Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United - Tottenham (Old Trafford, 9.09.06)
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Manchester United - Tottenham (Old Trafford, 9.09.06)
W czwartej kolejce Premiership na OT przyjeżdża ekipa Tottenhamu. To pierwszy poważny rywal United, który jednak wydaje się być pod formą - na początek porażka ze średnim Boltonem, a wczoraj porażka z Evertonem, mimo tego, że The Toffies grali w dziesięciu. United natomiast po zwycięstwie 5-1 z Fulham, 3-0 z Charltonem, wczoraj wygrali jeno 2-1 z beniaminkiem Watford. W ekipie Spurs zabraknie King`a, który leczy kontuzję ponad pół roku. W ekipie z OT ubytki są dużo większe, zabraknie Wayne`a Rooney`a, Scholes`a, Nemanji Vidic`a - nie wiemy co z Rio, Heinze i Neville`m. Jakie są wasze oczekiwania? Czy Red Devils odniosą 4 z rzędu zwycięstwo, a może Spurs zrehabilitują się za porażkę z Evertonem? Zapraszam do dyskusji Smile
27-08-2006 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Oczywiscie chcialbym,aby United wygrali,ale na pewno nie bedzie to takie proste jak sie wydaje.Mysle,ze Tottenham bedzie sie chcial zrehabilitowac za kompromitujacy poczatek sezonu i bedzie chcial wywiesc z Old Trafford jakies punkty.Duzo zalezy rowniez od naszego skladu bo kilku podstawowych graczy moze nie zagrac.Licze na zwyciestwo(jak zawsze),ale moze byc ciezko.
27-08-2006 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
O czym wy gadacie. Tottenham nie ma szans. Przegrali na wlasnym stadionie z teoretycznie slabszym Evertonem. W takim razie na Old Trafford niech sie ciesza jak strzela bramke. Wprawdze napad maja dobry, ale my mamy dobrego bramkarza i dosyc dobrze radzaca sobie obrone. Szkoda ze moze zabraknac tam glownych graczy. Ale to co stracimy (oby nie) to nadrobi napad. A wiec? 3 pkt. zostaja w Manchesterze.

amor patriae nostra lex
27-08-2006 17:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #4
 
Zashi napisał(a):O czym wy gadacie. Tottenham nie ma szans. Przegrali na wlasnym stadionie z teoretycznie slabszym Evertonem. W takim razie na Old Trafford niech sie ciesza jak strzela bramke. Wprawdze napad maja dobry, ale my mamy dobrego bramkarza i dosyc dobrze radzaca sobie obrone. Szkoda ze moze zabraknac tam glownych graczy. Ale to co stracimy (oby nie) to nadrobi napad. A wiec? 3 pkt. zostaja w Manchesterze.

My meczylismy sie z slabiutkim Watfordem przy czym zremisowalismy ostatnio na OT z Evertonem 1-1 wiec wcale nie jest powiedziane ze nie stracimy punktow. Ja uwazam ze trzeba sie skupic na strzeleniu pierwszej bramki a potem trzasnac ich z kontry. Passy bez przegranego i zremisowanego meczu nie bedziemy ciagnac do maja, kiedys sie ona pewnie skonczy a wiec Zashi troche respectu dla Kogutow Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-08-2006 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mecz niewątpliwie będzie trudny, pomimo tego, że Tottenham do tej pory nie radzi sobie najlepiej. Wojtek dobrz to napisał, dobra passa nie będzie trwała wiecznie, trzeba będzie kiedyś się pogodzić z goryczą porażki, choć mam nadzieje, że to nie nastąpi na OT. Na pewno gdyby Roo i Scholes grali byłoby lepiej, lecz tak nie jest. Oczywiście liczę na 3 punkty, ale będzie na prawdę trudno je wywalczyć.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
27-08-2006 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zib Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Mimo iż Tottenham w tym sezonie nie prezentuje się najlepiej to jednak nie można ich lekceważyć. Mimo wszystko mają dobrych piłkarzy a chęci do odegrania się im na pewno nie zabraknie. My jesteśmy w dobrej formi, ale z Watford nie poszło nam gładko więc musimy być na baczności. Z tego co tutaj wyczytałem to Rio będzie grał w meczu czyli kolejny plus. Nie wiem jak z innymi kontuzjami, bo z chęcią bym zobaczył Vidica w naszym bloku obronnym. Przez to, że gramy u siebie obstawiam wynik:
Manchester United 2 - 0 Tottenham
28-08-2006 06:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mgdalenka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Uważam,że pomimo tego, że Tottenacham nie jest w najwyższej formie nie powinniśmy go lekceważyć...pewnie będą chcieli się zrehabilitować..ale mam nadzieję, że na Old Traford zostaną 3 punkty Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
28-08-2006 12:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Irish Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Mimo, ze Tottenham to uznana marka to mimo wszystko mysle, ze poniosa porazke z nasza ekipa. Obecnie "Czerwone Diabły" są na fali, a londynski zespol pod forma. Jestem pewien, ze zmiennicy Scholesa, Rooneya oraz Rio poradza sobie z 'Kogutami'. Nie wazne ile i w jakim stylu wygramy. Licza sie jedynie 3 pkt.

ps. Moj typ to 2-1 dla nas :wink:
28-08-2006 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #9
 
Irish napisał(a):Jestem pewien, ze zmiennicy Rio

Jak mozna przeczytac na 4um, Rio nie ma zadnego zlamania. Pewnie bedzie grał. I dobrze - jest potrzebny w obronie. Jak wiemy Tottenham niezadobrze ostatnio radzi sobie w obronie. Wapie aby tak szybko sobie poradzili z tym problemem. A wiec? Napad MU do roboty, strzelac bramek ile wlezie.

amor patriae nostra lex
28-08-2006 15:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
"To banda kopaczy pozbawiona mózgu" - w tym tonie o linii pomocy i grze Tottenhamu bez Michaela Carrick'a wypowiadali się po meczu z Boltonem kibice Spurs Wink mózgiem oczywiście nazwany przez nich został Carrick

A tak w ogóle to wygląda na to, że to ostatni jak na razie mecz bez Scholes'a i Rooney'a więc środkowym palcem należy pozdrowić FA, która chciała poprzez te dyskwalifikacje pomóc "swoim" (wiadomo o kogo chodzi)

Cytat: Tottenham nie ma szans. Przegrali na wlasnym stadionie z teoretycznie slabszym Evertonem. W takim razie na Old Trafford niech sie ciesza jak strzela bramke.
Chyba za bardzo lekceważysz Tottenham :shock: jeśli dobrze pamiętam, to ostatnie dwa mecze na OT z Kogutami kończyły się remisem więc mam nadzieję, że "Diabły" nie podejdą do tego meczu z takim nastawieniem, z jakim ty podejdziesz do jego oglądania Wink

To będzie tak na dobrą sprawę pierwszy już bardzo poważny mecz o punkty w tym sezonie Wink nie twierdze, że poprzedni rywale byli słabiutcy ale tym razem będziemy mogli już z czystym sumieniem po końcowym gwizdku powiedzieć, na co nas stać Wink

a ja osobiście mam nadzieję, że do tego spotkania przystąpimy z środkiem pomocy Carrick-Hargreaves/inny klasowy dp
28-08-2006 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Tak jak wspominał mój przedmówca meczu z takim rywalem jakim jest Tottenham nie można lekceważyć. Koguty w poprzednim sezonie zajeły wysokie 5 miejsce tracąc udział w el. do LM w ostatniej kolejce, wiec widać ze chłopy z White Hart Lane potrafią kopać w piłke Wink W pierwszej trzech spotkaniach zaprezentowalismy sie bardzo dobrze, choć w meczu z Watfordem nie było juz tak pieknie ale najważniejsze były 3 oczka, zaś nasz rywal w następnej kolejce gra dość "równo" 2 razy w plecy po 2:0 i wygrana 2:0.

Licze na zwycięstwo i tego sie trzymam Tongue

UNITED 2:1 Spurs

COME ON UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-08-2006 15:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja także licze na zwycięstwo United, ale ttzeba pamiętać , że wielu zawodników z Manchesteru czeka rywalizacja w eliminacjach do ME. 2 mecze w odstepie paru dni, to także kosztuje trochę wysiłku. Mam jednak nadzieje, iż owi zawodnicy po powrocie z miedzynarodowych boisk odniosa czwarte zwycięstwo w lidze. Tottenham to silna drużyna, ktora potrafi się sprężyć na mecze z najlepszymi. Mimo, że źle rozpoczeli obecny sezon nie należy ich skreślać i o zwyciestwo będzie bardzo cięzko.Licze jednak na kolejne zwyciestwo Manchesteru w meczu z Londyńczykami... a po nich kolejni- Arsenal 8)

2:0 :wink: Carrick, Saha :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
28-08-2006 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Gracek_11 napisał(a):Ja także licze na zwycięstwo United, ale ttzeba pamiętać , że wielu zawodników z Manchesteru czeka rywalizacja w eliminacjach do ME. 2 mecze w odstepie paru dni, to także kosztuje trochę wysiłku.

Nie zapominaj o tym ze w kadrze Angli na najblizsze mecze eliminacyjne sa tez zawodnicy Tottenhamu:Robinson,Defoe,Dawnson,a oni rowniez stanowia o sile Kogotow,ale trzeba powiedziec,ze zdecydowanie mniej zawodnikow Tottenhamu jest powolanych do reprezentacji,wiec nawet bez tych trzech zawodnikow moga sie lepiej przygotowac na mecz z MU w tej dwu tygodniowej przerwie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-08-2006 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
Do przerwy po niezbyt dobrym meczu prowadzimy z Tottenham 1:0 po golu Giggs'a w 9 minucie Smile Rzut wolny wykonywał Cristiano Ronaldo, Robinson niepewnie interweniował wybijając piłkę przed siebie, a Ryan świetnym strzałem głową posłał piłke do siatki Smile Przewaga UNITED z gry jest dość spora, ale im blizej pola karnego tym gorzej to wygląda... okazji podbramkowych jak na lekarstwo ale najwazniejsze że prowadzimy Wink

COME ON UNITED :!: :!: :!:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
09-09-2006 18:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #15
 
No i wygralismy... Smile Troche mala przewaga. Gdy Tottenham mial dwie okazje przy strzale glową to myslalem ze zawalu dostane. Saha nie zagral niestety dobrego meczu. Zmarnowal nawet okazje sam na sam z bramkarzem.
Ciesza 3 pkt i prowadzenie w tabeli - jako jedyni 12 pkt Wink

amor patriae nostra lex
09-09-2006 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości