Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Park Ji-Sung
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Park Ji-Sung
Kolejny zawodnik, który nie doczekał się jeszcze swojego tematu na Forum.ManUtd.pl. Niestety, kolejny skrzydłowy United doznał urazu. W meczu z Tottenhamem Park zerwał więzadła stawu skokowego :? Planowany powrót Ji-Sunga to listopad/grudzień. Dwóch naszych skrzydłowych nie zagra przez jakiś miesiąc, zostaliśmy z Richardson`em, Ronaldo i bocznym pomocnikiem Fletcher`em... Koniec OT, pisać mi tu o Park`u Wink
14-09-2006 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Szkoda Parka bo naprawdę w tym sezonie by nam sie przydał a tak trzeba na niego teraz czekać bodajże 3miesiące o ile się nie myle ale naprawdę szkoda mi Go bo to świetny piłkarz!!!

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
20-09-2006 08:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #3
 
Park wraca po kontuzji i mam nadzieje ze zacznie grac. Moze za Carricka? Chociaz Anglik ma troche inne zadania na boisku to uwazam, ze lepiej jakby grał Park. Moim zdaniem jest lepszy. Byc moze potrzebuje czasu na aklimatyzacje i poznanie stylu gry w Anglii - tak jak potrzebowal go np. Evra.
Wierze w Ciebie Park!!

amor patriae nostra lex
18-12-2006 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Za Caricka raczej nie bo Park najlepiej czuje sie jako skrzydlowy, a nie srodkowy pomocnik.Ciesze sie,ze wrocil do skladu,bo teraz SAF bedzie mial wiecje wariantow skladu i w razie jakiej kontuzji(odpukac) moze zagrac na skrzydle.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
18-12-2006 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
Valverde napisał(a):1. Nie grał przez dwa miesiące, to tak dużo nie jest.
2. Od czasu kontuzji minął miesiąc, ile czasu ma wracać do siebie po niebyt groźnej kontuzji?
3. Od czasu przyjścia do United gra cały czas na pewnym poziomie, takim na 6,5/10. IMO po kontuzji nie ma już śladu i Ji-Sung jest w swojej optymalnej formie.

Może i dwa miesiące to niedużo, ale na pewno kontuzja nie była aż tak niegroźna jak to określasz.
Z tym poziomem to się zgadzam, ale to na pewno nie jest jego optymalna forma. Uważam, że stać go na dużo lepszą grę i pokaże to, jeśli nie w tym to w kolejnym sezonie. Ten zawodnik ma bardzo duży potencjał.
10-01-2007 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #6
 
Park nie jest dla mnie na pierwszy skład.Jest za to bardzo dobrym zmiennikiem i SAF często z niego korzysta żeby odświeżyć grę MU albo wprowadzić go za zmęczonych zawodników.jeśli chodzi o formę to na razie utrzymuje stabilną i dobrą formę.Oby tak dalej PARK!
18-02-2007 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Park w ostatnich meczach prezentuje się bardzo dobrze i według mnie gra o wiele lepiej niż na początku stycznia, kiedy Valverde jego formę oceniał jako optymalną. Sam więc chyba przyznasz, że ma większe możliwości Tongue

Wczoraj był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Brakuje mu jednak spokoju w polu karnym przeciwnika, ale myślę, że to się da poprawić.
18-02-2007 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Park wczoraj dobrze się zaprezentował, ostatnio w ogóle widać, że jest w dobrej dyspozycji, co może tylko cieszyć. Jednak brakuje mu tego wykończenia akcji, opanowania na polu karnym rywala. Zdziwiłem się troszkę tylko jak zszedł z boiska przed czasem, kiedy zastąpił go Scholes. Ale cóż, nie zmienia to faktu, że Koreańczyk pokazał z Reading klasę.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-02-2007 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #9
 
Pejter,Kuba może i byłem dla Parka za ostry a meczu z Reading nie oglądałem. :wink:.Więc sorki za tamten post. Big Grin
18-02-2007 15:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
ziomo napisał(a):a meczu z Reading nie oglądałem

Nie zmienia to faktu, że w poprzednich spotkaniach również zaliczał dobre występy i jeśli oglądałeś te mecze, powinieneś wysnuć odpowiednie wnioski. No, chyba że nie oglądałeś...
18-02-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
Park jest dość dobry, ale w MU jest tylko zmiennikiem Ronaldo. Zbyt potrzebny on w klubie nie jest, Jest mi zupełnie obojętny.

GLORY GLORY MAN UNITED
19-02-2007 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #12
 
Andre770 napisał(a):Zbyt potrzebny on w klubie nie jest,

Jestes pewien? A co na przyszloc? Giggs nie moze grac wiecznie, a wtedy moim zdaniem Park na lewym skrzydle doskonale go zastapi. W srodku pola nie gral źle, jednak uwazam iz jego zywiął to skrzydła...

amor patriae nostra lex
19-02-2007 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Zashi napisał(a):Giggs nie moze grac wiecznie, a wtedy moim zdaniem Park na lewym skrzydle doskonale go zastapi
Eeee, moim zdaniem Park nie jest na tyle dobry, by grać w podstawowym składzie. Grywa często, idealny rezerwowy - wnosi coś innego do gry z każdym swoim wejściem. Jednak nie czarujmy się, następca Ryana jest potrzebny latem, najpóźniej zimą - no, może latem 2008.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
19-02-2007 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
A dlaczego nie Park? Przecież kupiliśmy go z PSV Eindhoven, a to jest klub ze światowej czołówki, a Park kiedy tam grał, to był jedną z najjaśniejszych postaci tego zespołu. No a jeśli SAF postanowił go kupic, to chyba nie może byc zły, no nie?

Wiadomo, że Ryan juz długo nie pogra i ktoś będzie musiał go zastąpić. Mnie Park wydaje się dobrym rozwiązaniem.

Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
20-02-2007 08:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
Park gra dość mało ale jak wchodzi z ławki to często ważne strzela gole. SAF nie powinien go sprzedawać. niech pogra w Manchester United jeszcze parę lat. Park jest po prostu dobrym rezerwowym. :wink:
20-02-2007 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości