Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #391
 
Jezeli chodzi o Marcosa Senne to W SUMIE jestem na tak, poniewaz to jeden z nielizcznych DP, ktorzy sa blisko United. Kolejnym atutem ktory przemawia za jesgo sprowadzeniem jest suma- ok4mln funtow, to wcale nie tak duzo! Wiek... coz jezeli go kupimy to za 2 gora 3 lata bedzie nam potrzebny kolejny DP i wtedy srodek pola bedzie wygladal tak : Carrick,Senna/jego nastepca

Martwi mnie tylko to ze on jest Hiszpanem a w zasadzie Brazylijczykiem i gra w hiszpanskiej lidze wiec moze sie nie zaaklimatyzowac.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
07-08-2006 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #392
 
(sory za posta pod postem)


Cytat:Manchester United w ciągu najbliższych 48 godzin powinien sfinalizować transfer bramkarza West Bromwich Albion, Tomasza Kuszczaka.

Powiem krotko i zwiezle - fergie wybacz mi za moje zlosci Smile obawialem sie ze nie bedzie transferow a tu juz bedzie 3ci jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem (2gi mam na mysli senne) MISTRZ Smile

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
08-08-2006 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #393
 
Ostatnio w mediach mozna czytac o zaiteresowaniu Adriano przez MU.Moze to tylko plotki,ale nigdu nie wiadomo,ponoc agent pilkarza mowil,ze jesli Crespo przejdzie do Interu to Adriano bedzie chcial sie przeniesc.Nie wiem czy bedzie nas stac na taki wydatek(okolo 30 mln funtow)zatanawiam sie rowniez czy warto pozyskiwac brzylijskiego snajpera,jest typem zawodnika podobnym do Ruuda,ale to co pokazal na MŚ to bylo poprostu dno,miejmy nadzieje,jesli transfer dojdzie do skutku,ze bylo to tylko zmeczenie dlugim sezonem.
10-08-2006 09:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #394
 
Do Interu przeszli już Crespo i Ibrahimovic, więc sytuacja Adriano nie wygląda zbyt ciekawie i być może rzeczywiście chce on opuścić drużynę z Mediolanu. Moratti (prezes klubu) powiedział jednak wczoraj, że nie ma żadnego zainteresowania ze strony Manchesteru.
Ja nie chciałbym, żeby on do nas dołączył. To, co zaprezentował na MŚ to porażka. Drugi Ronaldo (ten z Realu). Musiałby się prezentować dużo lepiej, żeby zapracować na moje uznanie. Mimo wszystko, myślę, że to plotka.

Teraz inna informacja. Angielskie serwisy informują o tym, że wczoraj wieczorem Kuszczak przeszedł w Manchesterze testy medyczne. Ma przejść do nas za 2,5 mln funtów + Paul McShane (wyceniany na 400.000 funtów), czyli razem byłoby 2,9 mln funtów. Nienajgorzej. Jestem za, chociaż McShane miał być niby utalentowanym obrońcą.
10-08-2006 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #395
 
Z tym Adriano to juz agent pilkarza zaprzeczyl ze United sie nim interesuje. A co do kuszczaka to pierwsze slysze.

Malo cos slychac o Marcosie Sennie, a zalezy mi na pozyskaniu jego. Gdyby doszedl Senna, Kuszczak i jakis napastnik(Adriano :roll: ) ... tylko niezly napastnik!

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-08-2006 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #396
 
KanT napisał(a):wtedy srodek pola bedzie wygladal tak : Carrick,Senna/jego nastepca
quote]
Mi się wydaje, że Ferguson będzie grać 4-3-3. Scholes - Senna - Carrick, a w razie jakiejś kontuzji można kogoś zamienić Fletcherem, tudzież przejść do 4-4-2.


Cytat:Angielskie serwisy informują o tym, że wczoraj wieczorem Kuszczak przeszedł w Manchesterze testy medyczne. Ma przejść do nas za 2,5 mln funtów + Paul McShane (wyceniany na 400.000 funtów), czyli razem byłoby 2,9 mln funtów.
Ahh, ciągle ten Kuszczak i Kuszczak :? Alex mógłby sobie dać z nim spokój - mamy Fostera, który nigdzie nie poszedł i mam nadzieję, że nie pójdzie. Dwójka VDS i Foster a w razie W są młodzicy. Podsumowując, lepiej przeznaczyć pieniądze na kogoś innego lub po prostu ją zaoszczędzić.

Cytat:kosztowal ponizej 5mln funtow to mozna sie na niego jeszcze skusic,ale jesli wiecej to chyba nie bylaby to dobra decyzja.Marcos zagra 1-3 sezony moze doscy dobrze, a potem bedzie kaleczył jak Djemba-Djemba.
Ma kosztować jakieś 3-4 mln funtów. Jak można porównynwać Dżambodżeta do Senny? Senna to reprezentant silnego piłkarsko kraju, ma duże doświadczenie. Także z tym Djembą to nie trafiłeś.

Cytat:Z tym Adriano to juz agent pilkarza zaprzeczyl ze United sie nim interesuje.

Plota, na całe szczęście plota. Dużo mądrzejsze byłoby zainwestowanie w Teveza czy też kogoś innego.
10-08-2006 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #397
 
heh, no i Kuszczak oficjalnie w UNITED...
Doszło chyba do najlepszego rozwiązania, bo Tomasz został wypozyczony na rok, a do WBA przeszli obrońca McShane i brmkarz Steele. Foster kolejny rok bedzie grał w Watford i trzeba mieć nadzieje że za rok dołączy do MUFC jako pełnowartosciowy bramkarz.
10-08-2006 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #398
 
Jestem ostro wkurzony, nie mam pojęcia, na co on w United. Jest VDS, a za rok albo dwa (o ile Edzio podpisze kontrakt) między słupkami stanie Foster. W razie kontuzji byłby Steele - młodzieżowy reprezentant Anglii. Dla mnie narodowość jest bardzo ważna i chciałbym, żeby w angielskim klubie grali Anglicy. A tak cóż, Kuszczak u nas, a Foster w Watford. Mam bardzo mieszane uczucia, oby Kuszczak swoją postawą w bramce United przekonał mnie do siebie.
10-08-2006 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #399
 
Ja tez nie jestem zbytnio przekonany co do transferu naszego rodaka.Mam nadzieje ze duzo sie nauczy od VDS i bedzie godnie reprezentowal MU.Jest to wypozyczenie z opcja wykupienia,wiec jesli sie nie sprawdzi to powroci do WBA.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2006 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #400
 
Valverde napisał(a):A tak cóż, Kuszczak u nas, a Foster w Watford. Mam bardzo mieszane uczucia, oby Kuszczak swoją postawą w bramce United przekonał mnie do siebie.
Też nie skacze do góry z powodu transferu Kuszczaka ale nie ma co dramatyzować, bo chyba nie bedzie z nim tak źle jak swego czasu z "Panem" Taibi'm :lol:
To rozwiazanie jest zwiazane z Fosterem na przyszlość, bo siedząc na ławce rezerwowych w MUFC nie mógłby sie rozwijać a po roku gry w Watford może sie stac pełnowartościowym bramkarzem! A Kuszczak? No coż, jego przyszlość zalezy głównie od Edwina i raczej zostanie on brmkarzem typu Raimond van der Gouw, czyli żelaznym rezerwowym! Po roku pobytu w United moze wrócić do WBA, lub dalej grzać ławke nawet jesli Edwin zakończy kariere, bo pierwszym bedzie Foster albo ktos nowy...
10-08-2006 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #401
 
Ja sie ciesze ze kuszczak u nas ale szkoda ze na wypozyczeniu... mam nadzieje ze go wykupia za rok na stale

(krotko alen ie ma co pisac)

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
10-08-2006 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #402
 
Skoro tak walczyli o Qszczaka to widocznie jest lepszy niz Foster i na bank sie rozwinie. Wiec bedzie lepszy od niego. SAF pewnie widzi w nim nieoszlifowany diament, ktory po obrobieniu bedzie slnił. Oby! Oby Tomek zapisal sie na kartach historii ManUtd - oczywiscie pozytywnie, a nie cos ala mecze z Kolumbia :lol: 8)

amor patriae nostra lex
10-08-2006 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #403
 
Zashi napisał(a):Skoro tak walczyli o Qszczaka to widocznie jest lepszy niz Foster i na bank sie rozwinie.
Po co w takim razie Alex kładł 2 mln funtów za szerzej nieznanego goalie, żeby teraz go skreślać? Imo Foster na 100% będzie pierwszym bramkarzem po odejściu Edwina, a drugim golkiperem zostanie Steele.

Cytat: A Kuszczak? No coż, jego przyszlość zalezy głównie od Edwina i raczej zostanie on brmkarzem typu Raimond van der Gouw, czyli żelaznym rezerwowym!
Ok, racja. Jednak wolałbym, aby w wypadku niemożności grania przez VDSa, między słupkami stanął Steele. No, ale co się stało, to się nieodstanie.

PS. Proponuję ostatnie posty tego tematu przenieść do tematu o Kuszczaku.
10-08-2006 22:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #404
 
Wydaje mi sie ze Adriano jest coraz blizej United, gdyz do Interu przeszdl wlasnie kolejny napastnki-Zlatan Ibrahamovic.Wiec w linii ataku Mediolanczykow zaczyna robic sie ciasno,ja osobiscie zamiast Adriano wolałbym Martinsa,bo jest mlodszy, bardziej ruchliwy,itp.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-08-2006 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #405
 
Ja szczerze mówiąc nie chce Adriano.Imo on teraz może iść tylko do Realu.
11-08-2006 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości