jeszcze kogoś bardziej na tył, czyli gościa od ewidentnie czarnej roboty, a jeśli się nie uda, to dziurę zawsze można załatać Scholes'em - taka opcja w sumie wchodzi w grę.
Nie przesadzaj, Carrick to nie Riquelme :wink: Imo Carrick to środkowy pomocnik. Dograć, ale również odebrać - kopia Gerarrd`a, tyle, że lepsza (oby) Tongue
Łatać dziurę Scholes`em... Jeśli faktycznie nie udałoby się sprowadzić kogoś, kto zadbałby o odbiór, to można grać Carrick`iem i Scholes`em w środku - tzn, jeden idzie do przodu, to drugi zostaje z tyłu. Ja jestem jednak myśli, że kogoś uda się kupić.
03-08-2006 00:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Ważna informacja... Carrick zszedł z kontuzją w dzisiejszym meczu z Ajaxem. Podobno nie wyglądało to najlepiej, a Fergie udał się za Michael`em do szatni. Czyżby znowu plaga kontuzji (tfu, tfu, tfu)? Jeśli tylko się czegoś dowiecie, to piszcie szybko Smile
05-08-2006 21:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Oby ta kontuzja nie okazala sie powazna, bo Carrick byl sprowadzony po to zeby zalatac dziure po Keane,a nie znowu oslabiac linie srodkowa.Miejmy nadzieje ze Michael szybko dojdzie do zdrowia i zagra juz na inauguracje sezonu.
06-08-2006 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Carrick ma pauzować przynajmniej trzy tygodnie z powodu tej kontuzji kostki... Zaraza... Namnożyło się znowu tych urazów przed sezonem. To jakieś fatum, czy co?
Michael nie zagra chyba na pewno w trzech pierwszych meczach Premiership, więc sierpień raczej ma z głowy. Mam nadzieję, że chociaż na pierwszy wrześniowy mecz zdoła się wykurować i będzie się czył na siłach, aby występować. Liczę na to!
06-08-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Siemka Wszystkim :wink:

Jest to moj pierwszy post po 11dniowej przerwie spowodowanej obozem pilkarskim. A to ze ta wiadomosc mnie najbardziej ucieszyla to zaczne od niej:

Michael Carrick zakupiony za 18,6 mln ... hmmm
ja jestem jednym z tych ktorzy nie patrza na wydane pieniadze przy zakupie, nie wiem czemu :? wiec jestem jak najbardziej za tym transferem. Zawodnik na ktorego czkalem dlugo. Co tu duzo mowic Carrick jest dobry a te 18,6 mln sie zwroca, ZOBACZYCIE !

Denerwujaca jest jego kontuzja ktorej nabawil sie w towarzyskim meczu podczas tournee w Amsterdamie, mam wielka nadzieje ze zobacze go w meczyu z Fulham..

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
07-08-2006 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
Carricka raczej na 99% nie bedzie w kadrze na Fulham. Moze go nawet nie byc do konca sierpnia jest kontuzja grozniejsza.

amor patriae nostra lex
07-08-2006 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości