Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #406
 
Ramone napisał(a):Ja szczerze mówiąc nie chce Adriano.Imo on teraz może iść tylko do Realu.

Co????? Adriano w Realu?? jesli to prawda to chyba ten Capello upadl na glowe przeciez oni maja pelno napastnikow:Ruud,Ronaldo,Raul,Baptista,Robinho,Soldado.Nie wiem po co im kolejny...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
11-08-2006 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #407
 
nieeeee , źle mnie zrozumiałeś.Chodzi mi o to ,że dla mnie to teraz może grać jedynie w Realu. :wink:
11-08-2006 19:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #408
 
Ramone napisał(a):dla mnie to teraz może grać jedynie w Realu. :wink:

Dlaczego? On jest bardzo dobry na Premier League. Silny, twardy i tak dalej. A w MU byloby mu dobrze moim zdaniem. Powienien go sciagnac SAF. Byłby to wspanialy transfer. Wspanialy zastępca Ruuda.

amor patriae nostra lex
11-08-2006 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #409
 
Zashi napisał(a):
Ramone napisał(a):dla mnie to teraz może grać jedynie w Realu. :wink:

Dlaczego? On jest bardzo dobry na Premier League. Silny, twardy i tak dalej. A w MU byloby mu dobrze moim zdaniem. Powienien go sciagnac SAF. Byłby to wspanialy transfer. Wspanialy zastępca Ruuda.

Tak jak mówiłem, równiez nie chce Adriano w UNITED, to typowy statysta i boiskowy leń, zazwyczaj chodzi po boisku zamiast biegać i wcale az tak super skutecnzy nie jest a pewnie w Premiership szłoby mu jeszcze gorzej niż w SerieA, na żwyo tez nie prezentuje sie jakoś specjanie bo podczas pobytu w Holandii akurat zwrócilem na niego sporą uwage gdy inni piłkarze grali on po prostu "chodził".

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-08-2006 08:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #410
 
Fergie swoim czasem sie nim interesowal ale po transferze Kuszczaka do United i ofery 40 mln Atletico za Torresa chyba juz przestaniemy sie rozgladac za napastnikiem a Fergie zwroci uwage na Owena Hargrevs'a i Senne, choc tego ostatniego w United raczej nie chce widziec, kto to jest wogole haha ? :roll:

Under The Boardwalk - United Warriors
12-08-2006 19:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #411
 
Jesli by doszedl Torres i Owen Hargrevs to byloby - wbrew zapowiedziom - wspaniale okienko transferowe. Licze na to. Co do Senny to tez do nie widze. Jestesmy na etapie przebudowy druzyny i potrzebni sa troche mlodsi zawodnicy.

amor patriae nostra lex
12-08-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #412
 
ja sie troszeczke martwie ... nie no jest dobrze bo przyszedl Carrcik, Qusza :wink: ale senna juz mial byc dawno a go nie ma, napastnika fergie nie chce co mnie troszke nurtuje bo przeciez oprocz Wazzy i to nie mamy klasowego napastnika .. no moze Louis ale to juz tez nie taki mistrz :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-08-2006 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #413
 
Wojtek3 napisał(a):Fergie zwroci uwage na Owena Hargrevs'a i Senne, choc tego ostatniego w United raczej nie chce widziec, kto to jest wogole haha ? :roll:
Hergreaves? Taki z niego Anglik, jak ze mnie dobry piłkarz. Senna to imo dużo lepszy zakup - może jest mniej znany od Mascherano, Gattuso czy innego Diarry, ale umiejętnościami im nie ustępuje.
Cytat:oprocz Wazzy i to nie mamy klasowego napastnika .. no moze Louis ale to juz tez nie taki mistrz
Pamiętaj o Alanie, Gunnarze i Rossim. Każdy z nich jest wartościowym zmiennikiem, także nie ma co panikować i sprowadzać jakieś rozkapryszone i nielojalne gwiazdeczki typu Adriano.
12-08-2006 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #414
 
Wojtek3 napisał(a):a Fergie zwroci uwage na Owena Hargrevs'a i Senne, choc tego ostatniego w United raczej nie chce widziec, kto to jest wogole haha ? :roll:

Senna to podstawowy zawodnik Villarreal, który w poprzednim sezonie doszedł do półfinału Ligi Mistrzów i o mało co nie wyeliminował Arsenalu. Urodzony w Brazylii Hiszpan był jedną z kluczowych postaci w tym zespole. Jest defensywnym pomocnikiem, wykonywał czarną robotę, więc w oczy się nie rzucał. Podczas MŚ nawiązał równorzędną walkę o miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Hiszpanii m.in. z Fabregasem czy Xabim Alonso. Przez niektórych jest uważany za najlepszego defensywnego pomocnika w lidze hiszpańskiej, mimo to jest przez wielu niedoceniany (również przez ciebie). Wystarczy? Moim zdaniem, jedynym minusem tego transferu jest wiek Senny - 30 lat, jednak jeśli żaden inny defensywny pomocnik nie ma do nas dołączyć podczas tego okna to jak najbardziej jestem za pozyskaniem Marcosa, bo będzie wzmocnieniem chociaż na te 2,3 sezony.

Valverde napisał(a):Hergreaves? Taki z niego Anglik, jak ze mnie dobry piłkarz

Co z tego, że urodził się w Kanadzie, a praktycznie całą karierę spędził jak do tej pory w Niemczech? Nie rozumiem takich ludzi, którzy mu to wyrzucają. Jeśli chodziło ci o jego styl gry to również nie masz racji, bo Hargreaves jest na boisku nieustępliwy, nie boi się odstawić nogi, zawalczyć o trudną piłkę, mimo swoich warunków fizycznych. Według mnie byłby lepszym zakupem od Senny, głównie ze względu na wiek i perspektywy z tym się wiążące.

Valverde napisał(a):Senna to imo dużo lepszy zakup - może jest mniej znany od Mascherano, Gattuso czy innego Diarry, ale umiejętnościami im nie ustępuje.

Może i nie ustępuje zbytnio umiejętnościami, ale w przypadku Mascherano i Diarry wiek jest bardzo ważnym czynnikem w porównaniu z Senną, natomiast Gattuso to klasa sama w sobie i według mnie, najlepszy defensywny pomocnik świata, choć już powoli oddający pole innym piłkarzom (ale nie Sennie, bo ten jest w jego wieku, więc o tym nie ma mowy).

KanT napisał(a):ale senna juz mial byc dawno a go nie ma

Moim zdaniem, Ferguson stara się jeszcze pozyskać innego defensywnego pomocnika (bardzo możliwe, że w/w Hargreavesa) i dlatego czeka z transferem Senny. Wie, że ten zawodnik i tak chce przejść do MU, więc w razie niepowodzenia przy kupnie innego piłkarza na tę pozycję, pozyska Sennę.
12-08-2006 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #415
 
Pejter napisał(a):
Valverde napisał(a):Hergreaves? Taki z niego Anglik, jak ze mnie dobry piłkarz

Co z tego, że urodził się w Kanadzie, a praktycznie całą karierę spędził jak do tej pory w Niemczech? Nie rozumiem takich ludzi, którzy mu to wyrzucają. Jeśli chodziło ci o jego styl gry to również nie masz racji, bo Hargreaves jest na boisku nieustępliwy, nie boi się odstawić nogi, zawalczyć o trudną piłkę, mimo swoich warunków fizycznych. Według mnie byłby lepszym zakupem od Senny, głównie ze względu na wiek i perspektywy z tym się wiążące.

Valverde napisał(a):Senna to imo dużo lepszy zakup - może jest mniej znany od Mascherano, Gattuso czy innego Diarry, ale umiejętnościami im nie ustępuje.

Może i nie ustępuje zbytnio umiejętnościami, ale w przypadku Mascherano i Diarry wiek jest bardzo ważnym czynnikem w porównaniu z Senną, natomiast Gattuso to klasa sama w sobie i według mnie, najlepszy defensywny pomocnik świata, choć już powoli oddający pole innym piłkarzom (ale nie Sennie, bo ten jest w jego wieku, więc o tym nie ma mowy).

KanT napisał(a):ale senna juz mial byc dawno a go nie ma

Moim zdaniem, Ferguson stara się jeszcze pozyskać innego defensywnego pomocnika (bardzo możliwe, że w/w Hargreavesa) i dlatego czeka z transferem Senny. Wie, że ten zawodnik i tak chce przejść do MU, więc w razie niepowodzenia przy kupnie innego piłkarza na tę pozycję, pozyska Sennę.

1. Nie było tam nawiązania do jego umiejętności, chociaż tych też nie ma za wielkich. Nic mu nie wyrzucam, tylko stwierdzam fakt. Tak jak 3/4 Anglii - nie lubię go. Wolę Marcosa Sennę, a za 3 lata naszych wychowanków.

2. Mascherano czy Diarra to wydatek rzędu 25 milionów funtów. Carrick + Diarra (Javier) = 40 mln. Realne? Chyba nie bardzo.
Carrick + Senna = 20 mln. Realne? Dużo bardziej, co nie?

3. Wątpię, aby Bayern sprzedał Owena za małą kasę, jeśli są rozsądni, to wiedzą, że United szuka kogoś takiego i będą podbijać cenę - identycznie, jak z Carrickiem.
Podsumowując, wolę Sennę za ok. 3,5 mln funtów niż Owena za 10-12 milionów.
13-08-2006 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #416
 
Cytat:Senna to podstawowy zawodnik Villarreal, który w poprzednim sezonie doszedł do półfinału Ligi Mistrzów i o mało co nie wyeliminował Arsenalu. Urodzony w Brazylii Hiszpan był jedną z kluczowych postaci w tym zespole. Jest defensywnym pomocnikiem, wykonywał czarną robotę, więc w oczy się nie rzucał. Podczas MŚ nawiązał równorzędną walkę o miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Hiszpanii m.in. z Fabregasem czy Xabim Alonso. Przez niektórych jest uważany za najlepszego defensywnego pomocnika w lidze hiszpańskiej, mimo to jest przez wielu niedoceniany (również przez ciebie). Wystarczy? Moim zdaniem, jedynym minusem tego transferu jest wiek Senny - 30 lat, jednak jeśli żaden inny defensywny pomocnik nie ma do nas dołączyć podczas tego okna to jak najbardziej jestem za pozyskaniem Marcosa, bo będzie wzmocnieniem chociaż na te 2,3 sezony.

Patrzylem LM z tamtego sezonu od poczatku do konca i jakos mi sie Senna w oczy nie rzucal, pamietam jego nazwisko wypowiadane przez komnetatora i lepiej wspominam wystepy Riquelme. Dajmy spokoj z tym Senna, moim zdaniem malo oplacalny zakup, nie bede zadowolony jak go kupimy.

Predzej kierowalbym sie za zakupem Owena. Mial dobre wystepy na MS, duzo nie gral, ale jak juz to zaliczyl solidne wystepy. Jestem za, gra w rep. wiec troche o angielskiej pilce ma pojecie, to ze sie urodzil we Kanadzie i gra w Niemczech nie przeszkadza.

Under The Boardwalk - United Warriors
13-08-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #417
 
Wypowiedź SAF'a dotycząca Sahy ucina chyba spekulacje na temat transferu napastnika...no cóż szkoda.
13-08-2006 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RvN10 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #418
 
Jak już pisał Pjeter Senna ma 30 lat i nie pogra raczej dłużej niż 3 sezony, więc nie warto go kupować.Na miejscu Fergie'go pomyślałbym nad Diarrą , Mascherano lub Maniche.A na miejscu rvn chętnie widziałbym Teveza lub Adriano( o ile wróci do swojej forym sprzed 2-3 sezonów).
14-08-2006 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #419
 
A moim zdaniem Saha bedzie bardzo dobrze sie spisywal w MU. On bardziej pasuje do Roo i beda wspaniale sie dopelniac. Wiec nie musimy szukac nastepcy RvN, a rezerwowi to Rossi i Ole. Bedzie to najlepsze wyjscie.

amor patriae nostra lex
14-08-2006 20:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #420
 
BEz przesady ..facet ma 30 lat ,a wy z niego dziada robicie.Taki Larsson też młody nie była jak do Barcelony szedł ,a ile dobrego uczynił !!
14-08-2006 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości