Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #421
 
Zgadzam sie z Ramone - nie robmy z niego emeryta ! Senna to dobry pilkarz i nie mialbym nic przeciwko sprowwadzeniu hiszpana. Wydaje mi sie tez ze dlatego to tak dlugo trwa bo fergie transfer senny traktuje jako "rezerwowy transfer". Denerwuje mnie tez gadanie innych typu : "po co senna sprowadzmy Mascherano" kurde ludzie zrozumcie ze mowimy tu o REALNYCH wzmocnieniach a to ze gdzies na poczatku wakacji pisalo o ofercie dla mascherano to nnie robmy z tego transferu !

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
15-08-2006 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #422
 
No no no Troche sie namieszalo mial byc murowany Def.Pomocnik a nie ma nikogo. Wszystko przez "łakomość" United :wink: Mielismy praktycznie Senne ale Fergie czekal jak bedzie z Owenem i teraz sie pomieszalo bo Villareal nie odda juz marcosa - minol ich termin transferu a Bayern nie chce oddac Haregrevesa (czy jak to sie piszeTongue) Mogli brac Marcosa bo teraz jest problem

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-08-2006 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #423
 
Cóż ten Fergie wyrabia...oferta 17 mln funtów za Hargreaves`a została odrzucona, o Sennie można zapomnieć :? Po pierwsze to nie rozumiem, jak za takiego przeciętniaka jak Owen można wykładać więcej niż 8 mln funtów. Po drugie pazerność Fergusona przekroczyła wszelkie granice - Senna dałby sobie jaja uciąć, żęby tylko zagrać w United. Alex jednak nagle przerzucił się na Hargreaves`a i oba transfery nie dojdą do skutku - chyba, że wyłoży jakieś 25 milionów funtów :shock: Za taką kasę to można mieć Diarrę, bardzo pewnego i dobrego gracza silnego europejskiego klubu, a nie rezerwowego z średniego ostatnimi czasy klubu z Monachium. Nie wspominając już nic o Sennie, który miał kosztować 3-4 mln. Sir Alex się nie popisał, oj nie.
18-08-2006 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #424
 
Porażka L'poll dał za Kuyta chyba 18 mln....tyle ile my za Carricka...chyba nie trzeba komentować.
19-08-2006 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #425
 
Ramone napisał(a):Porażka L'poll dał za Kuyta chyba 18 mln....tyle ile my za Carricka...chyba nie trzeba komentować.

funtów czy Euro bo to troche róznicy... Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
19-08-2006 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #426
 
ja czytalem ze podobno dali 10mln Funtow za Kuyta


Cytat:nie rozumiem, jak za takiego przeciętniaka jak Owen można wykładać więcej niż 8 mln funtów.
Oj widze ze srednio sie niemniecka intresujesz i srednio mecze Angli ogladasz. Owen jest bardzo dobrym graczem, nie rozumiem skad twoja opinia Valverde ze on jest slaby. Osobiscie gdybym mial do wyboru OwenaH. Senne Duschera to BEZ WACHANIA wybralbym tego pierwszego

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
19-08-2006 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #427
 
Mecze Angli oglądąm począwszy od MŚ 2002, przez ME 2004 eliminacjie do Mundialu 2006 i kończąc na samych MŚ 06. Hargreaves tak naprawdę rozegrał może połowę z tych meczów :lol: W ostatnim sezonie w lidze niemieckiej zagrał naście spotkań i to głównie na prawej obronie, bo w środku śmigał Z Ballackiem taki mistrz jak Demichelis. Nie ma co, znakomite świadectwo jego umiejętności.
A co do wyboru Hargreaves`a, Senny czy Duschera to oczywiście wybrałbym Sennę. Najtańszy, a najlepszy.
19-08-2006 09:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Amarru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #428
 
Szkoda że tak skończyła się sprawa F.Torresa, szkoda bo był by godnym za Ruuda.
21-08-2006 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #429
 
Amarru masz racje potrzebny jest nam jeszcze jeden napastnik na zmiane bo wg mnie Solskjer długo może nie pograc jakas kontuzja i słabsza forma to już nie te lata co kiedyś.Brakuje nam klasowego zmienika takim jak był saha jeszcze w tamtym sezonie
21-08-2006 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #430
 
Mamy 4 napastnikow i to wystarczy. W glownym skladzie beda wybiegac na boisko Saha i Rooney i spokojnie rozpracuja razem kazda obrone przy pomocy innych formacji. Zmiennicy tacy jak Rossi czy Ole takze sobie poradza w meczach z troche slabszymi. Jakby ktos mial kontuzje to na zmiennika moze byc Smith. W koncu to napastnik, a nie pomocnik.

amor patriae nostra lex
21-08-2006 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Amarru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #431
 
Ja w każdym razie nie był bym przeciw temu transferowi. :?
Według mnie Fernando jest lepszym graczem od Luisa czy Olego. Po za tym gdy był Ruud to Saha, Smith,Rossi i Ole też nie mieli miejsca w pierwszej jedenastce, i w tedy nie było pretensji o zbyt szeroką ławkę rezerwowych z niewątpliwie zawodnikami godnymi miejsca w pierwszej 11... Na pewno Torres dodał by więcej ognia w napadzie. :wink:
Prawdą jest że zarówno wcześniej jak i teraz mieliśmy za dużo napastników i była to strata dla klubu.
Man United 4 Live homies Big Grin
21-08-2006 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #432
 
Cytat:Dyrektor generalny Bayernu Monachium Uli Hoeness w ostrych słowach wypowiedział się na temat Owena Hargreavesa i jego chęci gry w Manchesterze United.

Hargreaves jest konsekwentny w swoim działaniu i wygląda na to, że nie wyobraża sobie dalszej gry w Bayernie Monachium. Władze bawarskiego klubu po woli tracą cierpliwość do angielskiego pomocnika.

“Radzę mu, aby zamknął usta. W przeciwnym wypadku mogę się zdenerwować, a to nie będzie dla niego przyjemne.” – powiedział Hoeness.

“Nie mogę zrozumieć, czemu ciągle mnie nachodzi po tych dwóch rozmowach, które już przeprowadziliśmy.”

“Nie pozwolimy mu odejść. Musi w końcu nauczyć się akceptować decyzje swoich przełożonych. To kwestia szacunku.”

Hoeness dodał również, że nie ma sensu aby przedstawiciele Manchesteru United kontaktowali się z nim w sprawie Hargreavesa.

“Nie mogę pojąć o co całe to zamieszanie, bo przecież sprawa upadła ponad dwa tygodnie temu.”

“Jasno określiliśmy, że Owen Hargreaves jest nie na sprzedaż.”

“David Gill może do mnie dzwonić codziennie o 8:30 rano, aby porozmawiać o angielskiej pogodzie, albo herbacie, ale nie na temat Owena Hargreavesa.”

Hargreaves nie znalazł się w składzie na niedzielny mecz z Vfl Bochum ponoć z powodu grypy. Piłkarz nie pojechał również do Barcelony na towarzyski mecz z mistrzem Hiszpanii. Dość ciekawie na ten temat wypowiedział się Felix Magath.

“Owen przyszedł do mnie i powiedział, że ma oznaki grypy. Nie chciałem ryzykować i nie wybrałem go do składu.”

“Na szczęście możemy zastąpić każdego piłkarza kimś o porównywalnej wartości.”


No nie mam pytan wybaczcie slowa ale pojebany ten bayern jest !!!!!!!!!!!! Po co im gracz ktory chce odejsc za wszelka cene!? Na jego miejscu to bym odpuszczal treningi albo wyjechal sobie do angli na wakacje i brzydko piszac uwalil tego calego Magatha i spolke! :evil:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-08-2006 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Amarru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #433
 
Święta racja.
Ja mimo wszystko wątpie a żeby Owen został w Niemczech, myślę że ta choroba jest znakiem Dla MU że ma już dość grania w tym klubie i że chętny jest wrócić do Angli.
Owen słyszysz nas... jesteśmy z tobą. :twisted:!!!:twisted:
22-08-2006 10:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #434
 
Siemka :wink:

Jak wiekszosc z was juz wie transfer OwenaH. jest ostatecznie skreslony. Udokumentuje to tym faktem Tongue

Cytat:Prezydent Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge oświadczył, że Manchester United zaprzestał działania w sprawie transferu Owena Hagreavesa.
wiecej na stronach internetowych Smile

Kurcze szkoda noo ... bo nie kupimy raczej juz def.pomocnika ... ewentualnie jakiegos bobka norwega Heasteda czy jak mu tam :? po co nam kolejny junior?

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
25-08-2006 22:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #435
 
Ja sie oupieram już od roku, że pasowałby do nas Tymoszczuk z Szachtara, jest to piłkarz o cechach bardzo podobnych do Keane'a i swoim stylem gry pokazuje, że Premiership to dla niego odpowiedni kierunek. Ferguson już rok temu wyrażał nim zainteresowanie, ale w tym okienku było o tym cicho, a szkoda. Jednak na pewno cięzko by było z finansami na ten transfer, bo wiadomo, że Szachtar ma forsy jak lodu i stara się zatrudniać jak najlepszych piłkarzy, więc pozbywanie się gwiazdy rep. Ukrainy byłoby im nie na rękę, a zapewne przy kwocie 7-8 mln Ł tylko by sie roześmiali, więc do finaslizacji tego potrzebaby już większej gotówko, chyba, że Tymoszczuk sam wyraził by chęc grania u nas i 'wymusił' zaakceptowanie naszej ewentualnej oferty.
25-08-2006 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości