Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje [Nasze i Prasy]
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #451
 
Cytat:Jak podaje Sky Sports West Ham United jest gotowy wypożyczyć z Corinthians dwójkę zdolnych Argentyńskich piłkarzy. Chodzi oczywiście o Javiera Mascherano i Carlosa Teveza, którzy przez kilka tygodni byli łączeni z drużyną Manchesteru United, Chelsea czy Arsenalu.

Szefowie „Młotów” zawarli porozumienie z Media Sports Investments (MSI), firmą, która posiada prawa do dwójki piłkarzy Corinthians. Dziennikarze z Ameryki Południowej twierdzą, że o umowę z MSI walczyło także Portsmouth, lecz West Ham United przedstawił korzystniejsze warunki finansowe.

Dwójka piłkarzy przejdzie do klubu z Londynu na zasadzie rocznego wypożyczenia, ale umowa zostanie automatycznie przedłużona, jeśli obie strony będą zadowolone z aktualnej sytuacji. Nieoficjalnie mówi się, że szefowie „Młotów” w razie wykupienia zapłacą niewiele ponad 15 milionów funtów za jednego piłkarza.

Cała piłkarska reprezentacja Argentyny łącznie z Mascherano i Tevezem przebywa aktualnie w Anglii. 3 Września na nowym obiekcie Arsenalu – Emirates Stadium, dojdzie do pojedynku Brazylii z Argentyną. Oficjalna strona Carlosa Teveza umieściła oficjalne sprawozdanie tej sytuacji:

„Carlos Tevez, wraz ze swoim byłym kolegą z drużyny Corinthians – Javierem Mascherano, podpisał kontrakt, który połączył go z angielskim zespołem – West Hamem United.”


To juz moim zdaniem wstyd,zeby ci dwaj mlodzi,zdolni Argentynczycy trafiali do slabiutkiego West Hamu, a nie do walczacego o mistrzostwo MU.Nie wierze zebysmy nie dysponowali takim budżetem jaki ma WHU,wiec nie wiem kogo mozna o to obwiniac, ze Argentynczycy nie przeszli do nas, bo na pewno gdyby dostali od nas oferte nie wahalibysie do ktorego zepolu przejsc.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
31-08-2006 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #452
 
Mylisz się, oj mylisz;] Sytuacja wygląda tak, że ta firma ma przejąć WHU, więc wypożyczyli Javiera i Teveza z opcją transferu definitywnego. Jeśli nie dojdą do porozumienia w sprawie kupna akcji klubu, to będą mogli znowu mieć Carlitosa i Javiera u siebie.
Nie wierzę, też, że Romek pozwoliłby im przejść do United, przecież ma tam jakieś swoje akcje, a jeśli Mourinho zachce kogoś z nich w Chelsea, to będzie ich mieć.
Jest jednak jedna dobra wiadomość, w związku z wypożyczeniem Mascherano, Reo-Coker chętnie przeniósłby się do innego klubu. Jest czas do 24.00, ciągle wierzę, że Alex wyczaruje (bo nic innego tutaj nie pomoże) jakiegoś DMa Smile
31-08-2006 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #453
 
Niewątpliwie będę to dwa hity transferowe, ale także sensacje, bo chyba nikt nie przypuszczał, że tych dwóch utalentowanych Argentyńczyków dołączy do West Hamu, który szczerze mówiąc jest średniakiem w Premiership. Mówiło się o takich klubach jak Arsenal, Chelsea, czy też Manchester United, ale o WHU nigdy nie słyszałem, żeby wyrażali zainteresowanie tymi dwoma graczam... Tak jak napisał już Valverde, może to pomoże w sprowadzeniu Reo-Coker'a do naszego składu. Czasu jest bardz mało, Fergie działaj :!:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
31-08-2006 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #454
 
Alez sie dzisiaj narobilo, i poki co jezeli chodzi o transfery nie na dobre dla nas. Zaczelo sie od Wypozyczenia Rossiego do Newcastle i Eaglesa do Nec. Nie wiem czy wypozyczenie Wlocha bylo dobrym posunieciem zwlaszcza ze Ferguson nie kupil zadnego napastnika. Kolejnym szokujacym transferem jest KUPNO a nie wypozyczenie Teveza i Mascherano do WHU ( jezeli nie wiezycie ze kupno to prosze zajezc na glowna strone West Hamu ) Wyc zytalem takze ze MU hce jeszcze dzis sfinalizowac transfer z Aldo Duscherem. No nie wiem co o tym sadzic. Kto bardziej potrzebny napastnik czy pomocnik .. Mam nadzieje ze jeszcze dzis kogos kupimy.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
31-08-2006 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #455
 
Ja mam nadzieje ze przynajmniej to nie jest prawdą http://www.sunderland-mad.co.uk/news/lo ... &id=295935

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
31-08-2006 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #456
 
Red napisał(a):Ja mam nadzieje ze przynajmniej to nie jest prawdą http://www.sunderland-mad.co.uk/news/lo ... &id=295935


Nie no to by byly juz szczyty wypozyczac jednego z ostatnich napastnikow jaki na pozostal.Mysle, ze Ole jest teraz potrzebny druzynie i złym posunieńciem bylo by pozbywanie sie go.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
31-08-2006 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #457
 
zgadzam sie z wami, pozatym ole ma 33 lata to po co go wypozyczac? Facetowi 2 lata gry na najwyzszym poziomie zostaly..

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
31-08-2006 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #458
 
10 minut temu okno transferowe zakończyło się, United pozostało bez defensywnego pomocnika. Dużo działo się wczoraj, praktycznie w kilka godzin kontraktowano wszystkich, którzy byli łączeni z United. Wyszło, jak wyszło... Obrona świetna, skrzydła również, atak bardzo dobry, tylko środek pomocy pozostawia dużo do życzenia. Pomocnik Carrick i ofensywny pomocnik Scholes, jako DMa mamy O`Shea... Transfer Carricka okazał się nie całkiem potrzebny, bo nie ma za sobą jakiegoś czyściciela. Nie wypalił Diarra, Mascherano, Reo-Coker, Gattuso, Haestad, Duscher, Makoun, Hargreaves, Senna itd. United interesowało się wszysktimi, mieliśmy już Sennę, ale Alex się rozmyślił i nie mamy nikogo. Niby jest Carrick i Kuszczak, ale transferów naprawdę potrzebnych nie było. Już w poprzednim sezonie z braku ogniw w środku pola walka w tejże części boiska była złem koniecznym, do stycznia już nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że wtedy nie będzie za późno.
01-09-2006 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #459
 
Eh, jest ciekawa informacja dot. Mascherano...
Tribalfootball donosi, że Mascherano jest na rok wypożyczony do WHU, a Ferguson ugadał klauzulę 18 mln funtów, którą zapłaci w czerwcu. Szkoda, że na 99% to ściema, w końcu tribalfootball jest mało wiarygodne.
02-09-2006 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seba Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #460
 
He he jestem adeptem ale superBig GrinBig GrinBig Grin Moim skromnym zdaniem transfery Manchester United w tym oknie były poprostu do dup. tylko teraz jest pytanie czy Fergi nie kupił nikogo bo nie chciał czy nie miał na to kasy??! Nie od dziś wiadomo że Glazer wszędzie skąpi. Skur... jeba..!! No miejmy nadzieje że za rok będzie lepiej!
03-09-2006 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #461
 
Seba napisał(a):nieeeeeeeeeeeeeee nie jestem adeptem jestem kibicem Sad

A ja mam najlepiej: jestem "rezerwowym".

Co do Twojego poprzedniego postu (nie pisz 2 pod soba w tak krotkim czasie) to prawda jest ze raczej Glazer bierze kase na spate swoich dlugow. Przeciez ze sprzedazy RvN oraz kasy od sponsora i Glazera ktory mial dac(ta jasne...) spokojnie starczyloby na Senne czy Owena H. Ale jak widac zycie jest inne...

amor patriae nostra lex
03-09-2006 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #462
 
Fajne info: (napisane przeze mnie w formie newsa na pewnej stronie, tylko kopiuje):

Brazylijczyk Kerlon Moura Souza - to on jest w kręgu zainteresowań Manchesteru United. W Ameryce południowej mówią o nim "Nowy Ronaldinho"

Gwiazda turnieju Mistrzostw Ameryki Południowej do lat 17 jest znany z tzw. "foczego dryblingu". Po prostu biegnie on przez boisko w piłką na głowie.

Podobno żaden inny mocny klub z Europy się nim nie interesuje. Sir Alex Ferguson jest zdeterminowany, aby podpisać z nim kontrakt.

amor patriae nostra lex
04-09-2006 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #463
 
O Kerlonie bylo juz glosno kilka miesiecy temu.Jak wszyscy wiemy brazylijczyk jest bardzo zdolny i napewno, jesli SAF podpisal by z nim kontrakt to za kilka lat moglby byc wartosciowym graczem MU.

Jesli udaloby sie podpisac z nim kontrakt to napewno poszedl by do Antwerp na wypozyczenie na kilka lat aby uzyskac europejskie obywatelstwo(podobnie jak z Dongiem).

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
16-09-2006 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #464
 
Cytat:Manchester United pozyskał 15-letniego piłkarza Walsall - Evandro Brandao.

Hmm, skoro wypatrzyli go nasi skauci to coś w nim jest, ciekawe, co z niego wyrośnie. Może jaki nowy Ole Gunnar? ;]
24-10-2006 17:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #465
 
Wyścig o napastnika River Plate, Gonzalo Higuaina rozkręca się z każdym dniem. Po młodego zawodnika - śladem PSG - zgłosiły się kolejne, francuskie ekipy. Wcześniej zainteresowanie 19-latkiem wyraziły Manchester United, Chelsea, Liverpool i wymieniony wyżej PSG. Agent, Pini Zahavi, który posiada 50% praw do jego karty zawodniczej, skłania się ku przeprowadzce do Anglii, jednak to Higuain będzie musiał podjąć ostateczną decyzję.

Widać ten agent dobrze myśli. Najlepiej będzie mu w Anglii, a już super bedzie w Manchesterze United. Zapraszamy na Old Trafford.

amor patriae nostra lex
06-11-2006 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości