Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi na temat Forum
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #151
 
Stojkovic napisał(a):
EircRyan napisał(a):Na forum jest posty które są odrazu do usunięci

Polska języka trudna... Big Grin

Od moderowania sa moderatorzy, a na tym forum obowiązuje kultura i język jaki jest przez ciebie używany doprowadzi cię do rychłego zbanowania.

Jak ktoś pisze szybko to nie zwraca uwagi na literówki.

A co do forum to chyba każdy sie zgodzi ze ta wersja jest znacnzie gorsza od poprzedniej i dwóch moderatorów to stanowczno za mało tym bardziej, że ostatnio widze ich coś rzadziej.

A Ty jako redaktor tekstaki o zbanowaniu na pewno nie zachęcach uzytkowników.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
19-09-2006 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #152
 
Stojkovic napisał(a):Od moderowania sa moderatorzy, a na tym forum obowiązuje kultura i język jaki jest przez ciebie używany doprowadzi cię do rychłego zbanowania.
Redaktorku w takim razie po co zabierasz głos? Bardzo jest przejety "rychlym zbanowaniem" :lol:. Lepiej popatrz na swoją pisownie "poeto".
19-09-2006 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #153
 
Jeśli sobie życzysz, to usunę ten topic z drugiego działu, ale wyleci on także w tej "oficjalnej" wersji. Niestety, ale występuje taka zależność. I muszę to sprostować - to nie jest główny temat, tylko odnośnik do niego. Poza tym wydaje mi się, że swoje posty można usuwać, ale istnieje pewien czas, w którym można to zrobić. A gdy ktoś budzi się z ręką w nocniku, no to już niestety jego problem. I proszę - nie narzekajcie już na design i wszystko inne, bo jest jak jest. Może niedługo nadejdą jakieś zmiany, ale "dołowaniem" całego składu na pewno nam tego nie ułatwicie ...

capo di tutti capi

MUSC PL
21-09-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #154
 
Ciampel napisał(a):Poza tym wydaje mi się, że swoje posty można usuwać, ale istnieje pewien czas, w którym można to zrobić. A gdy ktoś budzi się z ręką w nocniku, no to już niestety jego problem. I proszę - nie narzekajcie już na design i wszystko inne, bo jest jak jest. Może niedługo nadejdą jakieś zmiany, ale "dołowaniem" całego składu na pewno nam tego nie ułatwicie ...
Wydaje Ci się? Przecież sam sie teraz przyznajesz do niekompetencji...
Wszyscy widzą jak jest sytuacja na forum, ale do Ciebie (i reszty "rządzących" forum) to nie dociera. Cały czas nie usuwasz/usuwacie posty ktore zasmiecaja forum...
21-09-2006 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #155
 
EricRyan napisał(a):Wszyscy widzą jak jest sytuacja na forum, ale do Ciebie (i reszty "rządzących" forum) to nie dociera. Cały czas nie usuwasz/usuwacie posty ktore zasmiecaja forum...

Manchesterowiec napisał(a):dwóch moderatorów to stanowczno za mało tym bardziej, że ostatnio widze ich coś rzadziej.

A niedawno wszyscy mowili, ze 2 modow wystarczy, ale potwierdzaja sie moje slowa, ze zaczal sie rok szkolny, urlopy sie pokonczyly, a 2 moderatorzy ktorzy sa to ludzie wiec caly czas nie moga siedziec. Dajcie komus odpowiednie funkcje. Moze komus kto byl modem na starym forum, "for example" Manchesterowiecowi jest chce byc modem.

amor patriae nostra lex
21-09-2006 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #156
 
EricRyan napisał(a):Wydaje Ci się? Przecież sam sie teraz przyznajesz do niekompetencji...
Wszyscy widzą jak jest sytuacja na forum, ale do Ciebie (i reszty "rządzących" forum) to nie dociera. Cały czas nie usuwasz/usuwacie posty ktore zasmiecaja forum...

Tak, wydaje mi się, bo nie pamiętam już jakie kompetencje mają zwykli userzy, także nie rozumiem Twojego zdziwienia. I chyba muszę Ci uświadomić, że nie leże jajami do góry, tylko też mam swoje obowiązki, a gdy tylko zajrzę na forum, to staram się utrzymywać porządek. A nowy MOD/MODzi będą, jak tylko dojdzie do kilku zbędnych formalności. W dodatku dociera to do mnie doskonale i wraz z jednym user'em staramy się poprawić ten stan, ale zmiana design'u czy mieszanie w panelu to nie jest takie hop siup, jak co poniektórzy myślą ...

capo di tutti capi

MUSC PL
22-09-2006 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #157
 
Ciampel napisał(a):A nowy MOD/MODzi będą, jak tylko dojdzie do kilku zbędnych formalności.

Czyli te formalnosci trwaja juz od 31 lipca, kiedy pierwszy raz zwrocilem uwage na zamalo ilosc modow...

amor patriae nostra lex
22-09-2006 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #158
 
Zashi napisał(a):
Ciampel napisał(a):A nowy MOD/MODzi będą, jak tylko dojdzie do kilku zbędnych formalności.

Czyli te formalnosci trwaja juz od 31 lipca, kiedy pierwszy raz zwrocilem uwage na zamalo ilosc modow...

Zashi nie czepiaj sie modow ze nie oglosili kto zostanie nowym modem,bo oni maja duzo roboty i nie zawracaj im uwagi uszczypliwymi docinkami.Wiem ze chodzi Ci o dobro forum-jesli bedzie nowy mod, "starzy" beda mieli mniej pracy,ale nie naciskaj tak na nich :wink:

Wszystko w swoim czasie :!:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
22-09-2006 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #159
 
Cytat:Redaktorku w takim razie po co zabierasz głos? Bardzo jest przejety "rychlym zbanowaniem" . Lepiej popatrz na swoją pisownie "poeto".

Aleś mi pojechał... :lol: Wiesz co, mi wydaje się, że jesteś poprostu zwykłym zakompleksionym userem, który ma swoje "wizje" jak to forum ma wyglądac i działać. Taki masz tylko problem, żeinni decydują za ciebie i to cuę chyba tak boli.

Moim zdaniem nie ma co szukac MOD-ów na siłę, jak ktoś się odpowiedni znajdzie, to wtedy się go powoła do MOD-owania.

Ponadto zarzucasz Ericzku, że jesteśmy niekompetentni... bo nie usuwamy/usuwamy zaśmiecające posty. Rozumiem przez to, że ty w olśniewajacy sposób byś to robił... :lol:

Tacy jak ty to nie tylko problem naszego forum, ale i wszystkich forów na świecie. Masz swoją wizję, wszystko byś zmieniał od zaraz, ale nic nowego tak naprawdę nie wniósłbyś. Poprostu gęba wielka do wydzierania się, a ręce lewe do roboty. Nie chce tu nikogo obrażać, ale już mam dość tobie podobnych ludzi, którzy wyrażając swoje niezadowolenie (do czego mają prawo ustawowe) nie mają pomysłu jak usprawnić działajace już schematy...
22-09-2006 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #160
 
Zashi napisał(a):Czyli te formalnosci trwaja juz od 31 lipca, kiedy pierwszy raz zwrocilem uwage na zamalo ilosc modow...

Co z tego, że zwróciłeś? Przez całe wakacje "lśniło tu czystością", wszystko usuwałem na bieżąco i jedyne problemy pojawiły się dopiero po rozpoczęciu roku szkolnego, kiedy to - wiadomo - każdemu dochodzą nowe obowiązki. Stawiasz sprawę w ten sposób, że Twoje zdanie ma tutaj najbardziej kolosalne znaczenie - mylisz się. Jeśli powiem, że Kaczyński nie nadaje się na prezydenta, to czy poda się do dymisji? Nie, ale gdyby takie stanowisko zajęło kilkanaście milionów Polaków, to na pewno wywarłoby to na nim podjęcie decyzji. Taka sama sytuacja jest tutaj - jeden user nie może decydować za wszystkich (wyjątek - ktoś wysoki rangą). Większość zaczęła nalegać około 3-4 tygodnie temu, także nie trafiłeś zbytnio z datą.

Stojko doskonale wytłumaczył resztę - zamiast gadać, co jest nie tak i co trzeba zmienić, można by wykazać trochę własnej inwencji i przyczynić się do rozwoju formu. Internet nie gryzie ...

capo di tutti capi

MUSC PL
23-09-2006 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
StiviCFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #161
 
Forum ma slaba szate graficzna i bardzo malo piszecie postow. O meczu wypowiada sie raptem pare osob, a o dyskusji to chyba mozna tylko pomarzyc?
Nie wiem jak to bylo w ta historia waszego forum , ale widze ze bylo dosc burzliwie. Dzial Man Utd Plus, jest bardzo slabo rozbudowany, ale z tego co przeczytalem to kiedys wcale go nie bylo (Big GrinBig GrinBig Grin), wiec jest jakis postep Smile
Duzo osob bierze udzial w typerach i grach slownych, a to dobrze swiadczy o przywiazaniu uzytkownikow do forum.
28-09-2006 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #162
 
StiviCFC napisał(a):O meczu wypowiada sie raptem pare osob, a o dyskusji to chyba mozna tylko pomarzyc?
:lol: Spójrz na wasze fora, wypisywanie "drim timów" i zakładanie tematów na wieść o każdej plotce ma być dyskusją :lol: Większość for kibiców United prowadzone są WZOROWO, ład i porządek, a lay jest sprawą drugorzędną, a nawet trzeciorzędną. Nie liczy się wygląd, ale treść - a ta na tym forum trzyma się dobrze.

PS. Proponuję pisać inteligentniejsze posty.
28-09-2006 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #163
 
No to chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tak między nami Ci powiem, że to nasze drugie forum i stąd te pewne nieścisłości, które zamierzamy w najbliższym czasie skorygować. I po co ten sarkazm? Nie mógłbyś pisać tutaj z perspektywy zwykłego kibica futbolu - nie bezpośrednio Chelsea? Bo sam widzisz - dochodzi do spięć, a tych lepiej unikać. Poza tym jak masz problem z funkcjonowaniem na forum, to przeczytaj sobie "rules". I naprawdę, nie prowokuj nas - jeden offens i Cie nie ma.

Sam porównaj sobie swoje posty z tematu o meczu UNITED i z wątku o LM (ogólnie). Jak dla mnie niebo, a ziemia. Troche pokory więcej.

capo di tutti capi

MUSC PL
28-09-2006 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #164
 
StiviCFC napisał(a):Forum ma slaba szate graficzna i bardzo malo piszecie postow. O meczu wypowiada sie raptem pare osob, a o dyskusji to chyba mozna tylko pomarzyc?
Nie wiem jak to bylo w ta historia waszego forum , ale widze ze bylo dosc burzliwie. Dzial Man Utd Plus, jest bardzo slabo rozbudowany, ale z tego co przeczytalem to kiedys wcale go nie bylo (Big GrinBig GrinBig Grin), wiec jest jakis postep Smile
Duzo osob bierze udzial w typerach i grach slownych, a to dobrze swiadczy o przywiazaniu uzytkownikow do forum.

Twoje podejscie naprawde mnie załamuje, dla Ciebie chyba liczy sie tylko ilość a nie jakość, bo jak czytam te wasze fora gdzie jest sama dziecinada a "kibice" (:lolSmile głównie w przedziale wiekowym od 12-14 lat to mi sie chce śmiać 8). Na tym forum jest bardzo dobra atmosfera, poziom, a większosc użytkowników zna sie kawał naprawde spory kawał czasu z resztą na innych foprach o UNITED tez jest ok, a szczególnie na tych mniejszych porównywalnych wielkosciowo do tego a nawet mnijsze.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
28-09-2006 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
StiviCFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Ciampel napisał(a):No to chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Tak między nami Ci powiem, że to nasze drugie forum i stąd te pewne nieścisłości, które zamierzamy w najbliższym czasie skorygować. I po co ten sarkazm? Nie mógłbyś pisać tutaj z perspektywy zwykłego kibica futbolu - nie bezpośrednio Chelsea? Bo sam widzisz - dochodzi do spięć, a tych lepiej unikać. Poza tym jak masz problem z funkcjonowaniem na forum, to przeczytaj sobie "rules". I naprawdę, nie prowokuj nas - jeden offens i Cie nie ma.

Sam porównaj sobie swoje posty z tematu o meczu UNITED i z wątku o LM (ogólnie). Jak dla mnie niebo, a ziemia. Troche pokory więcej.
Ok. Nie potrafie czytac ze zrozumieniem.
Trudno mi pisac z innej pozycji niz fana CFC, zwlaszcza jesli chodzi o glownego rywala. Mozecie sobie jezdzic po moim klubie a mnie i tak to nie wzruszy Smile
Napisalem co mysle o forum po tym co zauwazylem do tej pory. Moze Ty tego nie widzisz ale pilicz sobie ile jest wypowiedzi przed i po kazdym meczu MU. Porownaj to do ilosci osob typujacych Premiership itp.

Do Manchesterowiec:
Wiem dobrze w jakim wieku sa kibice CFC piszacy na forach i nie da sie ukryc ze to sa poczatkujacy fani. Dlatego wole sie wypowiadac na brytyjskich forach CFC, ale z czasem mlodzierz z Polski WYROBI sie, ze tak powiem. Jednak juz teraz widac ze fani CFC z Polaski na tych forach zyja meczami i wypowiadaja sie na tyle ile potrafia to robic. Tam poprostu sa prowadzone syskusje i kazdy pisze o tym co ma do powiedzenia.
28-09-2006 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości