Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #376
 
Info ze SkySports... trener 'Yellow Submarines' pogodził się już z odejściem Senny, który za 3,5 miliona funtów ma przejść do United. Marcos ma mieć tygodniówkę wynoszącą 65 tysięcy funciaków. No cóż, można powiedzieć, że już drugi transfer za nami Smile Jestem zadowolony, Senna jest bardzo niedoceniany, a solidny. W dodatku cena jest stosunkowo niska - umiejętności ma zdecydowanie większe, ale wiek bardzo zaniża cenę. Nawet na manutd.com jest informacja o Sennie, także jeszcze tylko oficjalne potwierdzenie, i w poniedziałek kolejna prezentacja Smile
03-08-2006 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #377
 
Hmmm... co o tym transferze myśleć. Piłkarz niewątpliwie dobry, lecz ma niestety już swój wiek, choć gdyby się szybko zaaklimatyzował nie byłoby aż tak tragicznie. Oczywiścię ciesze się z kolejnego, przeprowadzonego transferu, jeśli oczywiście będzie już wszystko wiadomo na 100%. Na pewno przyda nam się taki zawodnik, tylko na prawdę szkoda, że nie jest o kilka lat młodszy.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2006 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #378
 
65 tysiecy funtów na tydzien dla tego zawodnika?????

kogos juz tu chyba kompletnie po****** bo inaczej sie nie idzie wyrazic

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-08-2006 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #379
 
Red napisał(a):65 tysiecy funtów na tydzien dla tego zawodnika?????

kogos juz tu chyba kompletnie po****** bo inaczej sie nie idzie wyrazic

Spokojnie, przeciez zarabiaja wiecej Smile Daj "dziadkowi" za cos zyc Tongue

Co do transferu to juz 2 a mylslaem ze wogole takich nie bedzie w tym oknie transferowym Smile Coz coz, SAF sie rozkreca pod koniec - kogos jeszcze sciagnie?
Wreszcie jest defensywny pomocnik.

amor patriae nostra lex
03-08-2006 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #380
 
no ale nie wiadomo czy on wogule bedzie gral w pierwszej jedenastce czy bedzie zmiennikiem, a 65 tysiecy to duza kwota - niewielu zawodników zarabia wiecej

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
03-08-2006 18:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #381
 
Ribery postanowił, że opuści Maryslię! Niewyjaśnioną kwestią jest tylko to, gdzie odejdzie. Sam Ribery powiedział, że szefostwo OM już o tym wie, tak samo jak klub, który złożył za niego ofertę. Lyon, Arsenal, czy może Fergie po cichu zadziałał?
05-08-2006 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #382
 
Nie ukrywam, że bardzo chciałbym zobaczyć Francuza na OT. Jednak wątpie w ten transfer, zdaje mi się, że Ribery zostanie we Francji i przejdzie do innego Olympique, do tego z Lyonu. Oczywiście mogę się mylić i mam nadzieje, że to właśnie w tej chwili robię Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-08-2006 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #383
 
Moim zdaniem, na 80% Ribery idzie do Lyonu. Dobrze dla niego, bo to na pewno o wiele lepszy zespół niż OM. Również bardzo chciałbym, żeby Franck przeszedł do MU, ale nie bardzo to wierzę. Gdyby do teog doszło, byłbym wniebowzięty.
06-08-2006 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #384
 
Watpie, aby Riberry przeszedl do Manchester United, juz blizej mu jest do Arsenalu niz do nas.Mowiac szczerze wydaje mi sie jednak,ze jak juz napisal Pejter Franck zostanie we Francji i bedzie gral dla Lyonu.
06-08-2006 20:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #385
 
Grzeho napisał(a):juz blizej mu jest do Arsenalu niz do nas
Niby czym Arsenal ma zapłacić? Ledwie co wybudowali stadion, kupili Rosicky`ego, to bardzo poważnie nadszarpnęło ich budżet.

Żeby nie było OT: Pojawiła się kolejna plotka mówiąca o zainteresowaniu Tevezem przez United. Carlos jest chyba do wyrwania, wystarczy dać odpowiednio dużą sumę. Podobno chodzi o 15 mln funtów (euro?). Co sądzicie?
06-08-2006 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #386
 
Chodzi o 15 mln funtow, wiec to maly wydatek nie jest,byl bym sklonny wydac te pieniadze na Carlosa bo to bardzo dobry mlody zawodnik.Martwil bym sie o nasz budzet bo raem z Tevezem wydalibysmy na 2 zawodnikow ponad 33 mln funtow-to duzo i to by byl chyba nasz ostatni ruch na rynku transferowym.

MU jest coraz blizsze pozyskania Senny, nie wiem co ten Fergie robi wydajac kase na strego sredniaka,ta kase moglby przeznaczyc na transfer jakiegos mlodego perspektywicznego gracza.
07-08-2006 08:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #387
 
Valverde napisał(a):
Grzeho napisał(a):juz blizej mu jest do Arsenalu niz do nas
Niby czym Arsenal ma zapłacić? Ledwie co wybudowali stadion, kupili Rosicky`ego, to bardzo poważnie nadszarpnęło ich budżet.

Ale Wenger to francuz a Ribery tez nim jest jak niezauwazyles - to moze przewazyc.

amor patriae nostra lex
07-08-2006 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #388
 
Grzeho napisał(a):MU jest coraz blizsze pozyskania Senny, nie wiem co ten Fergie robi wydajac kase na strego sredniaka,ta kase moglby przeznaczyc na transfer jakiegos mlodego perspektywicznego gracza.
Perspektywiczni gracze - Jones, Martin, R. Jones - mówi ci to coś? Na teraz Senna jest dobrym zawodnikiem i będzie nim przez najbliższe 3 lata.


Cytat:Ale Wenger to francuz a Ribery tez nim jest jak niezauwazyles - to moze przewazyc.
Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem. Za co oni go kupią? Za worek ziemniaków? Tutaj chodzi o poważne pieniądze, jakieś 10-15 mln funtów i to, czy Wenger jest Francuzem, czy Butańczykiem nie będzie miało znaczenia, bo Arsenal nie ma kasy.
07-08-2006 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #389
 
Grzeho czasami mi się już smiac chce jak piszesz o młodych perskpektywicznych piłkarzach, my potrzebujemy kogos doswiadczonego na teraz.

Co do Senny nie moge o tym piłkarzu nic powiedzieć bo szczerze mówiąc raczej mu się nie przygladałem

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
07-08-2006 15:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #390
 
Red napisał(a):Grzeho czasami mi się już smiac chce jak piszesz o młodych perskpektywicznych piłkarzach, my potrzebujemy kogos doswiadczonego na teraz.

Co do Senny nie moge o tym piłkarzu nic powiedzieć bo szczerze mówiąc raczej mu się nie przygladałem

Wiem,ale mysle ze Senna to nie jest krok w dobrym kierunku SAF'a,jesli bedzie kosztowal ponizej 5mln funtow to mozna sie na niego jeszcze skusic,ale jesli wiecej to chyba nie bylaby to dobra decyzja.Marcos zagra 1-3 sezony moze doscy dobrze, a potem bedzie kaleczył jak Djemba-Djemba.
07-08-2006 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości